Jump to content
Dogomania

Patmol

Members
  • Posts

    7079
  • Joined

  • Days Won

    2

Everything posted by Patmol

  1. ma troszkę ogłoszeń sprzed mojego wyjazdu muszę porobić nowe zdjęcia i nowe ogłoszenia książka oczywiście o kocie Simona:diabloti: z kotem życie jest ciekawsze ;) a Lajla to kot, który może mieszkać z psem
  2. Troszkę remontujemy mieszkanie i Lajla musiała znowu zamieszkać w klatce, bo wchodzi w nieprawdopodobne miejsca. Boi się chyba tego Pan, który przychodzi i hałasuje. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/217/dscf9376.jpg/][IMG]http://img217.imageshack.us/img217/4936/dscf9376.jpg[/IMG][/URL] Pierwszego dnia remontu nie wyszła nawet na jedzenie.
  3. a ja chciałam się zapytać w innej sprawie bo widzę że są tutaj osoby z Bielawy i Dzierżoniowa :diabloti: planuje wejść na Wielką Sowę z Dzierżoniowa i potem zejść do Bielawy z psem a słyszałam, że są tam , w okolicach Wielkiej Sowy, tablice ostrzegające przed żmijami czy to stare tablice czy naprawdę jest zagrożenie żmijami? ja mam wysokie buty, ale głównie obawiam się o psa proszę napiszcie jak tam jest [url=http://smajliki.ru/smilie-1266224583.html][img]http://s20.rimg.info/504790d595685cacc6401fa32881a792.gif[/img][/url]
  4. ha :diabloti: moja Caillou jest aż na trzech zdjęciach [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg163/scaled.php?server=163&filename=rodzinkapipi.jpg&res=medium[/IMG]
  5. pewnie, ze tak całkiem białe :diabloti: na tym zdjęciu troszkę widać [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/36/dscf0028zl.jpg/"][IMG]http://img36.imageshack.us/img36/4433/dscf0028zl.jpg[/IMG][/URL]
  6. no to dzieci Rudej pewno będą bardzo ładne oby się dały odnaleźć jak jeszcze będą szczeniakami Caillou chodziła po Karkonoszach na smyczy, a i tak prawie upolowała ptaka wyciągałam jej z zębów bardzo była zadziwiona, że mi się to nie podoba po prostu podeszła, skoczyła i złapała... [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/153/dscf0130u.jpg/"][IMG]http://img153.imageshack.us/img153/6402/dscf0130u.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/851/dscf0137i.jpg/"][IMG]http://img851.imageshack.us/img851/4633/dscf0137i.jpg[/IMG][/URL]
  7. a co chcecie z nią zrobić jak ją złapiecie? no, teraz to z dziećmi -ciekawe jakie będą tym razem... wielkie kciuki za wytropienie [url=http://smajliki.ru/smilie-1204834023.html][img]http://s19.rimg.info/42e4f0aeff54b5314954aee5eb5594e8.gif[/img][/url]
  8. gratulacje [U][URL="http://smajliki.ru/smilie-60116295.html"][IMG]http://s.rimg.info/1304bb65626d00ee38dcb0f599796748.gif[/IMG][/URL][URL="http://smajliki.ru/smilie-60116295.html"][IMG]http://s.rimg.info/1304bb65626d00ee38dcb0f599796748.gif[/IMG][/URL][URL="http://smajliki.ru/smilie-60116295.html"][IMG]http://s.rimg.info/1304bb65626d00ee38dcb0f599796748.gif[/IMG][/URL] [/U] [URL="http://smajliki.ru/smilie-958953927.html"][IMG]http://s16.rimg.info/f59f71b9e322cb609b9823bf6a81f4a4.gif[/IMG][/URL] [URL="http://smajliki.ru/smilie-958953927.html"][IMG]http://s16.rimg.info/f59f71b9e322cb609b9823bf6a81f4a4.gif[/IMG][/URL]
  9. wróciłam i się witam [url=http://smajliki.ru/smilie-464495655.html][img]http://s4.rimg.info/c8d12ef5ed449cdd1fc665e29a8716a1.gif[/img][/url]
  10. witam się u dziewczynek [url=http://smajliki.ru/smilie-464495655.html][img]http://s4.rimg.info/c8d12ef5ed449cdd1fc665e29a8716a1.gif[/img][/url] ciekawe jakie one duże urosną
  11. fajnie [url=http://smajliki.ru/smilie-464495655.html][img]http://s4.rimg.info/c8d12ef5ed449cdd1fc665e29a8716a1.gif[/img][/url]
  12. a ja nie mam dzisiaj siły na dłuuugi spacer :oops:
  13. witam [url=http://smajliki.ru/smilie-464495655.html][img]http://s4.rimg.info/c8d12ef5ed449cdd1fc665e29a8716a1.gif[/img][/url]
  14. ile kosztują takie zastrzyki? ja chcę pojechać w góry Sowie -a tam podobno bywają żmije ...
  15. a mój szczeniak (5-miesięcy) już wcale nie chce na ręce :diabloti: ostatnio go wzięłam - to był wielce zadziwiony :evil_lol:
  16. szczęśliwa 14 [url=http://smajliki.ru/smilie-464495655.html][img]http://s4.rimg.info/c8d12ef5ed449cdd1fc665e29a8716a1.gif[/img][/url]
  17. a jak się to wydało z Molli? pisze gdzieś o tym?
  18. no to jeszcze zdjęcia Caillou z gór [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/843/img7766z.jpg/"][IMG]http://img843.imageshack.us/img843/6633/img7766z.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/4/dscf9581u.jpg/"][IMG]http://img4.imageshack.us/img4/3321/dscf9581u.jpg[/IMG][/URL] i Caillou w charakterze poduszki -samonośnej:diabloti: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/51/dscf9601s.jpg/"][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/7301/dscf9601s.jpg[/IMG][/URL] Rudej nie udało się złapać? a jej córkę?
  19. to można zmienić temat :diabloti:
  20. ja myślę, że Caillou raczej się zmęczyła :diabloti: trochę chodziliśmy ;) no, czasem udało jej się też poleżeć [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/171/dscf0018d.jpg/"][IMG]http://img171.imageshack.us/img171/3221/dscf0018d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/688/dscf0233o.jpg/"][IMG]http://img688.imageshack.us/img688/7504/dscf0233o.jpg[/IMG][/URL]
  21. [I]witaj Kropko bardzo masz fajne szeleczki Caillou PS.Długo nie pisałam bo byłam w górach [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/24/dscf9647n.jpg/"][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/8355/dscf9647n.th.jpg[/IMG][/URL][/I]
×
×
  • Create New...