Jump to content
Dogomania

Lili8522

Members
  • Posts

    13833
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lili8522

  1. Podróżowe miny Emi :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/29/dkna.jpg/][IMG]http://img29.imageshack.us/img29/9891/dkna.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/89/1qtt.jpg/][IMG]http://img89.imageshack.us/img89/3513/1qtt.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/834/bsj5.jpg/][IMG]http://img834.imageshack.us/img834/576/bsj5.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  2. Gotowane jedzonko? Pięknie! Będzie się miał chłopak lepiej niż u mnie :) (tylko nie przekarmiać bo odchudzanie Cioci Lili pójdzie na marne :eviltong:) To zdjęcie gdzie jest przykryty kocykiem.... :loveu: Kochany chłopaczyk wie że ma być grzeczny...
  3. Może ktoś potrzebuje ubrań dla dziewczynki? [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248360-Ciuszki-dla-dziewczynki-)-ZAPRASZAM!-Do-08-11-godzina-20-00[/url]
  4. [quote name='madziakato']Kochane, to moja jeszcze nie? Powinna już być....[/QUOTE] Nie, nie jeszcze nie doszła
  5. Oj tak, rozpieszczanie, rozpieszczaniem ale rozsądek też musi być :)
  6. Emi ma się dobrze, na spacerach strasznie szaleje, ma duży apetyt i upodobała sobie fotel do wylegiwania się (wygodnisia) :) Ząbków nie pokazała ani razu (uffff) i humory też trzyma na wodzy :)
  7. Wieści są takie, że Fado jest już bezpieczny :) Ciemną nocą Fado pożegnał się z właścicielami i zabrałyśmy go do nowego życia. Jakoś udało Nam się go dowieźć bo chłopak był bardzo niespokojny i wystraszony, bidulek chował ogon pod siebie i unikał człowieka :-( Na miejscu w DT dostał odrazu mięciutki kocyk do spania na werandzie, miche z wodą i chrupkami :) poznał królika oraz parkę cudnych psich towarzyszy :) Wszyscy byli chłopakiem oczarowani :loveu: Zdjęć niestety nie mamy bo raz, że było ciemno i nic by nie wyszło, dwa nie chcieliśmy go stresować a trzy było straszne zamieszanie i nie było kiedy zrobić ;)
  8. Dotarły wpłaty dla Bobulka 100 zł Majkowska 50 zł Panna Marple 10 zł mdk8 Dziękujemy bardzo :loveu:
  9. Bombulek już na nowym miejscu :) Odebranie od właścicieli odbyło się bez ekscesów. Później popędziliśmy do dexterki, Bonik calą drogę leżał albo oglądał świat przez szybkę, na miejscu czekało już na niego piękne legowisko, kocyk i zabawki :) Nie był zainteresowany nowymi znajomościami, zwiedział ogórdek a później dom, myślę że nie jest zbyt przejęty zmianą miejsca, teraz szukamy domu najlepszego z najlepszych już na zawsze! Boniś bądź grzeczny :modla:
  10. Fotki będą w tygodniu bo w ten weekend mamy psie urwanie głowy :roll:
  11. [quote name='Majkowska']Wpadam do Bombki :) Poszedł grosik wczoraj :)[/QUOTE] [quote name='madziakato']Mój grosik poleciał do Bońka.[/QUOTE] [quote name='Panna Marple']Bombek bogatszy o 50zł:lol:[/QUOTE] Dziękujemy :loveu: Sytuacja wygląda tak że dziś bierzemy Bombka i jedziemy do hoteliku :) Mam nadzieje że wszystko się uda bo się stresuje :nerwy::nerwy::nerwy:
  12. [quote name='Murka']A ja dziś dwa razy zostawiłam Dropsia poza boksem (z ukochaną sunią) i poszłam do domu. Nie na długo, pół godzinki, ale to potwierdziło moje przypuszczenie, bo Dropsik jak się czuje bezpiecznie to można go zostawić na terenie. Mógłby spokojnie przeskoczyć za mną przez bramę, ale grzecznie trzymał się swojej suni (ona nie ma możliwości przeskokowych ;) ). Jestem pewna, że gdyby ona przeskoczyła, Dropsik podążył by za nią. Także wystarczy DS ze spokojną sunią i Dropsio powinien być grzeczny, nie uciekać itd.[/QUOTE] Ale czy on się jeszcze kiedyś zakocha? ;)
  13. Emisia w nowym domku już rządzi :) Odrazu dostała michę chrupek którą szybko spałaszowała, biegała po domu i wąchała, bardzo spodobały jej się buty :cool3: Obskoczyła wszystkie łóżka, kanapy i fotele :cool3: Trzymamy kciuki za pierwsze dni :) Obszernej fotorelacji nie mamy ale kilka zdjęć mam :)
  14. No niestety... Wszystkie nasze chłopaki mają same grosze na kontach :placz: Katastrofa... :-(
  15. Cioteczki zajrzyjcie na bazarek dla Naszych podopiecznych - ubranka dla dziewczynki :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248360-Ciuszki-dla-dziewczynki-)-ZAPRASZAM!-Do-08-11-godzina-20-00[/url]
  16. Jutro, a może już dziś, Twój wielki dzień Emi :)
  17. [quote name='Panna Marple']pogubiłam się...:oops:to będzie BDT, czy płatny DT?[/QUOTE] Bezpłatny Cioteczko, bezpłatny :)
  18. Zapraszam na bazarek dla Dropsia z ciuszkami dla dziewczynki :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248360-Ciuszki-dla-dziewczynki-)-ZAPRASZAM!-Do-08-11-godzina-20-00?p=21488301#post21488301[/url]
  19. Zapraszam na bazarek dla Bonika z ciuszkami dla dziewczynki :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248360-Ciuszki-dla-dziewczynki-)-ZAPRASZAM!-Do-08-11-godzina-20-00?p=21488301#post21488301[/url]
  20. [quote name='Pocahontas']czy można w reklamach bazarków zamieszczać link do bazarku założonego na facebook'u?[/QUOTE] Nie można :roll:
  21. [quote name='madziakato']Przepraszam, spóźnię się ciut z wpłatą swojej deklaracji (kilka dni).Ale oczywiście pamiętam![/QUOTE] Nie ma problemu Madziu :)
  22. [quote name='Majkowska']cioteczka zabije mnie ale : po raz setny prosze o nr konta :D[/QUOTE] Może wpisz sobie mnie w stałych odbiorcach? ;) [quote name='madziakato']Ja też poproszę, chyba że jest taki sam jak do Dropsia?:razz:[/QUOTE] Jest taki sam jak Dropsia :) Dziękujemy!!! :)
  23. [quote name='mdk8']stałej już nie dam rady ale czasami coś dorzucę, poproszę nr. konta.[/QUOTE] Dziękuję, już śle - każdy grosik na wagę złota :)
  24. Tutaj radość a tutaj [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243318-BONO-WRACA-Z-ADOPCJI!!!-Znów-odebrano-mu-nadzieję-POMOCY!!!-(/page25[/url] smutek... Zajrzyjcie proszę do Bonika, zbiera deklaracje na hotel bo wraca z adopcji... Prosimy o pomoc :-(
×
×
  • Create New...