-
Posts
16235 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bogusik
-
Dziewczyny mam wiadomość dnia! :) Dzisiaj w Hoteliku byli Państwo,którzy chcą zaadoptować Holi i jak zobaczyli też Lemi,która nie chciała za nic dzisiaj wyjść z pokoju,to postanowili dać też jej dom :) Pani Aneta mi powiedziała,że nie mogli by jej tam zostawić bo i ona skradła ich serducha :) Państwo zakupili już wszelkie akcesoria x 2 i tylko jeszcze zostały adresówki.Po powrocie z planowanego wyjazdu zaraz w poniedziałek jadą po sunie do Hoteliku :) Rozmawiałam też z p.Agnieszką z Lubonia i poinformowałam,że adopcja Lemi jest nieaktualna.Pani Agnieszka jest chętna dać dom innej suni,nie koniecznie z długą sierścią i nie koniecznie musi być młodziutka.Głównie chodzi o charakter aby nie miała lęku separacyjnego,tolerowała koty i była ułożoną,spokojną sunią.Choć wizyty p/a tam nie było to wydaje mi się,że to może być dobry domek
-
To jednak nie pani od papugi ale również bardzo sympatyczna :) Państwo mieszkają w bloku z 16 letnim synem,drugi już jest na swoim.Mają też 3 letniego kotka.Oboje pracują i co drugi tydzień Lemi by pozostawała ok 7 godzin sama w domu.Na urlopy wyjeżdżają nad morze do miejsca,w którym bardzo chętnie widziane są zwierzaki,więc Lemi jeździła by z nimi.Gdyby jednak trafił się wyjazd bez możliwości zabrania jej ze sobą jest też zwierzolubna mama,która chętnie przejmie opiekę..Pani potrzebuje jeszcze chwilę czasu aby podjąć ostateczną decyzję i przedyskutować jeszcze z rodziną ewentualny przyjazd do Hoteliku.Chce też jeszcze porozmawiać z Hanią aby więcej wypytać ją o charakter Lemi, a szczególnie o jej reakcje na koty.Umówiłam się,że da mi znać o podjętej decyzji i jeżeli będzie pozytywna to będziemy szukać kogoś do wizyty p/a
-
A czy ktoś wziął pod uwagę to,że Abi może ten nieszczęsny kojec rozwalić? Przecież u p.Joli to miało już miejsce...Co wtedy? Ludzie zadzwonią,że albo zabierać Abi albo kupować drugi kojec? Niestety ale przy takim psie trzeba trochę wybiegać myślami w przyszłość nawet jak są one nie miło widziane i czarno widzące.
-
ZAPRASZAM SERDECZNIE NA BAZAREK ANULI Z DZIECIĘCYMI CIUSZKAMI I PSIMI AKCESORIAMI. http://www.dogomania.com/forum/topic/348409-malutki-bazarek-z-ciuszkami-dla-dzieci-i-z-markowymi-akcesoriami-dla-psiaków171118-241118/
-
Jeżeli dojdzie do tej adopcji to chyba Abi będzie dowieziona do ds? Mam nadzieję,że nie zostanie tylko przekazana formalnie ale również wprowadzona odpowiednio na teren,zapoznana z opiekunami,a oni pouczeni wizualnie jak z Abi pracować i postępować.Wiadomo,że będzie totalna cofka w tym co do tej pory udało się z nią wypracować.Nie tylko ten dom ale każdy inny z reguły zakłada,że sobie da na spokojne radę ale w rzeczywistości wcale tak nie musi być.Obym się myliła/i będę z tego powodu bardzo szczęśliwa!/ i ten kojec nie okazał się stałym niezbędnikiem w jej życiu,bo opiekunowie znajdą w nim jedyne rozwiązanie.
-
A czy Ty sądzisz,że my działamy w złej wierze?Na niekorzyść Abi? Tak jak wszystkie psiaki bardzo obchodzi nas los i tej suni i bardzo byśmy chciały aby miała dobry,odpowiedzialny i ciepły dom.Jeżeli chodzi o przejęcie opieki nad Abi to tego nie zrobimy.Mogłyśmy ją zabrać już z Zamościa ale niestety nie było i nie ma takiej opcji aby wycofany pies mógł trafić do Szafirków.Decyzja o adopcji nie należy do nas i nie będziemy jej podejmować,a jedynie wyraziłyśmy swoje zdanie co do warunków oferowanych przez Ds.
-
Ponieważ padło zapytanie do deklarowiczów o zgodę na zakup kojca więc ja jestem na Nie i świadomie nie przyłożę ręki do tego, aby Abi zamieszkała w kojcu i budzie.Nie będę powtarzać tego co już tu słusznie napisała Anula, bo mam takie samo zdanie.Obie jesteśmy przeciwniczkami bud i kojców i nie wydałybyśmy tam żadnego z naszych psiaków.Zresztą nasze umowy adopcyjne zawierają nawet punkt o tym mówiący.
-
Państwo nie dzwonili do Hani.Natomiast zgłosiła się młoda pani ze Szprotawy chętna zaadoptować Aleksa.Niestety ale po rozmowie jednak uznałam,że to nie najlepszy pomysł.Państwo mają dwoje dzieci w wieku 10 lat i 2 miesiące i zupełny brak doświadczenia z psami.Pani przyznała mi rację,że jednak drugie dziecko jest za malutkie,a chodzi o jego bezpieczeństwo, jak również spokój psa więc odkładają adopcję na kiedyś....:)
-
Wątek zamknięty.Dwa szczeniaczki,pomocy!Musimy im pomóc,idzie zima!
Bogusik replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Otrzymałam sms od Toli,że wczoraj zgłosił się właściciel i zabrał szczeniaczki,ponoć uciekły z posesji...Pewnie jakaś pseudo :( Wątek do zamknięcia. -
Wątek zamknięty.Dwa szczeniaczki,pomocy!Musimy im pomóc,idzie zima!
Bogusik replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Dziękuję Anulko za założenie wątku maluszkom :) Tym razem jesteśmy zapsione po same uszy i nie będzie łatwo finansowo to udźwignąć.Ale jak zawsze w takich przypadkach serce wzięło górę nad rozumem.....:) -
Wreszcie można puścić kciuki! Wizyta p/a dzisiaj się odbyła i wypadła bardzo dobrze,więc na to wygląda,że Holi będzie miała domek :) Ponieważ rodzina planuje jeszcze krótki wyjazd i nie chce robić suni zamętu w głowie,więc pojadą po nią po 25.11.W między czasie po uzgodnieniu z Hanią będą chcieli odwiedzić Holi w Hoteliku.Wszystko wstępnie z p.Anetą omówiłam i będziemy w stałym kontakcie.