-
Posts
13833 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lili8522
-
Mordeńka piękna i jeszcze ta obróżka - prawdziwa dama :loveu:
-
[quote name='fridaso']Ja gdybym nie znalazła budki z wikliny w śmiesznie niskiej cenie sama nie zdecydowałabym się na takie legowisko, cóż... ;) My również mamy problem z oczkami Fridy, ostatnio przemyliśmy rumiankiem i o dziwo na tydzień mieliśmy spokój. :)[/QUOTE] Wiem, czytałam o wiklinie w śmiesznej cenie na Twoim wątku :) Jak się zdecyduje na zakup czegoś to napisze tutaj :) Na razie jestem na etapie fryzjera Li... Niestety dzwonłam dziś do dwóch i co? Wszystkie terminy zajęte... Myślałam, że psy się nie stroją przed świętami... :roll: Mi w lecznicy powiedzieli żeby absolutnie oczu rumiankiem nie przemywać, już lepsza jest czysta woda... :roll:
-
[quote name='fridaso']Dziękuję za radę i skorzystam. :loveu: Fridź nie jest wysterylizowana, zawsze straszono mnie narkozą i jakoś nigdy o tym głębiej nie myślałam, nawet, czy prawdą jest, że narkoza może na 2,5kg psiaka tak oddziaływać, czy nie. Nie czułam potrzeby sterylizowania suni. ;) Ozzy jest wykastrowany. Teraz mam 2tyg wolnego, moja mama 3tyg, także posiedzimy z psiakami walcząc z możliwym lękiem separacyjnym. Dostałam od schroniska zgodę na adopcję próbną na 14dni, gdyby Frida nie zaakceptowała Ozzy. Jednak Frida to uległy pies i mam nadzieję, że nie zrobi awantury. Dużym plusem jest, że Ozzy jest płci przeciwnej, zauważyłam, że Frida na Suczki ZAWSZE źle reaguje, a z psami jest różnie. ;) - Lili, a ty miałaś jakieś problemy z zapoznaniem się swoich psiaków? Też jest u Was dość duża różnica wagowa.[/QUOTE] U mnie Bast jest od szczeniaka więc żadnych obaw nie mam, że coś może zrobić Lili chodź w zabawie są momenty że mocniej ją chwyci i ona płacze ale to bardzo żadko. Miałam ostatnio u siebie tymczasowiecza co ważył sobie 40 kg i wiedział że nie może się zbliżyć do Lili bo go dziabnie :D (były też momenty jak się bawili ale miałam wtedy obawy bo wiadomo pies to tylko pies, ale nigdy sami razem nie zostali). Jak Lila była mała to mieliśmy rottweilera Xedoska [*] to był dopiero byk bo ważył prawie 50 kg a ona jako szczeniaczek 2-3 kg :D na szczęście on był pokojowo nastawiony do Li i wiedział że nie może jej tknąć :) Lila ma charakter dominatorki i to ona rządzi w domu także o relacje ona - Bast się nie obawiam :) Ale nie zostawiła bym ją sam na sam z psem bez pewności, że jej nic nie zrobi. Baster to taka uległa owieczka :D Frida waży 2,5 kg? :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: Pytam o sterylkę bo jak będzie cieczka to mimo iż Ozzy jest wykastrowany możecie mieć cyrk w domu ;) Pewnie Frida będzie potrzebowała czasu do zaakceptowania nowego członka rodziny ale z biegiem czasu myśle, że będą zgranym duetem :) Ja zawsze obstawam że najlepiej jak są psiaki we dwójkę (albo i w więcej :D)
-
Gratulacje nowego członka rodziny :) Ja też wiem z doświadczenia, że dorosły pies szybko się uczy, taki co ma 2 lat i taki co ma 8 :) Nie wiem jak jest u Ciebie ale przez pierwsze tygodnie nie zostawiała bym samego Ozzego z Fridą (różnie może być - też mówie to z doświadczenia). A Frida jest wysterylizowana? Zdjęcia piękne :) troche śniegu brakuje aby święta były klimatyczne ;):)
-
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
A może ktoś wykupi Dropsiowi ogłoszenia bądź wyróżni tablice w ramach prezentu świątecznego:razz:? Jest jaki jest ale przecież nie może całego życia spędzić w hoteliku :-( -
A tu ogłoszenia Bombka: 1.[url]http://tablica.pl/nowe-ogloszenie/co...qAZr/activate/[/url] 2.[url]http://www.gumtree.pl/cp-psy-i-szcze...pcja-551947028[/url] 3.[url]http://www.morusek.pl/edytuj_ogloszenie/[/url] 4.[url]http://www.doadopcji.pl/[/url] 5.[url]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa...7096,Lw==.html[/url] 6.[url]http://alegratka.pl/aktywuj-ogloszenie/[/url] 7.[url]http://ogloszenia.wp.pl/?ticaid=111d5d[/url] 8.[url]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/...adopcja,101004[/url] 9.[url]http://cwirek.pl/ogloszenie/dodaj[/url] 10.[url]http://wroclaw.kokosy.pl/[/url] 11.[url]http://www.adin.pl/panel/[/url] 12.[url]http://www.olx.pl/posting_success.php[/url] 13.[url]http://owi.pl/dodaj/drobne[/url] 14.[url]http://sloniu.pl/index.php?view=post...ortcutregion=&[/url] 15.[url]http://www.szarik.pl/adopcje_pies.php?id=9866[/url] 16.[url]http://www.oddam-psa.pl/content/item...action=confirm[/url] 17.[url]http://www.hodowcy.com.pl/adm/eb0339...b2ced1&added=1[/url] 18.[url]http://www.offer.pl/show.php?id=20887[/url] 19.[url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/og...a-id80571.html[/url] 20.[url]http://www.lento.pl/dodaj-ogloszenie.html?step=activate[/url] Wyróżnienie tablicy się skończyło, może ktoś zrobi mu prezent na święta? :oops:
-
Mnie właśnie ta wiklina nie przekonuje, teraz jestem na etapie przeglądania :) Lilusia sobie Bastera wychowała to musi go kochać :diabloti: i ona waży około 5 kg a Basti 25 kg :) Wczoraj w końcu udało Nam się dotrzeć na szczepienie, jakoś poszło :D Kupiliśmy też płyn do przemywania oczek bo znów nie najlepiej z nimi... Za to dostaliśmy pochwałe za ząbki, są piękne jak na tą "rase" :multi: A z Basterkiem w najbliższym czasie wybieramy się na prześwietlenie kolana bo jego kulawizna w dalszym ciągu jest jedną wielką niewiadomą :roll::shake:
-
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='inka33']To może ja jeszcze ze 3 razy sprawdzę lepiej... :hmmmm:[/QUOTE] Ja żadnej wpłaty od Inki nie dostałam :) -
Ciocia a skąd masz takie super ubranko? :)
-
No właśnie to też mi się tak zdawało że krótszą ma sierść ale chyba gdzieś przegapiłam wpis o strzyżeniu (?) :oops: O wiele lepiej tak wygląda :loveu: Chodź ja to lubie zrobić ciach ciach czy to golden czy wilczur :evil_lol:
-
A czy ona jest obcięta czy mi się wydaje? :)
-
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Drops z Tobą to tragedia... :-( A jakby go nigdzie nie zamykać tzn. byłby ciągle na wolnej przestrzeni? Wiem że to dość ryzykowne ale jak on dalej się bedzie tak kaleczył :-( -
Maleńka, ratlerkowata, starsza sunia w Hoteliku-SZUKAMY DOMU!
Lili8522 replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
[quote name='tamb']W domu jest? Nie znam hoteliku, dlatego pytam. W większości są kojce.[/QUOTE] Oczywiście, że w domu :) -
Maleńka, ratlerkowata, starsza sunia w Hoteliku-SZUKAMY DOMU!
Lili8522 replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
[quote name='tamb']Czyli ogłaszanie jej aktualne? Jest w warunkach domowych w hotelu?[/QUOTE] Tak, nadal trzeba ją ogłaszać aby znalazła spokojny DS do końca swych dni. -
Maleńka, ratlerkowata, starsza sunia w Hoteliku-SZUKAMY DOMU!
Lili8522 replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
Zulka nie ma DS, Tiggi zabrała Zulkę do hoteliku u Kasi Przystał.