-
Posts
16235 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bogusik
-
Jestem Pudlisia i mam juz swoj wymarzony domek -u Dorothy !!!!!
Bogusik replied to beataczl's topic in Już w nowym domu
Do Bydgoszczy jest 87km,do Grudziądza 97km.Na wszelki wypadek posprawdzałam.... -
Jestem Pudlisia i mam juz swoj wymarzony domek -u Dorothy !!!!!
Bogusik replied to beataczl's topic in Już w nowym domu
Dzięki Poker za linki.Jutro Beata ma zrobić rozeznanie po znajomych,czy ktoś mógłby sunię dowieźć do pobliskich miast.Z samych Chojnic,to bardzo ciężko coś znaleźć.Wczoraj i dzisiaj siedziałam na transportowych i szukałam,ale bez rezultatu. -
[quote name='Marycha35']Pozapraszałam Ludków na wątek, trzeba nam więcej mądrych, doświadczonych w bojach głosów:) Nie może być tak, że tam są pracownicy, którzy mają psiaki w pupie. W dobie takiego bezrobocia powinni dbać o robotę, psiakom raj zapewnić, tiaaaaaa...[/QUOTE] Jak najbardziej,rozsyłanie wątku,bardzo wskazane! :smile: Co do bezrobocia,to masz rację,ale...cytat z pierwszej strony: .....Chyba tylko cud sprawił, że ja i mój kolega dowiedzieliśmy się o pewnym przytulisku 'na końcu świata' Trzeba przejść wiele polnych dróg, by trafić tam gdzie 'nawet diabeł powiedział dobranoc'..... tak więc owy pracownik jak chce to robi,jak nie, to nie robi :shake: Zapewne jest jako tako,jak ma zapowiedzianą wizytę kogoś z gminy...
-
Jestem Pudlisia i mam juz swoj wymarzony domek -u Dorothy !!!!!
Bogusik replied to beataczl's topic in Już w nowym domu
[quote name='beataczl']ja nie mam autka popytam ale to dopiero w piatek cos moge wiedziec...[/QUOTE] Popytaj może akurat kogoś chętnego znajdziesz.Pytaj również z możliwością dowozu za zwrot paliwa.Wszystkie opcje trzeba brać pod uwagę... Jest jedna propozycja transportu na Fb,ale to na jutro z Warszawy ...Jakby to miało pomóc to ja z Warszawy jutro jadę na Śląsk do Pszczyny. Jakby ktoś podrzucił do Wwy to zabiorę. Oczywiście darmo... To za krótki czas,aby to wszystko ogarnąć.szukamy więc dalej.... -
Cudowny,szczęśliwy Dżamalek!Takie wiadomości,zdjęcia i filmik,to najlepszy gwiazdkowy prezent!!! :tree1: :loveu:
-
Jestem Pudlisia i mam juz swoj wymarzony domek -u Dorothy !!!!!
Bogusik replied to beataczl's topic in Już w nowym domu
Czy jest możliwy dowóz Pudlisi do Bydgoszczy,Torunia,Gdańska? Bądź do granic woj.śląkiego? -
Jestem Pudlisia i mam juz swoj wymarzony domek -u Dorothy !!!!!
Bogusik replied to beataczl's topic in Już w nowym domu
Beatko wejdź na Fb i odpowiedz na pytania,bo ja nie znam wszystkich szczegółów... Jeszcze ją tu umieściłam na Fb transportowym [url]https://www.facebook.com/groups/425886884111869/[/url] -
Jestem Pudlisia i mam juz swoj wymarzony domek -u Dorothy !!!!!
Bogusik replied to beataczl's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dorothy']tak... czy Bogusia moze ujawnic przybliżony adres malutkiej, żeby wiedzieć skad szukac transportu...[/QUOTE] Kochana,ja tu tylko jak umiem,to pomagam...Transport jak doczytałam z pieczątki rachunku od weta,będzie potrzebny z Chojnic do Ciebie,czyli Bielsko biała. -
Myślę,że przede wszystkim trzeba by było sprawdzić w gminie,co należy do obowiązków /umowa o pracę?/zatrudnionego na etat tego pracownika...Jeżeli będzie ustalony zakres jego obowiązków,to wtedy można udowodnić,że się z nich nie wywiązuje lub wywiązuje,a zakres jest zbyt "ograniczony"? Pracownik takiego przytuliska,to przynajmniej jak dla mnie,to pierwszy kroczek do dalszego działania.Dlaczego nie ma wody w miskach?Dlaczego kojce nie posprzątane?Dlaczego słoma nie rozłożona? Dlaczego budy nie naprawione?Wina pracownika,czy nieodpowiednia umowa o pracę...? Przepraszam za moje "3 grosze"ale też bardzo zależy mi na tych pieskach,a w realu nie wiele mogę za bardzo pomóc...
-
Marticzko,znalazłam na Fb jedną osobę z mapy pa/po.Wklejam jej ofertę: Magdalena Smolorz Updated Aug 3 WODZISŁAW ŚL., RYBNIK, JASTRZĘBIE ZDRÓJ, ŻORY i okolice: - Wodzisław Śląski, Rybnik, Jastrzębie Zdrój, Żory oraz okolice (woj. śląskie); przeprowadzałam i przeprowadzam wizyty PA, POA, Ukończony Kurs Asystenta Trenera Psów, głównie psy; kontakt tel. +48 606673781, mail: [email][email protected][/email] [url]https://www.facebook.com/magdalena.smolorz.1[/url] Napisz jeszcze tu: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/27419-BLYSKAWICZNA-MAPA-DOGO-http-mapapomocy-dogomania-pl-REJESTRUJCIE-SIE!/page46[/url]
-
Jestem Pudlisia i mam juz swoj wymarzony domek -u Dorothy !!!!!
Bogusik replied to beataczl's topic in Już w nowym domu
Wątek transportowy [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/24359-W%C4%85tek-Transportowy-KASUJCIE-NIEAKTUALNIE-POSTY!?p=21680644#post21680644[/url] -
Jestem Pudlisia i mam juz swoj wymarzony domek -u Dorothy !!!!!
Bogusik replied to beataczl's topic in Już w nowym domu
Na Fb p.Dorota Ingram,zaoferowała przyjąć malutką do siebie.Potrzebny był by transport do Bielska Białej...Proszę się do tego odnieść,bo jest iskierka nadziei,że Pudliszka opuści przytulisko...? -
DZIUNIA z przytuliska w G. u nas w BDT już w cudownym domku !!
Bogusik replied to Poker's topic in Już w nowym domu
[B]Zdrowych,spokojnych i radosnych świąt.... [/B][IMG]http://www.kartki.tv/kartki/11/1/d/1081.gif[/IMG] -
TINO ma wymarzony DOM- zostaje u WiosnyA już na ZAWSZE :) !!!
Bogusik replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://www.kartki.tv/kartki/11/1/d/1081.gif[/IMG] -
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Bogusik replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Pani Ania spędza święta w Polsce u swojego taty.Piesie zostały w domku pod równie wspaniałą opieką TZ-a Pani Ani. I życzenia: Dziś Świąteczny czas Dzwony biją w las Mały karpik się uśmiecha Wnet na pierwszą gwiazdę czeka Uszka dziś się przysłuchują Jak kolędę podśpiewują Barszczyk pięknie jest czerwony Zaś jak zwykle zawstydzony Zdrowych Ciepłych i Pogodnych Życzę wszystkim Świąt Radosnych I również ode mnie: [INDENT] [B]Kochani! Zdrowych,pogodnych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia. Dużo radości,pogody ducha i rodzinnego szczęścia... [/B][IMG]http://magia-swiat.web21.pl/wp-content/uploads/2013/09/mikolaj-ramka-sanie-1212.gif[/IMG] [/INDENT] -
Kochani! Zdrowych,pogodnych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia. Dużo radości,pogody ducha i rodzinnego szczęścia...
-
Jestem Pudlisia i mam juz swoj wymarzony domek -u Dorothy !!!!!
Bogusik replied to beataczl's topic in Już w nowym domu
Wiem,ze jest chętna osoba więc edytowałam i dopisałam obok siebie w rubryce "organizator"ale nic się puki co nie zmieniło :cool3: więc nie wiem,jak to zrobić... Ciocie z doświadczeniem na fb może podpowiedzą,jak to zrobić...?! -
Jestem Pudlisia i mam juz swoj wymarzony domek -u Dorothy !!!!!
Bogusik replied to beataczl's topic in Już w nowym domu
[INDENT] [B]Kochani! Zdrowych,pogodnych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia. Dużo radości,pogody ducha i rodzinnego szczęścia... [/B][IMG]http://magia-swiat.web21.pl/wp-content/uploads/2013/09/mikolaj-ramka-sanie-1212.gif[/IMG] [/INDENT] -
Jestem Pudlisia i mam juz swoj wymarzony domek -u Dorothy !!!!!
Bogusik replied to beataczl's topic in Już w nowym domu
Przepraszam,ale dzisiaj tyle gonitwy i przygotowań do świąt,że dopiero teraz próbowałam i chyba jest!Jak coś to chętnie zrobię kogoś adminem,bo ja się dopiero uczę i na pewno to będzie najlepszym rozwiazaniem.Ponieważ wcześniej nikt nie zadeklarował chęci utworzenia wydarzenia dla Pudliszki,wiec spróbowałam sama... Gosiu,pięknie dziękuję za pomoc...:loveu: -
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
Bogusik replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
[INDENT] [B]Kochani! Zdrowych,pogodnych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia. Dużo radości,pogody ducha i rodzinnego szczęścia... [/B][IMG]http://magia-swiat.web21.pl/wp-content/uploads/2013/09/mikolaj-ramka-sanie-1212.gif[/IMG] [/INDENT] -
Dianka - Łajka już w SWOIM domku :) Bądź szczęśliwa maleńka :)
Bogusik replied to AgusiaP's topic in Już w nowym domu
[INDENT] [B]Kochani! Zdrowych,pogodnych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia. Dużo radości,pogody ducha i rodzinnego szczęścia... [/B][IMG]http://magia-swiat.web21.pl/wp-content/uploads/2013/09/mikolaj-ramka-sanie-1212.gif[/IMG] [/INDENT] -
[INDENT] [B]Kochani! Zdrowych,pogodnych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia. Dużo radości,pogody ducha i rodzinnego szczęścia... [/B][IMG]http://magia-swiat.web21.pl/wp-content/uploads/2013/09/mikolaj-ramka-sanie-1212.gif[/IMG] [/INDENT]
-
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
Bogusik replied to Energy's topic in Już w nowym domu
[INDENT] [B]Kochani! Zdrowych,pogodnych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia. Dużo radości,pogody ducha i rodzinnego szczęścia... [/B][IMG]http://magia-swiat.web21.pl/wp-content/uploads/2013/09/mikolaj-ramka-sanie-1212.gif[/IMG] [/INDENT] -
Jestem Pudlisia i mam juz swoj wymarzony domek -u Dorothy !!!!!
Bogusik replied to beataczl's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gosiapk']Skopiuj zdjęcie na swój desktop i wczytaj na FB. :)[/QUOTE] dzięki za instrukcję,ale to dla zaawansowanych,a ja nadal raczkuję... :oops: Jak mi napiszesz krok,po kroku na pw jak mam to zrobić,to będę bardzo rada :smile: Takimi "różnościami" zawsze zajmował się mój syn,ale pojechał na święta do Polski :smile: To i tak nie wiem jakim cudem udało mi się utworzyć wydarzenie na fb....