-
Posts
16235 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bogusik
-
To bardzo dobrze,że jest odzew.Tylko żeby Pan nie wypłoszył jej stamtąd, o ile tam będzie bo lepiej aby trzymała się jednego miejsca.Nie wiem jaka Lusia jest do nieznajomych ale chyba wszystkie psiaki na obcym terenie są raczej nieufne...Ja też dołożę się do nagrody.Oby to tylko była Lusia i dała się złapać!
-
Pogoda do tego okropna i zimno więc tylko mam nadzieję,że Lusia ma jakąś kryjówkę aby się schronić. Izuniu bardzo współczuję i mogę sobie tylko wyobrazić,jaka jesteś wykończona....:(Trzymam kciuki za jej znalezienie, a gdyby była jakaś zbiórka pieniążków związana z akcją poszukiwawczą, to na pewno coś wpłacę.Udostępniłam na fb apel i tylko tyle co mogę zrobić....
-
To,że Pani chce sama pojechać do hoteliku tyle kilometrów to naprawdę dla niej duży plus! Zobaczymy co się z tego "wykluje" i zgadzam się tu z Anulą,że nr kontaktowy jako pierwszy do Hani Tak jak Anulko napisałaś,my o psiakach nie wiele wiemy na obecną chwilę i kontakt do Hani będzie najlepszym rozwiązaniem
-
ZAPRASZAM NA BAZAREK ANULI Z RÓŻNOŚCIAMI DO 28.10.18 http://www.dogomania.com/forum/topic/347979-zapraszamróżne-ciuszki-i-nie-tylko2410-18-281018/ MOŻLIWA WSPÓLNA WYSYŁKA FANTÓW Z BAZARKU BOGUSIK: http://www.dogomania.com/forum/topic/347990-domowe-różności-zapraszam-od-241018-do-281018/
-
ZAPRASZAM SERDECZNIE NA BAZAREK Z RÓŻNOŚCIAMI DO 28.10.18 http://www.dogomania.com/forum/topic/347990-domowe-różności-zapraszam-od-241018-do-281018/ MOŻLIWA WSPÓLNA WYSYŁKA FANTÓW Z BAZARKU ANULI: http://www.dogomania.com/forum/topic/347979-zapraszamróżne-ciuszki-i-nie-tylko2410-18-281018/
-
Pralina z Radys w DS. Serdecznie dziękuję Wszystkim za pomoc <3
Bogusik replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki za szybką aklimatyzację Pralinki w nowym miejscu i stopniowe zrzucanie zbędnego "balastru" -
Cudownie! To ogromna dla nas pomoc i bardzo jeszcze raz dziękujemy! :) To jest problem bo szkoda psiaków tyle czasu izolować,a z drugiej strony jeżeli były szczepione, to znowu szczepić...:( Żeby chociaż tylko wysłali bo tam też jest z tym różnie.Aleks był wcześniej rezerwowany a dziewczyny na ostatnią chwilę i pewnie dlatego nie przygotowali tych zaświadczeń czy książeczek...
-
Nie wiem czy Hania odczytała powyższe wpisy a ja byłam w pracy i jej tego nie przekazałam, żeby w ogóle nie szczepiła.Uzgodniłyśmy tylko,że ze wścieklizną czekamy i zaszczepi na wirusówki chyba,że wet zdecyduje,że też nie.Będzie pobrana krew i ogólny przegląd także pod względem kastracji i sterylizacji oraz czipy
-
Psia rodzinka- sunia Joy/Nela i jej synek Sem/Mailo już w DS.
Bogusik replied to Anula's topic in Już w nowym domu
-
Jak dobrze,że Piotrek z psiakami jakoś dotarł do domu bo już bardzo się martwiłyśmy....Dziękujemy Haniu za informacje :) Ustaliłyśmy,że jutro Hania przedstawi wetowi sytuację z brakiem zaświadczenia o szczepieniu i niech on się wypowie w tym temacie czy i kiedy można psiaki zaszczepić.Poczekamy na jutrzejszą wizytę.