Jump to content
Dogomania

Patmol

Members
  • Posts

    7079
  • Joined

  • Days Won

    2

Everything posted by Patmol

  1. ja zaglądam -takie fajne te dziewczyny :diabloti:
  2. biedne, głodne psy :evil_lol: na suchą karmę się :evil_lol: skusiły
  3. zawsze myślałam, że to zaleta jak pies nie jest zbyt szczekliwy ....
  4. dlaczego Diana wróci? [url=http://smajliki.ru/smilie-1266172839.html][img]http://s20.rimg.info/08a26886a8e8d0da721eacfa9b0c1a6e.gif[/img][/url]
  5. kciuki [url=http://smajliki.ru/smilie-1266172839.html][img]http://s20.rimg.info/08a26886a8e8d0da721eacfa9b0c1a6e.gif[/img][/url]
  6. o ode mnie [url=http://smajliki.ru/smilie-1266172839.html][img]http://s20.rimg.info/08a26886a8e8d0da721eacfa9b0c1a6e.gif[/img][/url]
  7. Bonia jest bardzo ładna [url=http://smajliki.ru/smilie-1266172839.html][img]http://s20.rimg.info/08a26886a8e8d0da721eacfa9b0c1a6e.gif[/img][/url]
  8. ten z krzaków wygląda bardzo sympatycznie
  9. [IMG]http://i55.tinypic.com/qq8so1.jpg[/IMG] fajna [URL="http://smajliki.ru/smilie-473831751.html"][IMG]http://s4.rimg.info/43461aea92f36bdd2f789a157a926374.gif[/IMG][/URL] podobna odrobinę do mojej panny z podpisu:diabloti: tylko nogi krótsze
  10. ale słodziak :diabloti:
  11. [quote name='Paulina87'] za 3 kg zapłacili 9 zł.[/QUOTE] jestem pod wrażeniem jacy oni są oszczędni :diabloti:
  12. a w jakim wieku jest Jasza?
  13. [quote name='Jasza'] .wymiotuję jak kot... ..[/QUOTE] może jesteś zakłaczona :diabloti:
  14. trzymam kciuki [url=http://smajliki.ru/smilie-812732775.html][img]http://s12.rimg.info/b119a6acda71c3f756d378bab9ea3441.gif[/img][/url]
  15. pewnie [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/143/dscf9485m.jpg/"][IMG]http://img143.imageshack.us/img143/6440/dscf9485m.jpg[/IMG][/URL] mogę z nią zwiedzać świat :diabloti:
  16. Właśnie taka miała być -do kolanka i jakby jeszcze troszkę urosła (no, bo ma dopiero 6 m-cy) to też będzie dobrej wielkości - ani nie za mała ani nie za duża. Muszę ją pochwalić bardzo bardzo [URL="http://smajliki.ru/smilie-1230949959.html"][IMG]http://s19.rimg.info/d26f81b1729393c5cd8d3074887ac71f.gif[/IMG][/URL] Jechaliśmy z nią pociągiem - miało być dwie godziny, a wyszło 5 godzin (3 godziny pociąg stał na moście i nie można było wysiąść - człowiek się rzucił skutecznie pod nasz pociąg ) Caillou leżała grzecznie i się przyglądała światu. Nie szczekała i nie skakała. Ale jak już wysiedliśmy w końcu na peronie to prawie fruwała z radości, że już. W drodze powrotnej - już było po dłuuugim spacerze -zasnęła przy moich nogach i większość podroży przespała.
  17. i może jakieś zdjęcie czasem będzie [url=http://smajliki.ru/smilie-1230949959.html][img]http://s19.rimg.info/d26f81b1729393c5cd8d3074887ac71f.gif[/img][/url]
  18. pozdrawiam [url=http://smajliki.ru/smilie-1230949959.html][img]http://s19.rimg.info/d26f81b1729393c5cd8d3074887ac71f.gif[/img][/url]
  19. Ruda niekoniecznie ma rude dzieci [url=http://smajliki.ru/smilie-1230949959.html][img]http://s19.rimg.info/d26f81b1729393c5cd8d3074887ac71f.gif[/img][/url] przecież Caillou i jej brat wcale nie są rudzi
  20. ale tego fajnie dużo [url=http://smajliki.ru/smilie-1266224583.html][img]http://s20.rimg.info/504790d595685cacc6401fa32881a792.gif[/img][/url]
  21. witam [url=http://smajliki.ru/smilie-1266224583.html][img]http://s20.rimg.info/504790d595685cacc6401fa32881a792.gif[/img][/url] a Ruda też ma wątek?
  22. bardzo dziękuję za zaproszenie [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/571/img7724z.jpg/][IMG]http://img571.imageshack.us/img571/807/img7724z.jpg[/IMG][/URL]
  23. doczytałam wielkie kciuki trzymam [URL="http://smajliki.ru/smilie-930502119.html"][IMG]http://s16.rimg.info/e5f06478c4a33f52d48019ead503ade8.gif[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...