-
Posts
62499 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anica
-
Połamana sunia z wiejskiego rowu ma cudowny dom !
anica replied to ala123's topic in Już w nowym domu
Tak jak ja! wyraźnie chce żyć! i dlatego wierzę ,że będzie dobrze! -
Aniu dzwoń , zobaczymy jakie wieści!... też mi bardzo ,bardzo smutno :( on tak bardzo był w Ciebie zapatrzony... i wszystko , wszystko jakby wiedział.... nawet na spacerku , ja się wycofałyśmy ale .... tak trzeba! pamiętasz?!
-
A tak! można tak powiedzieć... szyty na jego miarę Karacik został w ''swoim''domku, chcę wierzyć że to dla niego najlepszy domek na świecie! ludzie sami dorośli ,bez dzieci, wprawdzie młode małżeństwo to rodzina rozwojowa ale rodzice państwa mieszkają razem w jednym domku i zawsze tak jest że jak już się razem zżyją 'nauczą siebie' to nawet jak przyjdzie na świat dziecko to w kochającej rodzince nie jest to problem, Karacik jest bardzo spokojnym i grzecznym chłopcem , raczej z tego na ile go poznałam, jakieś szaleństwa z dziećmi?... tak średnio ;) wyraźnie wszyscy domownicy czekali na Karacika, wyraźnie czuć było od pierwszych chwil ,że chłopak będzie kochany! i on to chyba też wyczuł ;) zresztą Pani, seniorka rodziny tak to ujeła... mieliśmy już w domu ,cztery pieski, teraz długo była przerwa! ale dom bez pieska, to , tak czegoś brakuje?!... długo szukaliśmy! zanim znaleźliśmy Karacika /imię zostaje / żeby nie męczyć wszystkich całą wizytą , napiszę jeszcze tylko ,że umówiliśmy się dzisiaj na telefon, Ania dowie się jak minęła pierwsza noc? a ja zadzwonię za ok 2tygodnie i umówimy się na jakiś wspólny spacerek , wprawdzie to daleko ode mnie ale okolica bardzo urokliwa , Karacik będzie miał swój domek i jeszcze nawet własny ogród :) A z tym klinem??... nooo... to do wyjazdu, jeszcze trochę czasu ,chyba jest... na tego ,klina
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
...a może nasze ciocie, zafundują swoim futerkom porcje ,pysznego ciacha! gwarantuję ,że będzie smakowało Eliczku ,że się powtórzę ... Gdzie mam kochana słać paczkę? proszę napisz Głaski dla Benitki -
Taką sunię na łańcuch?! sami niech się przypną! co możemy dla niej zrobić?
-
To dobrych wiadomości ciąg dalszy, bo i Karacik już w swoim domku szłyśmy z Anią do Państwa pełne niepewności i obaw, do tego jeszcze Karacik był bardzo niespokojny, nawet popiskiwał, jeszcze nie widziałam u niego takiego zachowania jakby wiedział?!... one po prostu ,wiedzą! rozumieją!... telepatia? nie sposób tutaj nie wspomnieć o wspaniałym młodym człowieku, którego Ania poznała na wspólnych spacerkach z Karacikiem, ponieważ mój transport odpadł z uwagi na zmianę godziny /wszyscy domownicy ,wracają dopiero po 17 a chciałyśmy ,żeby wszyscy byli obecni w domciu/ Pan Dominik zaoferował swoją pomoc w podwiezieniu nas do nowego domku ,Karacika, bo tak już teraz ,można powiedzieć , pomimo że pierwsze chwile po wejściu do domku, były pełne niespokojnego popiskiwania Karacika, to już po chwili zaczął z zainteresowaniem obwąchiwać 'teren' i o dziwo podchodził do każdego z domowników, obwąchując , jednak nie spuszczał oczu z Ani, pilnując Jej wzrokiem :) w dość krótkim czasie, jednak przestał nerwowo dyszeć, wyraźnie się uspokajał jakby... docierało do niego ,że zostaje ... że to 'jego miejsce na ziemi' ... ufnie patrzy Pani w oczy... pokochaj mnie! ... to już chyba 'ostatnie' spojrzenie na ukochaną Anię! na nas czas! Karacik zostaje u siebie
-
Połamana sunia z wiejskiego rowu ma cudowny dom !
anica replied to ala123's topic in Już w nowym domu
Ja również się cieszę ,że się zgodzili operować! to najważniejsze! a z resztą sobie poradzimy, jest wsparcie dla suni od tylu wspaniałych osób tutaj ,że musi być dobrze! -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
Przyda się -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
Nie ma, jak to zacząć dzień z fajnymi ludźmi zawsze wolę otaczać się miłymi ,serdecznymi ludźmi, jestem osobą znerwicowaną i działają na mnie jak uspokajający balsam! czasem już leciutki uśmiech na czyjejś twarzy potrafi 'rozładować' napięcie :) trochę już żyję na tym świecie i wiem to na pewno! że jednak ...nie zawsze ludzie z uśmiechem na ustach, to dobrzy ludzie! a ponurak czy ten z 'ciętym' językiem to zły człowiek! wręcz przeciwnie, wręcz przeciwnie!!! ... Bogusiu, kiedyś usłyszałam ,że musi być gorzej ,żeby było lepiej! czego Ci z całego serca ,życzę... żeby było ,lepiej , rozumiem! bo u mnie ,też... ciężko :( staram się zająć czymś ,żeby nie myśleć! ... idę dzisiaj na wizytę PA dla Karacika, trzymajcie kciuki , żeby to był TEN domek :) nie piszę na razie nic ,tylko w naszym FK bo po ostatnich burzach z wizytą dla Karaciki wolę nie prowokować kolejnej.... Eliczku jak znajdziesz chwileczkę to proszę napisz mi na PW na który adres mam wysłać paczkę, chyba kroi mi się znowu wyjazd i wolałabym trochę przyspieszyć z tym bazarkiem :) -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
Dzień dobry pomimo wszystko... niech to będzie Dobry dzień :) -
Połamana sunia z wiejskiego rowu ma cudowny dom !
anica replied to ala123's topic in Już w nowym domu
Wszystko to jest ... porażające :( chcę myśleć ,że to jednak samochód!... teraz to raczej ... trzeba wysyłać ciepłe myśli ,żeby udało się suni jak najszybciej pomóc!...żeby można było ją zoperować!...żeby przestała cierpieć!... Dziękuję numer konta otrzymałam. -
To podobnie jak ja! serdeczności zostawiam i lecę dalej
-
Wygląda ,że chadzamy na spacerki tymi samymi ścieżkami! widzę na zdjęciu mój ukochany Ostrów Tumski?! kto wie, może się kiedyś spotkamy
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
Fajnie zaczynać dzień w FanKlubie ale Super jest jak się zaczyna od takich wieści kocię uratowane! to najważniejsze! może jeszcze jego mam się znajdzie? nie mam pojęcia czy kotki mogą porzucić swoje małe? Eluś, Bogusiu wczoraj nie zajrzałam, miałam gości i nie wypadało mi usiąść przy laptopie a później to już byłam bardzo zmęczona i odpowiadam teraz, Eliczku, jeśli chodzi o podawanie leku uspokajającego ,każdego! to należy podać 1-2godż przed burzą/ bądź sytuacją stresową, ponieważ podobno jak pies już jest przerażony to żaden nie zadziała, trzeba usunąć źródło stresu w tym przypadku w czasie burzy , włączyć głośno radio, zapalić światło, czekać aż grzmoty ustaną/ dawkowanie to 1mg na ok7kg wagi ciała ja swojej Tasiwaga 12,50kg, podaję 1i1/2tabl, /Melantonina 3mg/ waga 12,50kg Melantoninę można podawać ogólnie ,jako środek poprawiający nastruj, co powoduje że pies radzi sobie lepiej ze stresem , podobno jako hormon nie uzależnia i nie posiada tyle działań ubocznych co inne leki uspokajające....tyle przeczytałam w necie, pewnie działania jak każdego leku ,różne u różnych osób, trzeba samemu wypróbować :) https://urodaizdrowie.pl/melatonina-metoda-na-psie-leki -
Połamana sunia z wiejskiego rowu ma cudowny dom !
anica replied to ala123's topic in Już w nowym domu
Alu, też myślę że znalazłaś się w odpowiednim miejscu i w odpowiednim czasie! ... również mam podobne odczucia jeśli chodzi o ...świętowanie tzw porządnych ludzi, takich przykładów jest... miliony! ...masz rację! już się nawet, gadać nie chce! ale u nie... zawsze pięści się same zaciskają a z oczu same kapią łzy!...i to pytanie - Dlaczego? ... napisałam swoją opinię i .... wszystko skasowałam! nie chcę wsadzać kija w mrowiska.. ja również wpłacę skromny grosik, poproszę numer konta... -
Zaglądam... nieustająco z nadzieją! a tu nic! telefon milczy :( ... ale będzie uczta :)
-
Ja bym zadzwoniła! poczują wsparcie! żeby się tylko nie zniechęcili! parę cennych rad może ich uspokoić i naprowadzić jak mają postępować z Nerem... .... dokładnie mam, takie same przemyślenia!