-
Posts
62499 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anica
-
>>> ✿ڿڰڿ♥♥ڿڰڿ✿ॐ teodor nareszcie w domu - dziękujemy ✿ڿڰڿ♥♥ڿڰڿ✿ॐ
anica replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
Wiem .. naprawdę to tak jest !!!! co innego serce... co innego rozum... Cieszymy się z tego co mamy !!! czyli Ciebie ... Darze Od Boga !!!! ja to muszę jeszcze duuuużo się nauczyć!! .. czasem mi się zdarza ,że najpierw mówię... później myślę... ale .. Teodorek .. no nie.. wiem on jest ... naprawdę-jakiś wyjątkowy!!!!! matka Dorota od jamników - suuuuuuuuuuuuuuuper :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: -
>>> ✿ڿڰڿ♥♥ڿڰڿ✿ॐ teodor nareszcie w domu - dziękujemy ✿ڿڰڿ♥♥ڿڰڿ✿ॐ
anica replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
Ok ... też uważam ,że jak się zacznie ,to trzeba skończyć... Jakbyście tak razem zamieszkali... to imprezka urodzinowa.. razem :) zawsze to trochę.. taniej wyjdzie :eviltong::lol:;) ja jestem wodniczka -12 luty , jeszcze raz oglądam zdjęcia.. i napatrzyć się nie mogę -chłopak.. jak malowany!!! -
>>> ✿ڿڰڿ♥♥ڿڰڿ✿ॐ teodor nareszcie w domu - dziękujemy ✿ڿڰڿ♥♥ڿڰڿ✿ॐ
anica replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
Kciuki nadal zaciskam... ale te wiadomości... raczej nie najlepsze...poczekamy zatem do środy... a ta data urodzin... a może lepiej nic nie powiem - bo się będziecie śmiały ;) Teodorku jesteś naprawdę śliczny !!! -
Bądź dzielny Atosku ... będzie lepiej ,,, ta pogoda nie sprzyja dla chorego serduszka... ale idzie ochłodzenie..
-
O rety ! jamniczki - niszczarki... Super fotki .. tak minki niewiniątek - uwielbiam je :)
-
Niewidomy Rasti któremu wykruszyły się deklaracje prosi o pomoc !
anica replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
to dobrze ,że tak pogodził się z losem.. -
Staruszek Toro nie ma funduszy na hotel...Proszę Pomóż!
anica replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
Toro hooopsaj .. wysoko :) -
Gapcia dom może mieć tylko jeden - zostaje u nas do końca świata!
anica replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
będę trzymała kciuki za Gabcię ,żeby jak najprędzej .. zaczęła żyć.. normalnie! nie jestem tutaj żadnym autorytetem ,jeśli chodzi o zaburzenia behawioralne ,ale trochę tak z własnego doświadczenia.. mogę powiedzieć ..moja Jasia ,też jest po traumatycznych przejściach i myślę ,że Nutusia ma rację ,chcąc jeszcze troszkę Gabcie poobserwować ,tym samym pozwala jej żyć dłużej w normalnym i do tego doświadczonym domciu -sunia przekonuje się .. że są też.. normalni ludzie! (myślę ,że pewne stany lękowe-pozostaną na zawsze,niestety) a tak istnieje jednak duże ryzyko ,przy adopcji ,że wrażliwa Gabcia się wycofa... jeśli domek nie będzie wiedział jak z sunią postępować.. -
Wyżeł ?Sznaucer?Karma , albo schron ! POMOCY !!!
anica replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
ja rówież skorzystam z zaproszenia i podrzucę :) -
Tak trzymaj Poleńka ! będzie lepiej ,tylko niech się ta pogoda trochę ustabilizuje.. podobno dla chorych serduszek , to nie jest najlepszy czas...
-
No to.... kciuki baaaaaardzo mocno zaciśnięte .....
-
|||| Jamniczka Foczka - CHORE ŁAPKI JUŻ W SWOIM DOMU. DZIęKUJEMY ||||
anica replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
Dziękujemy :) i tak .. wracamy do pracy.. przecież morze potrzeb... -
Spanielka i to co z niej zostało-całkowity wrak psa.pomocy!!!
anica replied to luizkamor's topic in Cocker spaniel angielski
[quote name='luizkamor'][URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/30c8e93e3aa5f956.html[/URL] [URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c4dd290748d638f2.html[/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/86f4d5898e3ccfb0.html"]no przecież wygląda lepiej... włosy chyba odrastają... czas.. na pewno potrzebuje jeszcze więcej czasu.. ale widać ,że jest lepiej...[/URL] -
[quote name='froggyfrog']Kurczę, ja się nie znam na tych bazarkach, jestem tu zupełnym żółtodziobem, mogłabyś to zrobić?[/QUOTE] teraz dopiero doczytałam ( wyjechałam na ten długi łykend) ,chyba już po tych ogłoszeniach.. ale spróbujemy jeśli trzeba , bo nie była ogłaszana - ogłosić :)
-
Przeglądałam ogłoszenia Pajka .. naprawdę.. dobre ! nic bym chyba nie chciała dodać.. musimy być cierpliwe..
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
anica replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Śliczny naprawdę.. jak mu pomóc w tej chorobie - spustoszenie.. wygląda poważnie ? może trzeba kupić leki ? bardzo dużo tego nieszczęścia ostatnio :-( -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
anica replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
my Dziękujemy :) żeby tylko domki się znalazły...