-
Posts
16235 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bogusik
-
Jestem Pudlisia i mam juz swoj wymarzony domek -u Dorothy !!!!!
Bogusik replied to beataczl's topic in Już w nowym domu
Super,ze udało się te pieniążki uzbierać :smile: Piękna jest teraz Pudlisia :smile: Rozespana,mała księżniczka!:loveu: -
Wszystkiego najlepszego i dużo miłości w nowym domku,Figuniu!!!:smile::kciuki:
-
TINO ma wymarzony DOM- zostaje u WiosnyA już na ZAWSZE :) !!!
Bogusik replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Cudowne wiadomości!!! Aniu i Tinulku......:multi::loveu::multi: [IMG]http://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,07_j4_orig.gif[/IMG] -
No ja do tej pory nie dostałam na pw żadnych danych do przelewu...? Ani na pierwszej stronie,ani na bieżących, nie ma żadnych aktualnych deklaracji, wpłat i stanu konta Zibusia...?/po za tymi,które na początku prowadzone były przez gluchypies/ Nie bardzo rozumiem, takie prowadzenie księgowości na tym wątku...
-
Proszę o pomoc w sprawie pseudo York i Shih Tzu !!!!
Bogusik replied to punia2010's topic in Już w nowym domu
Bardzo,bardzo mi przykro...:-( Puniu biegaj mała kruszynko szczęśliwa po zielonych łąkach za TM [*] [IMG]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQPfgedOW0zb_wItsPMRUq2HCUypC6bBDN7GY2CAPGus4zNfndldQ[/IMG] -
Straszne to co się przytrafiło Romankowi :-(Mam nadzieję,że te rany po pogryzieniach będą się jakoś goić,choć niestety,ale należą do opornych i trudno gojących...Mocno trzymam za Was kciuki!:kciuki::calus:
-
TINO ma wymarzony DOM- zostaje u WiosnyA już na ZAWSZE :) !!!
Bogusik replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Gdzież on staruszek...?!Takich pokładów energii,nie jeden młodzian by pozazdrościł!Cudny Tinulek,naprawdę,aż miło pooglądać takie zdjęcia :loveu: Za domeczek,mooooocno będę trzymać kciuki! :kciuki: Może właśnie to ten jedyny, wymarzony....:smile: -
A i ja przydreptałam z wątku Dziuni-Buni do czarnulki Nesi..:smile: Przepraszam za takie zdrobnienie imienia,ale ja już tak mam...;)
-
Agusia,każde tak wspaniałe wiadomości,to miód na serce!:smile: Z całego serca,życzę Mimi,szczęścia i MIŁOŚCI W nowym DOMKU U P.ANI!:smile: A nawiasem mówiąc,to te Anie,mają chyba to coś....:lol:
-
A co tu taka cisza nastała? Jakieś wieści o Figuni i Majeczce bardzo wskazane..?!
-
[quote name='Nutusia']Bardzo bym chciała, ale nie wierzę, że się uda... Kasa rządziła, rządzi i będzie rządzić światem :( Z innej beczki... cały czas myślę o tych pchłach! Muszą nieźle życie zatruwać przytuliskowiczom. Trzeba się chyba w łepek poskrobać jak to rozwiązać kompleksowo...[/QUOTE] Przeklejam mój wpis z wątku Syriusza,bo tam był poruszony problem odrobaczenia i pcheł... Bonsai,czy coś już ustaliłaś z wetem,odnośnie odrobaczenia i odpchlenia psów? Ceny spray/kropli/pudru są tutaj bardzo zbliżone do tych w Polsce.Jeszcze dochodzą koszty wysyłki do 2kg 8,90e To się w ogóle nie opłaca.Jedynie tylko te tabletki,bo wysyłam w kopercie i koszt jest mniejszy.Psy powinny być odpchlone,jak również budy i legowiska.Dopiero po tym,dobrze by było założyć im obroże p/pchłom.Wiadomo,że nie ma możliwości kąpieli,więc tylko spray czy puder... Znalazłam taką stronkę gdzie można wyszukać preparaty z cenami do porównania.Obroże PESS mozna już kupić za ok 5-6zł [URL="http://www.okazje.info.pl/szukaj/spray-przeciw-pchlom-i-kleszczom-dla-psow/ceny.html"]http://www.okazje.info.pl/szukaj/spr...psow/ceny.html[/URL]
-
Wielki owczar Syriusz, który mieszkał w kawałku rury, ma dom ...
Bogusik replied to Bonsai's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bonsai']Dzięki za propozycję. Dziś wieczorem, gdy wrócę z zajęć z moim psem, wyskrobię maila do nowego weterynarza. Zobaczymy czy wywiąże się ze swoich obietnic, bo chyba lepiej, żeby te podstawowe rzeczy zapewniła psom gmina. Jeszcze zapytam o kropelki przeciw pchłom u weta, bo jak pokazuje praktyka, psy z G. wychodzą zapchlone totalnie. W razie czego, czy masz dostęp do jakiś kropelek przeciw pchłom? Albo obróżkom?[/QUOTE] Bonsai,czy coś już ustaliłaś z wetem,odnośnie odrobaczenia i odpchlenia psów? Ceny spray/kropli/pudru są tutaj bardzo zbliżone do tych w Polsce.Jeszcze dochodzą koszty wysyłki do 2kg 8,90e To się w ogóle nie opłaca.Jedynie tylko te tabletki,bo wysyłam w kopercie i koszt jest mniejszy.Psy powinny być odpchlone,jak również budy i legowiska.Dopiero po tym,dobrze by było założyć im obroże p/pchłom.Wiadomo,że nie ma możliwości kąpieli,więc tylko spray czy puder... Znalazłam taką stronkę gdzie można wyszukać preparaty z cenami do porównania.Obroże PESS mozna już kupić za ok 5-6zł [url]http://www.okazje.info.pl/szukaj/spray-przeciw-pchlom-i-kleszczom-dla-psow/ceny.html[/url] -
Wielki owczar Syriusz, który mieszkał w kawałku rury, ma dom ...
Bogusik replied to Bonsai's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bonsai']Dzięki za propozycję. Dziś wieczorem, gdy wrócę z zajęć z moim psem, wyskrobię maila do nowego weterynarza. Zobaczymy czy wywiąże się ze swoich obietnic, bo chyba lepiej, żeby te podstawowe rzeczy zapewniła psom gmina. Jeszcze zapytam o kropelki przeciw pchłom u weta, bo jak pokazuje praktyka, psy z G. wychodzą zapchlone totalnie. W razie czego, czy masz dostęp do jakiś kropelek przeciw pchłom? Albo obróżkom?[/QUOTE] Ok,to dopytaj weta co i jak w sprawie tabletek na robale.A co do kropelek,to muszę "pomyszkować" po necie.... -
Jestem Pudlisia i mam juz swoj wymarzony domek -u Dorothy !!!!!
Bogusik replied to beataczl's topic in Już w nowym domu
[quote name='b-b']Mam nadzieję, że nic się Dorothy nie stało :roll:[/QUOTE] Dorothy na Fb zagląda,wiec na szczęście nic jej się nie stało :smile: Miałam na myśli,że na wydarzeniu Pudlisi,tak jak i tu,nie ma nowych wiadomości... -
Wielki owczar Syriusz, który mieszkał w kawałku rury, ma dom ...
Bogusik replied to Bonsai's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bonsai']Ach, i z moich obserwacji Syriusz bardzo, lubi swoją budę. Zazwyczaj, gdy coś się dzieje, wytyka tylko głowę, obserwując co się dzieje i czy chce mu się wychodzić. :evil_lol:[/QUOTE] To tylko się cieszyć,że Syriusz polubił nową budę...:smile: Bonsai,mam zamówić ten dehinel plus?Cena jest atrakcyjna,ale to Ty musisz zadecydować,czy się przydadzą.Ja chętnie je zamówię i zapłacę,jezeli się przydadzą...:smile: -
Jestem Pudlisia i mam juz swoj wymarzony domek -u Dorothy !!!!!
Bogusik replied to beataczl's topic in Już w nowym domu
Jejku dziewczyny,czy coś się stało?Na Fb tez nie ma wiadomości... Dorothy,napisz co jest z Pudlisią...? -
Wielki owczar Syriusz, który mieszkał w kawałku rury, ma dom ...
Bogusik replied to Bonsai's topic in Już w nowym domu
[quote name='bea100']OK to skoro obiecanej kwoty nie ma, to wpłacę jutro (bo jestem rano w banku) 50zł na tabletki dla Syriusza. U mnie w lecznicy koszt Dehinel Plus to 10zł/tabl. A jeśli uda się odrobinę taniej- będzie na paróweczki by ładnie w nich połknął te tabletki ;)[/QUOTE] bea100 wstrzymaj się jeszcze z przelewem.Dziewczyny maja dzisiaj urwanie głowy,więc trzeba spokojnie poczekać.Na wątku zbiorowym psiaków z G. doczytałam,że zmienia się wet i ma być jutro w przytulisku.Może on coś w tej sprawie zaradzi...? Pytałam o cenę tabletki,bo mogę zamówić znacznie taniej.Zamówiłabym 2 op.po 10tabl. więc jeszcze by zostało dla innych piesków.Pozostawiam do spokojnego rozważenia... Link do zamówienia: [url]http://www.manitera.de/tierarzneimittel/praparate-fur-hunde/praparate-zur-entwurmung/dehinel-plus-flavour-10-tabletten[/url] -
Anulko,ja też niestety,ale mogę tylko wirtualnie Was bardzo mocno...:calus::calus::calus: Co za okropne wieści...:-(:-(:-(
-
Kciuki zapewne bardzo wskazane?!Więc mocno zaciskam,za domek dla Majeczki!:smile::kciuki: