Jump to content
Dogomania

Bogusik

Members
  • Posts

    16235
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Bogusik

  1. To fajnie,napisz do Mysza2 o kontakt do Pani :smile:
  2. Wklejam tu kawałek tekstu,jaki napisała Mysza2 na wątku Aiszy.Romka,może warto by było wziąć namiary na Panią i polecić Nuteczkę? ....Dzwoniła Pani, która myślała że Lakuś to suczka (ludzie ogłoszeń też nie czytają dokładnie) Jakby ktoś miał suczkę szczeniaczka do adopcji to mogę podać kontakt.
  3. Puk,puk!Czy jeszcze to ktoś w ogóle zagląda?
  4. Dobrze Anulka,że już jest po wszystkim i Sawanka dzielnie zniosła zabiegi :smile: A wet. jak widać,nadal bezlitosny,nawet dla bezdomniaków, w kasowaniu za usługi :mad:
  5. Taka tu cisza nastała...Czy Zybi ma nieaktualne ogłoszenia?
  6. Może teraz Sawani się poszczęści :smile::kciuki:
  7. Cudowne wieści o Figuni :loveu:Oby jak najwięcej było tak wspaniałych domeczków!
  8. Oj! Dyzio,Dyzio,nawet nie wiesz co ciotki knują...;)
  9. Deklaracja dla Zybiego za kwiecień,poleciała :smile:
  10. Deklaracja dla Bingusia za kwiecień, poleciała :smile:
  11. [quote name='Romka']Docha,wszystko co było trzeba już aktywowane. Czekam na burzę mózgów.:lol: Mam tylko pytanie,jeśli pani jutro zadzwoni i będzie chciała zobaczyć małego w hoteliku czy będzie to możliwe?To pytanie raczej do hop ale czekam na podpowiedzi innych.[/QUOTE] Moim zdaniem jak najbardziej Pani może zobaczyć Dyzia w hoteliku,po uprzednim ustaleniu terminu z hop!Miedzy innymi dlatego,że nawet jak Dyzio nie trafi do Pani,to u hop! są inne wspaniałe pieski i może akurat jakiś zapadnie w serce...Każda okazja jest dobra,jeżeli jest szansa na dobry domek dla bezdomniaka...
  12. Piękne zdjęcia i fajny króciutki tekst,zawierający właściwie wszystkie podstawowe informacje o piesku...
  13. A Kiedy będzie wizyta pa?Czy już coś wiadomo?
  14. Dodane nowe fanty na bazarunio :smile: Zapraszamy!
  15. Dodane nowe fanty na bazarunio :smile: Zapraszamy!
  16. Nie głupie,nie głupie,bo wiedzy i ostrożności nigdy za wiele...
  17. I jeszcze kilka.... [IMG]https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/t1.0-9/1970929_10152254944023808_1813879629_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-frc1/t1.0-9/10155136_10152254945053808_1879124906_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t1.0-9/1507188_10152254948618808_292881815_n.jpg[/IMG]
  18. Kilka nowych foteczek Cynduni i Pico:smile: Tutaj jak pięknie podają łapkę... [IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/t1.0-9/1966792_10152254950968808_2119458139_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1.0-9/10155579_10152254949638808_2050021957_n.jpg[/IMG] I wyprawa na spacerek.... [IMG]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/t1.0-9/1493246_10152254946738808_666980499_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/t1.0-9/1504144_10152254946288808_1188293964_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/t1.0-9/1239366_10152254945653808_2002871851_n.jpg[/IMG]
  19. Wieści nie fajne,ale trudno.Z drugiej strony,to i może dobrze,że zaraz Zybiego oddali,a nie np.za kilka tygodni,robiąc psu mętlik w głowie...
  20. [quote name='Bonsai']Chyba jest w przytulisku, ale pewna nie jestem, bo dawno nie kontaktowałam się z Wojtkiem. Anula też proponowała mi Afro. Może to nie głupie, wyciągnąć spanielka, on szybko powinien znaleźć DS, a potem Shaggy'ego lub innego psa. Ja jestem za, każde rozwiązanie będzie równie dobre.[/QUOTE] O to właśnie chodzi,że spanielek doprowadzony do "porządku" powinien szybciutko znaleźć domek.Przynajmniej będzie możliwość sprawdzenia domku i może będą wiadomości o spanielku
  21. Bardzo,bzrdzo się cieszę,z tak pomyślnych wiadomości :multi:Zybuniu,powodzenia w nowym domku i nie poluj na papuszkę :smile::kciuki: Bonsai,a co jest z Afro?Czy nadal jest w G.Jeżeli tak,to uważam,że trzeba spanielka wyciągnąć.Taki pies bez pielęgnacji,za krótki czas stanie się jedną kupką nieszczęścia...:-( Kołtuny,oczy,uszy i nie wiadomo,co jeszcze...:-( Bardzo mi go szkoda i nie ukrywam,że leży mi bardzo na sercu... [IMG]http://fc06.deviantart.net/fs71/f/2014/057/5/6/spaniel_by_frecklydog-d783hma.jpg[/IMG]
  22. I trochę wiosenki dla Aiszy :smile:
  23. Zapewne jeszcze się otworzy na wiele rzeczy :smile: a spanielowate,mają to do siebie,że ich wyraz pyszczka,jest właśnie taki smutnawy...
×
×
  • Create New...