Jump to content
Dogomania

anica

Members
  • Posts

    62499
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by anica

  1. Jak słodko! mnie również zachwyca psiokocia... czy kociopsia przyjaźń :) czy są jakieś sposoby, żeby pieski z kiciami się zaprzyjaźniły? może jakieś rady?
  2. Jestem na zaproszenie Margo, bardzo dziękuję :) będę myślała jak pomóc! straszna bida! :( a Państwo to wspaniali ludzie! koniecznie musimy takim, pomagać! uważam ,że wsparcie innych dodaje skrzydeł , zostaję z Wami
  3. Zajrzałam z serdecznościami zaległości nadrabiam, dawno nie odwiedzałam Ralfika :) filmiki są ekstra! miód na serce! widać że Ralfik i kumple są szczęśliwi! a Tin Tinek tak czule wylizuje Ralifika że , aż się dziub sam uśmiecha :) Jolu ,ja również podziwiam Ciebie! zresztą zawsze podziwiałam! jesteś dobrym duszkiem, dogo! martwię się , że opieka nad Dinem może być dużym obciążeniem.. a może założyć mu wątek? spróbować pozbierać jakieś deklaracje?
  4. Moli krótko, zwięźle i ciepło ,opisałaś Roxi :) nie będziemy tracić nadziei, będziemy cierpliwie czekać na telefon... TEN telefon najważniejsze ,że teraz ma u ciebie dobrze i już nikt jej nie skrzywdzi! :)
  5. ... żeby te wszystkie nasze bidy miały tyle szczęścia co Sali! Dobrze! ogólnie dobrze :) Anulko , po antybiotyku i całej kuracji ,kaszel w dzień ustał! jak mówi p Ania, zdarza się tylko rano, zwłaszcza jak leży na mostku... hmmm... poranny kaszel? zobaczymy? dobrze ,że jest wizyta u kardiologa 29,06 i wszystko będzie jasne :) badania na robale, wynik ujemny! nie ma żadnych pasożytów! :) Sali jest bardzo mądra i szybko się uczy! w domciu już zachowuje czystość , daje znać kiedy chce wyjść /kręci się do wyjścia/ cała rodzina jest sunią zauroczona,wczoraj wrócili od rodziców p Ani gdzie biegała sobie po ogrodzie z dwoma pieskami , jakby czuła że to... rodzina :) P Ania ,mówi że tak sobie rozmawiały z mamą ,że Salunia ... jakby walczyła o przetrwanie? o rodzinę? żeby tylko , zostać w domciu z ludźmi, jest bardzo grzeczna! usłuchana ,jakby chciała powiedzieć... zobaczcie jaka jestem mądra ,kochana i zdolna! nawet z Manią /kicia/ poukładała sobie 'pozytywne stosunki'. Jak na razie, Mania pozwala podejść do siebie, a kiedy Sali zaczyna ją lizać , myć języczkiem, widać że nie bardzo to lubi i odchodzi, p Ania zastanawia się czy to nie ma związku z rozbudzonym instynktem macierzyńskim? ponieważ sunia ma ,jak na swój wiek i swoją 'figurkę' dość spore 'cycunie' co sugeruje ,że chyba rodziła? Jak zauważyła p Ania ,sunia źle reaguje na duże, starsze panie! podobno wyraźnie się boi i obszczekuje!... ciekawe jak zareaguje na mnie! jesteśmy umówione na spotkanie we wtorek po 15 :)
  6. Brak słów! brak sensu! i przykro bo telefon nadal milczy :( dzisiaj przedłużyłam Dianeczce lento na Białystok!... tak sobie pomyślałam, że to już ,któryś raz... Lento › Odnowienie ogłoszenia Odnowienie ogłoszenia Dodałeś lub odnowiłeś dzisiaj to ogłoszenie. Odnowienie możliwe jest tylko raz na dobę. › Zobacz ogłoszenie: http://bialystok.lento.pl/diana-kochana-sunia-szuka-swojego-domku-,6367131.html › Dodaj nowe ogłoszenie za darmo »
  7. Jak mantrę ,powtórzę za Nesiowatę... Spokojnego dnia
  8. Pięknie! i głęboko! ... bardzo chcę wierzyć ,że właśnie Nelci się uda! widzę tyle mądrości w jej spojrzeniu... oprócz smutku, który poznała, niestety :( ... to jest prawda! ... oczy są oknami duszy!
  9. Margo może dopytam jeszcze dla pewności... czy poszukujemy domku, nawet tymczasowego, ze zwrotem kosztów opieki i leczenia? Dobre myśli zostawiam dla Beluni! żeby z każdą chwilą było lepiej!
  10. Bardzo zdolne! Aniu jak chcesz to przyjdź do mnie lub ,jeśli masz w telefonie to wyślij mi mmsa? :) ... też nie mogą przestać myśleć o nim :( Basiu jak się nie pojawi , żaden domek to może ... założyć mu wątek na dogo , spróbować zebrać deklaracje?.... wiem, wiem!... ale przecież wierzymy w cuda
  11. U Beni, koniecznie muszę się pochwalić swoim pierwszym bazarkiem cegiełkowym i przy okazji! .. tak zupełnie przy okazji Serdecznie zaproszę ,wszystkie panie z FanKlubu :)
  12. A przy okazji! .. tak zupełnie przy okazji Serdecznie zaproszę na mój pierwszy bazarek cegiełkowy :)
  13. Tysiu, że się przypomnę, przepraszam ale czy można by było poogłaszać Bellunię? maluszek podobno ma jakiś domek na horyzoncie? teraz musimy ,tylko pospłacać długi u wetów, ale ... Bellunia jest w strasznym stanie ,nawet nie można jej teraz operować, ma wielkiego guza! musi dojść do siebie ,jest w hoteliku, ale potrzebuje domku ,choćby tymczasowego, ze zwrotem kosztów, może zerknij czy mogłabyś???
  14. Nie! ...ale czy ja mam tu coś do powiedzenia? ja już chyba sama nie wiem czasem co się dzieje dookoła? takie życie w pędzie jest bardzo męczące
  15. Dziękuję :) nooo... to zaciskamy za Majkiego
  16. Ja byłam pewna... że szybko "złapie" jakieś serducho na te uchole! a tu ...nic!:( czekamy! może jeszcze trzeba poczekać dłużej?
  17. .. może, lepiej by było! bo zaraz mi się smutno robi na serduchu! pocieszam się że ma tak dobrze u Kikou, że... tylko czasami, przypomina sobie co musiała przejść...
  18. Niezawodna .. chyba tak! a wygląda...jak jamolcia! jamnior jak nic! ... i znowu lajków ... niet!
  19. Gwiazduniu, zdrowiej i lśnij suniu :) i.... może jednak tak nie hałasuj! czasem duzi , też muszą pospać
  20. I ja się przywitam! serdeczności zostawię w sumie ... nawet nie wiem? dlaczego mi się tak ciepło na sercu zrobiło? ... może dlatego ,że Benia taka .. zaopiekowana
×
×
  • Create New...