Jump to content
Dogomania

Bogusik

Members
  • Posts

    16235
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Bogusik

  1. Holi i Lemi już w swoim domku :) Dzisiaj powstawiam tylko przesłane zdjęcia a jutro będę dzwonić.Nie chcę teraz Państwu zawracać głowy bo mają wieczór pełen emocji :) Jeszcze w hoteliku :) W drodze do lepszego życia...:) Pierwsze kroki w swoim domku...:)
  2. Poczekamy na ten JEDEN,a konkretny telefon w sprawie adopcji Aleksa :)
  3. Wiadomości od Pani Basi :) Chłodne chwilę nas zbliżają :-) Dunieczka je ze mną śniadania z mojej ręki w saloniku na dywanie. Ma z tym jeszcze problem na początku, ale po chwili się oswaja z wylizywaniem smakołyków z dłoni. Pozdrawiam serdecznie Ostatnie chwile ciepła:
  4. Ja także będę mocno jutro trzymać kciuki!O ubrankach rozmawiałam z p.Anetą i mi powiedziała,że ma w domu różne i ewentualnie jeszcze kupią,więc powinno być dobrze
  5. Azylowy schodek i świetny punkt obserwacyjny dla Yoy :)
  6. Jak dobrze,że udało się sunię wyciągnąć bo to by się mogło dla niej tragicznie zakończyć.Trzymam kciuki i będę zaglądać czy są wiadomości z wizyty u weta
  7. Asiu,a może udało by się zamienić dla Aleksa albo innego futrzaka.Widziałam,że jest wyróżnione więc szkoda by było....Tak w zasadzie to ja za bardzo się na tym nie znam bo Anula się zajmuje ogłoszeniami :)
  8. Pani Agnieszka wraz z Bajeczką pozdrawiają :)
  9. Pani Aneta podesłała mi zdjęcie zakupionych dla dziewczynek szeleczek i co najważniejsze adresówek :)
  10. Tak Elu,bardzo biedne ale i dla nich są gdzieś te dobre i odpowiednie domki.Przynajmniej taką mam nadzieję,w to wierzę i z całego serca im tego życzę
  11. Dziewczyny,przeczytałam ostatni wpis hop! i uważam,że to może nie być odpowiedni domek dla Mikuni. Cyt..... Mika moim zdaniem jest śliczną suczką. Nie za dużą, nie za małą, w sam raz. Bardzo zgrabną. Ma wyrazistą, oryginalną "twarz". Jest grzeczna, nauczona podstawowych rzeczy. Problem jest w jej bardzo ostrożnym stosunku do ludzi i lękliwości. Na akceptację nowych rzeczy potrzebuje więcej czasu. Ona musi mieć odpowiednio dobrany dom, w którym powoli się odnajdzie i poczuje dobrze. Tak ciężko znaleźć taki dom... Rozmawiałam długo z p.Agnieszką i wiem dlaczego właśnie wybrała Lemi bo to sunia bezproblemowa,bez strachów i zahamowań.Głównie chodzi o to aby nie miała lęku separacyjnego i tolerowała koty.Pani Agnieszka szczerze i otwarcie mi powiedziała,że swego czasu kupili psiaka z hodowli,który miał lęk separacyjny i to co w tym czasie przeszli łącznie z bezustanną interwencją sąsiadów połączoną z nalotami policji, było jednym wielkim koszmarem.W efekcie tego oddali pieska z powrotem poprzedniemu właścicielowi,czyli do hodowli.Teraz są bardzo ostrożni aby nie powtórzyła się znowu tak dramatyczna dla nich i pieska sytuacja.Kochają zwierzaki i chcieli by mieć też psiego przyjaciela w domu ale naprawdę bez problemów behawioralnych, ze względu na pozostawanie psiaka co drugi tydzień 7 godzin samemu w domu.Dużo tez przemawia na plus dla tej rodziny,że nie szukają kolejnego "hodowlanego" a chcą po prostu sunię na miarę warunków jakie mogą jej zaoferować.
  12. Aż buzia mi się roześmiała od ucha do ucha na widok śpiącej Likuni razem z Rikusiem :)Cudne zdjęcie! :)
  13. Pani Agnieszka ,o której pisze Hania brzmi naprawdę bardzo dobrze w rozmowie i po sprawdzianie ich kota na psa,miałam szukać kogoś do wizyty p/a dla Lemi.Dzisiaj mi też napisała,że Lala jest śliczna i będzie w jej sprawie rozmawiać z Hanią.Jeżeli test kocio psio wypadnie dobrze to myślę,że warto sprawdzić ten domek.
  14. Bardzo się cieszę,że tyle futrzaków pojechało do swoich domów :) Powodzenia maluchy!
  15. Ja też ogromnie się cieszę,że obie dziewczynki pojadą do jednego i fajnego domku :) Nawet przez myśl mi nie przeszło,że tak może się stać...:)
×
×
  • Create New...