-
Posts
13833 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lili8522
-
Dla mnie to jest wszystko nie zrozumiałe od początku, raz tak potem zonwu inaczej a jak juz znajduję sie domek, transport i KASA to psiak znika. Karola jest nie odpowiedzialna bo jak już napisała że jest na bieżąco z informacjami to powinna nas informować co się dzieje bo wszyscy tutaj siedzą i się martwią. Przede wszystkim te osoby które coś deklarowały. Tak nie może być! Ani żadnych informacji, ani zdjęć
-
Czekamy na nowe wieści co tam u psiaków :cool3:
-
Byłam w ciąży a pomocy znikąd:( LUNA "kukułcze jajo"
Lili8522 replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
fibi postanowiłaś coś odnośnie suni? -
NIEWIDOMY pies ,Ciągnący KROWI ŁAŃCUCH za sobą...MA SUPER DOM
Lili8522 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Co zaglądam do Bobinka to jakieś nowe przygody ma albo nowych kolegów. Kochany ten nasz Bobinek, ciesze się że udało mu się pomóc :cool3::loveu: -
Ja nadal nie wiem po co ta dyskusja, pisze po raz któryś że decyzja została podjęta. Z tego co widze to jest tutaj (na dogamani) troche wątków takich psów które 'kogoś pogryzły' a wiecie dlaczego nie było o tym w telewizji i nie ma rozmów RATOWAĆ CZY NIE? Bo to były osoby dorosłe nie dzieci, bo to nie była rasa BULLOWATYCH... Niektóre rasy są poprostu dyskryminowane, pamiętam że jeszcze nie nie tak dawno na tapecie były rottweilery. Przez telewizje ludzie są bardzo uprzedzeni. Niedawno usłyszałam że mój pies to zabójca i tylko czekać aż zagryzie własne dziecko a on tylko grzecznie stał w widzie (Rottweiler). Ehhhh, telewizja robic swoje no ale wracając do tematu, to kto chce to pomaga Kodiemu a kto nie to nie...
-
NIEWIDOMY pies ,Ciągnący KROWI ŁAŃCUCH za sobą...MA SUPER DOM
Lili8522 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Ahhh przez te fotki Bobinka to aż sie ciepło na sercu robi, taki szczęśliwy :) -
Fox:) bądź w szczęśliwy w SWOIM domu piesku:)
Lili8522 replied to danavas's topic in Już w nowym domu
Haha to istny Szarik jest :D :lol: -
Kaja przerzucona przez płot już w swoim domu :)
Lili8522 replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
Cioteczki jest jakiś odzew z ogłoszeń za Kajunią? -
5 miesięczny,czarny jak noc SUDAN.Już w nowym domku w Częstochowie;)
Lili8522 replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
No i gdzie nowe fotki Sudanka? Nie udało się zrobic? :roll: -
NIEWIDOMY pies ,Ciągnący KROWI ŁAŃCUCH za sobą...MA SUPER DOM
Lili8522 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Bobinku :loveu: -
Pomoc albo śmierć - nie ma czasu !!! Pomóżcie proszę
Lili8522 replied to Plaster1's topic in Już w nowym domu
Ale wiesz Kasia jak to jest, dzisiaj jest a jutro może go nie być :( 'ludzie' -
Pomoc albo śmierć - nie ma czasu !!! Pomóżcie proszę
Lili8522 replied to Plaster1's topic in Już w nowym domu
[quote name='lika1771']Oczywiscie to by było najlepsze,tylko u nas na pomorzu dt nie ma[/QUOTE] Zawsze można zrobić jakąś zrzutkę na transport, już takie kilometry zwierzaki tutaj pokonywały że to chyba nie jest większy problem, tylko jak zawsze problem to KASA na dt lub hotelik :( -
Pomoc albo śmierć - nie ma czasu !!! Pomóżcie proszę
Lili8522 replied to Plaster1's topic in Już w nowym domu
Pierwsza spraw to jest taka że nie wiadomo czy zbierać kase na jakiś hotelik bo w sumie to nie wiadomo czy ta psinka tam jeszcze jest, najlepiej by było gdbyby ktośgo wziął na Tymczasowy Tymczas... Chociaż do znalezienia jakiegoś innego wyjścia -
Tory... pociągi.... śmierć... Magik w hotelu. Dworek w schronisku
Lili8522 replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='ocelot']Na hotel dla 2 psiaczków uzbieramy?[/QUOTE] Witam Cioteczki, kurcze hotel dla dwóch psów może być cięzko ale skoro one sie znają to moeże je umieścić w jednym kojcu i te koszta sie zmniejszają automatycznie. A tak swojądrogą to ładne sobie miejsce na przechadzki wybrały na torach :roll: