Jump to content
Dogomania

Patmol

Members
  • Posts

    7079
  • Joined

  • Days Won

    2

Everything posted by Patmol

  1. witam [url=http://smajliki.ru/smilie-1001982759.html][img]http://s17.rimg.info/a12387ebbeb6a4f5172323bff7a14d70.gif[/img][/url]
  2. ale mają fajne te uszy stercząco-kłapiące [url=http://smajliki.ru/smilie-1001982759.html][img]http://s17.rimg.info/a12387ebbeb6a4f5172323bff7a14d70.gif[/img][/url]
  3. ale fajny ten Leon [url=http://smajliki.ru/smilie-1001982759.html][img]http://s17.rimg.info/a12387ebbeb6a4f5172323bff7a14d70.gif[/img][/url]
  4. super [url=http://smajliki.ru/smilie-1001982759.html][img]http://s17.rimg.info/a12387ebbeb6a4f5172323bff7a14d70.gif[/img][/url]
  5. pozdrawiam [url=http://smajliki.ru/smilie-1001982759.html][img]http://s17.rimg.info/a12387ebbeb6a4f5172323bff7a14d70.gif[/img][/url]
  6. poprawiam się :diabloti: jedno wspólne zdjęcie mam [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/64/dscf0773f.jpg/][IMG]http://img64.imageshack.us/img64/7061/dscf0773f.jpg[/IMG][/URL]
  7. Caillou ma nową koleżankę -sympatyczną krówkę, znalezioną w lesie [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/850/dscf0753h.jpg/"][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/4346/dscf0753h.jpg[/IMG][/URL] druga strona 8) sympatycznej krówki [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/190/dscf0759x.jpg/"][IMG]http://img190.imageshack.us/img190/9003/dscf0759x.jpg[/IMG][/URL] Krówka zamieszkała u koleżanki mojej córki i chodzą na wspólne spacery. Mnie nie zabierają :diabloti: więc zdjęć ze spacerów nie ma. A po spacerach Caillou wygląda tak [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/189/dscf0677v.jpg/"][IMG]http://img189.imageshack.us/img189/1145/dscf0677v.jpg[/IMG][/URL]
  8. umawiam się na sprawdzanie jednego z domów
  9. czy piesek już jest zaszczepiony? odrobaczony? czy przebywa na Dolnym Śląsku? jaką karmę je?
  10. [url=http://smajliki.ru/smilie-1038114855.html][img]http://s17.rimg.info/5aa663295cabae0e0baed1538c766a3b.gif[/img][/url]
  11. [quote name='wellington']Mysle ze Patmol skoro jest z Legnicy doskonale sobie zdaje sprawe jak b. 'intratne' jest rozmnazanie i dlatego tak popiera decyzje nieusypiania - wiadomo, legnickie schronisko slynie zagranica z niebywalego wyboru szczeniakow wszelkich rasopodobnych, wywozonych czesto w wieku zaledwie paru tygodni lub formie ciezarnych suk, a oferowanych w necie za 300€. [URL]http://lubin.miasta.pl/content/view/11728/344/[/URL] [B][url]http://emir.eev.pl/printview.php?t=1038&start=0&sid=0c9144b85323a2f4477b6687cd669c5a[/url][/B] Skoro Niemcy juz pod Bialystok podchodza (Hajnowka!) to moze i do Pipi zajrza... ?[/QUOTE] tak to zostało jakoś napisane, żeby zrobić wrażenie, że dlatego zależy mi na nie usypianiu dwójki szczeniąt w podlaskim żebym mogla zarobić na ich sprzedaży do Niemiec czy ten tekst mam rozumieć jako zarzut, że biorę udział w wywozie psów do Niemiec?
  12. [I]Kropka Ty to jesteś farciara :diabloti: u nas nadprogramowy kociak wciąż z nami mieszka i jedzenie mi z miski czasami wyjada :mad:a jak go łapię pyskiem i odciągam -to on się miski łapami przytrzymuje Caillou [/I]
  13. i ja [url=http://smajliki.ru/smilie-1038979719.html][img]http://s17.rimg.info/d867cf9fed4d46a995cf71e5d3025b2b.gif[/img][/url]
  14. :diabloti: Nika brudasek ja po porannym spacerze, kiedy mój pies kopie wspaniałe doły i jest brudny razem z pyskiem :cool3: idę na kąpiel do rzeki :evil_lol:
  15. trzymam kciuki żeby koty były miłe :diabloti: ja ostatnio byłam ze swoim psem u teściowej i koty chciał psa atakować musiałam kotom nagadać, żeby się odczepiły od mojego psa :roll: na sprawdzenie najlepsze byłyby koty które znają i tolerują psy
  16. pewnie :diabloti: Pipi ma w domu różne rzeczy w niewłaściwszych miejscach i Bonka musiała posprzątać :evil_lol:
  17. wcale nie wszyscy
  18. [quote name='Pipi']Jest jeszcze Rudki matka, ktora tak schowala szczeniaki, ze nie mozemy ich znalezc. Ona pojawia sie na karmienie, a potem wyprowadza nas w pole, na ktorym nie ma nic. Potrafi krazyc polem godzinami, albo prowadza nas po dzialkach, a potem znowu wyprowadzi na pole, albo na miasto. Powiem szczerze, zaluje teraz, ze bylam szczera az do bolu. Nie byloby tej przykrej sytuacji. Bardzo, wyjatkowo bedzie bolec mnie smierc tych maluszkow. Nie jest przyjemne patrzec na nie, na ich matke, ze szczescie potrwa jeszcze kilka godzin. Ale jak juz pisalam, nie sprzeciwiam sie w imie dobra zwierzakow potrzebujacych pomocy. Jeszcze do 15 beda zyc, potem zajmiemy sie matka Rudki. Z nia bedzie juz spokoj, ale jej matka ma dzieci, ktore maja juz ok 5 tygodni. Co z nimi? Co z nią? Watek jest publiczny i kazdy moze wyrazic swoja opinie. Jest przykro, ale nie zywie urazy. Jestem wdzieczna za szczerosc. Jestem za usypianiem slepych miotow , ale tu zrobilabym wyjatek.[/QUOTE] No to może wyjątkowo, zachować te maluchy przy życiu? To są tylko dwa maluchy. Nie mogę ich wziąć do siebie,ale mogę je wspierać finansowo.
  19. a ja jestem przeciwko ustawieniu zasad absolutnych zasadniczo Pipi usypia ślepe mioty, a w tym przypadku się zawahała -więc nie chodzi o zasadę, tylko o konkretną sytuację, o konkretny przypadek W tej chwili w schronisku w Legnicy (ja jestem z Legnicy) jest 1 szczeniak -ok. 4 miesięczny - nakręcam chętnych na niego;może go wezmą w sobotę.
  20. Mnie też się nie podoba w jaki sposób na tym wątku została zaatakowana Pipi i doris to przecież dzięki nim Rudka nie będzie rodziła następnych szczeniaków; wiec jeśli Pipi podjęłaby decyzje o pozostawieniu szczeniaków przy życiu to i tak zapobiegłaby jednocześnie urodzeniu przez Rudkę następnych wielu, wielu szczeniaków Wiem, ze wiele osób na dogo ma nastawienie, żeby usypiać ślepe mioty, ale ja wcale nie mam takiego nastawienia i myślę, że jest też wiele osób, które myślą tak jak ja - a argumenty. ze one zabierają miejsce innym szczeniakom wcale mnie nie przekonują. A stosowanie argumentów które sprowadzają się jedynie do obrażenia typu"emocjonalny rozmnażacz" świadczy jak zawsze jedynie tylko o braku rozsądnych argumentów i agresji rozmówcy. I co by się wielkiego stało gdyby wyjątkowo dwa szczeniaki , które maja mamę i są zdrowe, się ostały? Zmieniłoby to sytuacje psów w schroniskach w Polsce?
  21. Pipi -masz pełną skrzynkę
  22. :diabloti: Pipi wiesz, że masz moje poparcie
  23. [url=http://smajliki.ru/smilie-833459943.html][img]http://s13.rimg.info/45777bd63d768c498f591ae2600a26a1.gif[/img][/url]
×
×
  • Create New...