Jump to content
Dogomania

Bogusik

Members
  • Posts

    16235
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Bogusik

  1. Ja zaciskam z całych sił...:kciuki::kciuki::kciuki:
  2. Aniu,ja uważam,że skoro vet nie widzi przeciwwskazań zdrowotnych,to jednak wykastrować.Wiek wiekiem,ale tu głównie chodzi o jego ogólny stan zdrowia,a on jest dobry.Najgorsze jest to,że jak wyczuje suczkę z cieczką,to nie ma zmiłuj się i dopiero mogą być problemy.Wiem,że masz przykre doświadczenia z Lakim,ale na szczęście,takie przypadki zdarzają się rzadko i w większości zabiegi przebiegają bez komplikacji.Odwlekanie zabiegu,nic nie da,a jedynie przybywa latek. Powiem Tobie,że ja przez 3 lata odwlekałam zabieg usunięcia guza u mojej suni.Myślałam,że może nie będzie rósł,ale niestety przez ten czas znacznie się powiększył.Teraz doszły jeszcze problemy z zębami...Ponieważ wetka nie widzi przeciwwskazań z wykonaniem obu zabiegów na raz przy jednej narkozie,więc już nie czekam.Też bardzo się boję,ale jestem dobrej myśli i mam nadzieję,że wszytko będzie dobrze.Zabieg jest przesunięty na środę 8.01 Aniu,nie odwlekaj i skoro masz już umówiony termin na 10.01 to idź z Tinulkiem na ten zabieg.Tak właściwie,to jedną z zasad dogo jest nie wydawanie zwierzaków bez ster/kastr. do domów stałych... Wierzę,że wszystko będzie dobrze i Tinulek jeszcze przez parę ładnych lat,będzie cieszył się dobrym zdrowiem i biegał za swoimi piłeczkami!:smile::kciuki:
  3. [quote name='Dorothy']nie..nic nie wiem[/QUOTE] Dorothy,to może zadzwoń tam i się czegoś dowiesz...?Korespondencja drogą mailową ze schroniskami,niestety,ale tak wygląda...Więc można niejednokrotnie,czekać na odpowiedź w nieskończoność...
  4. Moja ręka i oko też na "pulsie" i w razie potrzeby też wspomogę "groszem" naszą całuśną Mileczkę :smile:
  5. [quote name='AgusiaP']Pięknie dziękujemy kochana:loveu::loveu::loveu: Dzwoniłam do Kasi, jutro idzie z Majeczką do weta, znowu ma biegunkę i dużo siusia w domu...:( Do psów już ok przy jedzeniu, na spacerkach też już dużo lepiej ;)[/QUOTE] Kurczę,to nie fajne wiadomości...Ale skąd ta biegunka i to nadmierne siusianie?Dobrze,że jutro wizyta u weta,bo to może jakieś...tfu,tfu...choróbsko?Miejmy nadzieję,że to tylko przejściowe i biegunka jest wynikiem nieprawidłowej diety żywieniowej...
  6. [quote name='phase']Strasznie sie ciesze! :) Trzymam kciuki by wszystko poszlo bez problemu![/QUOTE] Ja również dołączam się całym moim serduchem! :smile:
  7. Bosiu,jaki on jest szczęśliwy!I tylko takiego domku mu trzeba szukać,jaki ma Aniu u Ciebie! :smile: Mam nadzieję,że w tym Nowym Roku 2014,właśnie taki się znajdzie!!!:smile:
  8. [quote name='dziuniek']Cioteczki, dzięki Wam za wszystko! Lupusik nieco lepiej, tzn. chodzi po mieszkaniu i układa się tam, gdzie ja siedzę. Kiedy czuł się tak bardzo źle, leżał tylko w przedpokoju (tam też ma legowisko, żeby nie spał na gołej podłodze). To takie przykre, gdy zwierzę "usuwa się" z życia, kiedy czuje się tak bardzo źle. No i dziś znów dostałam "całuska" po nosie, tym razem nic smakowitego nie jadłam, więc mam nadzieję, że był przeznaczony tylko dla mnie. :lol:[/QUOTE] Tak, bardzo cieszą takie wiadomości,kiedy schorowany starowinek poczuje się lepiej :smile:I nieważne,czy to potrwa tylko chwilę,godzinę czy dzień.Ważne,że wraca na ten czas do życia...A "całusek" od Lupuska,był na pewno przeznaczony dla Ciebie,bo jak tu nie kochać takiej wspaniałej opiekunki! :smile: Do koperty włożyłam jeszcze 8 tabletek Dehinel plus na robale.Fakt,że to "kropla w morzu" na tą ilość kilogramów,którą podałaś :shake: Ale jak zwierzaczki będą do 5kg wagi ciała,to nawet 16-stka się załapie ;)
  9. Czy nadal,nie ma odpowiedzi w sprawie adopcji?Tak bardzo czekam na dobre info....?!
  10. Ciocia dziuniek,małe wsparcie finansowe już w drodze i powinno dotrzeć w przyszłym tygodniu!:smile: Oby tylko Lupuskowe serduszko wytrzymało zabieg...Będę mocno zaciskać kciuki! :kciuki:
  11. Jejku,ale śliczna z niej dziewczynka i ma tak niesamowicie białą sierść!A te oczęta?!Cudne fotki!!!!
  12. Zofija,dziękujemy za zdjęcia Agusika.Kochany szkrabeczek!!!
  13. [quote name='Sara2011']Witamy Cioteczkę na wątku:-). "Całuśna dziewczynka"-zaraz dopiszę ten opis do tytułu wątku:razz:.[/QUOTE] Całkiem fajny wyszedł tytuł...
  14. Ja także zapisuję sobie Milkę-całuśną dziewczynkę!!!
  15. [IMG]http://www.gifyagusi.pl/wp-content/uploads/2013/08/%C5%BCyczenia-nowy-rok.jpg[/IMG]
  16. KOCHANI,WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE W NADCHODZĄCYM 2014 ROKU! [IMG]http://www.gifyagusi.pl/wp-content/uploads/2013/08/%C5%BCyczenia-nowy-rok.jpg[/IMG]
  17. KOCHANI,WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE DLA WAS I DLA PIESKÓW Z PRZYTULISKA W G. BĘDZIE DOBRZE! I Z TAKIM ŻYCZENIEM I WIARĄ,PRZYWITAM TEN NOWY 2014 ROK!!! [IMG]http://www.gifyagusi.pl/wp-content/uploads/2013/08/%C5%BCyczenia-nowy-rok.jpg[/IMG]
  18. KOCHANI WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE W 2014 ROKU!!! DZIUNI,TEGO JEDNEGO,ALE NAJLEPSZEGO DOMKU!!! [IMG]http://www.gifyagusi.pl/wp-content/uploads/2013/08/%C5%BCyczenia-nowy-rok.jpg[/IMG]
  19. KOCHANI,WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE W 2014 I OCZYWIŚCIE WSPANIAŁEGO DOMKU DLA SAWANKI!
  20. Ale się pokomplikowało....Ale miejmy nadzieję,że malutka szybko wróci do zdrowia...!
  21. Kciuki mocno zaciśnięte za domek dla Oskarka!!!
  22. KOCHANI,WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE W 2014 ROKU! [IMG]http://www.gifyagusi.pl/wp-content/uploads/2013/08/%C5%BCyczenia-nowy-rok.jpg[/IMG]
  23. KOCHANI,WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE W ROKU 2014! [IMG]http://www.gifyagusi.pl/wp-content/uploads/2013/08/życzenia-nowy-rok.jpg[/IMG]
  24. [IMG]http://kartka-swiateczna.com/kartki/269/3/d/3197.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...