Jump to content
Dogomania

Bogusik

Members
  • Posts

    16235
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Bogusik

  1. Kto by pomyślał... taki śliczny i fajowy chłopak,a telefonów,jak na lekarstwo :shake: Miejmy nadzieję,że może teraz będzie jakiś konkretny telefon :kciuki:
  2. O tak!Z wielką nadzieją,że twór był łagodny :kciuki:
  3. Dziękujemy za wiadomości o Gracji i zdjęcia.Jest taka śliczna!Dobrze,że choć bardzo wolno,ale jednak są jakieś postępy w jej zachowaniu.Wygląda na to,że teraz się wyciszyła,więc i z koncentracją jest trochę lepiej.Tylko z tym sikaniem problem nie do opanowania...Mam ciągle nadzieje,że i to się poprawi. dziuniek,nie masz lekko,bo Gracja okazała się schorowaną sunią i to jeszcze z problemami,o podłożu neurologicznym.
  4. Dziękuję ciocia za wiadomości :smile: Na to wygląda,że Tusinkę czeka niemała operacja...:hmmmm:
  5. Hi,hi,hi....ale takiego awansu się nie spodziewałam ;) A tak na poważnie,to czekam z niecierpliwością na wyniki konsultacji u weta?:kciuki::modla:
  6. [quote name='halszka']nie ma za co dziękować cioteczki czy możecie coś polecić?? cyt"Poszukuję dobrej kliniki dla zwierząt na Śląsku z tomografem komputerowym, szpitalem i rehabilitacją. Z RTG nie dowiemy się co psu jest. Może to być ucisk na rdzeń kręgowy dysku międzykręgowego. Pies znaleziony, nie chodzi, nie trzyma moczu, ma duże zaniki mięśniowe i odleżynę . Oceniony na ok 7 lat. " Jest taki np. w Mikołowie... http://www.klinikadlazwierzat.pl/tomografia/
  7. Taka tu cisza nastała....dziuniek,co u naszej kruszynki?Czy są jakieś postępy w jej zachowaniu?Co z dalszymi badaniami? Pisz,kochana....
  8. [quote name='BORYSboxer']Ale ten czas leci...[/QUOTE] Oj!Leci,leci...Dobrze,że kakadu zadała pytanie,bo pamięć też już mnie zawodzi :shake: Zakupy,które zamierzam zrobić, zapisuję na kartce,ale co z tego,jak kartka zostawiona na biurku :evil_lol:
  9. WIZYTA KONTROLNA TUSI u WETA!!!!:smile::kciuki::kciuki::kciuki:
  10. Mała bidulka,ile ona już w swoim życiu przeszła :-( Miała ogromne szczęście,że trafiła na p.Krzysztofa :smile:
  11. Diagnostyka jest niestety droga,ale bez niej nie da się ustalić nic.Leczenie tylko objawowe,może więcej wyrządzić szkód dla organizmu,niż pożytku.Dlatego myślę,że trzeba zrobić ten rezonans.Jakoś musimy dać radę z finansami.Ja dołożę 50zł do badań,a może jeszcze jakiś bazarek się "zmontuje"...
  12. [quote name='rodzice']zmieniasz im świat , jestes dla nich wybawieniem , jestes ich światem po wyjsciu ze schronu . Przywracasz wiarę w człowieka . Aniu po raz kolejny mówię Ci że jestes WIELKA :loveu: .[/QUOTE] Podpisuję się pod tymi słowami,bo nic ująć i nic dodać!:loveu:
  13. Dobrze,że już po zabiegu! :smile: Miejmy nadzieję,że wynik histopatologiczny, będzie dobry...:kciuki:
  14. Dziuniek,jesteś wspaniała! :loveu:Bardzo się cieszę,że malutka zostanie u Ciebie do czasu znalezienia ds :multi: Co do kosztów przejazdów,to myślę,że nikt nie zakwestionuje opłat ze wspólnych pieniążków.Przecież te przejazdy są ściśle związane z diagnostyką/leczeniem Gracji :smile:
  15. JA RÓWNIEŻ ŻYCZĘ, WESOŁYCH I POGODNYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH! [IMG]http://www.teraz.com.pl/vardata/gify/wielkanocne/wielkanocne030.gif[/IMG]
  16. ZDROWYCH I POGODNYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH! [IMG]http://www.teraz.com.pl/vardata/gify/wielkanocne/wielkanocne030.gif[/IMG]
  17. ZDROWYCH I POGODNYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH!
  18. ZDROWYCH I POGODNYCH ŚWIĄT! [IMG]http://www.teraz.com.pl/vardata/gify/wielkanocne/wielkanocne030.gif[/IMG]
  19. ZDROWYCH I POGODNYCH ŚWIĄT! [IMG]http://www.teraz.com.pl/vardata/gify/wielkanocne/wielkanocne030.gif[/IMG]
  20. [B]ZDROWYCH I RADOSNYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH! [/B][IMG]http://www.teraz.com.pl/vardata/gify/wielkanocne/wielkanocne030.gif[/IMG]
  21. ZDROWYCH I POGODNYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH!
  22. ZDROWYCH I POGODNYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH! [IMG]http://www.teraz.com.pl/vardata/gify/wielkanocne/wielkanocne030.gif[/IMG]
  23. [B]Z NAJLEPSZYMI ŻYCZENIAMI WIELKANOCNYMI! [/B][IMG]https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/t1.0-9/10014651_10152270391193808_2153148590261954459_n.jpg[/IMG] A swoją drogą ciekawe,gdzie teraz śpi pańcia...:evil_lol:
×
×
  • Create New...