-
Posts
13833 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lili8522
-
Ja z utęsknieniem czekam na bazarek... Wszystkie obroże pojechał w świat z pieskami adoptowanymi....
-
Przychodzę z wieściami... Dexterka zgodziła się przyjąć Bonika do siebie, możemy w niedziele go już tam zawieźć :multi: Koszt to 350 zł z karmą, Boni jeśli nie będzie stwarzał problemów wobec psów Dexterki będzie mieszkał z nimi w domu także będą to wymarzone warunki dla niego! :multi::loveu: [B]Cioteczki [SIZE=3][COLOR=#ff0000]prosimy[/COLOR][/SIZE] o pomoc finansową... on ma tutaj tyle Cioteczek kibicujących... jak każda da po 5 zł to chodź połowę nazbieramy :modla::modla::modla:, musimy mu pomóc po raz kolejny (wystarczy że ja nawaliłam i nie mogę go zabrać teraz do siebie :-(:-(:-() potrzebujemy też pieniążków na transport bo to 200 km w jedną stronę... [/B]
-
[quote name='Majkowska']a to jest dostępna gdieś opcja czy projekt własny ta dynia?[/QUOTE] Dynia jest ogólno dostępna :) Rino wczoraj przeszedł test życia :D postanowiłam go zostawić z Bliźniakiem na otwartym domu czyli nie zamykać w klatkach ja wychodzę.... Byli sami 2 godziny i jak wracałam do domu to zastanawiałam się czy mam do czego wracać :diabloti: Na szczęście chłopaki nic nie zmalowały jedynie bawili się taśmą klejącą :mdleje: I Rino ma jakąś obsesje otwierania zamkniętych drzwi ;)
-
Domek będzie w Katowicach, miła Pani z dwójką dzieci w wieku szkolnym :) Już w sobotę byli oglądać Emi chodź ta zachowywała się humorzaście nie zrezygnowali i w niedziele była wizyta przed adopcyjna :) Nic nie pisałśmy aby nie zapeszać ale są po uszy zakochani w Emi, wiedzą też że nie można jej pobłażać na początku :) Jestem dobrej myśli i trzymajcie kciuki! :)
-
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='Murka']Czyli już nie muszę wysyłać konta?Dropsio już uzdrowiony :) Polubił nowoprzybyłą sunię i przykleja się do niej na wybiegu (ona nie zwraca na niego uwagi...).[/QUOTE] Musisz :):) -
[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Ciotka dynia??? Zwariowałaś... ;)[/QUOTE] Dynia :loveu::loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='Gosiapk']To co? Robić? :) I gdzie je przesłać?[/QUOTE] Jasne rób, ja też w sumie mogę wystawić bazarek dla Rinalda :) A teraz jak się Wam podoba projekt adresatki Rinka :lol: Dynia do Dyni pasuje :D:D:D [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/15/atxa.jpg/"][IMG]http://img15.imageshack.us/img15/3921/atxa.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL]
-
[quote name='Kama79']Ja mogę Czasu mam pod dostatkiem. ;)[/QUOTE] Bomba! :) Ja obiecuję z Rinaldkiem podrzucać i rozsyłać :)
-
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Dropsio chyba potrzebuje stałej partnerki, koniecznie dominującej :diabloti: i adopcja pary w pakiecie :D -
[quote name='Gosiapk']Jeśli ktoś się zdecyduje zrobić bazarrro, to na tę okazję mogę zrobić kilka par nowych kolczyków z kamieni półszlachetnych - akurat na prezenty świąteczne :)[/QUOTE] Oooooooo! Super! To teraz poszukujemy Cioteczki chętnej do zrobienia bazarku :) Kto pomoże? Widzę las rąk? :evil_lol:
-
Fundacja "Zwierzęca Arkadia" - rok 2014 rokiem tragicznym...
Lili8522 replied to Avilia's topic in Fundacje i stowarzyszenia
Czy macie psa o imieniu Lemon w hoteliku u Makili w Węgrzycach? Jeśli tak to dacje znać. -
Zamknięta w komórce bez jedzenia i wody - Kora i jej dzieci
Lili8522 replied to cancer43's topic in Już w nowym domu
Nie może nikt się skontaktować z założycielką wątku? -
Dajcie spokój... Ciężko później znaleźć istotne infromacje :-(
-
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
O nie... Dropsik nie zaczynaj znów :-( Jeszcze Cię Murka na bruk wyrzuci i co my zrobimy :niewiem::mdleje: -
[quote name='LeCoyotte']Myślę, że komuś się przyda, są tu na jednej stronie wszystkie zdjęcia z aktualnych bazarków, po najechaniu myszką zdjęcie się powiększa, a kliknięcie przenosi na bazarek. [URL]http://dogomania.cba.pl/bazarek.html[/URL] i wersja z najnowszymi bazarkami [URL]http://dogomania.cba.pl/bazarek-najnowsze.html[/URL][/QUOTE] Jak dla mnie super sprawa! :)