Jump to content
Dogomania

Lili8522

Members
  • Posts

    13833
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lili8522

  1. Kornelku hopaj do góry :multi:
  2. [quote name='danavas']załatwione:)[/QUOTE] Bardzo dziękuję:loveu:
  3. Co z u Mozzarta słychać? :roll:
  4. Kurcze, nie ciekawie ta sytuacja wygląda. Ja też bym sie skłaniała bardziej do hoteliku niż do schroniska. Szczeniaczkom porobi się ogłoszenia i miejmy nadzieje że maluchy raz dwa domek znajdą:cool3:
  5. Dla Foxika buziolek w pycholek ;* A do Cioteczek prośba o wysłanie mi konta do wpłat dla Foxa bo gdzieś zagubiłam :oops:
  6. Boże, ale wieści :placz: Kurcze oby tylko jej znikniecie nie było związane z porodem, tfu tfu wypluwam te słowa... Mam nadzieję, wielką nadzieję że się znadzie :roll:
  7. Kurcze ale jak mu pomóc? Hotelik? A on jest w schronie w końcu czy gdzie?
  8. [quote name='arielka186']Po co się odzywam? Bo moje posty chociaż coś wnoszą, a Ty nawet nie zauważyłaś że mówiłam o kwocie 1500zł którą uznałam za wysoką- kto powinien czytać uważniej- masz na tej samej stronie, a ja mapy Polski nie znam na pamięć :)[/QUOTE] Trudno nie zauważyć że miałaś na myśi 800zł to połowę taniej z 1500. Więc bez zauważenia raczej bym nie odpowiadała, dlatego sobie wypraszam. A pytałaś jeszcze czy nie było by taniej niż to 800zł to również odpowiedziałam że to chyba nie jest do przeskoczenia (bo trasa taka a nie inna niestety), chyba że samochód na gaz... To było by jakieś wyjście... Ale cóż dalej czekamy na potencjalnych wspierających Kodiego bez tego to nawet z transportem się nie ruszy.
  9. Jestem na zaproszenie Collie teraz tylko podniosę a wieczorem poczytam
  10. Fibi wracaj szybko i opowiadaj... :roll:
  11. Boże ten biały jaki przerażony, nie moge patrzeć :placz: co te psy takiego zrobiły że taka kara je spotkała :placz:
  12. Bo pierwsze trzeba przeczytac dokładnie wątek a później się wypowiadać (jak się nie wie), a co do transportu i 1500zł to juz tu był ten temat poruszany i wszyscy zgodnie stwierdzili że kierowca chce sobie zarobić na transporcie Kodiego.
  13. [quote name='arielka186']Może to byłoby lepsze wyjście? Prawie połowę taniej... A czy ktoś nie mógłby go po prostu przewieżć samochodem w transporterze- cena za benzynę jaka by była mniej więcej? (Ja nawet nie wiem skąd dokąd ma być przewieziony...)[/QUOTE] Skoro nie wiesz skąd dokąd to po co się w ogóle odzywasz na temat transportu. Czytaj uważniej. Pies ma zastać przewiezion z Ostródy do Bogatyni ok 650 km w jedną strone 10 godzin jazdy. 800 zł to dobra cena w obie strony oczywiście
  14. Poprostu jest mi przykro, że tutaj nie ma żadnych informacji i jestem zawiedziona...
  15. Zapisuję się u Kruszynki... Smutna sprawa :placz:
  16. Weź ze sobą jakieś kiełbaski, napewno się skusi ;)
×
×
  • Create New...