Jump to content
Dogomania

anica

Members
  • Posts

    62499
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by anica

  1. Dobra wiadomość to taka ,że Pan podjął leczenie, niestety nie wygląda to wszystko tak różowo :( ponieważ nie wszystko do końca spamiętałam ale ... ogólny stan zapalny jest mocny ,plus wysoki poziom hematokrytów? hamakrytów? może świadczyć o jakimś guzie na śledzionie? na razie dostał leki i zobaczymy czy będzie przychodził, bo dzisiaj musiałam po pracy lecieć do niego do domu, może resztę napiszę jutro, jestem jeszcze umówiona na cmentarz, może jeszcze ktoś zajrzy i obejrzy te wyniki? Jak myślicie, czy powinnam jednak założyć nowy wątek?
  2. ... odpadłam!....na czarną listę babsztyla!... Elu znam Ciebie ... bo chyba komuś innemu bym w to nie uwierzyła??? ... brak słów!... jak można kogoś tak potraktować????...
  3. Witamy u Watsonka ładnie powiedziane , jednak "ta rasa" ma swoich miłośników, może jeszcze Watson, znajdzie 'swój' domek :)
  4. ... na naszą Isadorę7 zawsze mówiłyśmy na naszych jamniczych wątkach ,Matka, Dorota od jamników :) a Ty chyba ,Elu jesteś ... Matka, Elżbieta od piesków w potrzebie :)
  5. ... no przecież nie będziemy się spierać, Eliczku :)
  6. i Elik ;) a ubranko jak na Usię ,szyte :)
  7. U Taksuni zapalimy światełko pamięci za tych wszystkich za których już nikt nie może zapalić....
  8. Trzeba przyznać ,że nasza Elunia jest wyjątkowa! nie potrafi przejść obok
  9. Witaj ,Aniu ... i ja się dołączę do pytania :)
  10. Spokojnego dnia, pewnie wszystkim towarzyszyć będzie jeszcze dzisiaj, nostalgia, tęsknota i zaduma....nad tym co jest naprawdę ważne w życiu... ile możemy jeszcze zmienić ,żeby było lepsze?... tak, mnie coś na ... refleksję wzięło :)
  11. Wspaniała ,metamorfoza! głaski dla seniora :)
  12. Pamiętamy....
  13. Pamiętamy....
×
×
  • Create New...