-
Posts
7079 -
Joined
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Patmol
-
Kretka w DS; GUmiś -Cwaniak świetnie się czuje w DS
Patmol replied to Patmol's topic in Już w nowym domu
[url=http://smajliki.ru/smilie-373862343.html][img]http://s4.rimg.info/6fc878da2e8e8f77b1b4b71ba5e8ff64.gif[/img][/url] -
witam można założyć wątek na Miau , ale przede wszystkim trzeba robić duużo ogłoszeń w internece teraz chyba zastój w adopcjach, bo wakacje ja tez mam podobna kocicę (ok 3-miesięczną) ale nikt rozsądny jak na razie się nie odezwał na ogłoszenia jesr odrobaczona i zaszczepiona? była na przeglądzie u weta? tutaj jest ciekawy wątek na miau o robieniu ogłoszeń dla kotów [URL]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=120970[/URL] no i trzymam oczywiście kciuki [URL="http://smajliki.ru/smilie-373862343.html"][IMG]http://s4.rimg.info/6fc878da2e8e8f77b1b4b71ba5e8ff64.gif[/IMG][/URL]
-
SZNAUCER OLBRZYM wakacyjnie wyrzucony, MA DOM :)))))))
Patmol replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
cudny [url=http://smajliki.ru/smilie-582220647.html][img]http://s7.rimg.info/c13554b32c1e9354697aa53e089c549c.gif[/img][/url] a nie możliwości że jednak ktoś go szuka? że wcale nie został wyrzucony, że czegoś się wystraszył i uciekł -
ho ho ho [url=http://smajliki.ru/smilie-582220647.html][img]http://s7.rimg.info/c13554b32c1e9354697aa53e089c549c.gif[/img][/url] jaka mądra
-
Zbyt wcześnie odebrana od matki... Mała Luna ma już domek :)
Patmol replied to Kulkerson's topic in Już w nowym domu
śliczna jest [url=http://smajliki.ru/smilie-582220647.html][img]http://s7.rimg.info/c13554b32c1e9354697aa53e089c549c.gif[/img][/url] a ona była na przeglądzie u weterynarza? -
Alex - Rambo już w DS. Szczęśliwe zakończenie :)
Patmol replied to suślik's topic in Już w nowym domu
zaznaczam [url=http://smajliki.ru/smilie-470734503.html][img]http://s4.rimg.info/4f3c0d4cd6138ebadac7f254fa580217.gif[/img][/url]- 630 replies
-
- onek
- owczarek niemiecki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
zaraz poczytam a tutaj kot, dla którego szukam domu -3 miesięczna Lajla sama na zdjęciu [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/29/dscf0355vd.jpg/"][IMG]http://img29.imageshack.us/img29/952/dscf0355vd.jpg[/IMG][/URL] i z psem [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/28/dscf0359z.jpg/"][IMG]http://img28.imageshack.us/img28/1151/dscf0359z.jpg[/IMG][/URL]
-
Colinka BALBINKA- psie dziecko mix sheltie ma już własny domek!
Patmol replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
super wieści [URL="http://smajliki.ru/smilie-373862343.html"][IMG]http://s4.rimg.info/6fc878da2e8e8f77b1b4b71ba5e8ff64.gif[/IMG][/URL] (pies i koty to bardzo dobre połączenie :diabloti:) -
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
Patmol replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
już czaruję [url=http://smajliki.ru/smilie-373862343.html][img]http://s4.rimg.info/6fc878da2e8e8f77b1b4b71ba5e8ff64.gif[/img][/url] -
Caillou i kolega [url=http://imageshack.us/photo/my-images/215/dscf0307c.jpg/][img]http://img215.imageshack.us/img215/4739/dscf0307c.jpg[/img][/url]
-
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
Patmol replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
i ja :diabloti: -
Jamniczka Jaszka - wylądowała na Chomiczówce ;-)
Patmol replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
a może ma chipa -
myślicie że antykoncepcja już jej potrzebna? ja ją chce wysterylizować po pierwszej cieczce Caillou jeszcze jako Kaja u Pipi (ma ok. 2m-cy)\[IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy11/628612/1202032/40200394_p4282524.jpg[/IMG]
-
bardzo nam miło :diabloti: Caillou na jagodach [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/36/dscf9966.jpg/"][IMG]http://img36.imageshack.us/img36/9146/dscf9966.jpg[/IMG][/URL] czy wasze psy tez lubią jagody? [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/27/dscf9894.jpg/"][IMG]http://img27.imageshack.us/img27/4421/dscf9894.jpg[/IMG][/URL] Ruda nie ma swojego osobistego wątku. Ani żadnej pomocnej fundacji.
-
Psy z Bielska Podlaskiego - wątek zbiorczy psów w potrzebie
Patmol replied to ifka's topic in Już w nowym domu
doris66 - a jak tam z Rudą? często o niej myślę .. -
Caillou w domu :diabloti: czyli Caillou z kotami [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/268/dscf0265ib.jpg/"][IMG]http://img268.imageshack.us/img268/4499/dscf0265ib.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/199/dscf0263c.jpg/"][IMG]http://img199.imageshack.us/img199/1475/dscf0263c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/850/dscf0262d.jpg/"][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/1958/dscf0262d.jpg[/IMG][/URL]