Jump to content
Dogomania

Bogusik

Members
  • Posts

    16235
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Bogusik

  1. To imię pasuje do niej jak ulał! To Tycia, Tycinka malusi kochany okruszek :) Bosiuniu,jak dobrze,że udało się ją zabrać!
  2. Przydreptałam i ja do małej Nuki :) Ja również bardzo się cieszę,że takim trochę przypadkiem,dostała szansę na opuszczenie schronu.Jest jeszcze niepewna bo zbyt dużo się przecież działo ale wierzę,że już niedługo zobaczymy ją brykającą z innymi psiakami.
  3. Elu no czorcik jak 2x2 Jak Hania mi przesłała zdjęcia, to jej tak napisałam a ona natychmiast to potwierdziła :)) Już nie raz był tego przykład,że takie właśnie ślicznoty lądują w schronie i nigdy tego nie zrozumiemy dlaczego.....? Pani Jola czyta nasze wątki i ma do mnie namiary,więc kto wie? :D
  4. To prawda! Oba psiaki są bardzo ładne ;) Być może i tak będzie....:) Ano Asiu porwałyśmy :) Wiesz,że kudłacze zawsze kradną nasze serca...:) I na to wygląda z wpisu Hani,że nawet sierść nie jest w tragicznym stanie co zazwyczaj było :)
  5. A o to piesek niespodzianka,który przyjechał też z Maliką,a którego wraz z Anulą,po uzgodnieniu z Tolą i Jo37 bierzemy pod naszą opiekę :) Przedstawiam Wam Baffi :)
  6. Piotrek szczęśliwie dojechał z psiakami trochę po północy :) Hania na pewno jak wszystko ogarnie to zajrzy i napisze.
  7. Piotrek szczęśliwie dojechał z psiakami trochę po północy :) Jeszcze raz ogromnie dziękujemy za ten transport! :)
  8. Zaglądam do Was i zostawiam wiele ciepłych i pozytywnych myśli...
  9. Niestety ale my nic nie wiemy w sprawie dogadania z tym odbiorem i nie mamy z tymi ludźmi żadnego kontaktu.Wszystko zostało dograne wczoraj pomiędzy osobami decyzyjnymi w sprawie adopcji i kierowcą Piotrkiem
  10. Znając sytuację, wszyscy się martwimy, aby tylko Piotrek szczęśliwie dojechał z psiakami do domu.To wyjątkowo długi, trudny transport i trzeba też wziąć pod uwagę w jakich warunkach musi jechać kierowca.Na wątku Tyci już wiadomo,że jeden kociak dojechał cały utytłany we własnych odchodach więc smród w aucie musi być nie do opisania....Dlatego wielki szacun dla Piotra,że w ogóle podjął się tego transportu i ciągle mocno zaciśnięte kciuki, aby bezpiecznie dojechał! Piotr i Hania to wspaniała,pełna empatii rodzina i już minęło 5 lat jak po raz pierwszy trafił do ich hoteliku staruszek Maksiu [*] Od tego czasu wiele psiaków zamojskich i nie tylko, znajduje dobrą opiekę pod ich dachem :) To hotelik,z którym tak dobrze nam się współpracuje i do którego mamy pełne zaufanie. Maksiu ma na zawsze swoje miejsce w sercu Hani,moim i Anuli. [*]
  11. Wszystkie zwierzaki na pokładzie u Piotrka więc teraz kciuki aby szczęśliwie dojechali do swoich miejsc!
  12. Ja również przybyłam na wątek Tyci i bardzo się cieszę,że jutro malutka opuści schron :) Jest naprawdę bardzo urokliwa i tak jak napisała Anula o nietuzinkowej urodzie :)
  13. Bardzo się cieszę,że jeszcze jedna bidulka dostanie szansę na opuszczenie schroniska :) Teraz mocno trzymamy kciuki aby Szafirek szczęśliwie pokonał tak długą trasę i wszystko przebiegło bez komplikacji! Wiem,że ma wyruszyć dzisiaj w nocy więc życzę z całego serca SZEROKIEJ I BEZPIECZNEJ DROGI!
×
×
  • Create New...