Jump to content
Dogomania

Lili8522

Members
  • Posts

    13833
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lili8522

  1. [quote name='madziakato']Jak dobrze, że macie miejsce dla niego... Ja się dołożę pod koniec następnego tygodnia.[/QUOTE] Dziękujemy pięknie! Kto jeszcze pomoże? Stałe deklaracje są na wage złota.... :modla:
  2. Ja z utęsknieniem czekam na bazarek... Wszystkie obroże pojechał w świat z pieskami adoptowanymi....
  3. Przychodzę z wieściami... Dexterka zgodziła się przyjąć Bonika do siebie, możemy w niedziele go już tam zawieźć :multi: Koszt to 350 zł z karmą, Boni jeśli nie będzie stwarzał problemów wobec psów Dexterki będzie mieszkał z nimi w domu także będą to wymarzone warunki dla niego! :multi::loveu: [B]Cioteczki [SIZE=3][COLOR=#ff0000]prosimy[/COLOR][/SIZE] o pomoc finansową... on ma tutaj tyle Cioteczek kibicujących... jak każda da po 5 zł to chodź połowę nazbieramy :modla::modla::modla:, musimy mu pomóc po raz kolejny (wystarczy że ja nawaliłam i nie mogę go zabrać teraz do siebie :-(:-(:-() potrzebujemy też pieniążków na transport bo to 200 km w jedną stronę... [/B]
  4. [quote name='Majkowska']a to jest dostępna gdieś opcja czy projekt własny ta dynia?[/QUOTE] Dynia jest ogólno dostępna :) Rino wczoraj przeszedł test życia :D postanowiłam go zostawić z Bliźniakiem na otwartym domu czyli nie zamykać w klatkach ja wychodzę.... Byli sami 2 godziny i jak wracałam do domu to zastanawiałam się czy mam do czego wracać :diabloti: Na szczęście chłopaki nic nie zmalowały jedynie bawili się taśmą klejącą :mdleje: I Rino ma jakąś obsesje otwierania zamkniętych drzwi ;)
  5. Ja już na temat właścicieli nie będę się wypowiadać. Teraz najważniejsze jest znaleźć mu przystań koniecznie domową.... Nie chce żeby tkwił w kojcu na zewnątrz w zimie... Tylko nawet jak znajdziemy hotel to nie mamy ani deklracji ani pieniążków, na koncie zaledwie 30 zł... heh... :-(
  6. Niestety ale nie będę nikogo do niczego zmuszać... :shake: zauważyłam że teraz baardzo dużo zwrotów jest... aż strach psy wyadotowywać... Teraz najważniejsze jest to aby gdzieś go umieścić... Mamy czas do niedzieli... Katastrofa...
  7. [quote name='Panna Marple']A czy domek już zadecydował ostatecznie? czy nie chcą skorzystać z porad i dać Bonikowi szansę?[/QUOTE] Tam jedna osoba jest zdecydowanie na NIE :-(
  8. Ja na początku roku wyjeżdżam... Wątpie czy znajdzie nowy dom na już... A nie chce mu za bardzo namieszać w głowie.... Jestem załamana i chce mi się wyć :placz:
  9. A najlepsze w tym wszystkim jest to że nie mamy go za bardzo gdzie dać...
  10. Podobno szczeka jak zostaje sam i sąsiedzi się skarżą i podsikuje w domu.... :roll:
  11. Dobrze, że tytuł nie zmieniony bo Boni wraca z adopcji :roll:
  12. [quote name='hop!']Miałam o tym napisać. ;) Na początku listopada Maja przeprowadzi się do DS, ale przez jakiś czas nie przyjmę nowego psiaka. Także szukajcie innego miejsca, bo szkoda czasu.[/QUOTE] Nie czekamy na miejsce u Ciebie. Szukamy czegoś innego. I już chyba znalazłyśmy :)
  13. Domek będzie w Katowicach, miła Pani z dwójką dzieci w wieku szkolnym :) Już w sobotę byli oglądać Emi chodź ta zachowywała się humorzaście nie zrezygnowali i w niedziele była wizyta przed adopcyjna :) Nic nie pisałśmy aby nie zapeszać ale są po uszy zakochani w Emi, wiedzą też że nie można jej pobłażać na początku :) Jestem dobrej myśli i trzymajcie kciuki! :)
  14. Też mamy nadzieje, że humory jej przejdą bo.............. [SIZE=5][B] W sobote wieziemy Emi do nowego domku! :multi:[/B][/SIZE]:laola:
  15. [quote name='Murka']Czyli już nie muszę wysyłać konta?Dropsio już uzdrowiony :) Polubił nowoprzybyłą sunię i przykleja się do niej na wybiegu (ona nie zwraca na niego uwagi...).[/QUOTE] Musisz :):)
  16. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Ciotka dynia??? Zwariowałaś... ;)[/QUOTE] Dynia :loveu::loveu::loveu::loveu:
  17. [quote name='Gosiapk']To co? Robić? :) I gdzie je przesłać?[/QUOTE] Jasne rób, ja też w sumie mogę wystawić bazarek dla Rinalda :) A teraz jak się Wam podoba projekt adresatki Rinka :lol: Dynia do Dyni pasuje :D:D:D [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/15/atxa.jpg/"][IMG]http://img15.imageshack.us/img15/3921/atxa.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL]
  18. [quote name='Kama79']Ja mogę Czasu mam pod dostatkiem. ;)[/QUOTE] Bomba! :) Ja obiecuję z Rinaldkiem podrzucać i rozsyłać :)
  19. Dropsio chyba potrzebuje stałej partnerki, koniecznie dominującej :diabloti: i adopcja pary w pakiecie :D
  20. [quote name='Gosiapk']Jeśli ktoś się zdecyduje zrobić bazarrro, to na tę okazję mogę zrobić kilka par nowych kolczyków z kamieni półszlachetnych - akurat na prezenty świąteczne :)[/QUOTE] Oooooooo! Super! To teraz poszukujemy Cioteczki chętnej do zrobienia bazarku :) Kto pomoże? Widzę las rąk? :evil_lol:
  21. Czy macie psa o imieniu Lemon w hoteliku u Makili w Węgrzycach? Jeśli tak to dacje znać.
  22. Nie może nikt się skontaktować z założycielką wątku?
  23. Dajcie spokój... Ciężko później znaleźć istotne infromacje :-(
  24. O nie... Dropsik nie zaczynaj znów :-( Jeszcze Cię Murka na bruk wyrzuci i co my zrobimy :niewiem::mdleje:
  25. [quote name='LeCoyotte']Myślę, że komuś się przyda, są tu na jednej stronie wszystkie zdjęcia z aktualnych bazarków, po najechaniu myszką zdjęcie się powiększa, a kliknięcie przenosi na bazarek. [URL]http://dogomania.cba.pl/bazarek.html[/URL] i wersja z najnowszymi bazarkami [URL]http://dogomania.cba.pl/bazarek-najnowsze.html[/URL][/QUOTE] Jak dla mnie super sprawa! :)
×
×
  • Create New...