Jump to content
Dogomania

anica

Members
  • Posts

    62499
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by anica

  1. Wieści... takie średnie! ale przynajmniej teraz już wiemy co suni dolega! chore serduszko to zawsze poważne schorzenie dla starszego pieska, Anetka sobie z tymi schorzeniami suni spokojnie poradzi ,tylko pewnie na początku będzie trzeba ustawić dawkę! leczenie też nie jest tanie :( biedna maleńka trochę dużo na nią spadło .... tak sobie pomyślałam??? .. czy te cyferki w chipie? można było się pomylić przy odczytaniu? np 3 z 8 czy 1 z 7 ? tak tylko?...
  2. ... ja już mam dzień z głowy! wyć się chce!.... tragedia! jednego i drugiego! nie można zmierzyć rozpaczy ,beznadziei... co gorsze??? siedzieć od urodzenia w schronisku... czy trafić po śmierci, ukochanej pańci, która pieściła głaskała i spała z nim w łóżeczku do schroniska Ewu, ja będę mogła porozmawiać przez telefon, ok 12 ,zagonili mnie do roboty :)
  3. Myślałam ze ja przywitam, środę u Gwiazdeczki? ciotki o której wstajecie? Ulv jeszcze do mnie nie dotarła... czekam
  4. Ja już to zrobiłam!... nie będę ukrywać ...że ja cały czas się uczę! sama nie wiedziałam pewnych rzeczy! :) mocno zaciskam za postępy, Beni
  5. Nie ma Bożenko! wczoraj Ewu znalazła DT zobaczymy? może pani nie będą przeszkadzały te 'wypadające kupki' ? przynajmniej tak deklarowała ,zobaczymy? teraz diagnostyka ...i wtedy pomyślimy o wątku, na razie mamy do rozwiązanie jeszcze masę problemów! z tych.... 'na wczoraj' !
  6. Fajny ma ten pycholek! u Anetki szybciutko dojdzie do siebie i tylko .... brać i kochać
  7. Ja zaglądam... chyba już tylko po to ,żeby moc ciepłych myśli zostawić dla całej wspaniałej Dosiowej rodzińki
  8. Jak dobrze ,że jesteś! czyli może też być inny... problem?! to się ... komplikuje
  9. ... cudowna! ale chudzinka straszna! :( ... ładnie powiedziane! Oszroniona Księżniczka :)
  10. Ojej! cała nadzieja w Sowie... nie spotkałam się jeszcze z takim problemem! biedna Benia, faktycznie :(
  11. Wygląda na to ,że chyba będzie podobny problem u innego pieska :( żeby nie 'krakać' jeszcze ,spytam tylko ... czy ktoś słyszał o dr Nowaku z Bielska? może jakieś opinie? Zostawiam moc serdeczności dla wszystkich i głaski dla Czesia
  12. Zaczynamy ,Nowy tydzień z FanKlubem Dobrego tygodnia wszystkim życzę :) fajnie ,że pani nie zmieniłam imienia :) ciągle uczę się czegoś nowego o kotach! ... i nabieram do nich coraz większej miłości
  13. ... najważniejsze ,żebyśmy się razem ,wzajemnie wspierały! :) .... no to chyba Magda już się nie przyda! te zdjęcia są bardzo ładne! .... nawet się nie staram, wyobrazić sobie co musiałaś przejść z Gwiazdunią :( .... co Gwiazdunia musiała przechodzić w schronisku :(
  14. ... nieważne :) nie wiem dlaczego kojarzę Ciebie jako znajomą Berni /Sarunia -Niunia ? Miłego dnia, również :)
  15. Taka malunia wpadeczka na początek!.... zaciskam ,żeby się już nie powtórzyła
  16. Ja również ... jakoś dziwnie wierzę ,że Roxi dołączy do szczęściarzy i będzie miała "swój" domek
×
×
  • Create New...