Jump to content
Dogomania

Bogusik

Members
  • Posts

    16235
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Bogusik

  1. Czy one nie są cudowne? Nawet na nie dużym różowym kocyku też się obie zmieszczą :D Dwie siostrzyczki! :)
  2. Pozdrowienia od Sindi i jej nowej Rodziny :) Najchętniej leżakuje na fotelu,który sobie sama wybrała lub dywaniku.Zapytałam czy nie sprawia kłopotów? Otrzymałam odpowiedź,że to wspaniały i przemylusiński psiak! :) W poniedziałek będzie zabieg czyszczenia zębów.
  3. To bardzo dobrze,że jest odzew.Tylko żeby Pan nie wypłoszył jej stamtąd, o ile tam będzie bo lepiej aby trzymała się jednego miejsca.Nie wiem jaka Lusia jest do nieznajomych ale chyba wszystkie psiaki na obcym terenie są raczej nieufne...Ja też dołożę się do nagrody.Oby to tylko była Lusia i dała się złapać!
  4. Pogoda do tego okropna i zimno więc tylko mam nadzieję,że Lusia ma jakąś kryjówkę aby się schronić. Izuniu bardzo współczuję i mogę sobie tylko wyobrazić,jaka jesteś wykończona....:(Trzymam kciuki za jej znalezienie, a gdyby była jakaś zbiórka pieniążków związana z akcją poszukiwawczą, to na pewno coś wpłacę.Udostępniłam na fb apel i tylko tyle co mogę zrobić....
  5. Pańciostwo od Nelci i Yoy postanowili wspomóc nasze kudłatki jakimś grosikiem,za co bardzo im podziękowałam :) Podałam Anulko Twój nr konta do wpłaty i w tytule będzie: dla Holi i Lemi
  6. To,że Pani chce sama pojechać do hoteliku tyle kilometrów to naprawdę dla niej duży plus! Zobaczymy co się z tego "wykluje" i zgadzam się tu z Anulą,że nr kontaktowy jako pierwszy do Hani Tak jak Anulko napisałaś,my o psiakach nie wiele wiemy na obecną chwilę i kontakt do Hani będzie najlepszym rozwiązaniem
  7. Jak dobrze,że jednak człowiek ma 2 ręce,a szczególnie przy dwóch mordzio-klejkach....:)
  8. Zaglądam do Tigruni i z wcześniej napisanych postów wynika,że odnajduje się całkiem dobrze u Kasi.Trzymam za nią mocno kciuki! Aby każdy kolejny dzień przynosił optymistyczne wiadomości i Tigra znalazła dobry,świadomy i odpowiedzialny domek! :)
  9. ZAPRASZAM NA BAZAREK ANULI Z RÓŻNOŚCIAMI DO 28.10.18 http://www.dogomania.com/forum/topic/347979-zapraszamróżne-ciuszki-i-nie-tylko2410-18-281018/ MOŻLIWA WSPÓLNA WYSYŁKA FANTÓW Z BAZARKU BOGUSIK: http://www.dogomania.com/forum/topic/347990-domowe-różności-zapraszam-od-241018-do-281018/
  10. ZAPRASZAM SERDECZNIE NA BAZAREK Z RÓŻNOŚCIAMI DO 28.10.18 http://www.dogomania.com/forum/topic/347990-domowe-różności-zapraszam-od-241018-do-281018/ MOŻLIWA WSPÓLNA WYSYŁKA FANTÓW Z BAZARKU ANULI: http://www.dogomania.com/forum/topic/347979-zapraszamróżne-ciuszki-i-nie-tylko2410-18-281018/
  11. Trzymam kciuki za szybką aklimatyzację Pralinki w nowym miejscu i stopniowe zrzucanie zbędnego "balastru"
  12. Siostrzyczki z całą masą niespożytej energii,rozkręcone na całego....:)
  13. Cudownie! To ogromna dla nas pomoc i bardzo jeszcze raz dziękujemy! :) To jest problem bo szkoda psiaków tyle czasu izolować,a z drugiej strony jeżeli były szczepione, to znowu szczepić...:( Żeby chociaż tylko wysłali bo tam też jest z tym różnie.Aleks był wcześniej rezerwowany a dziewczyny na ostatnią chwilę i pewnie dlatego nie przygotowali tych zaświadczeń czy książeczek...
  14. Nie wiem czy Hania odczytała powyższe wpisy a ja byłam w pracy i jej tego nie przekazałam, żeby w ogóle nie szczepiła.Uzgodniłyśmy tylko,że ze wścieklizną czekamy i zaszczepi na wirusówki chyba,że wet zdecyduje,że też nie.Będzie pobrana krew i ogólny przegląd także pod względem kastracji i sterylizacji oraz czipy
  15. Otrzymałam 2 zdjęcia z podpisem p.Wojtka: "Siostrzyczki mają się bardzo dobrze! :)"
  16. Dziękujemy Haniu za wiadomości :) Najważniejsze,że szczęśliwie dojechali! :) Aleks jeszcze musi troszkę wytrzymać do spa a potem będzie już dużo lepiej
  17. Jak dobrze,że Piotrek z psiakami jakoś dotarł do domu bo już bardzo się martwiłyśmy....Dziękujemy Haniu za informacje :) Ustaliłyśmy,że jutro Hania przedstawi wetowi sytuację z brakiem zaświadczenia o szczepieniu i niech on się wypowie w tym temacie czy i kiedy można psiaki zaszczepić.Poczekamy na jutrzejszą wizytę.
  18. Dziękujemy za wiadomość Anetko :) Trzymamy kciuki za szczęśliwe dotarcie do celu!
  19. Na pewno Anetko.Jeszcze dzisiaj kolejny stres związany z transportem,a później wet i spa...i może wreszcie trochę stabilizacji
×
×
  • Create New...