Jump to content
Dogomania

Bogusik

Members
  • Posts

    16235
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Bogusik

  1. Otrzymałam wiadomość od Toli,że jutro ok. 12 Murka odbiera Muki ze schroniska.
  2. Elu bardzo chętnie i z góry bardzo dziękuję :) Otrzymałam go na messangera i Tobie tak też przesłałam.Są 2 faktury: jedna za Bixi i druga za Imbirka
  3. Dziękuję Anulko za założenie wątku :) Zaraz podeślę go Murce.
  4. Hania otrzymała drogą elektroniczną faktury i pobrany pdf ani jej ani mi nie udało się tu wstawić. Leczenie Bixi 110,00zł Utylizacja 30,00zł ------------------------------------------------------- Razem: 140,00zł
  5. Hania otrzymała drogą elektroniczną faktury i pobrany pdf ani jej ani mi nie udało się tu wstawić. Leczenie Imbira 90,00zł Utylizacja 100,00zł ------------------------------------------------------- Razem: 190,00zł Puszek Animondy zostało 24 szt. z datą ważności do 29.11.21
  6. Jak już wiadomo, nie możemy przez kilka miesięcy umieszczać psiaki u Szafirków ze względu na parwo.Tydzień temu rozmawiałam z Murką i pytałam kiedy ruszają z działalnością i czy przyjęłaby kudłacza z Zamościa.Dzisiaj Kasia do mnie zadzwoniła z wiadomością,że pomału wznawiają działalność i przyjmie chłopaka:) Transport będzie w tym tygodniu, ponieważ mają jeszcze zabrać jakiegoś psiaka z Tomaszowa. Martunia była dzisiaj w schronisku i na szczęście kudłatek nie został adoptowany, więc go zarezerwowała :) Dałyśmy mu na imię Muki i jak Anula założy wątek,to wstawi tutaj link
  7. Zaglądam z mocno zaciśniętymi kciukami za biednego Stasia.Oby tylko wszystko poszło dobrze...
  8. Hania nie może doprosić się faktur z lecznicy ponieważ tłumaczą się brakiem czasu.Jak tylko otrzyma, to wstawi na wątek i wtedy będzie wiadomo jaki jest stan konta.
  9. Basi udało się do mnie wysłać zdjęcia,więc wstawiam :)
  10. Bixi właśnie odszedł....:(:(:( Nie znajduję słów aby cokolwiek napisać gdy serce rozpada się na tysiące kawałków :(:(:( Przytulam mocno Hanię, bo nawet nie muszę pisać co ona teraz czuje i jak przeżywa odejście okruszka...:(:(:( Bixiuniu, nie dane było Tobie dłużej żyć tu na ziemi i zaznać szczęścia,więc biegaj tam za TM pełen radości i beztroski...[*]
  11. Naprawdę serce pęka Poker ....:( Reszka nadal bez objawów i pozostałe psiaki także
  12. Stan Bixi znacznie się pogorszył :( Hania dogrzewa go termoforem i jest opatulony kocykiem.Tyle co możemy zrobić, to modlić się i czekać na wiadomości....
  13. Bixi otrzymał surowicę od ozdrowieńca,którą stosuje się raz w pierwszej dobie.Hania dzisiaj na popołudniowej wizycie u weta zapyta o test na kokcydia.Bixi wczoraj wieczorem zrobił po raz pierwszy koo o konsystencji galarety.O 5 rano Hania zauważyła,że jest dziwnie spokojny,leży i mało reaguje, więc wdrożyła podaną przez weta glukozę i inny lek.Po tym Bixi jak jechał w kontenerku na poranną wizytę nie leżał a stał całą drogę na łapkach i się rozglądał.Otrzymuje probiotyk i w małych ilościach Convalescence.Zobaczymy jak będzie wieczorem.....
  14. Taka jest decyzja weta bo on właśnie widzi psiaka i wie o nim najwięcej.Najgorsza jest 4 i 5 doba,więc to nie koniec walki...Tu trudno coś wyrokować bo jeżeli Bixi odejdzie,to będzie przypisana wina wetowi,że za wcześnie zalecił Convalescence,a jeżeli się go nie poda i Bixi odejdzie,to z kolei ze zbyt długiej głodówki i nie podjęcia przez jelita pracy.... Hania napisała,że dzisiejsza noc słabsza ale dzielnie walczą. Trzymajmy mocno kciuki aby Bixi się nie poddał i dał radę!
  15. Powinnam o tym napisać przy moim poprzednim poście ale z tego wszystkiego gdzieś mi umknęło....Puki co zalecenia weta są ok i dodatkowo jeszcze omawiam to z Hanią.Wszelkie wskazówki i rady naprawdę są bardzo cenne!
  16. Hania ma zacząć podawać od jutra w malusieńkich dawkach Convalescence bo jak powiedziała dzisiaj wet to już mija 3 doba i trzeba pobudzić układ pokarmowy do funkcjonowania
  17. Nawet Elu sobie nie wyobrażasz z jakim lękiem odczytuję każdą wiadomość od Hani i jaką odczuwam ulgę,gdy wiadomości nie są tragiczne.... Bixi ma dzisiaj słabszy dzień i Hania pojechała wcześniej niż zwykle, na po południową wizytę do weta.Otrzymal to co zawsze,a do domu leki gdyby w nocy się pogorszyło.Hania otrzymała także probiotyk,który ma podawać do pyszczka na pobudzenie kosmków jelitowych.Bixi jest słabszy ale kontaktowy,podnosi od czasu do czasu główkę i się rozgląda.Raz zwymiotował i zrobił rzadką koo
  18. Bixi bez zmian na gorsze.W nocy raz wymiotował i do tej pory nie zrobił koo. Trzymaj się maluszku i walcz dzielnie!
  19. Otrzymałam wiadomość od Hani: Wet powiedział, że Bixi ładnie wchłania płyny i wydaje się być w lepszej kondycji niż rano. Dostał kroplówkę i zastrzyki - w tym przeciwwymiotne. Kochany mały szkrabek w oczekiwaniu na wizytę u weta..
  20. Bixi jak do tej pory,to raz zwymiotował w nocy.Wymiociny były jasne z łezkami krwi.Kilka razy zrobił śmierdzące,galaretowate koo w kolorze jasno i ciemno brązowym. Nie robi pod siebie, tylko za każdym razem wychodzi z legowiska.Rano dostał kroplówkę,surowicę i zastrzyki ok 17 kolejna wizyta u weta na kolejną kroplówkę i zastrzyki. Reszka puki co bez objawów choroby.
  21. Anulko poczekaj jeszcze trochę na to rozliczenie.Hania naprawdę teraz ma pełne ręce roboty i na pewno nie ma głowy aby to w tej chwili zrobić.
  22. Jestem z Szafirkami w stałym kontakcie.Bixi puki co nadal kontaktowy,leży lub siedzi Nie wymiotował i zrobił jedną średnio luźną kupkę, bez śladów krwi.Na razie wiadomości dobre ale zobaczymy co przyniesie noc i jutrzejszy dzień....
  23. Dziękuję Izuniu za ten wpis :) Miejmy nadzieję,że tak jak tamte 2 szczeniaczki Bixi też pokona chorobę.Dzisiaj wieczorem druga kroplówka,a jutro o 9 Hania ma jechać na kroplówkę,zastrzyki i surowicę.Na razie Bixi jest przytomny,co jakiś czas siada i się rozgląda, co się w koło dzieje.
×
×
  • Create New...