Jump to content
Dogomania

Bogusik

Members
  • Posts

    16235
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Bogusik

  1. Super,ze udało się te pieniążki uzbierać :smile: Piękna jest teraz Pudlisia :smile: Rozespana,mała księżniczka!:loveu:
  2. Wszystkiego najlepszego i dużo miłości w nowym domku,Figuniu!!!:smile::kciuki:
  3. Cudowne wiadomości!!! Aniu i Tinulku......:multi::loveu::multi: [IMG]http://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,07_j4_orig.gif[/IMG]
  4. [quote name='monika083']no jak teraz nie dostaniesz to juz chyba zle ze mna:)[/QUOTE] Teraz już dostałam i zleciłam przelew: 25zł stała i 50zł na leczenie :smile:
  5. [quote name='Bonsai']Monika, a nie mylisz Bogusik z Bonsai? Bo ja już dostałam łącznie trzy maile z numerem konta, dziś kolejny. ;)[/QUOTE] Ha,ha,ha!Prawdopodobnie,to tak jest,bo ja nadal nie mam konta na pw...
  6. Pw nie otrzymałam,sprawdź swoją wysyłkową skrzynkę,czy nie jest zapchana...
  7. No ja do tej pory nie dostałam na pw żadnych danych do przelewu...? Ani na pierwszej stronie,ani na bieżących, nie ma żadnych aktualnych deklaracji, wpłat i stanu konta Zibusia...?/po za tymi,które na początku prowadzone były przez gluchypies/ Nie bardzo rozumiem, takie prowadzenie księgowości na tym wątku...
  8. Bardzo,bardzo mi przykro...:-( Puniu biegaj mała kruszynko szczęśliwa po zielonych łąkach za TM [*] [IMG]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQPfgedOW0zb_wItsPMRUq2HCUypC6bBDN7GY2CAPGus4zNfndldQ[/IMG]
  9. Straszne to co się przytrafiło Romankowi :-(Mam nadzieję,że te rany po pogryzieniach będą się jakoś goić,choć niestety,ale należą do opornych i trudno gojących...Mocno trzymam za Was kciuki!:kciuki::calus:
  10. Piękne zdjęcia szczęśliwej Mileczki! :multi:A te jej oczęta?Jest po prostu śliczna!:loveu:
  11. Gdzież on staruszek...?!Takich pokładów energii,nie jeden młodzian by pozazdrościł!Cudny Tinulek,naprawdę,aż miło pooglądać takie zdjęcia :loveu: Za domeczek,mooooocno będę trzymać kciuki! :kciuki: Może właśnie to ten jedyny, wymarzony....:smile:
  12. A i ja przydreptałam z wątku Dziuni-Buni do czarnulki Nesi..:smile: Przepraszam za takie zdrobnienie imienia,ale ja już tak mam...;)
  13. I oby tak dalej!A jakie on ma białe ząbki?!:smile:
  14. Agusia,każde tak wspaniałe wiadomości,to miód na serce!:smile: Z całego serca,życzę Mimi,szczęścia i MIŁOŚCI W nowym DOMKU U P.ANI!:smile: A nawiasem mówiąc,to te Anie,mają chyba to coś....:lol:
  15. A co tu taka cisza nastała? Jakieś wieści o Figuni i Majeczce bardzo wskazane..?!
  16. [quote name='Nutusia']Bardzo bym chciała, ale nie wierzę, że się uda... Kasa rządziła, rządzi i będzie rządzić światem :( Z innej beczki... cały czas myślę o tych pchłach! Muszą nieźle życie zatruwać przytuliskowiczom. Trzeba się chyba w łepek poskrobać jak to rozwiązać kompleksowo...[/QUOTE] Przeklejam mój wpis z wątku Syriusza,bo tam był poruszony problem odrobaczenia i pcheł... Bonsai,czy coś już ustaliłaś z wetem,odnośnie odrobaczenia i odpchlenia psów? Ceny spray/kropli/pudru są tutaj bardzo zbliżone do tych w Polsce.Jeszcze dochodzą koszty wysyłki do 2kg 8,90e To się w ogóle nie opłaca.Jedynie tylko te tabletki,bo wysyłam w kopercie i koszt jest mniejszy.Psy powinny być odpchlone,jak również budy i legowiska.Dopiero po tym,dobrze by było założyć im obroże p/pchłom.Wiadomo,że nie ma możliwości kąpieli,więc tylko spray czy puder... Znalazłam taką stronkę gdzie można wyszukać preparaty z cenami do porównania.Obroże PESS mozna już kupić za ok 5-6zł [URL="http://www.okazje.info.pl/szukaj/spray-przeciw-pchlom-i-kleszczom-dla-psow/ceny.html"]http://www.okazje.info.pl/szukaj/spr...psow/ceny.html[/URL]
  17. [quote name='Bonsai']Dzięki za propozycję. Dziś wieczorem, gdy wrócę z zajęć z moim psem, wyskrobię maila do nowego weterynarza. Zobaczymy czy wywiąże się ze swoich obietnic, bo chyba lepiej, żeby te podstawowe rzeczy zapewniła psom gmina. Jeszcze zapytam o kropelki przeciw pchłom u weta, bo jak pokazuje praktyka, psy z G. wychodzą zapchlone totalnie. W razie czego, czy masz dostęp do jakiś kropelek przeciw pchłom? Albo obróżkom?[/QUOTE] Bonsai,czy coś już ustaliłaś z wetem,odnośnie odrobaczenia i odpchlenia psów? Ceny spray/kropli/pudru są tutaj bardzo zbliżone do tych w Polsce.Jeszcze dochodzą koszty wysyłki do 2kg 8,90e To się w ogóle nie opłaca.Jedynie tylko te tabletki,bo wysyłam w kopercie i koszt jest mniejszy.Psy powinny być odpchlone,jak również budy i legowiska.Dopiero po tym,dobrze by było założyć im obroże p/pchłom.Wiadomo,że nie ma możliwości kąpieli,więc tylko spray czy puder... Znalazłam taką stronkę gdzie można wyszukać preparaty z cenami do porównania.Obroże PESS mozna już kupić za ok 5-6zł [url]http://www.okazje.info.pl/szukaj/spray-przeciw-pchlom-i-kleszczom-dla-psow/ceny.html[/url]
  18. [quote name='Bonsai']Dzięki za propozycję. Dziś wieczorem, gdy wrócę z zajęć z moim psem, wyskrobię maila do nowego weterynarza. Zobaczymy czy wywiąże się ze swoich obietnic, bo chyba lepiej, żeby te podstawowe rzeczy zapewniła psom gmina. Jeszcze zapytam o kropelki przeciw pchłom u weta, bo jak pokazuje praktyka, psy z G. wychodzą zapchlone totalnie. W razie czego, czy masz dostęp do jakiś kropelek przeciw pchłom? Albo obróżkom?[/QUOTE] Ok,to dopytaj weta co i jak w sprawie tabletek na robale.A co do kropelek,to muszę "pomyszkować" po necie....
  19. [quote name='b-b']Mam nadzieję, że nic się Dorothy nie stało :roll:[/QUOTE] Dorothy na Fb zagląda,wiec na szczęście nic jej się nie stało :smile: Miałam na myśli,że na wydarzeniu Pudlisi,tak jak i tu,nie ma nowych wiadomości...
  20. [quote name='Bonsai']Ach, i z moich obserwacji Syriusz bardzo, lubi swoją budę. Zazwyczaj, gdy coś się dzieje, wytyka tylko głowę, obserwując co się dzieje i czy chce mu się wychodzić. :evil_lol:[/QUOTE] To tylko się cieszyć,że Syriusz polubił nową budę...:smile: Bonsai,mam zamówić ten dehinel plus?Cena jest atrakcyjna,ale to Ty musisz zadecydować,czy się przydadzą.Ja chętnie je zamówię i zapłacę,jezeli się przydadzą...:smile:
  21. Jejku dziewczyny,czy coś się stało?Na Fb tez nie ma wiadomości... Dorothy,napisz co jest z Pudlisią...?
  22. [quote name='bea100']OK to skoro obiecanej kwoty nie ma, to wpłacę jutro (bo jestem rano w banku) 50zł na tabletki dla Syriusza. U mnie w lecznicy koszt Dehinel Plus to 10zł/tabl. A jeśli uda się odrobinę taniej- będzie na paróweczki by ładnie w nich połknął te tabletki ;)[/QUOTE] bea100 wstrzymaj się jeszcze z przelewem.Dziewczyny maja dzisiaj urwanie głowy,więc trzeba spokojnie poczekać.Na wątku zbiorowym psiaków z G. doczytałam,że zmienia się wet i ma być jutro w przytulisku.Może on coś w tej sprawie zaradzi...? Pytałam o cenę tabletki,bo mogę zamówić znacznie taniej.Zamówiłabym 2 op.po 10tabl. więc jeszcze by zostało dla innych piesków.Pozostawiam do spokojnego rozważenia... Link do zamówienia: [url]http://www.manitera.de/tierarzneimittel/praparate-fur-hunde/praparate-zur-entwurmung/dehinel-plus-flavour-10-tabletten[/url]
  23. Kciuki mocno zaciśnięte za Zybunia :kciuki: Najważniejsze,że jest teraz pod fachowa i troskliwą opieką...!:smile:
  24. Anulko,ja też niestety,ale mogę tylko wirtualnie Was bardzo mocno...:calus::calus::calus: Co za okropne wieści...:-(:-(:-(
  25. Kciuki zapewne bardzo wskazane?!Więc mocno zaciskam,za domek dla Majeczki!:smile::kciuki:
×
×
  • Create New...