Jump to content
Dogomania

Patmol

Members
  • Posts

    7079
  • Joined

  • Days Won

    2

Everything posted by Patmol

  1. fajny ten Mirek [url=http://smajliki.ru/smilie-829490439.html][img]http://s13.rimg.info/0fb25980427e31f769bf8548ce354038.gif[/img][/url]
  2. u nas było lato [url=http://smajliki.ru/smilie-829490439.html][img]http://s13.rimg.info/0fb25980427e31f769bf8548ce354038.gif[/img][/url] na spacerach wchodziliśmy (pies, syn i ja) do rzeki żeby się ochłodzić -bo było za gorąco
  3. i dobrze [url=http://smajliki.ru/smilie-829490439.html][img]http://s13.rimg.info/0fb25980427e31f769bf8548ce354038.gif[/img][/url]
  4. a ja trzymam kciuki [url=http://smajliki.ru/smilie-829490439.html][img]http://s13.rimg.info/0fb25980427e31f769bf8548ce354038.gif[/img][/url]
  5. a mnie zachwyca Pirat [url=http://smajliki.ru/smilie-829490439.html][img]http://s13.rimg.info/0fb25980427e31f769bf8548ce354038.gif[/img][/url]
  6. Prymus jest przepiękny.[URL="http://smajliki.ru/smilie-275881383.html"][IMG]http://s2.rimg.info/c5769358199fcc931fcbb6285bd05960.gif[/IMG][/URL] aż zmierzyłam :oops:na jakiej wysokości ja mam kolanko 50 cm łatwiej było mi zmierzyć własne kolanko niż psa :diabloti:
  7. ale przecież lato było bardzo ciepłe i udane w tym roku :crazyeye: ja byłam prawie trzy tygodnie w Karkonoszach i dużo pochodziłam Jaszka -super [URL="http://smajliki.ru/smilie-275881383.html"][IMG]http://s2.rimg.info/c5769358199fcc931fcbb6285bd05960.gif[/IMG][/URL]
  8. [quote name='dogomaniaczkaa']Jeszcze zależy, czyje kolanko. :) :)[/QUOTE] wiem :diabloti: mój pies (z podpisu ) tez jest do kolanka (mojego:evil_lol:) a waży ok 15 kg ale to jeszcze szczeniak -ma 7 m-cy wcale nie jest za chudy :roll:
  9. to dobrze [url=http://smajliki.ru/smilie-807839271.html][img]http://s12.rimg.info/c214fd91bb610e541fd61b69dbd94e23.gif[/img][/url] psy do kolanka ważą ok 25 kg? to normalna waga? czy dużo?
  10. witam i ja [url=http://smajliki.ru/smilie-807839271.html][img]http://s12.rimg.info/c214fd91bb610e541fd61b69dbd94e23.gif[/img][/url]
  11. widziałam dzieci Rudej - bardzo fajne [url=http://smajliki.ru/smilie-807839271.html][img]http://s12.rimg.info/c214fd91bb610e541fd61b69dbd94e23.gif[/img][/url] szczególnie ten biały piesek mi się podoba
  12. cudne [URL="http://smajliki.ru/smilie-807839271.html"][IMG]http://s12.rimg.info/c214fd91bb610e541fd61b69dbd94e23.gif[/IMG][/URL]
  13. mój pies na początku tez bał się schodów trenowałam z nim na schodach kamiennych nad ulicą tamte były szerokie i nie były ograniczone ścianami i sufitem kilka dni i :diabloti: po strachu jakiej on jest wielkości? do kolanka czy większy?
  14. bardzo mi miło [url=http://smajliki.ru/smilie-807839271.html][img]http://s12.rimg.info/c214fd91bb610e541fd61b69dbd94e23.gif[/img][/url] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/3/dscf0968r.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/2523/dscf0968r.jpg[/IMG][/URL]
  15. fajny pies [url=http://smajliki.ru/smilie-807839271.html][img]http://s12.rimg.info/c214fd91bb610e541fd61b69dbd94e23.gif[/img][/url]
  16. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/268/dscf0960b.jpg/"][IMG]http://img268.imageshack.us/img268/4816/dscf0960b.jpg[/IMG][/URL] odpoczynek w słońcu
  17. jaka elegancka w tej chusteczce [url=http://smajliki.ru/smilie-1244883879.html][img]http://s19.rimg.info/b96e0bcc9986e1c727e83258eb5e89e3.gif[/img][/url]
  18. to jest duży i kiedyś gruby kot, a teraz skóra mu na brzuchu wisi je kocie chrupki, ale jakoś mało, jak na takiego dużego kota martwię się tym i kombinuję czym go dokarmić Myślę, że to niejedzenie to skutek przykrych przeżyć
  19. jeszcze jedna :diabloti: albo dwie fota kota któremu szukam domu po dłuugich i skomplikowanych doświadczeniach wykryłam też co jest ulubionym jedzeniem Garfielda [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/262/dscf0884vg.jpg/"][IMG]http://img262.imageshack.us/img262/4232/dscf0884vg.jpg[/IMG][/URL] suszony łosoś 8) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/703/dscf0888k.jpg/"][IMG]http://img703.imageshack.us/img703/7245/dscf0888k.jpg[/IMG][/URL]
  20. zgadzam się [url=http://smajliki.ru/smilie-1280195463.html][img]http://s20.rimg.info/48a12d329f61e4b99d004dd36ecc02ff.gif[/img][/url]
  21. a jaka Goga jest duża?
  22. [quote name='Pipi'] Zefirek ma ok. 3 miesiace. Jest czystym kotkiem, na razie zdrowy, wesoly.[/QUOTE] tak mało ma? on na dużego wygląda
  23. wiem,:evil_lol: że to Zefirek ale jakieś dane o nim by się przydały chociaż wiek:diabloti:
  24. zapraszam [URL]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=133027[/URL] tylko brakuje informacji o wieku maluchów - nie mogę znaleźć :oops: może były na innym wątku :roll: napiszcie, proszę, na której stronie jest Czarnuszek i Zefirek -to znaczy ich zdjęcia i jakaś informacja o nich no i oczywiście podbijajcie wątek:evil_lol:
  25. dobrze wieczorem założę wątek kotom Pipi/Pinokio i dam namiary
×
×
  • Create New...