Jeżeli,tak jak pisała Lilu,jest jakaś blizna po cięciu /kastracji/to dałabym z tym spokój.Nie ma tu również żadnej wzmianki,że zęby są w opłakanym stanie.Zapewne było by to zaraz napisane,podczas liczenia wargi/chyba,że czegoś nie doczytałam?/ Jeżeli,to wszystko się zgadza z tym co napisałam,to trzeba chłopaka ogłaszać i szukać mu domu.
Proszę o wypowiedź Lilu,w tej sprawie...