Jump to content
Dogomania

Lili8522

Members
  • Posts

    13833
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lili8522

  1. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/809/e1fk.jpg/][IMG]http://img809.imageshack.us/img809/9915/e1fk.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/845/xudl.jpg/][IMG]http://img845.imageshack.us/img845/8381/xudl.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/542/77l3.jpg/][IMG]http://img542.imageshack.us/img542/9761/77l3.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Bast sprawdza czy kumpl równo się utytłał w błocie :D [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/577/wqd3.jpg/][IMG]http://img577.imageshack.us/img577/6239/wqd3.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/202/p7w1.jpg/][IMG]http://img202.imageshack.us/img202/8316/p7w1.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  2. Baster zrobił coś dziwnego z językiem :diabloti: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/21/aqw1.jpg/][IMG]http://img21.imageshack.us/img21/8469/aqw1.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/545/ubow.jpg/][IMG]http://img545.imageshack.us/img545/1874/ubow.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/547/el0e.jpg/][IMG]http://img547.imageshack.us/img547/6051/el0e.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/811/94vl.jpg/][IMG]http://img811.imageshack.us/img811/220/94vl.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/132/bdtl.jpg/][IMG]http://img132.imageshack.us/img132/2046/bdtl.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  3. Jesienny spacerek :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/401/jg0y.jpg/][IMG]http://img401.imageshack.us/img401/876/jg0y.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/809/z0g2.jpg/][IMG]http://img809.imageshack.us/img809/279/z0g2.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/208/ewb5.jpg/][IMG]http://img208.imageshack.us/img208/4249/ewb5.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Z kumplem :) [IMG]http://imageshack.us/a/img842/1948/rffj.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img853/6345/jwpi.jpg[/IMG]
  4. Miałam pokazać Rinaldka nowy kocyk, oto i on :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/19/t9gp.jpg/][IMG]http://img19.imageshack.us/img19/3839/t9gp.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/819/7t16.jpg/][IMG]http://img819.imageshack.us/img819/2434/7t16.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/401/8iz8.jpg/][IMG]http://img401.imageshack.us/img401/9001/8iz8.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  5. No superrr!!!! Myślałam że na każdych będzie miał minę zbitego psa :diabloti: Kradne zdjęcia i lece szukać bazarku ogłoszeniowego :)
  6. Ale wcale na zadowolonego nie wygląda :eviltong: Oj Dropsio, Dropsio...
  7. [quote name='Bogusik']Dziękuję za zaproszenie.Czy można wiedzieć,jaki to hotelik?Chyba to nie jest tajemnicą...?[/QUOTE] Hotelik albo u hop! albo u Murki
  8. [quote name='rzepek']Poproszę o numer konta[/QUOTE] Pinczerka podeśle :) Dziękujemy!
  9. Tzn miejsce ma ale nie weźmie psiaka który potrzebuje sporej uwagi i resocjalizacji... :roll:
  10. [quote name='asiuniab']400-450 zł to dużo, a może trzeba w Amoku spytać, teraz się zwolniły 2 miejsca?[/QUOTE] Hmmm dużo? Za dużego psa z karmą w warunkach domowych? Z wystawianiem faktur oczywiście... :hmmmm: Mnie się wydaje, że to 'sprawiedliwa' cena... [quote name='Marycha35']Dziewczynki a u Amadorki z Dogo, hotelik pod Łodzią??? Zadzwońcie, ceny dla psiaków z Dogo są zawsze bardzo atrakcyjne;): [URL]http://hotel-4lapy.pl/kontakt.html[/URL][/QUOTE] Już pytałyśmy, ona nie da rady go wziąć :roll:
  11. [quote name='sleepingbyday']Monika z Katowic :-) Niestety nie może :-( Cioteczki zajrzyjcie na bazarki dla biedaczka.... http://www.dogomania.pl/forum/threads/248076-ZAPRASZAM!-Ubrania-i-książki-dla-Fado-do-27-10-2013 http://www.dogomania.pl/forum/threads/248096-Cudny-srebrny-pierscionus-na-biedaka-bez-szans-zapraszam-do-pomcy-21-10-27-10-g22
  12. [quote name='gosiaczek1984']cioteczki mam tyle już deklaracji,że mogę tylko 5zł stałej wiecej nie dam rady[/QUOTE] Grosik do grosika :) Bardzo dziękujemy i zapraszamy na bazarki :)
  13. [quote name='ewa gonzales'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248096-Cudny-srebrny-pierscionus-na-biedaka-bez-szans-zapraszam-do-pomcy-21-10-27-10-g22?p=21446673#post21446673[/URL] zapraszam na najmniejszy bazarus swiata , na szybciutenko uczyniony z nadzieja :modla::modla::iloveyou::iloveyou:[/QUOTE] Dziękuję już pędzę! Cioteczki zajrzyjcie!!!! :) [quote name='Ziutka']A jaki koszt hoteliku ? Jestem na zaproszenie Lili, poprosze numer konta[/QUOTE] Koszt hoteliku dla takiego psa się wach 400-450 zł :-( Pinczerka podeśle numer konta, dziękuję! :loveu:
  14. [quote name='asiuniab']czy jakiś hotelik jest rozpatrywany, albo wiadomo coś o wolnych miejscach?[/QUOTE] Tak, mamy hotelik w którym są wolne miejsca... Ale nadal nie mamy stałych deklaracji :placz:
  15. [quote name='Majkowska']Dotarliśmy już do Krakowa i jesteśmy w domu. Czuję się jakby mi kto obuchem w łeb przywalił... Ciotka ,mam nadzieję że masz jeszcze fot. Liczę na sesję z Rinaldem ;)[/QUOTE] A co Ci się w fotkach z Basterkiem nie podoba? :mad:
  16. Szukam kogoś na wizytę w Katowicach? Pomoże ktoś?
  17. Gdzie są dwa pędzące psy? :D [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/132/65ve.jpg/][IMG]http://img132.imageshack.us/img132/1576/65ve.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Lecimy :D [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/801/pd62.jpg/][IMG]http://img801.imageshack.us/img801/2690/pd62.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/191/zx0n.jpg/][IMG]http://img191.imageshack.us/img191/9158/zx0n.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/842/rffj.jpg/][IMG]http://img842.imageshack.us/img842/1948/rffj.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/853/jwpi.jpg/][IMG]http://img853.imageshack.us/img853/6345/jwpi.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  18. [IMG]http://imageshack.us/a/img580/1410/qitv.jpg[/IMG] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/22/7mvr.jpg/][IMG]http://img22.imageshack.us/img22/9423/7mvr.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/443/3s7l.jpg/][IMG]http://img443.imageshack.us/img443/6882/3s7l.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Próbujemy pozować :D [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/542/hs8b.jpg/][IMG]http://img542.imageshack.us/img542/32/hs8b.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/36/xvt.JPG/][IMG]http://img36.imageshack.us/img36/8840/xvt.JPG[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  19. Wczorajsze zdjęcia :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/19/54ln.jpg/][IMG]http://img19.imageshack.us/img19/9900/54ln.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/703/edmh.jpg/][IMG]http://img703.imageshack.us/img703/9207/edmh.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/9/pyeb.jpg/][IMG]http://img9.imageshack.us/img9/8374/pyeb.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/7/nyfh.jpg/][IMG]http://img7.imageshack.us/img7/6676/nyfh.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/196/nxih.jpg/][IMG]http://img196.imageshack.us/img196/669/nxih.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  20. [quote name='Agnieszka103']Fart już w nowym domu i mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku. Tak jak obiecałam, przenoszę deklarację 5 zł na Fado[/QUOTE] Dziękujemy Agnieszko! :)
  21. [quote name='Majkowska']Nie przyznawajmy się do tego, bo nas jeszcze za to zamkną. To wszystko Waldemara wina bo od podkręca atmosferę i podpuszcza kumpli do złego. A czy ciotka upubliczni foty które zrobiła z udziałem Warchlemara?[/QUOTE] No to też własnie mówię... Waldemar pokazuje a Baster małpuje :diabloti: Jasne fotki będą jak kabel od aparatu się odnajdzie :evil_lol:
  22. [quote name='Panna Marple']Poleciało 50zł dla cielaczka:lol:[/QUOTE] Ojejjj! Dziękujemy :):):) Dziś w lesie takiego psiaczka spotkałam przywiązanego do drzewa... Poznaje ktoś? :diabloti: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/593/wmcz.jpg/][IMG]http://img593.imageshack.us/img593/3964/wmcz.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/51/qrca.jpg/][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/1521/qrca.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  23. [quote name='Majkowska']Bast jest fantastyczny! W dodatku ma dobre turbodoładowanie i w prędkości spokojnie dorównuje Waldkowi :)No i chętnie daje się mu podpuszczać i razem realizują szalone pomysły Waldusia :evil_lol:Zepsujemy ciotce całkiem psa :D[/QUOTE] Taaaaaaaa w szczególności dobrze im wychodzi gonienie biednej sarenki.... [quote name='Majkowska']Narobiłam całe mnóstwo zdjęc Basta, ale póki ciotka Lili nie da zgody to nie śmię ich udostepniać publicznie ;)[/QUOTE] Jego wizerunek jest publiczy więc pożna upubliczniać zdjęcia :D
  24. Pinczerka jak tutaj zajrzy to podeśle numer konta :) [quote name='Kama79']Zapraszam na bazarek dla Fado :) Rozsyłajcie gdzie się da! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248076-Ubrania-i-książki-dla-Fado?p=21442151#post21442151[/URL][/QUOTE] Dziękujemy pięknie :)
×
×
  • Create New...