Jump to content
Dogomania

Bogusik

Members
  • Posts

    16235
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Bogusik

  1. [quote name='beataczl']zaznaczylam na niebiesko zdjecie i dalam kopiuj adres odnosnika i wstawilam tak jak widac na wydarzeniu,,, pewnie to powinno troche inaczej wygladac?[/QUOTE] Super,dzięki!To jeszcze dodam link do wątku i zapraszajcie i udostepniajcie!!!!
  2. Z fb też umię tu wstawić ale odwrotnie się nie da...Trzeba utworzć plik i z pliku wstawiać,a ja nie umiem :-(Spróbuj,może akurat się uda... [URL]https://www.facebook.com/events/327898714017002/?ref_dashboard_filter=upcoming[/URL] Chciałam to zdjęcie wstawić [url]http://img14.imageshack.us/img14/9108/6ecz.jpg[/url]
  3. Zrobiłam wydarzenie,ale nie umiem wstawić stąd zdjęcia :placz:Może ktoś mi pomoże???
  4. Zapiszę sunieczkę.Biedna malutka kruszynka...:-( Trzeba by było zrobić wydarzenie na Fb,więcej osób by się o niej dowiedziało.Ja nie potrafię,ale może znajdzie się ktoś i jej założy?
  5. [quote name='Ghanima']Tak jest - znęcają się, specjalnie takie z solą jedzą, żeby psinie nie dać :) A bez soli kupować to nie łaska? ;) Dzielić się z Tusinką, bo tak dalej to nie może być![/QUOTE] I jak tu nie przyznać 100% racji?! :smile: Nasz kochany,malutki chomiczek!:loveu:
  6. Jak dobrze,że udało się odnaleźć Trufelkę przed mrozami....:smile:
  7. [quote name='b-b']A jak ma się potoczyć? Łapinka się ładnie wygoi i będziemy walczyć dalej o poprawienie tej biednej łapinki :) Innej opcji nie ma!:D[/QUOTE] Ja również innej opcji puki co,nie widzę!:kciuki::smile:
  8. [quote name='Panna Marple'] A grudniowe adopcje zawsze niosą ze sobą niebezpieczeństwo "gwiazdkowego prezentu", który często póżniej ląduje na ulicy...:angryy:[/QUOTE] [quote name='Gabi79']Grudzień nie jest dobrym miesiącem jeśli chodzi o adopcje. Dzisiaj byłyśmy w schronisku po sunię Majeczkę, kilkuletnia dziewczynka przyjechała z tatą po szczeniaka. Oby tylko go nie zwrócili po świętach..... No niestety to bardzo smutne,że nieodpowiedzialni ludzie wybierają prezent świąteczny w postaci pieska.Nie pluszaka,tylko prawdziwego...:-( [IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/529541_477044909079358_524259614_n.jpg[/IMG]
  9. Biedny Pokerek...Dużo zdrówka śliczny,sędziwy kudłaczku :kciuki:
  10. Miejmy nadzieje,że klatka i porady Pani Grażyny pomogą nowym właścicielom Dianki...:kciuki::smile:
  11. Foteczki Majeczki śliczne!Wreszcie po za kratami i szczęśliwa na wolności! :loveu: Agusiu,nie wiem,czy ta zmiana decyzji, to dobry pomysł,aby Majeczka pozostała na wątku Figuni...?Figa jest na bdt i potrzebna ewentualna pomoc na karmę i weta,a Majeczka w pdt za 300zł.To są dwie różne sytuacje i zbiórka pieniążków będzie utrudniona i niepotrzebnie zagmatwana dla nowych osób,które wejdą na ten wątek.Myślę,że dla jasności i przejrzystości,powinnyście założyć Majeczce osobny wątek.
  12. Mam nadzieję,że zastrzyki pomogą i choróbsko skutecznie "przegonią"!:kciuki::smile: 50zł dla Figuni poleci w poniedziałek.
  13. Zaglądamy i zaciskamy...:smile::kciuki:
  14. [quote name='rodzice']O rany Aniu sporo tych zmian :-( ach juz nie wiem czego życzyc , czy udanej operacji czy leczenia ? Moze tego zeby decyzja była najlepsza i zeby biedny Mikuś tak bardzo nie cierpiał .[/QUOTE] Ja również dołączam się do życzeń...Nic mądrzejszego nie przychodzi mi do głowy,niż to co napisała rodzice...
  15. Zdrowiej nam malutka kruszynko...:kciuki: Pewnie boli ją to gardełko i nie bardzo się czuje...:calus:
  16. Pamiętam Trufelko i ciągle tu zaglądam...
  17. [quote name='Neelith']A zaraz dojdzie jeszcze Jadzia - Maja, no i relacja z domku Lunki, która być może na nowej drodze życia także zmieniła imię, a wtedy już zupełnie sfiksujemy :D[/QUOTE] Ha,ha,ha!To prawda,że trudno się połapąć z tymi imionami...
  18. [quote name='Anula']Tak powinien być zaraz po tomografie.Dr Szczypka będzie znał wynik,tak powiedział,jeszcze musimy kwestię uzgodnić odnośnie wizyty u dr.Szczypki,może uda nam się podjechać do Lecznicy.[/QUOTE] Zatem czekamy na następne wieści,o Mikuniu...Kochane biedactwo,że też musiało go dopaść takie choróbsko :-(
  19. [url]http://i44.tinypic.com/rivwjr.jpg[/url] Figunia pewnie jeszcze nie może uwierzyć,że lodowaty beton i buda, zostały zastąpione cieplutkimi i mięciutkimi pieleszami...:multi:
  20. Kciuki mocno zaciśnięte,za najlepszy domek dla stokrotkowej dziewczynki...:kciuki::smile:
  21. Tak mi szkoda Mikusia,bo to wspaniały i bardzo kochany piesek!Oby tylko cud się zdarzył....
  22. No,no,ale się dzieje u dziewczynek...:smile: Czekamy zatem na rozwój sytuacji i wieści....?!:smile:
  23. [quote name='Gabi79']Zobaczymy, jak będzie jutro. Zapomniałam napisać, że Figunia nie boi się wchodzić do windy, ani nią jechać, a w drodze powrotnej mknęła na chody od klatki schodowej jak perszing, ale nie ze strachu, lecz pełna radości, że wraca do domu. Teraz śpi na kanapie( na pościeli) zwinięta w kłębek. Wreszcie nie zimna schroniskowa buda, a mięciutka pościel i ciepełko[/QUOTE] Gabrysiu...:loveu: A "nadmierne"siusianie może być spowodowane stresem i zmianą warunków.Myślę,że trzeba odczekać troszeczkę,a jueżeli będzie się to utrzymywać,to wtedy do weta...
  24. Czy ktoś odezwał się z ogłoszeń Sawanki?Tyle co wiem,że z Mikuniem znowu bardzo źle :-( Anulko pisz,jak to wszystko wygląda...?!
  25. Tak się cieszę,ze Figunia już u Gabi...:multi:Cudna maleńka i taka faktycznie podobna do tego słodkiego i smacznego owocu,jakim jest figa...!:loveu: Jamnisia,to następne cudeńko!Proszę ciocia,tylko nie Jadzia...Już może lepiej Maja/Majeczka,taka złota pszczółka... Lunka ma domek,więc bardzo dobre wieści...
×
×
  • Create New...