-
Posts
16235 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bogusik
-
Sisi/Boni w DS,Bajka w DS, Gracja w DS już opuściły Hotelik u szafirki.
Bogusik replied to Anula's topic in Już w nowym domu
I pieszczocha Gracja...:) -
Sisi/Boni w DS,Bajka w DS, Gracja w DS już opuściły Hotelik u szafirki.
Bogusik replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Pani Agnieszka wraz z Bajeczką pozdrawiają :) -
Dziewczyny,przeczytałam ostatni wpis hop! i uważam,że to może nie być odpowiedni domek dla Mikuni. Cyt..... Mika moim zdaniem jest śliczną suczką. Nie za dużą, nie za małą, w sam raz. Bardzo zgrabną. Ma wyrazistą, oryginalną "twarz". Jest grzeczna, nauczona podstawowych rzeczy. Problem jest w jej bardzo ostrożnym stosunku do ludzi i lękliwości. Na akceptację nowych rzeczy potrzebuje więcej czasu. Ona musi mieć odpowiednio dobrany dom, w którym powoli się odnajdzie i poczuje dobrze. Tak ciężko znaleźć taki dom... Rozmawiałam długo z p.Agnieszką i wiem dlaczego właśnie wybrała Lemi bo to sunia bezproblemowa,bez strachów i zahamowań.Głównie chodzi o to aby nie miała lęku separacyjnego i tolerowała koty.Pani Agnieszka szczerze i otwarcie mi powiedziała,że swego czasu kupili psiaka z hodowli,który miał lęk separacyjny i to co w tym czasie przeszli łącznie z bezustanną interwencją sąsiadów połączoną z nalotami policji, było jednym wielkim koszmarem.W efekcie tego oddali pieska z powrotem poprzedniemu właścicielowi,czyli do hodowli.Teraz są bardzo ostrożni aby nie powtórzyła się znowu tak dramatyczna dla nich i pieska sytuacja.Kochają zwierzaki i chcieli by mieć też psiego przyjaciela w domu ale naprawdę bez problemów behawioralnych, ze względu na pozostawanie psiaka co drugi tydzień 7 godzin samemu w domu.Dużo tez przemawia na plus dla tej rodziny,że nie szukają kolejnego "hodowlanego" a chcą po prostu sunię na miarę warunków jakie mogą jej zaoferować.
-
Pani Agnieszka ,o której pisze Hania brzmi naprawdę bardzo dobrze w rozmowie i po sprawdzianie ich kota na psa,miałam szukać kogoś do wizyty p/a dla Lemi.Dzisiaj mi też napisała,że Lala jest śliczna i będzie w jej sprawie rozmawiać z Hanią.Jeżeli test kocio psio wypadnie dobrze to myślę,że warto sprawdzić ten domek.
-
Bardzo się cieszę,że tyle futrzaków pojechało do swoich domów :) Powodzenia maluchy!