Jump to content
Dogomania

Lili8522

Members
  • Posts

    13833
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lili8522

  1. Rino w nowym domku ma się super, ściga koty, apetyt mu dopisuje :) Oczekuje na zdjęcia :)
  2. Doszło 8 zł od madziakato i 20 zł od wiewoira (deklaracja za 4 miesiące) Dziękujemy :loveu::loveu:
  3. Doszło 30 zł od madziakato - Dziękujemy :loveu:
  4. A może na bluzeczkowy bazarek zajrzycie? [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248524-Bluzki-bluzeczki-swetry-sweterki-ZAPRASZAM!-Do-18-11-godz-20-00?p=21537355#post21537355[/url]
  5. Plus 150 zł z innego i 45 zł z jeszcze innego bazarku :multi:
  6. i jeszcze 150 zł z innego bazarku :) + 85 zł z zaległego bazarku :)
  7. Dropsio ma 45 zł z mojego bazarku :)
  8. Boni o wielu twarzach :) Dobrze, że posłuchał Cioci i jest grzeczny :) Dziękujemy za informacje :loveu:
  9. [quote name='Nutusia']Ale niespodzianka! Bardzo, bardzo się cieszę. I troszeczkę współczuję Lili, bo wiem, jakie miała "ukryte plany" ;)[/QUOTE] Twardym trzeba być ;) Do takiego domku grzech go było nie wydać... Sama bym chciała żeby mnie adoptowali :diabloti: [quote name='Gosiapk']To po co ja te kolczyki robiłam? :hmmmm: Wysyłać do cioci Lili czy nie?[/QUOTE] Ciocia ślij! Mamy jeszcze dwóch gagatków w hotelach, zrobię bazarek :)
  10. Dzielny Dropsik :) Byle by jego miłość była blisko ;) [COLOR=#ff0000][SIZE=4][B]Ciocie, Drrops jest w fatalnej sytuacji finansowej... ma na koncie zaledwie 30 zł.... Bazarki nie idą... deklaracji brak... pomocy :placz: Co to będzie :placz:[/B][/SIZE][/COLOR] [COLOR=#006400][B]prosimy o chodź najdrobniejsze wpłaty...[/B][/COLOR]
  11. Gdzie wszystkie Ciotki? :) Rino dziś zmienił miejsce zamieszkania :razz: Wiecie jak to jest kiedy wchodzicie na wizyte przed adopcyjną i myślicie "łłłłłłłaaaaaaaaałłłłłłłłłłłłłłłłłł" No... to taki właśnie domek ma Rino ;) Czekałyśmy na dom z bajki i wyczekałyśmy :) Warto czekać :) Kciukamy za pierwsze dni, bo dużo zależy od niego :)
  12. Kolejny bazar dla Dropsa :) ZAPRASZAMY wszystkich :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248524-Bluzki-bluzeczki-swetry-sweterki-ZAPRASZAM!-Do-18-11-godz-20-00?p=21512186#post21512186[/url]
  13. [quote name='wiewoira']Lili w zwiazku z tym ze Fado ma sie dobrze przenosze moja deklaracje 5 zl na Bono.Bede wplacac na 4 miesiace z gory i jak sie uda to dodatkowe tez polecą.[/QUOTE] Dziękuję za pamięć o Boniku :) Iiiiiiiiiiiiiiiii kolejny bazar :) Zapraszamy! [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248524-Bluzki-bluzeczki-swetry-sweterki-ZAPRASZAM!-Do-18-11-godz-20-00?p=21512186#post21512186[/url]
  14. [quote name='monika083']A co to za masto? trzeba powiadomic dogo ciotki z tamtych okolic.[/QUOTE] Bielsko - Biała :roll: [quote name='asiuniab']matko, na co drugim wątku, na którym jestem był lub jest pies na gigancie, już się nad sobą zaczynam zastanawiać:([/QUOTE] Przestań Ciocia... To na pewno głupi zbieg okoliczności :)
  15. Niestety mamy złe wieści, Fado uciekł z DT. Wyrwał się ze smyczy i pognał w siną dal... Rozwieszamy plakaty, szukamy ale nikt nie dzwoni... Przepadł jak kamień w wodę :placz:
  16. [quote name='dexterka']Póki co pazurków nie pokazał:) Nawet udało mu się do pyszczka zajrzeć i uszka obejrzeć. Ma na razie dużo cierpliwości do nas:P Dzisiaj w domu nie spodobało mu się , gdy Dexter zaczął ganiać z zabawką i szczekaniem zagonił go na legowisko. Chyba chłopak rozstawi wszystkie psy po kątach hihihi. Zauważyłam,że po dłuższym spanku kuleje troszkę na łapkę. Musi ją dobrze "rozchodzić" . Apetyt ma, ale dbam aby odchudzanko nie poszło w zapomnienie. Z psami dalej bardzo dobrze, dziewczyny się wdzięczą koło niego a on nic . No i chyba nasz Bamberek jest głuchy , albo ma mnie głęboko gdzieś :P[/QUOTE] Z zajrzeniem do pyszczka to wyczyn (nie jeden próbował i poległ :) ) Oglądałaś jego resztki zębów? ;) Chcesz powiedzieć że Boni zagonił Dextera na legowisko? :crazyeye: A z łapką to dziwne... u mnie wszystko było okej... Może dodatkowe kilogramy tak działają, że mu ciężej? A co do jego głuchoty to też tak na początku myślałam :) On słyszy ale słabiej, a Ciebie zacznie słyszeć za kilka tygodni :diabloti:
  17. Kartki świąteczne za 3 zł dla Dropsa :) ZAPRASZAMY! [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248471-Kartki-świąteczne-za-3-zł-)-ZAPRASZAMY!-Do-13-11-godz-20-00?p=21506387#post21506387[/url]
  18. [quote name='dexterka']Boniczek również dzisiaj był bardzo grzeczniutki:) Nawet całkiem dobrze dogaduje się z psami, myślałam ,że będzie gorzej. Moje dziewczyny- Maja i Pchełka- chodzą za nim krok w krok , a on nie ma nic przeciwko. W końcu to dwie urodziwe młode panienki:P Każdy kto widział Bonika pytał mnie ile ma miesięcy ten szczeniak hehehe. Z psami w domu też dobrze, nie wchodzą sobie w paradę tylko grzecznie odpoczywają. Gotowane jedzonko Bono też bardzo smakuje, łatwiej mu je jeść, tylko troszkę kupki się rozluźniły. Na dzisiaj nie mam żadnych nowych zdjęć :([/QUOTE] Ja też myślałam, że gorzej dogada się z psami :roll: Miło Nas tutaj zaskakujesz, dziękujemy za wieści :loveu: Codziennie nie musi być fotoleracji ;) [SIZE=3][FONT=courier new][B] A tymczasem zapraszam na bazarek dla Bonika z kartkami świątecznymi :)[/B][/FONT][/SIZE] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248471-Kartki-świąteczne-za-3-zł-)-ZAPRASZAMY!-Do-13-11-godz-20-00?p=21506387#post21506387[/URL]
  19. [quote name='Majkowska']Mogłam powiedzieć : "wie pan, właściwie to mamy 3 pieski... Jeden bernardyn, drugi rottweiler a trzeci doberman... Fajnie by było tak wszystkie je umieścić z dzieckiem na zdęciu . Mam nadzieję że nie ma pan nic przeciwko " :lol:[/QUOTE] Zapomniałaś o czwartym - amstafie :) Teraz takie poularne
  20. Miłość ma :loveu: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/194/z4z8.jpg/][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/8878/z4z8.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/708/ocqt.jpg/][IMG]http://img708.imageshack.us/img708/563/ocqt.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/706/srnk.jpg/][IMG]http://img706.imageshack.us/img706/7596/srnk.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/41/8z0q.jpg/][IMG]http://img41.imageshack.us/img41/9241/8z0q.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  21. Dotarły wpłaty: 50 zł Panna Marple :loveu: 10 zł asuniab :loveu: Dziękujemy!
  22. Dotarło 10 zł od mdk8 dla Dropsia :)
  23. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']A ja widziałam na własne oczy dyniową adresatkę... jest bombowa! ;)[/QUOTE] Mówiłam że nie jest taka zła ;) [quote name='Asiaczek']Dla Rinusia poszla moja stała - 20 zł. Pzdr.[/QUOTE] Dziękujemy :loveu: Bliźniaki :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/826/i0mp.jpg/][IMG]http://img826.imageshack.us/img826/9623/i0mp.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/407/du8w.jpg/][IMG]http://img407.imageshack.us/img407/3510/du8w.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  24. A tu Bobo podczas podróży :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/21/88o6.jpg/][IMG]http://img21.imageshack.us/img21/5323/88o6.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/844/pdey.jpg/][IMG]http://img844.imageshack.us/img844/6471/pdey.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Miziamy :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/707/ungk.jpg/][IMG]http://img707.imageshack.us/img707/9755/ungk.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
×
×
  • Create New...