Jump to content
Dogomania

Patmol

Members
  • Posts

    7079
  • Joined

  • Days Won

    2

Everything posted by Patmol

  1. to robić wspólny wątek kociaków Pipi? Pipi -co Ty na to?
  2. [quote name='mari23']Dziewczyny - podziwiam i gratuluję sprawnej akcji i szczęśliwego zakończenia !!!!! A Elzuni życzę, aby szczęście już nigdy jej nie opuściło !!!:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] i ja też [url=http://smajliki.ru/smilie-1266224583.html][img]http://s20.rimg.info/504790d595685cacc6401fa32881a792.gif[/img][/url]
  3. ale śmieszny maluch [url=http://smajliki.ru/smilie-1266224583.html][img]http://s20.rimg.info/504790d595685cacc6401fa32881a792.gif[/img][/url]
  4. na Miau DT raczej pozapychane -teraz wysyp maluchów śliczna jest -trzeba od razu ogłoszenia robić w internecie i DS szukać ale jak uważacie, że warto to ja mogę małej watek na MIau założyć [url=http://smajliki.ru/smilie-1266224583.html][img]http://s20.rimg.info/504790d595685cacc6401fa32881a792.gif[/img][/url]
  5. Garfield nie przepada za moim psem, ale tez się go nie boi. Po prostu go ignoruje. A jak pies podejdzie za blisko to na niego warczy. Kot warczy :diabloti: a pies macha ogonkiem, bo chce się zaprzyjaźnić. Garfield -kot do adopcji [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/836/dscf0916v.jpg/"][IMG]http://img836.imageshack.us/img836/6360/dscf0916v.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/263/dscf0908x.jpg/"][IMG]http://img263.imageshack.us/img263/3812/dscf0908x.jpg[/IMG][/URL]
  6. zdjęcia przepiękne [url=http://smajliki.ru/smilie-840526695.html][img]http://s13.rimg.info/bb2b1b08969e4d2229f199422f85a50e.gif[/img][/url] mamusia cudna po prostu
  7. TEn kocur z prawej strony bardzo się Lajlą opiekuje. Często tak razem śpią.
  8. maluch sliczny, ale wygląda całkiem inaczej niż mama
  9. i ja się cieszę [url=http://smajliki.ru/smilie-1038181383.html][img]http://s17.rimg.info/bfe65cb1b23fc58196c1a64e7ff5ba29.gif[/img][/url]
  10. to nie patrz :diabloti:ze skał w dół takich miejsc [I]do spadnięcia jest [/I]w Karkonoszach niezbyt dużo i można je omijac to -można chodzić po takich szlakach [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/217/dscf9647l.jpg/"][IMG]http://img217.imageshack.us/img217/2152/dscf9647l.jpg[/IMG][/URL] komu takiego słodziaka? szukam mu domu to jest raczej duuży kot; i mruczy jak traktor :evil_lol: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/195/dscf0918s.jpg/"][IMG]http://img195.imageshack.us/img195/5056/dscf0918s.jpg[/IMG][/URL]
  11. pozdrawiam [url=http://smajliki.ru/smilie-191302119.html][img]http://s2.rimg.info/f74acef50c970820f4c1db4943906c7f.gif[/img][/url]
  12. jak sie pięknie usmiecha [url=http://smajliki.ru/smilie-1153319175.html][img]http://s19.rimg.info/6d2b5d84f8967989505b507ba7203edf.gif[/img][/url]
  13. mnie się wydaje,że kury to takie całkiem zwyczajne :oops: ale może się nie znam koty przepiękne [URL="http://smajliki.ru/smilie-1153319175.html"][IMG]http://s19.rimg.info/6d2b5d84f8967989505b507ba7203edf.gif[/IMG][/URL] a ja tez chciałam na starość kupić sobie gdzieś domek i mieć krowę:roll:
  14. [quote name='enia']cudna ta nowa kitka malusia, a może by tak reaktywowac koci wątek na miau??? i szukac np. DT w Stolicy?:)[/QUOTE] może to dobry pomysł -Pipi chcesz?[url=http://smajliki.ru/smilie-1153319175.html][img]http://s19.rimg.info/6d2b5d84f8967989505b507ba7203edf.gif[/img][/url]
  15. ale fajny maluch [url=http://smajliki.ru/smilie-746973543.html][img]http://s10.rimg.info/e532a9701354b04a61e4d5969a1ffe03.gif[/img][/url]
  16. to zdecydowanie wilczak :diabloti: górski, bo bardzo góry lubi w górach z psem jest bardzo zabawnie, a i pies jest bardzo zadowolony [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/718/dscf9121p.jpg/"][IMG]http://img718.imageshack.us/img718/2532/dscf9121p.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/198/dscf9104u.jpg/"][IMG]http://img198.imageshack.us/img198/8325/dscf9104u.jpg[/IMG][/URL] Caillou jest bardzo ciekawa świata; lubi nowe miejsca i nowe widoki i nowych ludzi i psy:diabloti: i chętnie chodzi, pomimo, że to jeszcze szczeniak przecież i co tez ważne -mało szczeka i grzecznie czeka w tych wszystkich schroniskowych jadalniach - czeka, bo wie że potem będzie chodzenie i wąchanie [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/402/dscf9613i.jpg/"][IMG]http://img402.imageshack.us/img402/401/dscf9613i.jpg[/IMG][/URL]
  17. no i całe szczęście :diabloti: bo jakby wróciły, to mogłoby coś nie wyjść i nie miałabyś czego wspominać ja byłam w Karkonoszach i nie chciałabym konkretnie tego wyjazdy mieć jeszcze raz bo on już jest przeżyty. mam zdjęcia i wspomnienia już jest Mój, zaklepany :evil_lol: mogę planować następny -teraz bym chciała do Czeskiego Raju-tez można z psem :diabloti: tylko nie wiem czy Młodego wezmę bo za dużo gada i ci biedni Czesi go nie rozumieją :evil_lol: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/855/dscf0413e.jpg/"][IMG]http://img855.imageshack.us/img855/8273/dscf0413e.jpg[/IMG][/URL]
  18. Może jeszcze wszystko się wydarzyć [URL="http://smajliki.ru/smilie-1231496967.html"][IMG]http://s19.rimg.info/6a3f66f6b416c169a419622cb044bbe1.gif[/IMG][/URL] Piękne widoki są cały czas na miejscu -może kiedyś do nich przyjedziesz. Caillou tez lubi góry -budziła nas rano, no bo już widno - to trzeba iść przed siebie.:diabloti: A Młody musiał się ubrać i zawsze jeszcze przed wyjściem zjeść śniadanie :evil_lol: ja tez tego nie rozumiałam -przecież śniadanie można zjeść w następnym schronisku albo wcale ; ale Młody zawsze się przy śniadaniu strasznie zapierał.
  19. bardzo ładnie [url=http://smajliki.ru/smilie-1231496967.html][img]http://s19.rimg.info/6a3f66f6b416c169a419622cb044bbe1.gif[/img][/url]
  20. :diabloti: pewnie to skutek rannego wstawania :diabloti:
  21. [quote name='Pipi'] Trzymamza Dusięi jej nowy domek.[/QUOTE] i ja [url=http://smajliki.ru/smilie-1231496967.html][img]http://s19.rimg.info/6a3f66f6b416c169a419622cb044bbe1.gif[/img][/url]
  22. jak ma na imię Rudy Cudak? [url=http://smajliki.ru/smilie-1231496967.html][img]http://s19.rimg.info/6a3f66f6b416c169a419622cb044bbe1.gif[/img][/url]
  23. a jak dzisiaj zachowuje się Atos? [url=http://smajliki.ru/smilie-1231496967.html][img]http://s19.rimg.info/6a3f66f6b416c169a419622cb044bbe1.gif[/img][/url]
  24. Z psem można jeździć w[I] Nasze Góry[/I] :diabloti: czyli przede wszystkim w Karkonosze. Zarówno polskie jaki i czeskie. Bardzo Karkonosze do wędrówek z psem polecam. My robilismy dziennie ok.20 km po górach - nie schodząc wcale z gór do miasta. Można w polskich schroniskach w Karkonoszach z psem spać. I oczywiście wchodzić z psem do jadalni, nawet jak się w schronisku nie śpi. Można do czeskich karkonoskich schronisk, które raczej restauracje przypominają, z psem wchodzić. Często nawet się pytają, czy nie przynieść wody dla psa., bo może pies zmęczony. Byłam w wakacje z psem w Karkonoszach ok trzech tygodni -wszędzie pies był mile widziany. Oczywiście można tez w mniejsze [I]Nasze [/I]góry jeździć. Byłam z Caillou w Górach Sowich. One są nawet bliżej Wrocławia niż Karkonosze. Można chodzić z psem po Izerskich, po Sokolich . I po wielu pasmach tego typu, których trochę jest na Dolnym Śląsku. Caillou w Czechach [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/535/dscf9519k.jpg/"][IMG]http://img535.imageshack.us/img535/9571/dscf9519k.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/69/dscf9524p.jpg/"][IMG]http://img69.imageshack.us/img69/2364/dscf9524p.jpg[/IMG][/URL] Brenna jest pięknie położona.Były czasy, kiedy ani dzieci ani psa nie miałam i do Brennej i do Górek prawie na kazdy weekend jeździłam. Cailou oczywiście nie jest wilczakiem karkonoskim, to tylko taki żarcik. Nie ma takiej rasy "wilczak karkonoski".chociaz gdyby była to może psy wygladałyby tak jak Caillou.
  25. jaki fajny zaznaczam sobie i jak pasuje do Niki :evil_lol:
×
×
  • Create New...