Jump to content
Dogomania

Lili8522

Members
  • Posts

    13833
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lili8522

  1. Gdyby tam wrócił zostały byśmy o tym poinformowane.
  2. Drops.... Co Ty znów wyrabiasz... :shake:
  3. [quote name='pinczerka_i_Gizmo'][URL]http://img202.imageshack.us/img202/1808/oecw.jpg[/URL] Ja tez mogę? :mdleje:[/QUOTE] Ty o każdej porze dnia i nocy :loveu: Tylko nowy muszę upieć bo ten się już zjadł :oops: (tylko mi tu nie mdlej :diabloti:)
  4. Opowiadam samą prawde :diabloti: ja nie bywam na zbiorczych imprezach bo moje psy się do tego nie nadają... Li dostała by zawału a Bast atakuje większe psy od siebie :nonono2: A my się od ilu już umawiamy? :hmmmm: 2 lata już chyba będzie? :diabloti:
  5. Sikania po kąpieli? :hmmmm: Oj tam.... moje grzeczne... Mniejsze trzęsie się jak galareta a większe usiądzie i poddaje się kąpieli (ubóstwia wodę :diabloti:) Ale na spacerek czemu nie :) To zapraszamy do Nas!!! :)
  6. Mówiłam Ci Majkowska że umówić się z Vileną na spacerek to cud :diabloti:
  7. Może przyjdziesz do mnie i wykąpiesz mi psiaki? :evil_lol: Ja się z tym noszę od tygodnia i co.... i nic... :-( Żabcia :loveu:
  8. Przybiegłam tutaj szybciutko bo Frida migła mi na zdjęciu u Cioci phase i musiłam zobaczyć tą ślicznotkę, a że jest bardzo podobna do mojej suczki to tym bardziej cieszę oko zdjęciami :)
  9. [quote name='Majkowska']Jak mogliście nam to zrobić :( Będziemy tęsknić :( I takie malutkie stado teraz...:shake:[/QUOTE] Nie panikuj, nie mieszkam za oceanem :evil_lol: cudowne małe stado i ten spokój....... bezcenny :loveu: Opuszczaj ten Kraków, na ciacho do Ciotki Lili wpadaj, prócz mego stada mam jeszcze dwie fajne laski piętro wyżej, może dla Waldka partnerkę wybierzemy :diabloti: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/202/oecw.jpg/][IMG]http://img202.imageshack.us/img202/1808/oecw.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [quote name='phase']O jejku jak my u Was dawno nie byłyśmy. :oops: [URL]http://img41.imageshack.us/img41/9241/8z0q.jpg[/URL] :evil_lol::evil_lol: Ale widzę że duecik wygląda rewelacyjnie!! Piękności :loveu: A jak zdrówko? Przytył już Bastuś? Oczka Lili w porządku? Pozdrawiamy cieplutko :loveu:[/QUOTE] Dawno, dawno wstydź się! :mad: Bast przytył, nawet bardzo właśnie Ciotka Majkowska co go widzi to przeżywa jaki tłuścioch z niego :diabloti: Lilusi oczka bez zmian.... urok wybałuszonych oczu... :roll:
  10. Duet :loveu: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/191/yxua.jpg/][IMG]http://img191.imageshack.us/img191/8753/yxua.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/18/30x7.jpg/][IMG]http://img18.imageshack.us/img18/5782/30x7.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Zabawowo :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/593/28dr.jpg/][IMG]http://img593.imageshack.us/img593/8431/28dr.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  11. Prezent dla Basterka :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/577/c6z7.jpg/][IMG]http://img577.imageshack.us/img577/259/c6z7.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Którym nie nacieszył się długo bo tak to jest kiedy baby rządzą w domu... Należy czekać aż mi odda :evil_lol: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/845/dtw0.jpg/][IMG]http://img845.imageshack.us/img845/6701/dtw0.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Nie mamo, ta kość wcale nie jest za duża :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/24/g76l.jpg/][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/7673/g76l.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Przeprowadzki są takie męczące... [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/819/zp5v.jpg/][IMG]http://img819.imageshack.us/img819/8125/zp5v.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Śpimy :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/89/caht.jpg/][IMG]http://img89.imageshack.us/img89/4867/caht.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  12. [quote name='__Lara'][IMG]http://img17.tablica.pl/images_tablicapl/108026559_1_644x461_lider-40cm-dlugosci-i-caly-pelen-milosci-bielsko-biala.jpg[/IMG] Jedno z moich ulubionych zdjęć:) ten widok na góry :loveu: i główny bohater :loveu:[/QUOTE] Główny bohater wypatrujący swojego domu... Piękne zdjęcie!
  13. A ja sobie tutaj wejdę i się przywitam :razz: Ja na swoich psiurach testowała mnóstwo karm Brit, Brit Care, Bosh, Acana, Josera, Husse i jakbym miała polecać to chyba bym nie potrafiła :roll: Ja ostatnio karmy zamawiam z zooplusa ale oni nie mają Brit, możesz też spóbować z Krakvetu ale co do wysyłki to z nimi bywa różnie :roll:
  14. Jak zwykle "zadowolona" Emi pozdrawia ;) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/32/vt8n.jpg/][IMG]http://img32.imageshack.us/img32/1825/vt8n.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  15. A jak on się zachowuje w domu? Nie goni Twoich psów?
  16. [quote name='elik']A co z tą drugą sunią, bo miały być robione jakieś poczynania tajne przez poufne, ale chyba pozostało to raczej na etapie zamierzeń, a nie realnych planów.[/QUOTE] Właśnie piszemy o drugiej suni - Lejdi. Zrobiłyśmy wszystko co w Naszej mocy aby suni było lepiej. Lejdi została wysterylizowana a jej byt się poprawił w miare możliwości i chęci właścicieli. Nie wszystkim da się pomóc tak jak byśmy tego chcieli bez chęci współpracy ze strony ów właścicieli :roll:. I tak wiele udało się wynegocjować CUDEM!!!!
  17. [quote name='togaa'][B]25,00 zł[/B] sfrunęło dzisiaj na konto Stowarzyszenia.[B] Lili8522 [/B]kochana, dziękuję Słońce że pamiętasz , zwłaszcza że ciężko teraz mamy.[/QUOTE] Wszyscy zapomnieli a dług pozostał :-(... Chodź tyle... Dorzucę coś jeszcze jak tylko będę mogła :) Może ktoś jeszcze się dołączy?
  18. Bambarek :loveu: U mnie też tak rozganiał towarzystwo jak się bawiło, ciekawe czym to jest spowodowane :hmmmm: Tylko gdzie ten domek... telefon milczy jak zaklęty :-(
  19. Witaj Taks :loveu::multi:
  20. Komu, komu psie ciasteczka? Zapraszam :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248713-Psie-ciasteczka-z-kurczakiem!-Domowej-roboty!-ILOŚĆ-OGRANICZONA!!!!-do-23-11-g-20-00[/url]
  21. Boni dostał pieniążki od bezpiecznego już Mikiego - 438 zł :multi:
  22. Nie pokazuj tego zagłodzonego psa bo wstyd :mdleje:
  23. Przyjdzie osoba odpowiedzialna za tytuł to zmieni :)
  24. Mam wieści od Emi która miewa się świetnie, jak zostaje w domu to nie rozrabia, mała kilka groszych dni w których powarkiwała na syna nowej Pani ale już jej to mineło :) Ufffff :)
×
×
  • Create New...