-
Posts
7079 -
Joined
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Patmol
-
witam
-
Kaja - sunia która pokonała chorobę i jest szczęśliwa
Patmol replied to doris66's topic in Już w nowym domu
zaznaczam [url=http://smajliki.ru/smilie-840526695.html][img]http://s13.rimg.info/bb2b1b08969e4d2229f199422f85a50e.gif[/img][/url] -
dobrze [url=http://smajliki.ru/smilie-840526695.html][img]http://s13.rimg.info/bb2b1b08969e4d2229f199422f85a50e.gif[/img][/url]
-
[I]chyba mnie nikt nie widzi [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/708/dscf1091m.jpg/"][IMG]http://img708.imageshack.us/img708/4030/dscf1091m.jpg[/IMG][/URL] no to śpię [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/10/dscf1095j.jpg/"][IMG]http://img10.imageshack.us/img10/3222/dscf1095j.jpg[/IMG][/URL] [/I]
-
Psy z Bielska Podlaskiego - wątek zbiorczy psów w potrzebie
Patmol replied to ifka's topic in Już w nowym domu
no to gdzie ten wątek? :diabloti: -
pewnie, że się spełni takie marzenie patrzcie, jaka zadowolona [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/801/dscf0975vl.jpg/][IMG]http://img801.imageshack.us/img801/7393/dscf0975vl.jpg[/IMG][/URL] a tutaj Caillou bawi się z Młodym, chociaż nie bardzo rozumie o co chodzi w tej zabawie [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/845/dscf1043i.jpg/][IMG]http://img845.imageshack.us/img845/2645/dscf1043i.jpg[/IMG][/URL]
-
:diabloti: wstaw lepiej zdjęcie tutaj i ja tez chce zobaczyć
-
Wyrzucona z samochodu, 6 kg sunia-juz rozpieszczana w domku!:)
Patmol replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
ale fajna [url=http://smajliki.ru/smilie-1030611975.html][img]http://s17.rimg.info/f3e001e15944b12be51f6787cffeed32.gif[/img][/url] -
Po 4 latach w schronisku Leda znalazła swoje miejsce na ziemi!
Patmol replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
i ja się witam u Ledy [url=http://smajliki.ru/smilie-1030611975.html][img]http://s17.rimg.info/f3e001e15944b12be51f6787cffeed32.gif[/img][/url] -
i ja podglądam [url=http://smajliki.ru/smilie-1030611975.html][img]http://s17.rimg.info/f3e001e15944b12be51f6787cffeed32.gif[/img][/url]
-
mikrosunia szczeniak wyciągnieta ze schroniska w nowym domu
Patmol replied to martaipieski's topic in Już w nowym domu
cudna [url=http://smajliki.ru/smilie-1030611975.html][img]http://s17.rimg.info/f3e001e15944b12be51f6787cffeed32.gif[/img][/url] -
byłaś u weterynarza? może to jakaś infekcja
-
a jak ma imię ten piesek, który jest z nim na spacerze? też jest do adopcji?
-
Szczeniaki z działek uratowane.Ich piekna mama do schronu?!
Patmol replied to Betbet's topic in Już w nowym domu
[quote name='maryjane82']z umowami i wizytami ciężko. [/QUOTE] to niedobrze a jakby mieli druk umowy z miejscami na imie , kolor psa itp i na dane adoptujących i by dawali do podpisania? oddają tak te psy w ciemno? każdemu kto chce? -
Psy z Bielska Podlaskiego - wątek zbiorczy psów w potrzebie
Patmol replied to ifka's topic in Już w nowym domu
fajna mamusia [url=http://smajliki.ru/smilie-1030611975.html][img]http://s17.rimg.info/f3e001e15944b12be51f6787cffeed32.gif[/img][/url] -
Dziękuję [URL="http://smajliki.ru/smilie-1030611975.html"][IMG]http://s17.rimg.info/f3e001e15944b12be51f6787cffeed32.gif[/IMG][/URL] Caillou uważa, że skoro koty mogą spać na łóżku no to ona tez :diabloti: i wykłóca się o to strasznie:evil_lol: wyjaśniłyśmy sobie, że w nocy absolutnie nie wolno na łózko wskakiwać -bo ona nie wchodzi tylko odbija się i wykonuje wspaniały skok -jakby miała dziadka kangura :diabloti: ale w dzień jak łózko jest puste -no, to nie może mu się oprzeć :evil_lol: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/231/dscf0976u.jpg/"][IMG]http://img231.imageshack.us/img231/7903/dscf0976u.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/62/dscf0977iw.jpg/"] [/URL]
-
5 tygodniowy niewidomy DONek do uśpienia. ma DOM!!
Patmol replied to xmartix's topic in Już w nowym domu
to napiszcie potem jak się miewa i może zdjęcia jakieś ... [url=http://smajliki.ru/smilie-833452551.html][img]http://s13.rimg.info/193f472f755fb77c23ceb16499038d52.gif[/img][/url] -
tutaj wygląda bardzo sympatycznie [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/703/wiosennybobik.jpg/"][IMG]http://img703.imageshack.us/img703/7762/wiosennybobik.jpg[/IMG][/URL] cudną ma tą mordę [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/828/oczybobika.jpg/"][URL=http://imageshack.us/photo/my-images/594/oczybobika.jpg/][IMG]http://img594.imageshack.us/img594/7032/oczybobika.jpg[/IMG][/URL] [/URL]
-
Psy z Bielska Podlaskiego - wątek zbiorczy psów w potrzebie
Patmol replied to ifka's topic in Już w nowym domu
zobaczymy co na to powie sherina -
Psy z Bielska Podlaskiego - wątek zbiorczy psów w potrzebie
Patmol replied to ifka's topic in Już w nowym domu
z transportem to zawsze najgorzej :angryy: -
a jakby go tutaj [URL="http://www.dogomania.pl/threads/8669-Owczarki-Niemieckie-do-adopcji.-Og%C5%82aszajcie-te%C5%BC-ONki-na-www.owczarki.eu%21/page78"]http://www.dogomania.pl/threads/8669-Owczarki-Niemieckie-do-adopcji.-Og%C5%82aszajcie-te%C5%BC-ONki-na-www.owczarki.eu!/page78[/URL] wstawić ? i tutaj [url]http://owczarki.eu/[/url] wiem, że to nie owczarek niemiecki, ale coś w sobie ma z owczarka :diabloti:
-
Psy z Bielska Podlaskiego - wątek zbiorczy psów w potrzebie
Patmol replied to ifka's topic in Już w nowym domu
są chętni? może wziąć namiary od sheriny?