[quote name='arielka186']Po co się odzywam? Bo moje posty chociaż coś wnoszą, a Ty nawet nie zauważyłaś że mówiłam o kwocie 1500zł którą uznałam za wysoką- kto powinien czytać uważniej- masz na tej samej stronie, a ja mapy Polski nie znam na pamięć :)[/QUOTE]
Trudno nie zauważyć że miałaś na myśi 800zł to połowę taniej z 1500. Więc bez zauważenia raczej bym nie odpowiadała, dlatego sobie wypraszam. A pytałaś jeszcze czy nie było by taniej niż to 800zł to również odpowiedziałam że to chyba nie jest do przeskoczenia (bo trasa taka a nie inna niestety), chyba że samochód na gaz... To było by jakieś wyjście... Ale cóż dalej czekamy na potencjalnych wspierających Kodiego bez tego to nawet z transportem się nie ruszy.