-
Posts
7079 -
Joined
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Patmol
-
witam :diabloti:
-
Szczeniaki z działek uratowane.Ich piekna mama do schronu?!
Patmol replied to Betbet's topic in Już w nowym domu
ale pamiętasz o wizytach przedadopcyjnych? i umowach adopcyjnych? takie maluchy ludzie chętnie biorą, a potem rożnie bywa - dlatego dobrze mieć kontakt i namiary domów i umowy -
Psy z Bielska Podlaskiego - wątek zbiorczy psów w potrzebie
Patmol replied to ifka's topic in Już w nowym domu
cytuję z miau, z wątku szylkretki RUdego Toma [quote name='"sherina"']Rudasek ma ogłoszenia? W środę kończyło mi się allegro na moje rudaski i miałam kilka telefonów.[/quote] -
Psy z Bielska Podlaskiego - wątek zbiorczy psów w potrzebie
Patmol replied to ifka's topic in Już w nowym domu
zagłosowałam [url=http://smajliki.ru/smilie-846358983.html][img]http://s13.rimg.info/f717727b249eb6dd0993cd496b4334e4.gif[/img][/url] znajdki prowadzą -
5 tygodniowy niewidomy DONek do uśpienia. ma DOM!!
Patmol replied to xmartix's topic in Już w nowym domu
i co słychać u malucha? ma dom? [url=http://smajliki.ru/smilie-1038979719.html][img]http://s17.rimg.info/d867cf9fed4d46a995cf71e5d3025b2b.gif[/img][/url] -
super [url=http://smajliki.ru/smilie-1038979719.html][img]http://s17.rimg.info/d867cf9fed4d46a995cf71e5d3025b2b.gif[/img][/url]
-
Psy z Bielska Podlaskiego - wątek zbiorczy psów w potrzebie
Patmol replied to ifka's topic in Już w nowym domu
pewnie [URL="http://smajliki.ru/smilie-1038979719.html"][IMG]http://s17.rimg.info/d867cf9fed4d46a995cf71e5d3025b2b.gif[/IMG][/URL] cudne te psiaki ale :diabloti: Pirat najładniejszy -
Misia -odeszła za TM-DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA POMOC
Patmol replied to Zofija's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
witam -
widocznie to nie był domek dla niego, skoro woleli labradora trzymam kciuki [url=http://smajliki.ru/smilie-1038979719.html][img]http://s17.rimg.info/d867cf9fed4d46a995cf71e5d3025b2b.gif[/img][/url]
-
Bingo/Bronio-odszedł za TM otoczony miłością....
Patmol replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
witam [url=http://smajliki.ru/smilie-1038979719.html][img]http://s17.rimg.info/d867cf9fed4d46a995cf71e5d3025b2b.gif[/img][/url] -
Kretka w DS; GUmiś -Cwaniak świetnie się czuje w DS
Patmol replied to Patmol's topic in Już w nowym domu
a ja czekam na foty Gumisia [URL="http://smajliki.ru/smilie-1071615399.html"][IMG]http://s17.rimg.info/155aacc89969e117ac97b1098372ab65.gif[/IMG][/URL] i trzymam kciuki za ładny weekend dopiszę GUmisa w tytule -
Kropka - kochana sunieczka :) Zostaje u nas na stałe :)
Patmol replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
[I]pozdrawiam Kropkę [url=http://smajliki.ru/smilie-1071615399.html][img]http://s17.rimg.info/155aacc89969e117ac97b1098372ab65.gif[/img][/url] Caillou[/I] -
zaznaczam wątek
-
zajrzycie i napiszcie coś [URL="http://www.dogomania.pl/threads/215005-Szczeniaki-trafi%C4%85-do-schronu"]http://www.dogomania.pl/threads/215005-Szczeniaki-trafi%C4%85-do-schronu[/URL]!!! tez maluchy -szczeniaki do adopcji podrzucone ludziom na działki, ludzie nie bardzo umieją je wyadoptowac i myślą nad schronem:shake: jak więcej osób wejdzie na wątek to dziewczyna, która się tym zajmuje (ich córka -tez jest na wątku) szybciej zrozumie, że trzeba dużo, dużo ogłoszeń, ale jest szansa
-
Szczeniaki z działek uratowane.Ich piekna mama do schronu?!
Patmol replied to Betbet's topic in Już w nowym domu
czyli wiemy, że nie są szczepione -
Szczeniaki z działek uratowane.Ich piekna mama do schronu?!
Patmol replied to Betbet's topic in Już w nowym domu
najlepiej jakby podała linki gdzie i jak ogłaszała szczeniaki może po prostu miały papierowe ogłoszenia gdzieś powieszone i tyle -
Szczeniaki z działek uratowane.Ich piekna mama do schronu?!
Patmol replied to Betbet's topic in Już w nowym domu
zaznaczam [url=http://smajliki.ru/smilie-1038979719.html][img]http://s17.rimg.info/d867cf9fed4d46a995cf71e5d3025b2b.gif[/img][/url] -
trzymam kciuki [url=http://smajliki.ru/smilie-111231975.html][img]http://s.rimg.info/a21f91091f72bab9672b73bdbfaf764c.gif[/img][/url]
-
Psy z Bielska Podlaskiego - wątek zbiorczy psów w potrzebie
Patmol replied to ifka's topic in Już w nowym domu
a ja poproszę więcej zdjęć Pirata [url=http://smajliki.ru/smilie-239128359.html][img]http://s2.rimg.info/c7b163400edd3c72a377a92e74f0f05d.gif[/img][/url] -
Psy z Bielska Podlaskiego - wątek zbiorczy psów w potrzebie
Patmol replied to ifka's topic in Już w nowym domu
i aparat weźcie [url=http://smajliki.ru/smilie-807839271.html][img]http://s12.rimg.info/c214fd91bb610e541fd61b69dbd94e23.gif[/img][/url] -
Psy z Bielska Podlaskiego - wątek zbiorczy psów w potrzebie
Patmol replied to ifka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Pipi'] Co z nich wyrosnie trudno powiedziec, ale raczej takie same beda jak tartaczne. .[/QUOTE] a tartaczne jakie urosły? do łydki? -
Jamniczka Jaszka - wylądowała na Chomiczówce ;-)
Patmol replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jasza']Patmol mieszka w Tunezji znaczy się :diabloti: Co to masz za bąbla w podpisie????[/QUOTE] takie szczeniaki są u Pipi na DT -podlaskie [URL="http://smajliki.ru/smilie-165762759.html"][IMG]http://s2.rimg.info/86cf8f7f9edd5b52f47d811813a9a750.gif[/IMG][/URL] szukają domu może akurat ktoś się zakocha -
Psy z Bielska Podlaskiego - wątek zbiorczy psów w potrzebie
Patmol replied to ifka's topic in Już w nowym domu
myślicie, że one urosną duże? [url=http://smajliki.ru/smilie-829394343.html][img]http://s13.rimg.info/5a1bea1ec272fad4cd71df042b5d7b65.gif[/img][/url] -
Krugerek poszedł do adopcji przytuliskowej. Bądź szczęśliwy rudasku!
Patmol replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
słodziak [url=http://smajliki.ru/smilie-829490439.html][img]http://s13.rimg.info/0fb25980427e31f769bf8548ce354038.gif[/img][/url]