-
Posts
62499 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anica
-
Wieści... takie średnie! ale przynajmniej teraz już wiemy co suni dolega! chore serduszko to zawsze poważne schorzenie dla starszego pieska, Anetka sobie z tymi schorzeniami suni spokojnie poradzi ,tylko pewnie na początku będzie trzeba ustawić dawkę! leczenie też nie jest tanie :( biedna maleńka trochę dużo na nią spadło .... tak sobie pomyślałam??? .. czy te cyferki w chipie? można było się pomylić przy odczytaniu? np 3 z 8 czy 1 z 7 ? tak tylko?...
-
... ja już mam dzień z głowy! wyć się chce!.... tragedia! jednego i drugiego! nie można zmierzyć rozpaczy ,beznadziei... co gorsze??? siedzieć od urodzenia w schronisku... czy trafić po śmierci, ukochanej pańci, która pieściła głaskała i spała z nim w łóżeczku do schroniska Ewu, ja będę mogła porozmawiać przez telefon, ok 12 ,zagonili mnie do roboty :)
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
Ja już to zrobiłam!... nie będę ukrywać ...że ja cały czas się uczę! sama nie wiedziałam pewnych rzeczy! :) mocno zaciskam za postępy, Beni -
Ja zaglądam... chyba już tylko po to ,żeby moc ciepłych myśli zostawić dla całej wspaniałej Dosiowej rodzińki
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
Jak dobrze ,że jesteś! czyli może też być inny... problem?! to się ... komplikuje -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
Ojej! cała nadzieja w Sowie... nie spotkałam się jeszcze z takim problemem! biedna Benia, faktycznie :( -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
Zaczynamy ,Nowy tydzień z FanKlubem Dobrego tygodnia wszystkim życzę :) fajnie ,że pani nie zmieniłam imienia :) ciągle uczę się czegoś nowego o kotach! ... i nabieram do nich coraz większej miłości -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
... nieważne :) nie wiem dlaczego kojarzę Ciebie jako znajomą Berni /Sarunia -Niunia ? Miłego dnia, również :) -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
A te jej oczki ,jak malowane -
Taka malunia wpadeczka na początek!.... zaciskam ,żeby się już nie powtórzyła