-
Posts
16235 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bogusik
-
[quote name='LILUtosi']Ugotowałam ryżu z mięsem aby miał mięciutkie do jedzenia. Może by od razu podjechać do Niedzielkiego z tym żeby dał antybiotyk. Tylko tam czynne o tej porze i w niedziele ale za to drogo.[/QUOTE] Kochana,jak możesz,to podjedź z nim do kliniki.To wygląda bardzo nieładnie i jeżeli jest zakażenie,to każda godzina się liczy!Dołożę 50zł na weta...
-
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
Bogusik replied to mari23's topic in Psy do adopcji
Bardzo,bardzo mi przykro mari :-( Hetkoru,bądź szczęśliwy za TM... [*] [IMG]https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQiNIzqhXerzj3LhLRBOtVxG9bXiMfec3gEYMpbVrvIdq-uz_lpFQ[/IMG] -
Też tak myślę i cały czas zaciskam kciuki za Figunię i jej domeczek!:smile::kciuki:
-
TINO ma wymarzony DOM- zostaje u WiosnyA już na ZAWSZE :) !!!
Bogusik replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Piękne foteczki Tinulka!:smile:Jaki on jest śliczny!I te piłeczki przy jego boku, jego nieodzowne towarzyszki...:loveu: -
O matusiu kochana!Znowu Miki ma problemy zdrowotne...:-( Bidulek kochany,a te ostatnie zdjęcia,na których jest,to nie zima była przyczyną jego nieszczęśliwej mordki i smutnych oczów,ale początki choroby...:-( Bardzo Wam serdecznie współczuję,bo to co od jakiegoś czasu przechodzicie,to naprawdę jakieś fatum....:shake:
-
Wielki owczar Syriusz, który mieszkał w kawałku rury, ma dom ...
Bogusik replied to Bonsai's topic in Już w nowym domu
Ile kosztuje 1tabl/10kg dehinel plus w lecznicy? -
Jejku,ale horror-domek!:angryy: Chyba w tym całym nieszczęściu dla jamniczki,to było szczęściem,że jednak odeszła za TM (*) :-( Ile jeszcze ta bidulka by się nacierpiała u tych ludzi?! :-(Nawet nie chcę myśleć....:-( Ostrzegać i wpisać na CK
-
Fajne foteczki Sawanki i Mikego w kubraczkach! :smile: Piesie zabezpieczone przed mrozem,choć na tym zdjęciu,oczy i minki, same mówią za siebie,jak oboje,bardzo nie lubią zimy...;) http://images64.fotosik.pl/605/60abf1be06cf24a6med.jpg
-
Jestem Pudlisia i mam juz swoj wymarzony domek -u Dorothy !!!!!
Bogusik replied to beataczl's topic in Już w nowym domu
Jak przeczytałam na Fb o Malwie,to łzy mi poleciały...:-( Tak wzruszająco opisała jej ostatnie chwile Dorothy :-( -
Proszę o pomoc w sprawie pseudo York i Shih Tzu !!!!
Bogusik replied to punia2010's topic in Już w nowym domu
[quote name='punia2010']:( :( :( :( :'( też mi przykro ... zwłaszcza że chciałam ją uchronić od złego .... :([/QUOTE] Mnie również,bardzo przykro :-( Te wyciągnięte sunie,też,w strasznym stanie...:-( -
Dołączam z kciukami za Figunię i Majeczkę! :kciuki::smile:
-
[quote name='AgusiaP']Bardzo szkoda mi Figuni...:( Jak wybierać kolejny domek, czym się kierować... Ludzie potrafią na wszystko przytakiwać, z wszystkiego sobie zdają sprawę, wiedzą, że psu trzeba dać czas na aklimatyzację a potem oddają jak niepotrzebną zabawkę... Nie liczą się z tym co ta psina przechodzi :([/QUOTE] To prawda Agisiu,mnie też bardzo żal Figuni i wszystkich zwierzaczków,które wracają z adopcji :-( Ja pierwszy raz w zyciu robiłam wizytę dla Cynduni i myślałam,że się wykończę psychicznie.Tu jeszcze wchodził w rachubę,ten transport i tyle kilometrów :shake: Najbardziej pomogła mi obserwacja Pico i relacja pomiędzy nim,a właścicielami :smile: Wydaje mi się,że ludzie wtedy gadają jak nakręceni i są same ochy i achy i wszystko na tak...A później,oddają,nie patrząc,co ten biedny zwierzaczek czuje...:-( Nie mniej jednak,trzeba robić wizyty,bo bez tego to już w ogóle była by tragedia,bo zwrot byłby do schronu,albo "won" na ulicę... :-( Na szczęście,większość adopcji jest udanych i to jest bardzo pocieszające :smile:
-
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
Bogusik replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
Cudowne wiadomości!Wreszcie jakiś postęp....:smile::calus: -
Dołączam się z kciukami! :kciuki::modla:
-
Zobaczcie,na tym wątku post 7070 jest wpis,o domku dla małego pieska.Może warto się skontaktować z wtatara i polecić Figunię? [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/177924-Pudle-i-pudlowate-w-potrzebie-prosz%C4%85-o-pomoc-!!!?p=21814523#post21814523[/url] ...Jest domek chętny na malego pieska..mieli jamnika który odszedł. Jest tam 5 letnia dziewczynka. Ona mieszkala z tym pieskiem.mile widziany młody ale nie szczeniak. Kraków i okolice najlepiej.
-
[quote name='Gabi79']Bogusiu, masz rację. Najśmieszniejszy jest fakt, że to narzeczona p. Sławka wypatrzyła Figunię i ona bardzo chciała pieska już od jakiegoś czasu..... A to p. Sławek okazał Figuni serce.[/QUOTE] Pewnie p.narzeczona chciała się przypodobać itd. itp.....Trudno,ale trzeb mieć na ta parę "oko" czy zaś,nie będą szukać następnego pieska... Gabrysiu,mam dla Melci kontenerek,który jest już w Polse u Anuli.Jeżeli jest jeszcze potrzebny,to poproszę ją aby wysłała...?
-
O Bosiuniu Kochany,załamka....:-( To,że p.Sławek bardzo chciał pieska,to niewątpliwe,ale niestety "do tanga trzeba dwojga"....
-
DZIUNIA z przytuliska w G. u nas w BDT już w cudownym domku !!
Bogusik replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Dziunia-Bunia,jak widać już się pomalutku zadomawia :smile: Powodzenia malutka w nowym domku! Przytulanko dla Poker i męża :calus: i zdrówka dla Pokerka życzę :kciuki: