-
Posts
16235 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bogusik
-
Parwowiroza-Pomocy!!!Pomóżcie uratować malutkie szczeniaczki.Jeden szczeniaczek-Melisa za [TM*];drugi-Szałwia za [TM*];Została przy życiu Mini,Kenya,Kama i Emi.W DS-Mia w Krakowie;Kenya została na stałe w DT; Kama we Wrocławiu;Emi w Zagórów k/Słupcy.
Bogusik replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Rozmawiałam z p.Wandą i są umówieni z Szafirkiem na godz. 11 w Lesznie.Państwo odliczają godziny do spotkania z Emi i zabrania jej do siebie :) -
Parwowiroza-Pomocy!!!Pomóżcie uratować malutkie szczeniaczki.Jeden szczeniaczek-Melisa za [TM*];drugi-Szałwia za [TM*];Została przy życiu Mini,Kenya,Kama i Emi.W DS-Mia w Krakowie;Kenya została na stałe w DT; Kama we Wrocławiu;Emi w Zagórów k/Słupcy.
Bogusik replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Bardzo cieszę się,że po tak trudnej walce z chorobą obie sunie mają domki :) Z całego serca życzę im, aby teraz już mogły spokojnie cieszyć się życiem wraz ze swoimi rodzinami. -
21 maja 2024 r. Fadulek pobiegł za TM. Biegaj kochany psiaku bez lęku po tęczowych łąkach Niewidomy psiak w schronie. Co go tam czeka? Wszystko co najgorsze - śmierć głodowa, zamarznięcie, rozszarpanie, bo jest bezbronny, a koledzy z boksu bywają okrutni.
Bogusik replied to elik's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do Fadunia i również myślę,że jego obecne zachowanie może być spowodowane jakimś bólem.Przy takiej zmianie pogody niestety ale dolegliwości mogą się pogłębiać. -
Państwo zaczęli systematycznie uczyć sunie spuszczania ze smyczy.Najpierw została spuszczona Sara,a Majka szła na smyczy.Po kilku takich spacerach było odwrotnie i Majka była spuszczona.Obie sunie spisały się na medal i pięknie pilnowały się Pańciostwa,a także reagowały na przywołanie.Teraz mogą sobie pohasać i wybiegać się razem :)
-
SERDECZNIE ZAPRASZAM NA BAZAREK WIELKANOCNY,KTÓRY POTRWA DO 12.04.19 https://www.dogomania.com/forum/topic/349731-wielkanocne-różności-zapraszam-do-120419/
-
Serdecznie zapraszam na wielkanocny bazarek dla zamojskiego pekineczka Tofika. https://www.dogomania.com/forum/topic/349731-wielkanocne-różności-zapraszam-do-120419/
-
Parwowiroza-Pomocy!!!Pomóżcie uratować malutkie szczeniaczki.Jeden szczeniaczek-Melisa za [TM*];drugi-Szałwia za [TM*];Została przy życiu Mini,Kenya,Kama i Emi.W DS-Mia w Krakowie;Kenya została na stałe w DT; Kama we Wrocławiu;Emi w Zagórów k/Słupcy.
Bogusik replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Z wiosennego bazarku przypadło dla Emi 97,74zł.Potwierdź Anulko na wątkach. https://www.dogomania.com/forum/topic/349650-roliczam-z-powiewem-wiosnyserdecznie-zapraszam-na-bazarek-do-290319-03/ -
Parwowiroza-Pomocy!!!Pomóżcie uratować malutkie szczeniaczki.Jeden szczeniaczek-Melisa za [TM*];drugi-Szałwia za [TM*];Została przy życiu Mini,Kenya,Kama i Emi.W DS-Mia w Krakowie;Kenya została na stałe w DT; Kama we Wrocławiu;Emi w Zagórów k/Słupcy.
Bogusik replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Martuniu,to pierwszy taki nasz wątek pełen niepewności,walki i w części bardzo tragiczny,bo przegrały walkę o życie Meliska i Szałwia [*] Na pewno nikt o tym nawet nie pomyślał,że tak mogło się to skończyć...:( Dla Mini,Emi i Kami domki zapowiadają się naprawdę wspaniałe i tak jak piszesz,niech to będzie dla nich nagrodą od losu :) -
Parwowiroza-Pomocy!!!Pomóżcie uratować malutkie szczeniaczki.Jeden szczeniaczek-Melisa za [TM*];drugi-Szałwia za [TM*];Została przy życiu Mini,Kenya,Kama i Emi.W DS-Mia w Krakowie;Kenya została na stałe w DT; Kama we Wrocławiu;Emi w Zagórów k/Słupcy.
Bogusik replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Bardzo się cieszę,że obu dziewczynkom trafiły się takie wspaniałe domki :) -
Wstawiam co mi wczoraj napisała p.Ania: Dzień dobry Pani Bogusiu!!! Proszę się nie martwić wszystko jest w porządku. Przepraszam, że nie odezwałam się wcześniej. W moim przypadku, brak wiadomości, to dobre wiadomości. Nad Ajeczką pracujemy. Boi się biedulka wszystkiego, ale załatwia się już na dworze. Potrzeba dużo czasu, żeby wyprowadzić ją z tego stanu. Może się to kiedyś uda. Śmieję się Pani Bogusiu, że mam czworo dzieci - trzy dziewczyny i chłopaka. Psie dzieci czasami rozrabiają, ale na szczęście niczego nie niszczą. Ajka uwielbia w nocy na dworze szaleć, biega wokół mnie z kawałkiem trawy w zębach i widać, że sprawia jej to dużo frajdy. Pozdrawiam Panią bardzo serdecznie. Ania
-
Parwowiroza-Pomocy!!!Pomóżcie uratować malutkie szczeniaczki.Jeden szczeniaczek-Melisa za [TM*];drugi-Szałwia za [TM*];Została przy życiu Mini,Kenya,Kama i Emi.W DS-Mia w Krakowie;Kenya została na stałe w DT; Kama we Wrocławiu;Emi w Zagórów k/Słupcy.
Bogusik replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Wiem,wiem Asiu,że Emisia ma szczególne miejsce w Twoim serduszku :) Będzie miała Emisia domek,jak z bajki :) Ogłoszenia można zdjąć bo nie wiem co by musiało się stać,by do tej adopcji nie doszło.Oboje są bardzo szczęśliwi,że mogą ją zaadoptować :) Elu,wiadomości i zdjęcia mam obiecane.Pani Wanda należy do osób bardzo rozmownych i wczoraj znowu przegadałam z nią ponad godzinę....:) -
Parwowiroza-Pomocy!!!Pomóżcie uratować malutkie szczeniaczki.Jeden szczeniaczek-Melisa za [TM*];drugi-Szałwia za [TM*];Została przy życiu Mini,Kenya,Kama i Emi.W DS-Mia w Krakowie;Kenya została na stałe w DT; Kama we Wrocławiu;Emi w Zagórów k/Słupcy.
Bogusik replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Wizyta p/a się odbyła i faktycznie to była tylko formalność,bo wypadła bardzo dobrze :) Dom duży,ogrodzenie porządne,a psiaki mimo wieku bardzo zadbane,z lśniącą sierścią.Przywitały p.Monikę merdającymi ogonkami i rozdawały buziaki.W każdym pomieszczeniu legowiska i nawet w kuchni.Na kanapie specjalnie rozłożone 2 baranie skóry, aby dziewczyny mogły się wylegiwać,co chętnie czynią,bo to naturalne skóry.Jedzonko gotowane mięsko,warzywka i ryż i sucha karma.Pani Wanda wprawiona w podawaniu kroplówek i robieniu zastrzyków ze względu na chorobę Perełki.Cudny,pełen miłości i empatii domek będzie miała Emisia i prawdo podobnie w przyszły weekend już w nim zamieszka :)Pani Wanda w ten jedzie do Częstochowy, dlatego będzie umawiać się z Hanią na kolejny.Państwo zakochani w naszej kruszynce bez pamięci i wiem,że jej tam ptasiego mleka nie zabraknie :) Puki co, to zdjęcie z olx Emi, to z języczkiem oboje mają w telefonie i nie ma dnia aby na nie nie patrzyli :)