-
Posts
16235 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bogusik
-
Jestem Pudlisia i mam juz swoj wymarzony domek -u Dorothy !!!!!
Bogusik replied to beataczl's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dorothy']ciągle się coś dzieje jak sie ma tyle gadziny co ja, ale nie o to chodzi, ja potrzebuje kogoś kto zna się na chorobie Hashimoto, oraz na dietetyce zeby ustalic jadlospis w tej chorobie, za uwzglednieniem ZJD oraz nietolerancji glutenu, ale sensowny nie jakies godziny przy garach bo nie mam czasu i nie znosze, poza tym powiedzcie co jesc jak nie mozna chleba, płatków, ziemniakow, makaronu, kaszy, ryzu, to jakas paranojja umre z glodu :-( mleka tez nie, jogurtow itd, nabial w ograniczonym zakresie, cukru oczywiscie zadnego, owocow raczej nie, czy ja jestem krolik zeby zyc gotowanym warzywem??? Surowego nie moge, zoladek sie buntuje. Ja juz ledwo zyje, na takiej diecie dlugo nie pociagne. :-([/QUOTE] Dorotko,bardzo ,bardzo mi przykro,że musisz znosić ciężar swojej choroby :-( Ale dlaczego chciałaś adoptować Pudlisię,skoro jak widać po Twoim wpisie,to jeszcze ty potrzebujesz wsparcia...:-( -
Jestem Pudlisia i mam juz swoj wymarzony domek -u Dorothy !!!!!
Bogusik replied to beataczl's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dorothy']a tak mi sie wyrwało :-p generalnie o pare rzeczy bym chętnie prosiła, ale nie bede zawracac dupy... :watpliwy:[/QUOTE] Wcale nie zawracasz,wiec pisz...????????????? -
DZIUNIA z przytuliska w G. u nas w BDT już w cudownym domku !!
Bogusik replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Dobrze,ze już Dziunia po zabiegu :smile: A z tymi tłuszczakami,to właśnie różnie bywa,bo niektóre są i nie zmieniają swojej objętości,a inne rosną do niesamowitych rozmiarów....Ale 1,5 kg tłuszczak,to już jakaś masakra! :shake: -
Jestem Pudlisia i mam juz swoj wymarzony domek -u Dorothy !!!!!
Bogusik replied to beataczl's topic in Już w nowym domu
Puki co,to super wieści transportowe! :smile: Czekamy na potwierdzenie i info.... -
[quote name='Gabi79']Królik biega po mieszkaniu, nie jest zamknięty. Pan ma nadzieję, że się zaprzyjaźnią. Powiedziałam, że Figunia jest pewnie niewiele większa od królika, a pan na to, że niekoniecznie, bo to miał być co prawda miniaturka, ale wyrósł nieco większy.[/QUOTE] Hm...miejmy nadzieje,że Figunia nie ma zapędów "myśliwskich" i króliczek pozostanie "nieuszkodzony" ;) Zazwyczaj jest tak,że zupełnie inaczej zachowują się piesie w nowym miejscu zamieszkania,bo jest to coś zupełnie nowego,wiec nie bronią "swojego" terenu.Według mnie,Pan mimo wszystko powinien się zaopatrzyć/pożyczyć?/ w klatkę dla króliczka,przynajmniej na pierwsze dni i powoli zapoznawać z Figunią.To na pewno będzie bezpieczniejsze i pozwoli zapobiec,tej najgorszej wersji wypadków.... Gabrysiu,jak państwo przyjadą w piątek i "zaiskrzy" to porozmawiaj o tym zabezpieczeniu.Moje kciuki również mocno zaciśnięte :kciuki::smile:
-
Yorki do adopcji, wątek zgłoszeniowy i dyskusyjny
Bogusik replied to LadyS's topic in Yorkshire terrier
Tak sobie myślę,że gdyby baba prowadziła legalną hodowlę,to psiaki miały by na to niezbędne dokumenty,a z tego co wiem,to Punia nawet nie dostała książeczki,bo ponoć zginęła...Z tego co wiem,to ona nadal handluje i wstawia ogłoszenia na tablica.pl jako,że odda "za darmo"W trakcie rozmowy chce 400-500zł Typowa,nielegalna pseudo-hodowla...!- 2032 replies
-
- przygarnę yorka.!
- yorki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Proszę o pomoc w sprawie pseudo York i Shih Tzu !!!!
Bogusik replied to punia2010's topic in Już w nowym domu
[quote name='rita60']Może ta organizacja:roll: [URL]http://niechcianeizapomniane.org/kontakt/[/URL][/QUOTE] Ta organizacja jest w Łodzi,więc może warto tam też napisać,W kontaktach,są podane nazwiska,telefony oraz maile. Punia spróbuj,bo im więcej będzie o tym wiedziało org./ludzi,to tym większe szanse,że ktoś jednak tym się zajmie... -
Jestem Pudlisia i mam juz swoj wymarzony domek -u Dorothy !!!!!
Bogusik replied to beataczl's topic in Już w nowym domu
Nic nie wiadomo,jakie są postępy w sprawie adopcji Pudliszki,ale natknęłam się na taką wiadomość dotycząca planowanego transportu na Fb,wiec na wszelki wypadek wklejam... Po raz kolejny Pomorska Fundacja Rottka pomaga organizować transport przez Polskę!!!! Jak zawsze dla wszelkich psów, kotów, gryzoni i wszelkiego zwierzęcia które się zmieści w autku i jak zawsze pod fachowym okiem szkoleniowca. Zapraszamy wszystkich potrzebujących do współudziału! Możemy w miarę potrzeb trochę zjechać z planowanej trasy. Możliwość wystawienia FV. Kontakt: Marta Pogorzelska 600 679 240 w przypadku braku zasięgu proszę sms. [URL="https://www.facebook.com/photo.php?fbid=205209823017844&set=gm.697588526941702&type=1"][IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/p320x320/1016681_205209823017844_550876040_n.jpg[/IMG] [/URL] -
Dobrze,że jest odzew z ogłoszeń Figuni i tylko się trzeba z tego cieszyć :smile: Gabrysiu,a możesz coś więcej napisać o tych ludziach zainteresowanych adopcją Figuni?
-
DZIUNIA z przytuliska w G. u nas w BDT już w cudownym domku !!
Bogusik replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Przyleciałam poczytać,jak się Dziunia czuje po zabiegu,a to o...."figa z makiem" :evil_lol: Więc,kciuki również będę trzymała za niunię jutro!:smile::kciuki: -
DZIUNIA z przytuliska w G. u nas w BDT już w cudownym domku !!
Bogusik replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Ja również będę trzymać mocno kciuki wieczorkiem,za Dziunię! :kciuki: A filmik wprost powalający!Kota jest niesamowita,z tą przyjaźnią do suń!:smile: -
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
Bogusik replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
Malutka Kruszynka i takie "na kolankowe" cudeńko! :loveu: -
[quote name='Gabi79']Figunia pozdrawia Ciocie i Wujków. Maleńka miała 2 razy wyróżnianą tablicę.( w zasadzie ma do 14go) Było kilka tel. ale takich, o których nie warto wspominać. Napisała też do mnie Pani aż z Bydgoszczy. Distałam też 3 maile, ale gdy odpowiedziałam na pytania ludzie zamilkli[/QUOTE] Gabi,wyróżnij ogłoszenie na tablica.pl i najlepiej na 30 dni bo to chyba kosztuje ok.30zł.Jeżeli chcesz,to przedłużaj co tydzień W przeciwnym wypadku,ono zginie w całej masie nowych ogłoszeń.Wpłaciłam na potrzeby Figuni też parę groszy,więc uważam,że w tej chwili,właśnie te pieniążki będą równie dobrze wykorzystane,właśnie na wyróżnienie.Przecież priorytetem jest szukanie dla Figuni domku...!
-
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
Bogusik replied to mari23's topic in Psy do adopcji
Mari23,bardzo chętnie przekażę Twoim podopiecznym 2kg suchej karmy firmy Medica PetBalance Gastro- Intenstinal.Jeżeli się przyda dla któregoś z pieska,z dolegliwościami żołądkowo-trawiennymi,to proszę o potwierdzenie.Została mi po mojej suni,poniewaz granulat jest dla psów średniej wielkości,a moja to kruszynka...Karma jest jakościowo bardzo dobra,choć niestety,ale wybrednym psiakom,trzeba ja odrobinę "okrasić"czymś smakowitym,bo nie posiada "wabików smakowych... Podaję link do strony produktu [URL]http://www.fressnapf.de/shop/petbalance-medica-schonkost#utm_source=shopping&utm_medium=PSM&utm_campaign=Katzenfutter&utm_content=903880[/URL] Dałam na tłumacza,ale widzę,że weszło w wersji oryginalnej,także sama musisz wrzucić,jeżeli nie znasz niemieckiego... -
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Bogusik replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mysza2']Ale miło spojrzeć:):):) Cudna para:):)[/QUOTE] To prawda!Cyndy i Pico są naprawdę jak rodzeństwo i jedno bez drugiego, nie może się obejść :smile: Jak Pan musiał jechać z Pico do weta,to Cyndy tak płakała,że p.Ania nie mogła jej uspokoić.Siedziała pod drzwiami,aż do jego powrotu... Bardzo się cieszę,że Cyndunia tak dobrze trafiła,jest szczęśliwa i ma naprawdę wspaniały domek!!! :smile: Takich domków życzę z całego serca,wszystkim bezdomniakom!!! -
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Bogusik replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Popatrzcie,jak słodko sobie śpimy...? [IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/1094964_10152091573873808_2132236661_n.jpg[/IMG] Nie wiem,co ten Pico ciągle się pcha pod kołderkę?Zmarźlak jeden!Ja tam wolę,na... [IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/69251_10152091572353808_78112178_n.jpg[/IMG] Czyż nie jestem śliczna...?!:loveu: [IMG]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/t1/1527100_10152091583638808_1140770656_n.jpg[/IMG] -
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Bogusik replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Kilka "świeżutkich"bo z dzisiaj, foteczek Cynduni i Pico...:loveu: Właśnie wybieramy się na spacerek... [IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t1/1513296_10152091578343808_2089477293_n.jpg[/IMG] No idziemy,czy nie?Przecież my już chcemy na łąkę...! [IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/1549565_10152091576993808_1825094153_n.jpg[/IMG] I wreszcie dotarliśmy,na nasze ulubione łąki i pola... [IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/1514322_10152091574998808_1318395195_n.jpg[/IMG] Powrót do domu i jak zawsze smaczek,że nic nie nabroiliśmy... [IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/1509317_10152091580628808_20530110_n.jpg[/IMG] Tak leniuchujemy... [IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/1525667_10152091569848808_1271305231_n.jpg[/IMG] -
TINO ma wymarzony DOM- zostaje u WiosnyA już na ZAWSZE :) !!!
Bogusik replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='WiosnaA']:smile::smile: Tinulek jest wesołym, żwawym pieskiem,ale ogólnie bardzo delikatnym i wrażliwym.[/QUOTE] I niech takim pozostanie,bo jak dla mnie,to cudowny charakterek...! :smile: -
Proszę o pomoc w sprawie pseudo York i Shih Tzu !!!!
Bogusik replied to punia2010's topic in Już w nowym domu
punia, wstaw tu opis z wątku Łódzkiego.... -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
Bogusik replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='wtatara']podaj link do wątku[/QUOTE] Na tym wątku jest opisana cała sytuacja... [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/77826-Łódź-newsy-o-zwierzętach-potrzebujących-pomocy-lista-wolont-700-psów-w-schronie?p=21751197#post21751197"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/77826-Łódź-newsy-o-zwierzętach-potrzebujących-pomocy-lista-wolont-700-psów-w-schronie?p=21751197#post21751197 [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250136-Proszę-o-pomoc-w-sprawie-pseudo-York-i-Shih-Tzu-!!!!?p=21751416#post21751416[/url] [/URL] -
Dużo szczęścia Tiranku,w nowym domku!!!:smile: