Jump to content
Dogomania

Lili8522

Members
  • Posts

    13833
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lili8522

  1. Dla mnie to jest wszystko nie zrozumiałe od początku, raz tak potem zonwu inaczej a jak juz znajduję sie domek, transport i KASA to psiak znika. Karola jest nie odpowiedzialna bo jak już napisała że jest na bieżąco z informacjami to powinna nas informować co się dzieje bo wszyscy tutaj siedzą i się martwią. Przede wszystkim te osoby które coś deklarowały. Tak nie może być! Ani żadnych informacji, ani zdjęć
  2. Czekamy na nowe wieści co tam u psiaków :cool3:
  3. fibi postanowiłaś coś odnośnie suni?
  4. Co zaglądam do Bobinka to jakieś nowe przygody ma albo nowych kolegów. Kochany ten nasz Bobinek, ciesze się że udało mu się pomóc :cool3::loveu:
  5. Ja nadal nie wiem po co ta dyskusja, pisze po raz któryś że decyzja została podjęta. Z tego co widze to jest tutaj (na dogamani) troche wątków takich psów które 'kogoś pogryzły' a wiecie dlaczego nie było o tym w telewizji i nie ma rozmów RATOWAĆ CZY NIE? Bo to były osoby dorosłe nie dzieci, bo to nie była rasa BULLOWATYCH... Niektóre rasy są poprostu dyskryminowane, pamiętam że jeszcze nie nie tak dawno na tapecie były rottweilery. Przez telewizje ludzie są bardzo uprzedzeni. Niedawno usłyszałam że mój pies to zabójca i tylko czekać aż zagryzie własne dziecko a on tylko grzecznie stał w widzie (Rottweiler). Ehhhh, telewizja robic swoje no ale wracając do tematu, to kto chce to pomaga Kodiemu a kto nie to nie...
  6. Napisałam, że pies nie zostanie uśpiony i taka decyzja już zapadła i nic jej nie zmieni: Teraz, w tym momencie, w obecnej chwili, po pogryzieniu. A nie mówie co będzie po pobycie w hotelu.
  7. Weźcie pod uwagę to, że decyzja juz została podjęta. Pies nie zostanie uśpiony i nikt jej nie zmieni. Wiec pies ma spedzić resztę swojego życia w tym boksie i tyle? Niech sobie radzi sam?
  8. Kasia to porozmawiaj, albo najlepiej przyślij tutaj kogoś od Kodiego. Bo wpłat widze jest coraz to więcej, i każdy by chciał wiedzieć więcej szczegółów
  9. Ja jeszcze uderzę do tego transportu, znaleźć kogoś innego to TEORETYCZNIE może nie być problem ale praktycznie to samochód musi chyba być jakoś przystosowany dla Kodiego? Czy on w klatce pojedzie? Wiecie o co mi chodzi, chyba...
  10. Ahhh przez te fotki Bobinka to aż sie ciepło na sercu robi, taki szczęśliwy :)
  11. Haha to istny Szarik jest :D :lol:
  12. Cioteczki jest jakiś odzew z ogłoszeń za Kajunią?
  13. [quote name='baster i lusi']650 km x 2 =1300 km niech nawet auto pali 10 l na 100 km to będzie 50 zł na 100 km x 1300 km = 650 zł[/QUOTE] Myślę, że to tak właśnie powinno wychodzić Zobaczymy co Kasia powie... Albo niech da tu tego delikwenta co sobie taką cenę zażyczył :evil_lol:
  14. Co prawda jest to ok 650 km no ale... Boże ta cena przyprawia o dreszcze i jest zwyżona!
  15. 1500? To gdzie on do Afryki jedzie? Haha dobry żart ;/
  16. [quote name='baster i lusi']na hotel w Bogatyni potrzeba 400 zł miesięcznie i na transport.[/QUOTE] A w tym hotelu będzie miał odpowiednie warunki i odpowiednich ludzi? A na transport ile?
  17. No tak moja też hihi :evil_lol: No to z niebieskiego też się ładnie uzbierało baster i lusi - fajnie, że trzymasz rękę na pusie :cool3:
  18. Secia - 20zł (jednorazowo) Aimez_moi - coś (jednorazowo) baster i lusi - coś (jednorazowo) Danavas - 10zł (stała) megii1- 20zł (chyba stała) bela51- 10zł (stała) Naliczyłam narazie tyle albo aż tyle :)... Kasia pouzupełnia
  19. No i gdzie nowe fotki Sudanka? Nie udało się zrobic? :roll:
  20. Ale wiesz Kasia jak to jest, dzisiaj jest a jutro może go nie być :( 'ludzie'
  21. [quote name='lika1771']Oczywiscie to by było najlepsze,tylko u nas na pomorzu dt nie ma[/QUOTE] Zawsze można zrobić jakąś zrzutkę na transport, już takie kilometry zwierzaki tutaj pokonywały że to chyba nie jest większy problem, tylko jak zawsze problem to KASA na dt lub hotelik :(
  22. Pierwsza spraw to jest taka że nie wiadomo czy zbierać kase na jakiś hotelik bo w sumie to nie wiadomo czy ta psinka tam jeszcze jest, najlepiej by było gdbyby ktośgo wziął na Tymczasowy Tymczas... Chociaż do znalezienia jakiegoś innego wyjścia
  23. [quote name='ocelot']Na hotel dla 2 psiaczków uzbieramy?[/QUOTE] Witam Cioteczki, kurcze hotel dla dwóch psów może być cięzko ale skoro one sie znają to moeże je umieścić w jednym kojcu i te koszta sie zmniejszają automatycznie. A tak swojądrogą to ładne sobie miejsce na przechadzki wybrały na torach :roll:
×
×
  • Create New...