Jump to content
Dogomania

Bogusik

Members
  • Posts

    16235
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Bogusik

  1. Ale się dzieje!!! :smile: Fajna czarnulka,z pięknymi,lamparcimi oczkami...:smile: Mocno zaciskam kciuki za szczęśliwy transport...:kciuki:
  2. [quote name='monika083']Ciocia mamy juz luty, wiec od lutego,[/QUOTE] Nie mam konta do przelewu na Zybusia.Możesz mi podać?
  3. [quote name='LILUtosi']Ugotowałam ryżu z mięsem aby miał mięciutkie do jedzenia. Może by od razu podjechać do Niedzielkiego z tym żeby dał antybiotyk. Tylko tam czynne o tej porze i w niedziele ale za to drogo.[/QUOTE] Kochana,jak możesz,to podjedź z nim do kliniki.To wygląda bardzo nieładnie i jeżeli jest zakażenie,to każda godzina się liczy!Dołożę 50zł na weta...
  4. Bardzo,bardzo mi przykro mari :-( Hetkoru,bądź szczęśliwy za TM... [*] [IMG]https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQiNIzqhXerzj3LhLRBOtVxG9bXiMfec3gEYMpbVrvIdq-uz_lpFQ[/IMG]
  5. Też tak myślę i cały czas zaciskam kciuki za Figunię i jej domeczek!:smile::kciuki:
  6. Piękne foteczki Tinulka!:smile:Jaki on jest śliczny!I te piłeczki przy jego boku, jego nieodzowne towarzyszki...:loveu:
  7. Kciuki mocno zaciśnięte!:smile::kciuki:
  8. O matusiu kochana!Znowu Miki ma problemy zdrowotne...:-( Bidulek kochany,a te ostatnie zdjęcia,na których jest,to nie zima była przyczyną jego nieszczęśliwej mordki i smutnych oczów,ale początki choroby...:-( Bardzo Wam serdecznie współczuję,bo to co od jakiegoś czasu przechodzicie,to naprawdę jakieś fatum....:shake:
  9. Czy transporterek dla Melci w końcu dotarł?Czy gdzieś przepadł bez wieści i trzeba interweniować...?
  10. Ile kosztuje 1tabl/10kg dehinel plus w lecznicy?
  11. Ale się cieszę,że z Zybim wszystko ok i może już w niedzielę pojechać do hoteliku :multi:
  12. Jejku,ale horror-domek!:angryy: Chyba w tym całym nieszczęściu dla jamniczki,to było szczęściem,że jednak odeszła za TM (*) :-( Ile jeszcze ta bidulka by się nacierpiała u tych ludzi?! :-(Nawet nie chcę myśleć....:-( Ostrzegać i wpisać na CK
  13. Fajne foteczki Sawanki i Mikego w kubraczkach! :smile: Piesie zabezpieczone przed mrozem,choć na tym zdjęciu,oczy i minki, same mówią za siebie,jak oboje,bardzo nie lubią zimy...;) http://images64.fotosik.pl/605/60abf1be06cf24a6med.jpg
  14. Jak przeczytałam na Fb o Malwie,to łzy mi poleciały...:-( Tak wzruszająco opisała jej ostatnie chwile Dorothy :-(
  15. Przyszłam do Zibiego zz wątku ogólnego psów z G.Cudownie,że może pojechać do LILU :multi:Doczytałam,że brakuje deklaracji na hotelik,więc mogę dołożyć 25zł stałej.
  16. [quote name='punia2010']:( :( :( :( :'( też mi przykro ... zwłaszcza że chciałam ją uchronić od złego .... :([/QUOTE] Mnie również,bardzo przykro :-( Te wyciągnięte sunie,też,w strasznym stanie...:-(
  17. Transporterek,zamiast na bazarek,właśnie "powędrował" do Melci :lol: Gabrysiu,wysłany priorytetem,także powinnaś jutro lub po jutrze otrzymać :smile:
  18. Dołączam z kciukami za Figunię i Majeczkę! :kciuki::smile:
  19. [quote name='AgusiaP']Bardzo szkoda mi Figuni...:( Jak wybierać kolejny domek, czym się kierować... Ludzie potrafią na wszystko przytakiwać, z wszystkiego sobie zdają sprawę, wiedzą, że psu trzeba dać czas na aklimatyzację a potem oddają jak niepotrzebną zabawkę... Nie liczą się z tym co ta psina przechodzi :([/QUOTE] To prawda Agisiu,mnie też bardzo żal Figuni i wszystkich zwierzaczków,które wracają z adopcji :-( Ja pierwszy raz w zyciu robiłam wizytę dla Cynduni i myślałam,że się wykończę psychicznie.Tu jeszcze wchodził w rachubę,ten transport i tyle kilometrów :shake: Najbardziej pomogła mi obserwacja Pico i relacja pomiędzy nim,a właścicielami :smile: Wydaje mi się,że ludzie wtedy gadają jak nakręceni i są same ochy i achy i wszystko na tak...A później,oddają,nie patrząc,co ten biedny zwierzaczek czuje...:-( Nie mniej jednak,trzeba robić wizyty,bo bez tego to już w ogóle była by tragedia,bo zwrot byłby do schronu,albo "won" na ulicę... :-( Na szczęście,większość adopcji jest udanych i to jest bardzo pocieszające :smile:
  20. Cudowne wiadomości!Wreszcie jakiś postęp....:smile::calus:
  21. Dołączam się z kciukami! :kciuki::modla:
  22. Zobaczcie,na tym wątku post 7070 jest wpis,o domku dla małego pieska.Może warto się skontaktować z wtatara i polecić Figunię? [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/177924-Pudle-i-pudlowate-w-potrzebie-prosz%C4%85-o-pomoc-!!!?p=21814523#post21814523[/url] ...Jest domek chętny na malego pieska..mieli jamnika który odszedł. Jest tam 5 letnia dziewczynka. Ona mieszkala z tym pieskiem.mile widziany młody ale nie szczeniak. Kraków i okolice najlepiej.
  23. [quote name='Gabi79']Bogusiu, masz rację. Najśmieszniejszy jest fakt, że to narzeczona p. Sławka wypatrzyła Figunię i ona bardzo chciała pieska już od jakiegoś czasu..... A to p. Sławek okazał Figuni serce.[/QUOTE] Pewnie p.narzeczona chciała się przypodobać itd. itp.....Trudno,ale trzeb mieć na ta parę "oko" czy zaś,nie będą szukać następnego pieska... Gabrysiu,mam dla Melci kontenerek,który jest już w Polse u Anuli.Jeżeli jest jeszcze potrzebny,to poproszę ją aby wysłała...?
  24. O Bosiuniu Kochany,załamka....:-( To,że p.Sławek bardzo chciał pieska,to niewątpliwe,ale niestety "do tanga trzeba dwojga"....
  25. Dziunia-Bunia,jak widać już się pomalutku zadomawia :smile: Powodzenia malutka w nowym domku! Przytulanko dla Poker i męża :calus: i zdrówka dla Pokerka życzę :kciuki:
×
×
  • Create New...