Jump to content
Dogomania

Bogusik

Members
  • Posts

    16235
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Bogusik

  1. Bardzo cieszę się,że po tak trudnej walce z chorobą obie sunie mają domki :) Z całego serca życzę im, aby teraz już mogły spokojnie cieszyć się życiem wraz ze swoimi rodzinami.
  2. Zaglądam do Fadunia i również myślę,że jego obecne zachowanie może być spowodowane jakimś bólem.Przy takiej zmianie pogody niestety ale dolegliwości mogą się pogłębiać.
  3. Haniu,to dobrze,że będzie to ten test ACTH i poczekamy do poniedziałku co wetka powie i zaordynuje Tofisiowi. Zrób Haniu jakieś zdjęcie Tofisiowi, bo to zawsze najlepszy dla nas lek na wszystko....:)
  4. Wiem Asiu,że masz ogromne doświadczenie bo Twój Kazanek był tak przebadany,jak mało który piesek.Twoje rady i sugestie są naprawdę bezcenne i warto taki test ACTH zrobić.Nie wiem co zadecyduje wet. prowadzący Tofika. Bardzo mnie zmartwiły dzisiejsze wiadomości z wyników badania :(
  5. Pozdrowię Anulko :) Obie dziewczynki mają bardzo fajny, mądry i wyrozumiały domek....:)
  6. Państwo zaczęli systematycznie uczyć sunie spuszczania ze smyczy.Najpierw została spuszczona Sara,a Majka szła na smyczy.Po kilku takich spacerach było odwrotnie i Majka była spuszczona.Obie sunie spisały się na medal i pięknie pilnowały się Pańciostwa,a także reagowały na przywołanie.Teraz mogą sobie pohasać i wybiegać się razem :)
  7. Otrzymałam wiadomość od Hani,że udało jej się dzisiaj zebrać siuśki i wynik będzie jutro.Na Echo serca jadą do Zielonej G. w czwartek.Dobrze,że tak szybko jest termin na badanie serduszka.Kciuki mocno zaciskamy!
  8. SERDECZNIE ZAPRASZAM NA BAZAREK WIELKANOCNY,KTÓRY POTRWA DO 12.04.19 https://www.dogomania.com/forum/topic/349731-wielkanocne-różności-zapraszam-do-120419/
  9. Serdecznie zapraszam na wielkanocny bazarek dla zamojskiego pekineczka Tofika. https://www.dogomania.com/forum/topic/349731-wielkanocne-różności-zapraszam-do-120419/
  10. Zapraszam serdecznie na wielkanocny bazarek dla Tofika : https://www.dogomania.com/forum/topic/349731-wielkanocne-różności-zapraszam-do-120419/
  11. Trzymajcie kochani kciuki za Tofikowe wyniki! A tym czasem nasze cudeńko mówi wszystkim jego fanom: Dobrej nocki...:)
  12. Bardzo martwiące wiadomości z dzisiejszego badania Tofika.Oby tylko nie Cushing,czy nowotwór....Nic nie pozostaje jak czekać do jutra na wyniki z badania moczu.
  13. Z wiosennego bazarku przypadło dla Emi 97,74zł.Potwierdź Anulko na wątkach. https://www.dogomania.com/forum/topic/349650-roliczam-z-powiewem-wiosnyserdecznie-zapraszam-na-bazarek-do-290319-03/
  14. Z wiosennego bazarku dla Tofika przypadło 390,96zł.Potwierdź Anulko na wątkach. https://www.dogomania.com/forum/topic/349650-roliczam-z-powiewem-wiosnyserdecznie-zapraszam-na-bazarek-do-290319-03/
  15. Siostry nierozłączki i nawet Nelci spodobało się wylegiwanie na schodach :) Dziewczynki zaliczyły dzisiaj rowerową wycieczkę i całkiem były zadowolone z przejażdżki karocą...:) Yoy ma królewskie życie....:) Rób mi tak Yoy ,bo to lubię...:)
  16. Yoy/Nutka ma wspaniały domek i mam ogromną nadzieję,że Toficzek znajdzie równie dobry. Czyż nie ma życia jak królewna? :)
  17. Dziękujemy Haniu za zdjęcia Toficzka :) Jutro będziemy czekać na wiadomości z wizyty u weta.
  18. Martuniu,to pierwszy taki nasz wątek pełen niepewności,walki i w części bardzo tragiczny,bo przegrały walkę o życie Meliska i Szałwia [*] Na pewno nikt o tym nawet nie pomyślał,że tak mogło się to skończyć...:( Dla Mini,Emi i Kami domki zapowiadają się naprawdę wspaniałe i tak jak piszesz,niech to będzie dla nich nagrodą od losu :)
  19. Wstawiam co mi wczoraj napisała p.Ania: Dzień dobry Pani Bogusiu!!! Proszę się nie martwić wszystko jest w porządku. Przepraszam, że nie odezwałam się wcześniej. W moim przypadku, brak wiadomości, to dobre wiadomości. Nad Ajeczką pracujemy. Boi się biedulka wszystkiego, ale załatwia się już na dworze. Potrzeba dużo czasu, żeby wyprowadzić ją z tego stanu. Może się to kiedyś uda. Śmieję się Pani Bogusiu, że mam czworo dzieci - trzy dziewczyny i chłopaka. Psie dzieci czasami rozrabiają, ale na szczęście niczego nie niszczą. Ajka uwielbia w nocy na dworze szaleć, biega wokół mnie z kawałkiem trawy w zębach i widać, że sprawia jej to dużo frajdy. Pozdrawiam Panią bardzo serdecznie. Ania
  20. Wiem,wiem Asiu,że Emisia ma szczególne miejsce w Twoim serduszku :) Będzie miała Emisia domek,jak z bajki :) Ogłoszenia można zdjąć bo nie wiem co by musiało się stać,by do tej adopcji nie doszło.Oboje są bardzo szczęśliwi,że mogą ją zaadoptować :) Elu,wiadomości i zdjęcia mam obiecane.Pani Wanda należy do osób bardzo rozmownych i wczoraj znowu przegadałam z nią ponad godzinę....:)
  21. Wizyta p/a się odbyła i faktycznie to była tylko formalność,bo wypadła bardzo dobrze :) Dom duży,ogrodzenie porządne,a psiaki mimo wieku bardzo zadbane,z lśniącą sierścią.Przywitały p.Monikę merdającymi ogonkami i rozdawały buziaki.W każdym pomieszczeniu legowiska i nawet w kuchni.Na kanapie specjalnie rozłożone 2 baranie skóry, aby dziewczyny mogły się wylegiwać,co chętnie czynią,bo to naturalne skóry.Jedzonko gotowane mięsko,warzywka i ryż i sucha karma.Pani Wanda wprawiona w podawaniu kroplówek i robieniu zastrzyków ze względu na chorobę Perełki.Cudny,pełen miłości i empatii domek będzie miała Emisia i prawdo podobnie w przyszły weekend już w nim zamieszka :)Pani Wanda w ten jedzie do Częstochowy, dlatego będzie umawiać się z Hanią na kolejny.Państwo zakochani w naszej kruszynce bez pamięci i wiem,że jej tam ptasiego mleka nie zabraknie :) Puki co, to zdjęcie z olx Emi, to z języczkiem oboje mają w telefonie i nie ma dnia aby na nie nie patrzyli :)
×
×
  • Create New...