Jump to content
Dogomania

Patmol

Members
  • Posts

    7079
  • Joined

  • Days Won

    2

Everything posted by Patmol

  1. zaznaczam [url=http://smajliki.ru/smilie-840526695.html][img]http://s13.rimg.info/bb2b1b08969e4d2229f199422f85a50e.gif[/img][/url]
  2. dobrze [url=http://smajliki.ru/smilie-840526695.html][img]http://s13.rimg.info/bb2b1b08969e4d2229f199422f85a50e.gif[/img][/url]
  3. witam [url=http://smajliki.ru/smilie-840526695.html][img]http://s13.rimg.info/bb2b1b08969e4d2229f199422f85a50e.gif[/img][/url]
  4. [I]chyba mnie nikt nie widzi [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/708/dscf1091m.jpg/"][IMG]http://img708.imageshack.us/img708/4030/dscf1091m.jpg[/IMG][/URL] no to śpię [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/10/dscf1095j.jpg/"][IMG]http://img10.imageshack.us/img10/3222/dscf1095j.jpg[/IMG][/URL] [/I]
  5. no to gdzie ten wątek? :diabloti:
  6. pewnie, że się spełni takie marzenie patrzcie, jaka zadowolona [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/801/dscf0975vl.jpg/][IMG]http://img801.imageshack.us/img801/7393/dscf0975vl.jpg[/IMG][/URL] a tutaj Caillou bawi się z Młodym, chociaż nie bardzo rozumie o co chodzi w tej zabawie [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/845/dscf1043i.jpg/][IMG]http://img845.imageshack.us/img845/2645/dscf1043i.jpg[/IMG][/URL]
  7. a ja widzę, że nawet kot wyszedł z wami na spacer :diabloti:
  8. :diabloti: wstaw lepiej zdjęcie tutaj i ja tez chce zobaczyć
  9. ale fajna [url=http://smajliki.ru/smilie-1030611975.html][img]http://s17.rimg.info/f3e001e15944b12be51f6787cffeed32.gif[/img][/url]
  10. i ja się witam u Ledy [url=http://smajliki.ru/smilie-1030611975.html][img]http://s17.rimg.info/f3e001e15944b12be51f6787cffeed32.gif[/img][/url]
  11. i ja podglądam [url=http://smajliki.ru/smilie-1030611975.html][img]http://s17.rimg.info/f3e001e15944b12be51f6787cffeed32.gif[/img][/url]
  12. cudna [url=http://smajliki.ru/smilie-1030611975.html][img]http://s17.rimg.info/f3e001e15944b12be51f6787cffeed32.gif[/img][/url]
  13. byłaś u weterynarza? może to jakaś infekcja
  14. a jak ma imię ten piesek, który jest z nim na spacerze? też jest do adopcji?
  15. [quote name='maryjane82']z umowami i wizytami ciężko. [/QUOTE] to niedobrze a jakby mieli druk umowy z miejscami na imie , kolor psa itp i na dane adoptujących i by dawali do podpisania? oddają tak te psy w ciemno? każdemu kto chce?
  16. fajna mamusia [url=http://smajliki.ru/smilie-1030611975.html][img]http://s17.rimg.info/f3e001e15944b12be51f6787cffeed32.gif[/img][/url]
  17. Dziękuję [URL="http://smajliki.ru/smilie-1030611975.html"][IMG]http://s17.rimg.info/f3e001e15944b12be51f6787cffeed32.gif[/IMG][/URL] Caillou uważa, że skoro koty mogą spać na łóżku no to ona tez :diabloti: i wykłóca się o to strasznie:evil_lol: wyjaśniłyśmy sobie, że w nocy absolutnie nie wolno na łózko wskakiwać -bo ona nie wchodzi tylko odbija się i wykonuje wspaniały skok -jakby miała dziadka kangura :diabloti: ale w dzień jak łózko jest puste -no, to nie może mu się oprzeć :evil_lol: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/231/dscf0976u.jpg/"][IMG]http://img231.imageshack.us/img231/7903/dscf0976u.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/62/dscf0977iw.jpg/"] [/URL]
  18. to napiszcie potem jak się miewa i może zdjęcia jakieś ... [url=http://smajliki.ru/smilie-833452551.html][img]http://s13.rimg.info/193f472f755fb77c23ceb16499038d52.gif[/img][/url]
  19. tutaj wygląda bardzo sympatycznie [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/703/wiosennybobik.jpg/"][IMG]http://img703.imageshack.us/img703/7762/wiosennybobik.jpg[/IMG][/URL] cudną ma tą mordę [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/828/oczybobika.jpg/"][URL=http://imageshack.us/photo/my-images/594/oczybobika.jpg/][IMG]http://img594.imageshack.us/img594/7032/oczybobika.jpg[/IMG][/URL] [/URL]
  20. zobaczymy co na to powie sherina
  21. z transportem to zawsze najgorzej :angryy:
  22. a jakby go tutaj [URL="http://www.dogomania.pl/threads/8669-Owczarki-Niemieckie-do-adopcji.-Og%C5%82aszajcie-te%C5%BC-ONki-na-www.owczarki.eu%21/page78"]http://www.dogomania.pl/threads/8669-Owczarki-Niemieckie-do-adopcji.-Og%C5%82aszajcie-te%C5%BC-ONki-na-www.owczarki.eu!/page78[/URL] wstawić ? i tutaj [url]http://owczarki.eu/[/url] wiem, że to nie owczarek niemiecki, ale coś w sobie ma z owczarka :diabloti:
  23. są chętni? może wziąć namiary od sheriny?
×
×
  • Create New...