Jump to content
Dogomania

Lili8522

Members
  • Posts

    13833
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lili8522

  1. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/707/tbkd.jpg/][IMG]http://img707.imageshack.us/img707/5955/tbkd.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/198/loxe.JPG/][IMG]http://img198.imageshack.us/img198/3655/loxe.JPG[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Odpoczynek :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/545/kbgo.jpg/][IMG]http://img545.imageshack.us/img545/9168/kbgo.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/62/1lc6.jpg/][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/5592/1lc6.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  2. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/546/u8cl.jpg/][IMG]http://img546.imageshack.us/img546/6391/u8cl.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Prezes :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/853/owyi.jpg/][IMG]http://img853.imageshack.us/img853/7403/owyi.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Skarcony Prezes :D [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/21/ef1f.jpg/][IMG]http://img21.imageshack.us/img21/3002/ef1f.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/822/q7qm.jpg/][IMG]http://img822.imageshack.us/img822/9281/q7qm.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/15/iu68.jpg/][IMG]http://img15.imageshack.us/img15/6527/iu68.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  3. [quote name='phase'][URL]http://img844.imageshack.us/img844/7007/p2yj.jpg[/URL] slicznie perelce w tej bluzie! Tez musze taka sprawic Zabci, bo kurtalka na zimowe dni, ana chlodniejsze nic nie mamy. Widze ze i u Was brak slonka.. W Nowym Roku życzę Ci zdrowia, szczęścia, pomyślności, potęgi miłości, siły młodości, samych spokojnych, pogodnych dni i mnóstwa cudownych i wzniosłych chwil. Niech taneczny, lekki krok będzie z Tobą cały rok. Niech prowadzi Cię bez stresu od sukcesu do sukcesu . :calus:[/QUOTE] Taka bluza to świetna sprawa, uniwersalna np. na wietrzne dni jest idealna kiedy w kurtce zdecydowanie za ciepło :) Dziękujemy za życzenia :loveu: [quote name='haliza']My też życzymy oby ten Nowy Rok przyniósł same radości a wszystkie problemy odeszły ze starym:loveu: Zdjęcia super, miśki szczęśliwe, korzystają, że zima o nas zapomniała ;)[/QUOTE] Dziękuję pięknie za życzenia :loveu: Nam bardzo odpowiada, że zima o Nas zapomniała oby sobie nie przypomniała :cool3: Teraz moje Gwiazdy w nieco innym wydaniu ;) Prezes prowadzi dozór remontu :D [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/62/6cck.jpg/][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/6937/6cck.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Chwila niezadowolenia ;) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/34/n9pu.JPG/][IMG]http://img34.imageshack.us/img34/7314/n9pu.JPG[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Pomocnicy :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/707/5fvw.jpg/][IMG]http://img707.imageshack.us/img707/4526/5fvw.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/838/sjbd.jpg/][IMG]http://img838.imageshack.us/img838/2352/sjbd.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/69/1s53.jpg/][IMG]http://img69.imageshack.us/img69/4440/1s53.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  4. Z tego co wiem to Boni przygruchał sobie Pchełkę właśnie na Sylwestra :evil_lol:
  5. Czy polecacie w Krakowie bądź w Katowicach dobre kursy groomingu?
  6. Szczęśliwego nowego roku dla psiej i ludzkiej rodzinki! :):loveu:
  7. Szczęśliwego Nowego roku Kochani! :loveu:
  8. Błąkający się Golden w Szczyrku: [URL]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=662240740505967&set=a.361018200628224.92605.132554976807882&type=1&theater[/URL]
  9. Chyba grubasek z niego się zrobił :evil_lol:
  10. Mówiłam że uczulenie :roll: Trzymam kciuki za zdrowie Żabci :) jeszcze trochę i będzie dobrze :)
  11. Pinczerka przesadza, ja też go kąpałam bez większych problemów :) Kiedy były u Nas burze to słyszał tylko te baaardzo głośne grzmoty, wtedy lądował pod stołem i cały dygotał :roll: Może jak wystrzały nie będą intensywne to nawet nie zauważy co się dzieje ;) Kochany Bambarek taki grzeczny :loveu:
  12. Dla mnie to na 99% uczulenie, Bast to lizał i drapał wiecznie był problem, wet powinien dać Ci coś do przemywania albo psikania i zalecenia co dalej :)
  13. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/545/lg51.jpg/][IMG]http://img545.imageshack.us/img545/2610/lg51.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Agresywny pies :D [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/845/qw2c.jpg/][IMG]http://img845.imageshack.us/img845/5458/qw2c.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/841/tca5.jpg/][IMG]http://img841.imageshack.us/img841/1753/tca5.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/542/sctj.jpg/][IMG]http://img542.imageshack.us/img542/5185/sctj.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/829/s7ap.jpg/][IMG]http://img829.imageshack.us/img829/1074/s7ap.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  14. Jeśli chodzi o to drugie zdjęcie to mój Bast miał identyczną rane przy siusiaku (nawet mój TZ jak to zobaczył to mówi "ooo Basti też taką miał"), pierwsze mieliśmy odstawić kurczaka bo wetka stwierdziała że to on może uczulać a po drugiej wizycie dostaliśmy taki spray na tą rane tylko nazwa mi tyleciała z głowy ale może ktoś kojarzy w szklanej przeźroczystej butelce z zielonkawą etykietą i białą nakrętką hmmm... dosyć często weci go dają na uczulenia... No i psikaliśmy po ranie codziennie i zniknęła - nie ma jej do teraz :)
  15. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/13/3nyz.jpg/][IMG]http://img13.imageshack.us/img13/5471/3nyz.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/838/arqw.jpg/][IMG]http://img838.imageshack.us/img838/6905/arqw.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Widoczki :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/35/aze.JPG/][IMG]http://img35.imageshack.us/img35/3464/aze.JPG[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  16. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/32/yutp.JPG/][IMG]http://img32.imageshack.us/img32/9310/yutp.JPG[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/837/jk9i.jpg/][IMG]http://img837.imageshack.us/img837/6285/jk9i.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/844/wv9b.jpg/][IMG]http://img844.imageshack.us/img844/4549/wv9b.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/855/z7td.jpg/][IMG]http://img855.imageshack.us/img855/8985/z7td.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/826/7m5q.jpg/][IMG]http://img826.imageshack.us/img826/1796/7m5q.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  17. Dziękuję wszystkim za życzenia :) My każdą wolną chwile w święta i też po wykorzystujemy na spacery, mam sporo zdjęć musze w końcu sukcesywnie zacząć tutaj wstawiać :) Chyba tutaj nie pisałam ale byliśmy z Bastem na prześwietleniu kolana, zdjęcie wyszło ok czyli że kości ma w porządku. Po długich zastanowieniach, rozciąganiach nóg i innych dziwnych rzeczach wetka zauważyła że Bast ma gule na ścięgnie i ona przeskakując może go boleć po biegach... Dostał w nią zastrzyk meeeegaaa grubą igłą (wyobraźcie sobie że nawet się nie wzdrygnął - Mój Twardziel :loveu:) Teraz mamy dosyć intensywny czas i noga sprawuje się doskonale :) Oby tak dalej :) Teraz trochę fotek :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/844/p2yj.jpg/][IMG]http://img844.imageshack.us/img844/7007/p2yj.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/9/uzus.jpg/][IMG]http://img9.imageshack.us/img9/2882/uzus.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/826/5axj.jpg/][IMG]http://img826.imageshack.us/img826/2766/5axj.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/196/2gdb.jpg/][IMG]http://img196.imageshack.us/img196/9540/2gdb.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/69/5y14.jpg/][IMG]http://img69.imageshack.us/img69/4403/5y14.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  18. O matko Bambarek w kąpieli :evil_lol: to się musiał teraz misio z niego zrobć :diabloti:
  19. Śliczności :loveu:
  20. Moje psy zachowują się tak kiedy źle się czują... Trzymam kciuki za zdrowie Żabci :) A co do śniegu to ostatnio rozmawiałam z klientką która oblicza pogodą jakimiś starymi sposobami babć i prababć i mówiła że śniegu ani konkretnej zimy u Nas nie będzie... :roll:
  21. [quote name='Tianku']Nie chodzi mi o to żeby Dropsika naprawić tylko zrozumieć :roll: a ogłaszać jak najbardziej trzeba tak jak mówisz. Mogę mu wykupić ogłoszenia na bazarku a na wyróżnienie ogłoszeń wyskrobię dopiero po świętach bo jestem spłukana :shake: to co zamówić pakiecik?[/QUOTE] Myśle, że do zrozumienia Dropsa to niezły filozof potrzebny :evil_lol: Jasne, zamów. Daj później mi namiary gdzie przesłać zdjęcia i tekst :) Dziękujemy
  22. [quote name='Tianku']Dropsiku martwię się o Ciebie :shake: Ciocie a jaki byłby koszt takiego spotkania z behawiorystą orientujecie się ? może tak jak madziakato mówiła wcześniej warto by było. wiem że wszystko się rozbija o pieniądze ale jak go ogłaszać jak nie wiadomo co w tej kropkowanej główce siedzi :-([/QUOTE] Myśle, że to już Murka musi się wypowiedzieć czy w okolicy jest dobry behawiorysta i jaką cene sobie liczy, to na pewno nie będzie jedno spotkanie a kilka... Poza tym powiedziano Nam jak był w hoteliku ze szkoleniowcem, że to właśnie jego przyszli właściciele powinni pracować z nim od podstaw, u Murki może mieć sesje z behawiorystą a kiedy znów zmieni otoczenie to w jego głowie znów wszystkko się przewróci i kółko się zamyka. Ogłaszać Dropsa trzeba, ma dopiero 5 lat, nie stać Nas aby do końca życia opłacać mu hotel, nie ma co stawiać go na przegranej pozycji, przecież są ludzie którzy adoptują trudne psy (byłam na kilku wątkach) są chętni pracować z psem i wierze że w końcu tacy ludzie zainteresują się Dropsem. Podsumowując można rozglądać się z behawiorystą jeśli jest ktoś chętny opłacić wizytę ale behawiorysta nie zagwarantuje, że po adopcji Drops będzie psem idealnym i nawet jak go "naprawi" to jego problemy po adopcji nie wrócą.
  23. E tam takie fotki za kratami, ja chce fotki jak piesio biega i odpoczywa w swoim własnym domku :D
×
×
  • Create New...