Jump to content
Dogomania

Bogusik

Members
  • Posts

    16235
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Bogusik

  1. Totalna cisza nastała u Nussi....Jaaga co tam u małej?
  2. Tyle wspaniałych osób zaglądnęło do Nussi! :) Bardzo się cieszę i serdecznie zapraszam do odwiedzania wątku :)
  3. Pani Basia mi napisała: To nasze szczęście! :) Przesyłam kilka filmików z jej codziennego życia....
  4. Witamy serdecznie u Nussi i bardzo dziękujemy Elu za pomoc w ogłoszeniach :) Tysiu,właśnie zawsze każdy się cieszy jeżeli psiak opuszcza schron i ma szansę na lepsze i normalne życie :) Nussia właśnie rozpoczęła nowy etap w swoim życiu.Witamy serdecznie u malutkiej :) Witamy serdecznie Moli@ na wątku kruszynki :) Jak się ją jeszcze ogarnie kąpielą i wyczesaniem to dopiero będzie cud panienka :)
  5. Dalszy ciąg zdjęć,które przesłała mi rano Martunia :)
  6. Nussi przekazana.Podróż zniosła bardzo dobrze :)
  7. Tak,sunia już w drodze i Marta mi napisała,że daje się głaskać,jest malusia i spokojnie jedzie :) Tu wstawię 3 zdjęcia a jak założysz wątek to tam resztę.Zaraz zmykam do pracy....
  8. Już rozmawiałam z Hanią i potwierdziła mi,że od listopada weźmie sunię do siebie.Również rozmawiałam z Martunią,że weźmiemy ją pod swoją opiekę tylko teraz pozostaje sprawa załatwienia wszystkiego w schronisku.Miejmy nadzieję,że uda się Martuni wszystko pozytywnie załatwić i uda się sunię jutro przewieźć do mamy Jaaga.Tak więc pozostaje trzymać za to kciuki! Jaaga, Ty i Twoja mama jesteście wspaniałymi osobami z ogromnymi pokładami miłości do zwierząt :) Dzięki Wam sunia dostaje szansę na opuszczenie schroniska i za to bardzo dziękuję!:)
  9. Toficzek wraz ze swoją wspaniałą rodziną serdecznie pozdrawiają L)
  10. Wiadomości i zdjęcia od p.Mariusza: Dobry wieczór, zabieg się nie odbył i raczej nie odbędzie. Cziko ze względu na swoją otyłość i wiek nie jest wskazane żeby był poddawany kolejnej narkozie. Narośl jeszcze raz lekarz dokładnie poogladał i uznał że będziemy obserwować tą zmianę. Największym problemem jest dieta. Bardzo tego pilnujemy. Kupiliśmy teraz karmę Brit light dla psów z nadwagą. Cziko jest cudowny i strasznie wszystkich ujmuje swoją mordką. Chyba już zrozumiał że u nas jest jego dom. :) Pies-kanapowiec :)
  11. Są Rodziny,które w sposób wyjątkowy kochają adoptowanego psiaka...:) Dzisiaj otrzymałam filmik i wiadomość od tak wyjątkowej Rodziny,jaką jest właśnie Aleksa :):):) Takie domy i takich ludzi można by klonować bez końca! Witam Pani Bogusiu Dokładnie rok temu dzięki Paniom odmieniło się psie życie Aleks opuścił schronisko i rozpoczął nowe życie Dziękujemy w imieniu Aleksa i swoim To wszystko dzięki Paniom :)
  12. Bardzo przykro,że Fabia odeszła ale dożyła pięknego wieku i na pewno pozostawiła Tobie wiele wspaniałych wspomnień.
  13. Wątek Alis i Joszko-Destino :) https://www.dogomania.com/forum/topic/336889-alis-wróciła-z-adopcji-po-półtora-rokujest-już-w-swoim-nowym-domku-od-070618-destino-w-swoim-cudownym-domku/
  14. Pusia wraz z rodziną serdecznie pozdrawiają z Kolska :)
  15. Zawieruszyła mi się już dawno wysłana przez p.Jolę wiadomość i zdjęcia Joszko,więc dopiero dzisiaj wstawiam.Ależ on jest cudny!:) Dziękujemy Pani Jolu za wsparcie finansowe i duchowe dla psiaków pod naszą opieką :) Dzień dobry Pani Bogusiu, Serdeczne pozdrowienia z Opola dla Pani i wszystkich Dogomaniaków! Śledzimy stronę na bieżąco, cieszymy się z każdej adopcji i trzymamy kciuki za kolejne. Joszko ma się świetnie. Był już w tym sezonie na dwóch wyjazdach wakacyjnych i wypoczął za wszystkie czasy, na dowód czego przesyłamy zdjęcia :) Pozdrawiamy!
  16. Wiem Anulko,że to z troski a nie ze zwykłego czepialstwa :) Właśnie wstawiłam filmik z Alis,zobacz jaki ma teraz dziewczyna raj :)
  17. Dzięki ogromnej cierpliwości i konsekwencji syna p.Magdaleny, Alis może sobie teraz tak swobodnie spacerować :) Pani Magda mi powiedziała,że kocha go na zabój i z wzajemnością:)
  18. Anulko Kessi ma obrożę z adresówką i ją nosi co widać na poprzednich zdjęciach a także po śladzie na szyi.Miała zdjętą u fryzjera i pewnie zapomnieli jej zaraz założyć,a zdjęcia były robione tuż jak od niego wyszła.Raczej nie martwię się,że by gdzieś czmychnęła bo jest bardzo ułożoną,usłuchaną i grzeczną sunią,a do tego wpatrzoną w swoje pańciostwo,jak w obrazek.
  19. Barankowa Kessi na barankowym posłanku...:) Tuż po fryzjerze i w nowo zakupionych szeleczkach.Uprzedzam już ewentualne uwagi, co do zbliżających się chłodów i mrozów i odpowiadam w imieniu rodziny,że ubranko będzie dziewczyna miała :)
  20. Nie Bogduniu,ona tak właśnie spała z tą wyciągniętą niczym maczuga łapką :):)
×
×
  • Create New...