-
Posts
13833 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lili8522
-
[quote name='Majkowska']miałam właśnie napisać że chyba wreszcie macie blisko do siebie :D A co Ty się tak lansujesz po świecie ? :D W kalendarzach jej się być zachciało :P Tak apropos to przejrzałam stronę tą niemiecką i mi się strasznie psiak o imieniu Kiwi upodobał ;)[/QUOTE] Z tego co wiem to Vilena mieszka tam gdzie ja pracuje ale spaceruje tam gdzie ja mieszkam :hmmmm:
- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
Hałcnów - Kozy? Oooo... To teraz moje tereny bo znów się przeprowadziłam :) Ciekawa jestem gdzie to...
- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
[quote name='Vilena']Nie wierzę w coś takiego jak "moje psy się do tego nie nadają". Bella też atakuje psy, a o Rudku to już nie wspomnę jaki to jest dzikus :diabloti: Zupełnie coś innego jest kiedy psy są dwa, trzy psy, a kiedy jest ich nawet kilkadziesiąt. Inaczej się zachowują. To one muszą się podporządkować, a nie my do nich, żeby mówiły nam gdzie możemy chodzić, a gdzie nie. To tak jak ktoś mi pisze, że "mój pies boi się wody", moje wszystkie 3 się bały, nawet łapy nie chciały zamoczyć, ale u mnie nie ma tak, żeby pies rządził, teraz wszystkie pływają i jeszcze mają z tego wielką radochę, wiem, że małymi krokami wszystko da się zrobić. Oczywiście, nie napiszę, że nie wchodzą mi "na głowę", albo że ich nie rozpieszczam w domu kiedy nikt nie widzi bo to jest wiadome [/QUOTE] No wiesz mi było by ciężko zabrać 5 kilowego pieska w tłum innych skoro wiem, że dla niej byłby to duży stres (i nie ma to nic wspólnego z rządzeniem.) Ciężko zmusić psa żeby lubił towarzystwo obcych psów, wiem bo w moim domu przewineły się ich dziesiątki i nigdy nie ma euforii :) Inaczej w przypadku Basta, jego mogę wystawić na pastwę losu i niech się dzieje co chce :diabloti: Najwyżej się zjedzą na wzajem :) ale jak tu wziąć jednego a drugiego zostawić w domu :-( a zdradź mi gdzie są te dogo imprezy? Gdzie spacerujecie?
- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
Śliczna jest, a czy ona staje na tą łape tzn czy się podpiera? Ona ma dłuższą pysie od mojej Lili, moja jest bardziej plaskata ;) ale i tak są bardzo podobne :)
-
[quote name='phase']Mam nadzieję, że nikt nie będzie zły, wstawiłam Rinu8sia na metamorfozy, bo uważam, że zasłużył. :lol:[/QUOTE] Rinuś już był troche wcześniej na metamorfozach :) Ale nikt nie jest zły, niech podziwiają :loveu::evil_lol:
-
[quote name='fridaso']:lol: U nas jeszcze nigdy legowisko nie ucierpiało... To jest to z allegro szyte na zamówienie, czy mi się wydaje? :D [URL]http://allegro.pl/legowisko-dla-psa-lub-kota-hurtownia-rozmiar-1-owc-i3710819298.html[/URL] [URL]http://allegro.pl/budka-dla-psa-jamnik-komfort-duza-2-i3710819369.html[/URL] taki sam wzór. :D A mała jak jest na spacerku wygląda tak samo jak Frida... :D [/QUOTE] Tak, to to [url]http://allegro.pl/budka-dla-psa-jamnik-komfort-duza-2-i3710819369.html[/url] teraz szukamy solidniejszego co by go tak szybko nie rozwalili :) Może polecacie jakieś? Bast teraz uczy się zostawać luzem w domu ale chyba tęskni za kennelem bo co rusz to mam dom przemeblowany :mdleje:
-
[quote name='dexterka']W każdą niedzielę jeździmy autem na moje ukochane , cudowne i przepiękne łąki:) Łąki za domem podczas codziennych spacerków mogą się znudzić:P No i pieski mają naukę jeżdżenia samochodem. Bamberek akurat zna auto i uwielbia nim jeździć:) Wdrapuje mi się na kolana i ogląda świat przez szybę. Słodziak z niego:) Lili wysmarowałam do Ciebie piękne pw a tu masz skrzynkę przepełnioną:P[/QUOTE] Skąd to znam, też wole gdzieś dalej pojechać na niedzielny spacer niż spacerować po okolicy :diabloti: Dzielny Babarek :) Przepraszam za skrzynkę :oops: już pusta :)
-
A gdzie to Bambarek się wybiera? :) Jakie ma już długie futerko, genialne :loveu: [URL]https://plus.google.com/photos/109402763238656555159/albums/5942481792751592993/5949946836373418002?banner=pwa&gpsrc=pwrd1&pid=5949946836373418002&oid=109402763238656555159[/URL] (podaj mi dane do przelewu za hotelik - koniec miesiąca tuż tuż)
-
Maluchy juz bezpieczne w DS a Rambuś zostaje w DT na zawsze!! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Ciocie podziwiajcie metamorfoze bo jest co :cool3: -
Może zapytaj o transport Dody [url]http://www.dogomania.pl/forum/members/67059-Doda_[/url] ona wozi psiaki za zwrot kosztów i jest od Nas ze Śląska.
-
Ewu wzywamy do zmiany tytułu :)
-
A to domek po tuningu o którym wspominałam... :-( [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/689/epty.jpg/][IMG]http://img689.imageshack.us/img689/7853/epty.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Ale to nie przeszkadza w spaniu :diabloti: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/440/umaa.jpg/][IMG]http://img440.imageshack.us/img440/7360/umaa.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Sleepingbyday - nie miałam jak zadzwonić, bo zapodziałam gdzieś Twój nr ale masz całą obszerną relację na PW. Do Was należy ostateczna decyzja, ale ja bym na Waszym miejscu szykowała już wyprawkę do nowego domu dla Dziuńka.... ;)[/QUOTE] Byłam z Pinczerką, widziałam i popieram :) Więcej ludzi z takim sercem!! :)
-
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na bazarek dla Dropsia: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248976-Komplety-filiżanek-szklanki-kryształy-i-wiele-innych-ZAPRASZAM!-Do-01-12-godz-20-00?p=21580225#post21580225[/url] -
Dostałam zdjęcia Rinusia z nowego domu, ahhhh... aż łezka się w oku kręci zastanawiam się tylko czy z radości czy z tęksnoty za Cielaczkiem :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/833/14p3.jpg/][IMG]http://img833.imageshack.us/img833/2377/14p3.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/19/ff5z.jpg/][IMG]http://img19.imageshack.us/img19/4269/ff5z.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/34/atl.JPG/][IMG]http://img34.imageshack.us/img34/6936/atl.JPG[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/822/qj91.jpg/][IMG]http://img822.imageshack.us/img822/6893/qj91.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/690/ztos.jpg/][IMG]http://img690.imageshack.us/img690/6603/ztos.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] I zacytowane wieści z domku :) "Posyłam kilka zdjęć Rinusia, wydaje się że jest mu u nas dobrze, polubił się bardzo z moją córką - ona bawi się z nim najcześciej, choć na początku miał do niej dystans.Coraz lepiej czuje się w ogrodzie, próbuje zakopywać swoje "skarby" i chyba obudził się w nim instynkt psa stróżującego - codziennie rano robi rundkę wzdłuż płotu, szczeka na psy z sąsiedztwa. Zabieramy go też w soboty na szkolenie dla psów - chcielibyśmy zabierać go z nami na wyjazdy, spacery. Spotyka się tam z innymi psami i uczy się chodzenia na smyczy."
-
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Ojej ale pychol obdarty.... :-( To zdjęcie w budzie prze słodkie :loveu:!