Jump to content
Dogomania

Bogusik

Members
  • Posts

    16235
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Bogusik

  1. Ale Sawani pięknie odrosła sierść :smile: Czy Mikusiowi antybiotyk pomógł?
  2. [quote name='ewa gonzales']Wiesci od Marticzki Aiszy :loveu::iloveyou: Kobietki kochane jada zb grzecznym i kochanym Bartolinim :iloveyou: tuli się caluni czas , kobietki zajada do Dexterki ok dgodz 23, Trzymamy mocno za podróż :modla: Dexterka nie miała wczoraj netu, Marticzka dzwonila w nocy i dziś , Dextereczki czekaja na niunia[/QUOTE] Ewuniu,kciuki cały czas zaciskam mocno i myślę,że także wiele cioteczek,które podczytują wątek Barcika :smile::kciuki::kciuki::kciuki:
  3. Wszystkim! kochanym ciociom za pomoc,przy akcji "transport" jeszcze raz:Wielkie,wielkie dzięki!:smile: [IMG]http://www.teraz.com.pl/vardata/gify/buziaki/buziaki006.gif[/IMG]
  4. Marticzko,to graniczy z cudem,że udało się Tobie to wszystko ogarnąć,mając tak niewiele czasu :smile: [IMG]http://www.teraz.com.pl/vardata/gify/roze/roze054.gif[/IMG]
  5. [quote name='Doda_']tylko pazurki zostaw w spokoju... :evil_lol:[/QUOTE] Hi,hi masz rację,bo ja właśnie ta ciocia "pazurkowa" ...:mad:
  6. Marticzko,dziękujemy za wiadomości :smile: Ale się denerwuję....
  7. [quote name='ewa gonzales']Marticzka dzwonila :modla::modla: z wiescimi ze p Mrtusia odbierze Barta z hoteliczku i zawezie , nadrobi drogi , zawiezie do Dexterki :modla::modla:[/QUOTE] Dziewczyny,ja w pracy,jak na szpilkach....a tu takie wspaniałe wieści :multi: Ewuniu i Marticzko,dziękujemy za akcję i p.Marcie za odebranie i zawiezienie Barcika :iloveyou::iloveyou::iloveyou:
  8. [quote name='Martika@Aischa']Ewunia już jestem i pisze bo cały czas " siedzę " na telefonie ;) Tak jak pisała Ewunia jest możliwośc aby Bart jutro pojechał do dexterki ale na 100 % będziemy wiedziały jutro ok godzinki 9.30 ( wolontariuszka która pomaga w transporcie musi się zgodzic zaopiekowac Bartem w drodze ). Kolejna sprawa czy Hotel Mokry Nosek jest w stanie podwiezc Barta do Dworu Mazowieckiego i tam go przekazac ??? Rozmawiałam też z naszą dexterką :) miejsce dla Barta jest gotowe ale może odebrac chłopaka tylko do godziny 14.00 z Wrocławia bo potem zostaje bez samochodu. A Bart do Wrocławia dotrze na godzinkę 19 - 20 :( więc nie mamy transportu z Wrocławia. Będę jeszcze rozmawiała jutro z Panią Martą czy ewentualnie dowiozła by Barta za zwrot kosztów paliwa do dexterki. Więc jak same widzicie na razie wszystko idzie jak po grudzie :([/QUOTE] Oj,Marticzko idzie jak po grudzie i nerwy już chyba sięgają zenitu.Gdyby p.Marta jednak odmówiła dowozu do dexterki, to jeszcze pozostają wspaniałe dziewczyny z Wrocławia i może któraś by się zgodziła na dowiezienie do hoteliku
  9. [quote name='ewa gonzales']Będziemy dzwonic z Marticzka do tej p Marty , która ma się zdecydować czy wiezc Barteczka będziemy dzw rano ok 9 trymajmy mono kciuki :thumbs: :thumbs:[/QUOTE] Ewuniu,Marticzko kciuki mocno zacisnięte :kciuki::modla:Ja już nie wiem,gdzie szukać i gdzie pisać.Już mi oczy wysiadają od wertowania stron w necie.Juz nawet nie znajduje czasu na inne wątki...
  10. No niestety,ale odzewu nie ma...Na fb też cisza...
  11. Napisałam jeszcze info na tym drugim transportowym [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/131533-Oferuj%C4%99-transport?p=22123954#post22123954[/url] Również na wątku Gracji,bo są osoby z Warszawy,ale jak na razie cisza... Nie wiem gdzie jeszcze pisać....?A czas leci....:modla:
  12. [quote name='baster i lusi']Jeszcze jedna sprawa.Bart nie ma ani szelek ani smyczy.Musimy mu chyba kupić.Najlepiej jak kupi ten co po niego pojedzie a ja przeleję kasę.Hotel wyda Barta po uprzednim telefonie.Jak będzie wiadomo co i jak wtedy zadzwonię że ten a ten przyjedzie po niego.[/QUOTE] Czy możesz się dowiedzieć jakie wymiary ma Barcik?Szelki trzeba jakoś dobrać rozmiarowo i jeszcze potrzebna jest dodatkowo obroża i adresówka
  13. Napiszę tu,bo jest kilka osób z Warszawy i może ktoś będzie mógł pomóc.Ciocia agat21 będzie przewozić sunię z Warszawy i może zabrać Barta do Wrocławia,ale potrzebna jest osoba,która będzie jej towarzyszyć w podróży.Wyjazd w niedzielę 11.05 ok godz.8 rano http://www.dogomania.pl/forum/threads/216745-Bart-oszukany-!-Został-porzucony-!-Znowu-szuka-domu-!!?p=22122810#post22122810
  14. [quote name='barb']Agat21 napisała mi przed chwilą, że wyjeżdża w niedizelę najpóźniej o 8 rano, trzeba by jeszcze wszystko zgrać z dexterką żeby odebrała Barta we Wrocławiu ale ... jesli nie znajdzie się nikt kto bedzie towarzyszył Bartowi - nic z tego nie wyjdzie...[/QUOTE] Trzeba pytać gdzie sie da...Ja zaraz napiszę na transportowym...
  15. [quote name='baster i lusi']Zobaczyłam że mam nie odebrane połączenie z hotelu Barta za godzinę oddzwonię.Dopytam.[/QUOTE] Jak dobrze ciocia,że ty masz kontakt z hotelikiem :smile: [quote name='barb']W takim razie czekamy na wieści. Agat21 oodpisala, ze byłaby skłonna zmienić trasę i dowieźć Barta do Wrocławia razem z Zuzią ale tylko wowczas gdy jechałaby z nią druga osoba - sama nie weźmie w drogę dwoch psów. [B]Czy jest tu ktoś - najlepiej z Warszawy -kto dałby radę z Bartem pojechać [/B]? Oczywiście napisalam, ze dorzucimy się do paliwa. Dominika nie masz nic przeciwko bo to Ty sposorujesz przeprowadzkę Barta ?[/QUOTE] barb świetna robota :smile: Trzeba by było gdzieś poszukać na wątkach dziewczyn z Warszawy.Ja napiszę jeszcze tu na transportowym.A kiedy był by ten transport? [quote name='baster i lusi']Dzwoniłam .Bart dobrze znosi jazdę samochodem.Mam pytanie do Bogsik czy mogę z jej kasy dołożyć do spłaty długu w hotelu .Koszt obroży 15 zł.Więc za 30 dni hotelowania od 23 kwiecień do 22 maj -360 zł + 90 zł na karmę + 15 zł na obrożę p/pchłom .Razem 465 zł. Bart ma deklaracji na 388 zł.Oprócz kasy z bazarku i od Bogsik.W takim razie wstrzymam się z zapłatą za hotel bo widzę że transport może być wcześniej.[/QUOTE] Ciocia,tak jak napisałaś,wstrzymaj się chwilkę z zapłatą.Jeżeli coś będzie brakować do zapłaty za hotelik,to oczywiście dopłać z mojej wpłaty :smile:
  16. Niestety,ale taki wpis na wątku Dosi od anka_szklanka jest jednoznaczny,że jedynie pozostaje kontakt telefoniczny... ...dziewczyny wrzuciłam kilka zdjęć na fejsa hotelowego, nie wchodzę na dogo z różnych względów i wchodzić nie będę ale postaram się częściej altualizować info na fejsie (jest to mniej czasochłonne, a od kiedy wróciłam do pracy to czasu mam mało). Myslę, że większość z Was ma konto na fejsie, a jeśli nie to łatwo skopiować zdjęcia i wrzucić tutaj. Pozdrawiam, i znikam na dobre [URL="https://www.facebook.com/media/set/?set=a.205427316160542.45653.193644400672167&type=1"]https://www.facebook.com/media/set/?...0672167&type=1[/URL]
  17. [quote name='Doda_']Pamietam, ze kiedys pati-c oferowala transpot ze zwrotem kosztów, moze to nadal aktualne, trzeba do niej zadzwonic. [/QUOTE] Doduniu,zdrówk Tobie życzę :kciuki: Niby jeden ząb,a jak może okropnie dokuczyć...:mad:
  18. No niestety,ale jeżeli chodzi o transport z ludźmi nie mającymi doświadczenia,to zupełnie odpada.Trzeba wziąć pod uwagę to,że trzeba jechać do hoteliku,aby psa odebrać i jeszcze nie wiadomo co tam się zastanie.Nie ma kontaktu z hotelikiem,choć szczerze liczyłam,że ciocia Czorcik,trochę pomoże...Czy w ogóle ma ktoś kontakt z hotelikiem?Lub może się z nim skontaktować,porozmawiać? Myślę,że warto skontaktować się w sprawie transportu z pati-c[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/131533-Oferuj%C4%99-transport/page12"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...ansport/page12[/URL] i porozmawiać.Ja też nie mogę dzwonić,bo wszędzie są nr komórek.Gdyby był stacjonarny,nie było by problemu
  19. barb już wstawiłam na Fb Dopisałam też Wrocław,bo Dexterka napisała,że ewentualnie w wekend mogła by podjechać [url]https://www.facebook.com/groups/425886884111869/[/url]
  20. Zaglądam do Soni. Ciocia,napisz coś więcej,co to za uczelnia będzie ją operowała? [quote name='Beat2010']też o tym myślę , zorientuję się. już wiem: w czwartek Sonia jedzie na operację na uczelnię[/QUOTE]
  21. [quote name='barb'][URL]https://www.facebook.com/groups/425886884111869/[/URL] Czy to tutaj byla robiona informacja o poszukiwaniu transportu dla Barta? Bo nie mogę jej wypatrzyć.[/QUOTE] Tak tutaj i jeszcze wczoraj było,a dzisiaj nie ma....:hmmmm:
  22. wojtuś,dziękujemy za te informacje,bo to ważne i link do wątku. Zdjęcie śliczne!:smile:
  23. [quote name='baster i lusi']Jutro zrobię poprawki.Erka odpisała że przeprasza za zwłokę i ureguluje deklaracje.[/QUOTE] Zrób kochana poprawki,to będzie jasno i przejrzyście :smile: Jak ciocia erka wpłaci zaległości,to trochę kaski przybędzie Bartusiowi :smile: Każda złotóweczka w jego przypadku,na WAGĘ ZŁOTA!
  24. [quote name='baster i lusi']Zalegasz z deklaracją od lutego.Czy można na nie liczyć czy przelewasz na transport tylko. Erka ostatnio też zrobiła przelew za 4 mc więc liczyłam że to też wyrówna.[/QUOTE] Ciocia,dobrze by było,gdybyś przy osobach zalegajacych z wpłatami.po prostu napisała:Nie zapłacone nop. styczeń luty itd....
  25. [quote name='Doda_']Udalo sie, watek zostal przepisany na mnie. Jakies propozycje nowego tytulu?[/QUOTE] [quote name='Doda_']Zmienilam tytul. W pierwszym poście jest banerek , ale uważam ze lepiej zrobić nowy bo ten jakos nie przyciaga ... jak myślicie? jesli nowy zrobić, to poprosze kolejną kobietę.[/QUOTE] Super,ze już wątek przepisany!barb zaproponowała fajny tytuł :smile: Doduniu,banerek jak najbardziej potrzebny,będzie do wyboru... [quote name='baster i lusi']Wysłałam pw z przypomnieniem jakiś czas temu ale wpłaty deklaracji do tej pory nie ma. Jest wpłata od Ciebie 205 zł.[/QUOTE] Cieszę,śię,że pieniążki dotarły [quote name='Martika@Aischa']może warto przypomniec jeszcze raz tym bardziej że erka prężnie działa na dogo. Przynajmniej tak jeszcze niedawno było. Bartowi każdy grosik się przyda. A może po prostu ciocia erka nie jest w stanie dłużej płacic deklaracji ?? :roll:[/QUOTE] [quote name='baster i lusi']Tamto pw było 27.04.Dziś wysłałam drugie zapytanie do erki.[/QUOTE] Różnie w życiu bywa,ale deklaracja stała,jednak zobowiązuje,przynajmniej do wpisu,o zmianie decyzji. Przypomnienie powinno być wysłane już w lutym.Ale dobrze,że je teraz znowu ponowiłaś :smile:
×
×
  • Create New...