Jump to content
Dogomania

Lili8522

Members
  • Posts

    13833
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lili8522

  1. Kto zajrzy na bazarek dla Boniaka? ZAPRASZAM! :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250408-%29-Naklejki-PIES-KOT-w-samochodzie-ZAPRASZAM%21-Do-28-01-godzina-20-00-%29?p=21788582#post21788582[/url]
  2. Baloniareczki komu, komu naklejkę? Zapraaszam :) http://www.dogomania.pl/forum/threads/250408-%29-Naklejki-PIES-KOT-w-samochodzie-ZAPRASZAM%21-Do-28-01-godzina-20-00-%29?p=21788582#post21788582
  3. [quote name='Majkowska']Ja jako wyrodna ciotka co opuściła wątek swojego ulubieńca wykupię, tylko wskażże mi jakiś bazar aktualny ogłoszeniowy...[/QUOTE] Jak mogłaś Ciocia Bambarka opuścić? Za pakiecik będziemy wdzięczne :) Czekam na informacje gdzie przesłać dane :) Właśnie wpłynęła wpłata od Mattilu 40 zł :multi: Dziękujemy pięknie :loveu:
  4. U mnie darł japke jak zostawał w kennelu i jak zostawał na otwartej przestrzeni :roll: więc w ten powód oddania go jestem w stanie uwierzyć... Nowy tekst do ogłoszeń już mam, teraz jeszcze bazarek ogłoszeniowy :) A może jest tu jakaś Kochana Cioteczka która wykupi pakiecik ogłoszeń dla Czzarnucha? Cioooooooteczki!! Strasznie cicho się u chłopaka zrobiło :-( gdzie są wszyscy? :-(:-( A czemu Bonik na tych zdjęciach taki smutas? :-(
  5. Ojeju, ojeju, ojeju!! Jaki on cudnie zarośnięty :loveu: Tę fotkę na pewno skradnę do ogłoszeń no i nowy tekst by się przydał to wtedy jakiś pakiecik wykupie, może ten będzie szczęśliwy :) Reszty zdjęć nie mogę zobaczyć piszę, że trzeba się zalogować do google :-( Edit. Dexterko a jak zostaje sam w mieszkaniu to szczeka? :roll:
  6. [quote name='ewu']Wiesz beznadziejna ze mnie założycielka wątku ale tyle biedaków do ratowania ,że już nie wyrabiam.Non stop wiszę na telefonie...[/QUOTE] Biedaków do ratowania za dużo :-( Ważne, że już wszystko uporządkowane :)
  7. [quote name='ewu']Ewu nie było w Polsce ponad miesiąc i ledwo uzupełnia wszystkie straaaaaaaaaaaszne zaległości. Musicie mi wybaczyć. Najważniejsze ,że Rinaldo ma domek i jest szczęśliwy. Tytuł zmieniony:)[/QUOTE] Dziękuję! :)
  8. Troche spóźnione ;) [URL=https://imageshack.com/i/2hw6cnj][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/89/w6cn.jpg[/IMG][/URL]
  9. Dla Dropsiaka, zapraszam :) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/250248-NOWE-pi%C4%99kne-i-milutkie-maskotki-z-Anglii-%29-ZAPRASZAM-do-21-01-godz-20-00?p=21763940#post21763940"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250248-NOWE-pi%C4%99kne-i-milutkie-maskotki-z-Anglii-%29-ZAPRASZAM-do-21-01-godz-20-00?p=21763940#post21763940[/URL]
  10. [quote name='Mattilu']Hej, dajcie nr konta, przeleje dla Bamberka grosik (ale naprawde grosik, bo z kasa kiepsko).[/QUOTE] Każdy grosz się liczy! :) A tu bazarek dla Bambarka, ZAPRASZAM :) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/250248-NOWE-pi%C4%99kne-i-milutkie-maskotki-z-Anglii-%29-ZAPRASZAM-do-21-01-godz-20-00?p=21763940#post21763940"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250248-NOWE-pi%C4%99kne-i-milutkie-maskotki-z-Anglii-%29-ZAPRASZAM-do-21-01-godz-20-00?p=21763940#post21763940[/URL]
  11. Bardzo dziękujemy Taks! :loveu::Cool!::Rose: [IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/208/7rzs.jpg[/IMG] [URL="https://imageshack.com/i/eunjslj"][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/534/njsl.jpg[/IMG][/URL]
  12. [URL=https://imageshack.com/i/2h87uij][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/89/87ui.jpg[/IMG][/URL] [URL=https://imageshack.com/i/1aqz6ij][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/46/qz6i.jpg[/IMG][/URL] Mała waży 5,200 a ostatnio ważyła 5,600 wychodzi na to że schudła... Chodź nie mieści mi się w głowie jak taki mały pies może zjeść na prawdę dużo bo ona jest wiecznie głodna i jeszcze trzymać linie :crazyeye: A to nowość od Taks uszyte specjalnie dla Li :) Dziękujemy :loveu: [URL="https://imageshack.com/i/5s7rzsj"][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/208/7rzs.jpg[/IMG][/URL] [URL="https://imageshack.com/i/eunjslj"][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/534/njsl.jpg[/IMG][/URL] [URL="https://imageshack.com/i/0ai43gj"][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/10/i43g.jpg[/IMG][/URL]
  13. [quote name='Majkowska']Jeśli dla Ciebie to nie problem, to z miłą chęcią Ci ją odstąpię do noszenia :diabloti: 8 kg przekracza moje możliwości...[/QUOTE] Obawiam się, że mój kręgosłup mógłby tego nie wytrzymać :eviltong: Patrz Ciocia wcale nie przytyłam :diabloti: [URL=https://imageshack.com/i/g1ncrpj][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/577/ncrp.jpg[/IMG][/URL] Łysol :) [URL=https://imageshack.com/i/0m3zl9j][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/22/3zl9.jpg[/IMG][/URL]
  14. [quote name='Majkowska']Ale ta okrytna bestia chyba przytyła nie? Chyba że to sierść przez pomyłkę się napuszyła przed zimą :evil_lol: Kurcze, no przyjechałabym do was ale nie mam jak. Zresztą już teraz nie jest tak łatwo z Kinią że ją położę spać i pojdę z pieskiem. Teraz to krótko mówiąc jestem uziemiona :D[/QUOTE] Też mi się wydaje, że przytyła... Dziś się okaże czy to włosy czy tłusz bo idziemy do fryzjera i wszystko zostanie obnażone :D E tam dziecko to nie problem, Kinie Ciocia bierzesz na plecy i na spacerek z pieskiem :)
  15. Brzuszek już o niebo lepiej wygląda :)
  16. [quote name='Majkowska']Hierarchia w stadzie musi być :D[/QUOTE] No a jak! Moje bezbronne Maleństwo musi sobie radzić przy tym okrutnym kudłatym psie :evil_lol::diabloti::diabloti:
  17. Zaglądam do Was :) Twoje codzienne przygody są bardzo interesujące, i zmusiły mnie do refleksji ciekawa jestem jak ja bym wyglądała z dzieckiem i dwoma psami na spacerze... :evil_lol: Zimy nie ma! Wzywam Waldka i jego Pańcie do przybycia na Śląsk!!!!!
  18. Jestem! I będę kibicować aby Klusia domek w tym roku znalazła! :)
  19. Witamy Ciocie u Bambarka, dziękuję za pamięć :loveu: Zapraszajcie również na baazarek znajmocyh bo za styczeń mamy pieniążki aby zapłacić za hotelik ale do lutego brakuje ponad 100 zł :placz: a domku ani widu ani słychu :-(
  20. Ciocie na bazarek dla Dropsa zapraszam :) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250032-Kolczyki-bransoletki-komplety-biżuterii-i-wiele-innych-)-ZAPRASZAM!-Do-15-01?p=21738437#post21738437[/URL]
  21. [quote name='Asiaczek']Moja stała za I/2014 poszła - 20 zł. pzdr.[/QUOTE] Pięknie dziękuje, wpłata dotarła :) I zapraszam na bazarek dla Bonika :) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/250032-Kolczyki-bransoletki-komplety-bi%C5%BCuterii-i-wiele-innych-)-ZAPRASZAM!-Do-15-01?p=21738437#post21738437"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250032-Kolczyki-bransoletki-komplety-bi%C5%BCuterii-i-wiele-innych-)-ZAPRASZAM!-Do-15-01?p=21738437#post21738437[/URL]
  22. Szybkiego powrotu do zdrowia dla Lostka!! Biedny, dopadło go wstrętne choróbsko... :-( Zdjęcia dziewczyn jak zawsze piękne! Cały czas w biegu :loveu: Musimy się w końcu umówić na ten spacer! My ostatnio po lotnisku często gonimy a raczej na tyłach lotniska gdzie ludzi nie ma :)
  23. [quote name='cockermanka']W Katowicach - Bobik, Canis i pan Zygmunt Stelmach.[/QUOTE] Dziękuje bardzo za pomoc :)
  24. Ja też dała bym dużo mniej ale to na prawdę zaleta ;) ja zawsze chciałam się postarzyć a teraz jak pierwsze zmarszczki się pojawiają trzeba się zastanawiać co tu zrobić :eviltong:
  25. Żabka pięknie pozuje :) Aga zdam niedyskretne pytanie :eviltong: Ile masz lat? Wyglądasz strrraaaaaaaaaasznie młodo (to komplement :evil_lol:)
×
×
  • Create New...