Jump to content
Dogomania

Bogusik

Members
  • Posts

    16235
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Bogusik

  1. Takie fotki,to sama radość! :multi:Agusik czyściutki,michy pełne,posłanko jak dla królewicza i co najważniejsze: GŁASKI I CZUŁOŚCI OD SWOJEJ PAŃCI!!! :multi:
  2. Śliczności nasze kochane! :loveu:
  3. Zaglądam i kciukam mocno za Pycię :kciuki::smile:
  4. [quote name='barb'][URL]http://tablica.pl/oferta/zaginela-trufelka-czarna-suczka-sredniej-wielkosci-ID4mpGr.html#96e2af3c8b[/URL] Jeśli macie konto na fb to udostępniajcie proszę ogłoszenie Trufelki. Wyróznilam go do 12 grudnia.[/QUOTE] Udostępnione!Gdzie jesteś Trufelko...?
  5. [quote name='Zofija']Agus jedzie jutro do Katowic i stamtąd odbierze go Pani Asia:)[/QUOTE] Tak się bardzo cieszę,że jakoś udało się dograć sprawy transportowe i Agusik będzie w ciepełkku u Pani Asi :loveu:
  6. U naszej Cinduni wszystko w porządku :smile: Bardzo jest już przywiązana do Pani Ani i jej męża.Super się zaaklimatyzowała i to w krótkim czasie!Domaga się pieszczot,powarkuje na "intruzów" i szaleje z Pico...A po szaleństwach tak sobie słodko z braciszkiem odpoczywa u pańci w łóżeczku....:loveu: [IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/1450039_10152012492718808_1509767324_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1451380_10152012491808808_111614099_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1466290_10152012492243808_1076728860_n.jpg[/IMG]
  7. Kochane,obie sunieczki są śliczne!!! :smile:Jak dobrze,że te malizny dzięki Wam opuszczą schron jeszcze przed mrozami! Jeszcze nie wiem jak,ale wspomogę groszem na miarę swoich możliwości....
  8. [quote name='Mysza2']Wszystko co żyje zawsze generuje jakieś problemy. A odpowiedzialni ludzie starają się je rozwiązywać. I niech w przypadku Dianki tak właśnie będzie:)[/QUOTE] 100%-owa racja! :smile:
  9. Na to wygląda,że Tiranek jest jednak uczuleniowcem,skoro tak zareagował na zmianę karmy.Miejmy nadzieje,że wszystko się unormuje...
  10. Jak dobrze,że ta mikrunia Zuleczka już po badaniach i po zabiegu usunięcia zębów pod ropą.Super,że malutka będzie w domowym dt.:smile:
  11. Dla Dogo07 i wszystkim "życiowo" zdołowanym.... [IMG]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/1472979_365242450279648_1016514148_n.jpg[/IMG]
  12. [quote name='MikAga']Cioteczko,Bogusik! może podam dane konta Ani na pw?[/QUOTE] Jeżeli możesz,to poproszę.
  13. Czekamy na dane do przelewu,bo jeszcze nie dotarły....?!
  14. Czekamy zatem na wieści i mocno trzymamy kciuki! Jeżeli będzie jakaś zbiórka na transport,dorzucę grosza...
  15. Ja również poproszę dane do przelewu.To niebywałe Aniu,że tyle zrobiłaś by odnaleźć Destinka i to w tak krótkim czasie po utraceniu bliskiej Tobie osoby...Destinek już bezpieczny i zapewne szczęśliwy,że wrócił do swojego- tymczasowego domku :smile:
  16. O jejku,ale wiadomości :-( Mocno trzymam kciuki za odnalezienie Destinka,bo tylko tyle mogę...
  17. Dogo,kochana kobieto!Walcz,nie poddawaj się i miej wiarę w lepsze jutro!Jak mawiała moja mama...Zobaczysz,że i na Twoim podwórku wreszcie zaświeci słońce...!Z całego serca tego właśnie Tobie życzę! Poproszę o nr konta na pw lub maila [email][email protected][/email]
  18. Ja sama lubię takie niespodzianki,bo to miód na serce!:loveu:
  19. No nie patrzcie tak na mnie ze zdziwieniem...?!Czy ja muszę zawsze na górze...? ;) [IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/62325_10151996218008808_884050838_n.jpg[/IMG] Zapewniam,że na dole równie dobrze i wygodnie mogę sobie podrzemać...Najważniejsze,że blisko mojego braciszka...:smile: [IMG]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/1454548_10151996218333808_650450646_n.jpg[/IMG]
  20. Popatrzcie,a tu też taka sunia bardzo podobna do chomiczka tyle,że bez jednego oczka...:-( [IMG]http://images63.fotosik.pl/428/a411b65bb56c1bc1med.jpg[/IMG] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249114-Maleńka-ratlerkowata-starsza-sunia-bez-oczka-w-schronisku[/URL]
  21. Cały czas zaciskam kciuki,a jutro będę zaciskać jeszcze mocniej! :smile::kciuki::kciuki::kciuki:
  22. Jak porównać to zdjęcie z pierwszej strony wątku :-( do tych obecnych,to serce naprawdę się raduje!:loveu: [IMG]http://images62.fotosik.pl/310/53943e51c4cf5a04med.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-H1PrmxQSDFI/UpZe4BeW4OI/AAAAAAAAUvk/HosPVPxigNE/s720/IMG_0414.JPG[/IMG] :loveu: :multi: :loveu:
×
×
  • Create New...