Jump to content
Dogomania

Bogusik

Members
  • Posts

    16235
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Bogusik

  1. Dobrze,że spokojne i śpią.Piotrek może skoncentrować się na drodze a psiakom szybciej minie podróż :)
  2. Martuniu bardzo dziękujemy Fundacji ZEA za tak ogromną pomoc! :)Czy wiadomo może ile sunie mają lat? Co do Banerka to zacytuj b-b bo to ona je robiła :) Na pewno postara się zrobić :)
  3. Dziękujemy Martuniu za info. i trzymam kciuki za szczęśliwe dotarcie Piotrka i psiaków!
  4. Jejku sama nie wiem Bogduniu...Może: Rezygnacja i smutek...Czy tylko to im pozostało? Albo może: Zrezygnowane i smutne-pomóżmy im znowu uwierzyć! Bogduniu coś w tym stylu bo nic mi innego do głowy nie przychodzi i może uda się zrobić z tego zdjęcia lub pierwszego w poście
  5. Bogduniu,znajdziesz chwilę czasu i zrobisz dziewczynkom banerek? Będziemy bardzo wdzięczne :)
  6. Sunie po spa na pewno odżyją i będą inaczej wyglądać.Jesteśmy z Anulą tego samego zdania,że psiaki z dłuższą sierścią mają ciężko przetrwać w schronisku i właśnie dlatego takim pomagamy :)
  7. Nie mają co Martuniu wybaczać, bo to ich schroniskowa siostra wspólnej niewoli :( Ale już nie długo będą na wolności,w cieple i zaopiekowane :)
  8. Dziękuję Anulko za założenie dziewczynom wątku :) Nic niestety o nich nie wiemy,ile maja lat i czy są spokrewnione.Jedynie to,że zabrane były z jednego miejsca.
  9. Odszukałam moją korespondencję z Hanią z czasu odbioru Rafika i jest w niej potwierdzenie,że oprócz innych rzeczy ubranko też było.Hania ma jeszcze szukać u siebie, bo pewnie się gdzieś zawieruszyło.Raczej nie przypominam sobie aby było wydane do ds. z jakimś naszym psiakiem,ale z tą pamięcią jest dokładnie tak,jak pisze anica :(
  10. Też właśnie wiem o tym szczeniaczku.Masakra jakaś!:(
  11. Właśnie rozmawiałam z p.Grzegorzem i twierdzi,że ubranko było oddane z resztą rzeczy Rafika.Jest o tym przekonany,że oddał bo po co by mu ono było potrzebne.Rafikowi tylko raz przymierzył i leżało schowane,a jak przyjechał Piotrek to mu je przekazał. Nic niestety nie jestem w stanie więcej w tej sprawie zrobić.
  12. Czarne kudłatki w opłakanym stanie i nie chcę nawet myśleć jak by wyglądały za jakiś czas,pozostawione w schronie :( U Hani po spa na pewno odżyją i o to postaramy się zadbać.Trzecia czarna sunia widać,że jest przyjazna i chyba sierść nie jest w tak tragicznym stanie.My niestety nie jesteśmy w stanie udźwignąć kolejnego psa, licząc tylko na nasze deklaracje i bazarki....Może ktoś się ulituje nad sunią i weźmie ją pod swoją opiekę....? Martuniu dziękuję kochana,że to jakoś z TZ ogarnęliście i sunie są zarezerwowane :)
  13. I jak tu się nie uśmiechnąć widząc Misię leżącą na boczku i tak słodko śpiącą ? :) Piękny widok :)
×
×
  • Create New...