Jump to content
Dogomania

Patmol

Members
  • Posts

    7079
  • Joined

  • Days Won

    2

Everything posted by Patmol

  1. [url=http://smajliki.ru/smilie-373862343.html][img]http://s4.rimg.info/6fc878da2e8e8f77b1b4b71ba5e8ff64.gif[/img][/url]
  2. na MIAU tutaj [url]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=131159[/url]
  3. doris66 -a jak się nazywasz na Miau? ja się nazywam tak samo [url=http://smajliki.ru/smilie-373862343.html][img]http://s4.rimg.info/6fc878da2e8e8f77b1b4b71ba5e8ff64.gif[/img][/url] czyli Patmol i tez na swoim kocim wątku piszę czasem o Caillou
  4. witam można założyć wątek na Miau , ale przede wszystkim trzeba robić duużo ogłoszeń w internece teraz chyba zastój w adopcjach, bo wakacje ja tez mam podobna kocicę (ok 3-miesięczną) ale nikt rozsądny jak na razie się nie odezwał na ogłoszenia jesr odrobaczona i zaszczepiona? była na przeglądzie u weta? tutaj jest ciekawy wątek na miau o robieniu ogłoszeń dla kotów [URL]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=120970[/URL] no i trzymam oczywiście kciuki [URL="http://smajliki.ru/smilie-373862343.html"][IMG]http://s4.rimg.info/6fc878da2e8e8f77b1b4b71ba5e8ff64.gif[/IMG][/URL]
  5. cudny [url=http://smajliki.ru/smilie-582220647.html][img]http://s7.rimg.info/c13554b32c1e9354697aa53e089c549c.gif[/img][/url] a nie możliwości że jednak ktoś go szuka? że wcale nie został wyrzucony, że czegoś się wystraszył i uciekł
  6. ho ho ho [url=http://smajliki.ru/smilie-582220647.html][img]http://s7.rimg.info/c13554b32c1e9354697aa53e089c549c.gif[/img][/url] jaka mądra
  7. śliczna jest [url=http://smajliki.ru/smilie-582220647.html][img]http://s7.rimg.info/c13554b32c1e9354697aa53e089c549c.gif[/img][/url] a ona była na przeglądzie u weterynarza?
  8. i poprawiło się zachowanie ?[URL="http://smajliki.ru/smilie-470734503.html"][IMG]http://s4.rimg.info/4f3c0d4cd6138ebadac7f254fa580217.gif[/IMG][/URL]
  9. ja już na Miau na nią zagłosowałam [url=http://smajliki.ru/smilie-470734503.html][img]http://s4.rimg.info/4f3c0d4cd6138ebadac7f254fa580217.gif[/img][/url] a może ktoś i na Miau zagłosuje
  10. Lajla pomaga w remoncie [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/833/dscf0373u.jpg/][IMG]http://img833.imageshack.us/img833/773/dscf0373u.jpg[/IMG][/URL]
  11. zaznaczam [url=http://smajliki.ru/smilie-470734503.html][img]http://s4.rimg.info/4f3c0d4cd6138ebadac7f254fa580217.gif[/img][/url]
  12. zaraz poczytam a tutaj kot, dla którego szukam domu -3 miesięczna Lajla sama na zdjęciu [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/29/dscf0355vd.jpg/"][IMG]http://img29.imageshack.us/img29/952/dscf0355vd.jpg[/IMG][/URL] i z psem [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/28/dscf0359z.jpg/"][IMG]http://img28.imageshack.us/img28/1151/dscf0359z.jpg[/IMG][/URL]
  13. super wieści [URL="http://smajliki.ru/smilie-373862343.html"][IMG]http://s4.rimg.info/6fc878da2e8e8f77b1b4b71ba5e8ff64.gif[/IMG][/URL] (pies i koty to bardzo dobre połączenie :diabloti:)
  14. już czaruję [url=http://smajliki.ru/smilie-373862343.html][img]http://s4.rimg.info/6fc878da2e8e8f77b1b4b71ba5e8ff64.gif[/img][/url]
  15. Lajla w kocim tunelu [url=http://imageshack.us/photo/my-images/543/dscf0315y.jpg/][img]http://img543.imageshack.us/img543/820/dscf0315y.jpg[/img][/url]
  16. Caillou i kolega [url=http://imageshack.us/photo/my-images/215/dscf0307c.jpg/][img]http://img215.imageshack.us/img215/4739/dscf0307c.jpg[/img][/url]
  17. dziękuje za informację ja chodzę z psem na smyczy -mam 8-metrowa smycz automatyczną ale jak strzelają to niebezpiecznie :shake: mogą i człowieka postrzelić
  18. myślicie że antykoncepcja już jej potrzebna? ja ją chce wysterylizować po pierwszej cieczce Caillou jeszcze jako Kaja u Pipi (ma ok. 2m-cy)\[IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy11/628612/1202032/40200394_p4282524.jpg[/IMG]
  19. bardzo nam miło :diabloti: Caillou na jagodach [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/36/dscf9966.jpg/"][IMG]http://img36.imageshack.us/img36/9146/dscf9966.jpg[/IMG][/URL] czy wasze psy tez lubią jagody? [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/27/dscf9894.jpg/"][IMG]http://img27.imageshack.us/img27/4421/dscf9894.jpg[/IMG][/URL] Ruda nie ma swojego osobistego wątku. Ani żadnej pomocnej fundacji.
  20. doris66 - a jak tam z Rudą? często o niej myślę ..
  21. Lajla bryka [url=http://imageshack.us/photo/my-images/600/dscf0280r.jpg/][img]http://img600.imageshack.us/img600/4591/dscf0280r.jpg[/img][/url]
  22. Caillou w domu :diabloti: czyli Caillou z kotami [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/268/dscf0265ib.jpg/"][IMG]http://img268.imageshack.us/img268/4499/dscf0265ib.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/199/dscf0263c.jpg/"][IMG]http://img199.imageshack.us/img199/1475/dscf0263c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/850/dscf0262d.jpg/"][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/1958/dscf0262d.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...