Jump to content
Dogomania

Bogusik

Members
  • Posts

    16235
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Bogusik

  1. Do Bydgoszczy jest 87km,do Grudziądza 97km.Na wszelki wypadek posprawdzałam....
  2. Dzięki Poker za linki.Jutro Beata ma zrobić rozeznanie po znajomych,czy ktoś mógłby sunię dowieźć do pobliskich miast.Z samych Chojnic,to bardzo ciężko coś znaleźć.Wczoraj i dzisiaj siedziałam na transportowych i szukałam,ale bez rezultatu.
  3. [quote name='Marycha35']Pozapraszałam Ludków na wątek, trzeba nam więcej mądrych, doświadczonych w bojach głosów:) Nie może być tak, że tam są pracownicy, którzy mają psiaki w pupie. W dobie takiego bezrobocia powinni dbać o robotę, psiakom raj zapewnić, tiaaaaaa...[/QUOTE] Jak najbardziej,rozsyłanie wątku,bardzo wskazane! :smile: Co do bezrobocia,to masz rację,ale...cytat z pierwszej strony: .....Chyba tylko cud sprawił, że ja i mój kolega dowiedzieliśmy się o pewnym przytulisku 'na końcu świata' Trzeba przejść wiele polnych dróg, by trafić tam gdzie 'nawet diabeł powiedział dobranoc'..... tak więc owy pracownik jak chce to robi,jak nie, to nie robi :shake: Zapewne jest jako tako,jak ma zapowiedzianą wizytę kogoś z gminy...
  4. [quote name='beataczl']ja nie mam autka popytam ale to dopiero w piatek cos moge wiedziec...[/QUOTE] Popytaj może akurat kogoś chętnego znajdziesz.Pytaj również z możliwością dowozu za zwrot paliwa.Wszystkie opcje trzeba brać pod uwagę... Jest jedna propozycja transportu na Fb,ale to na jutro z Warszawy ...Jakby to miało pomóc to ja z Warszawy jutro jadę na Śląsk do Pszczyny. Jakby ktoś podrzucił do Wwy to zabiorę. Oczywiście darmo... To za krótki czas,aby to wszystko ogarnąć.szukamy więc dalej....
  5. Cudowny,szczęśliwy Dżamalek!Takie wiadomości,zdjęcia i filmik,to najlepszy gwiazdkowy prezent!!! :tree1: :loveu:
  6. Czy jest możliwy dowóz Pudlisi do Bydgoszczy,Torunia,Gdańska? Bądź do granic woj.śląkiego?
  7. Beatko wejdź na Fb i odpowiedz na pytania,bo ja nie znam wszystkich szczegółów... Jeszcze ją tu umieściłam na Fb transportowym [url]https://www.facebook.com/groups/425886884111869/[/url]
  8. [quote name='Dorothy']tak... czy Bogusia moze ujawnic przybliżony adres malutkiej, żeby wiedzieć skad szukac transportu...[/QUOTE] Kochana,ja tu tylko jak umiem,to pomagam...Transport jak doczytałam z pieczątki rachunku od weta,będzie potrzebny z Chojnic do Ciebie,czyli Bielsko biała.
  9. Myślę,że przede wszystkim trzeba by było sprawdzić w gminie,co należy do obowiązków /umowa o pracę?/zatrudnionego na etat tego pracownika...Jeżeli będzie ustalony zakres jego obowiązków,to wtedy można udowodnić,że się z nich nie wywiązuje lub wywiązuje,a zakres jest zbyt "ograniczony"? Pracownik takiego przytuliska,to przynajmniej jak dla mnie,to pierwszy kroczek do dalszego działania.Dlaczego nie ma wody w miskach?Dlaczego kojce nie posprzątane?Dlaczego słoma nie rozłożona? Dlaczego budy nie naprawione?Wina pracownika,czy nieodpowiednia umowa o pracę...? Przepraszam za moje "3 grosze"ale też bardzo zależy mi na tych pieskach,a w realu nie wiele mogę za bardzo pomóc...
  10. Marticzko,znalazłam na Fb jedną osobę z mapy pa/po.Wklejam jej ofertę: Magdalena Smolorz Updated Aug 3 WODZISŁAW ŚL., RYBNIK, JASTRZĘBIE ZDRÓJ, ŻORY i okolice: - Wodzisław Śląski, Rybnik, Jastrzębie Zdrój, Żory oraz okolice (woj. śląskie); przeprowadzałam i przeprowadzam wizyty PA, POA, Ukończony Kurs Asystenta Trenera Psów, głównie psy; kontakt tel. +48 606673781, mail: [email][email protected][/email] [url]https://www.facebook.com/magdalena.smolorz.1[/url] Napisz jeszcze tu: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/27419-BLYSKAWICZNA-MAPA-DOGO-http-mapapomocy-dogomania-pl-REJESTRUJCIE-SIE!/page46[/url]
  11. Wątek transportowy [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/24359-W%C4%85tek-Transportowy-KASUJCIE-NIEAKTUALNIE-POSTY!?p=21680644#post21680644[/url]
  12. [B]Zdrowych,spokojnych i spełnienia nadziei świąt...[/B] [IMG]http://www.kartki.tv/kartki/11/1/d/1081.gif[/IMG]
  13. Na Fb p.Dorota Ingram,zaoferowała przyjąć malutką do siebie.Potrzebny był by transport do Bielska Białej...Proszę się do tego odnieść,bo jest iskierka nadziei,że Pudliszka opuści przytulisko...?
  14. [B]Zdrowych,spokojnych i radosnych świąt.... [/B][IMG]http://www.kartki.tv/kartki/11/1/d/1081.gif[/IMG]
  15. [IMG]http://www.kartki.tv/kartki/11/1/d/1081.gif[/IMG]
  16. Pani Ania spędza święta w Polsce u swojego taty.Piesie zostały w domku pod równie wspaniałą opieką TZ-a Pani Ani. I życzenia: Dziś Świąteczny czas Dzwony biją w las Mały karpik się uśmiecha Wnet na pierwszą gwiazdę czeka Uszka dziś się przysłuchują Jak kolędę podśpiewują Barszczyk pięknie jest czerwony Zaś jak zwykle zawstydzony Zdrowych Ciepłych i Pogodnych Życzę wszystkim Świąt Radosnych I również ode mnie: [INDENT] [B]Kochani! Zdrowych,pogodnych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia. Dużo radości,pogody ducha i rodzinnego szczęścia... [/B][IMG]http://magia-swiat.web21.pl/wp-content/uploads/2013/09/mikolaj-ramka-sanie-1212.gif[/IMG] [/INDENT]
  17. Kochani! Zdrowych,pogodnych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia. Dużo radości,pogody ducha i rodzinnego szczęścia...
  18. Wiem,ze jest chętna osoba więc edytowałam i dopisałam obok siebie w rubryce "organizator"ale nic się puki co nie zmieniło :cool3: więc nie wiem,jak to zrobić... Ciocie z doświadczeniem na fb może podpowiedzą,jak to zrobić...?!
  19. [INDENT] [B]Kochani! Zdrowych,pogodnych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia. Dużo radości,pogody ducha i rodzinnego szczęścia... [/B][IMG]http://magia-swiat.web21.pl/wp-content/uploads/2013/09/mikolaj-ramka-sanie-1212.gif[/IMG] [/INDENT]
  20. Przepraszam,ale dzisiaj tyle gonitwy i przygotowań do świąt,że dopiero teraz próbowałam i chyba jest!Jak coś to chętnie zrobię kogoś adminem,bo ja się dopiero uczę i na pewno to będzie najlepszym rozwiazaniem.Ponieważ wcześniej nikt nie zadeklarował chęci utworzenia wydarzenia dla Pudliszki,wiec spróbowałam sama... Gosiu,pięknie dziękuję za pomoc...:loveu:
  21. [INDENT] [B]Kochani! Zdrowych,pogodnych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia. Dużo radości,pogody ducha i rodzinnego szczęścia... [/B][IMG]http://magia-swiat.web21.pl/wp-content/uploads/2013/09/mikolaj-ramka-sanie-1212.gif[/IMG] [/INDENT]
  22. [INDENT] [B]Kochani! Zdrowych,pogodnych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia. Dużo radości,pogody ducha i rodzinnego szczęścia... [/B][IMG]http://magia-swiat.web21.pl/wp-content/uploads/2013/09/mikolaj-ramka-sanie-1212.gif[/IMG] [/INDENT]
  23. [INDENT] [B]Kochani! Zdrowych,pogodnych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia. Dużo radości,pogody ducha i rodzinnego szczęścia... [/B][IMG]http://magia-swiat.web21.pl/wp-content/uploads/2013/09/mikolaj-ramka-sanie-1212.gif[/IMG] [/INDENT]
  24. [INDENT] [B]Kochani! Zdrowych,pogodnych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia. Dużo radości,pogody ducha i rodzinnego szczęścia... [/B][IMG]http://magia-swiat.web21.pl/wp-content/uploads/2013/09/mikolaj-ramka-sanie-1212.gif[/IMG] [/INDENT]
  25. [quote name='Gosiapk']Skopiuj zdjęcie na swój desktop i wczytaj na FB. :)[/QUOTE] dzięki za instrukcję,ale to dla zaawansowanych,a ja nadal raczkuję... :oops: Jak mi napiszesz krok,po kroku na pw jak mam to zrobić,to będę bardzo rada :smile: Takimi "różnościami" zawsze zajmował się mój syn,ale pojechał na święta do Polski :smile: To i tak nie wiem jakim cudem udało mi się utworzyć wydarzenie na fb....
×
×
  • Create New...