Dziękujemy za wiadomości o Gracji i zdjęcia.Jest taka śliczna!Dobrze,że choć bardzo wolno,ale jednak są jakieś postępy w jej zachowaniu.Wygląda na to,że teraz się wyciszyła,więc i z koncentracją jest trochę lepiej.Tylko z tym sikaniem problem nie do opanowania...Mam ciągle nadzieje,że i to się poprawi.
dziuniek,nie masz lekko,bo Gracja okazała się schorowaną sunią i to jeszcze z problemami,o podłożu neurologicznym.