-
Posts
62499 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anica
-
Gapcia dom może mieć tylko jeden - zostaje u nas do końca świata!
anica replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Gapcia obyś często nie musiała do wetów jeździć .. przynajmniej na razie .. mizianka dla suni :) -
odwiedzam maleńką :) co słychać u suni ?
-
Staruszek Toro nie ma funduszy na hotel...Proszę Pomóż!
anica replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
oczywiście ,że wspieramy !!! tylko nie wiem.. jak wspierać ? -
Niewidomy Rasti któremu wykruszyły się deklaracje prosi o pomoc !
anica replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Anju bardzo Ci wspólczuję... przyłączam się do ocelot.. Dziękując za wspaniały czas ,który spędziłyście razem... -
Cały czas myślę o chłopaku :) musimy wierzyć ,że w końcu zadzwoni telefon.. ważne żeby to był TEN telefon!! żebym to ja wiedziała,że mogą się przydać moje zdjęcia to pewnie bym się bardziej postarała :roll: chociaż .. no to tylko moje zdanie.. zdjęcia nie oddają całego uroku Pajka -trzeba Go poznać ! zobaczyć! dotknąć!poczuć jak tuli łepek do dłoni.. i może.. ale to chyba trzeba by zapytać Isadorę - czy to dobry pomysł ? napisać w ogłoszeniach ,że ma wątek na Dogomani ,ująć to w sensie.. udzielania pomocy.. rad.. piszę to na bazie swoich doświadczeń z Jasią a raczej z Jej adopcją ,musiałam stoczyć całą batalię o naszą Jasieńkę (a to stareńka,a to chora nie poradzisz sobie pracując! itp) myślę ,że gdybyśmy wcześniej wiedzieli o Dogo , to na pewno było by łatwiej - zaczynając od porad.. jak zachować się od pierwszego dnia z psiakiem w domciu , poprzez rady w konkretnych schorzeniach .. co robić? gdzie znaleźć pomoc? dobrego weta? jakie leki ? itd - tak naprawdę to tutaj na każde pytanie ,jest rzetelna odpowiedź - takie jest moje zdanie.. może to by pomogło.. w podjęciu decyzji o adopcji ? ..
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
anica replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Bardzo dziękujemy i Pozdrowionka Wzajemnie :))) -
|||| Jamniczka Foczka - CHORE ŁAPKI JUŻ W SWOIM DOMU. DZIęKUJEMY ||||
anica replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
nooo... faktycznie ! nakręciło się ... ale trzymam kciuki i czekam na wiadomości... z dobrych .. to takie ,że jesteśmy i na pewno pomożemy!.. -
>>> ✿ڿڰڿ♥♥ڿڰڿ✿ॐ teodor nareszcie w domu - dziękujemy ✿ڿڰڿ♥♥ڿڰڿ✿ॐ
anica replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
Bardzo .. bardzo mocno będziemy zaciskać kciuki ! będziemy się cieszyć ,jak wizyta ,zakończy się podobnie jak u Jasi :) może to podobna wada serduszka? u Teodorka jest niedomykająca się zastawka? a u Jasi jest niedomykalność mitralna(+) nieznaczne poszerzenie lewej komory i lewego przedsionka -pamiętam ,że jak usłyszałam diagnozę to ,się zdenerwowałam ,okazało się niesłusznie.. bo Jasieńka ma odstawione leki ,które były zalecone jeszcze ze schroniska (chlorowodorek benzadrylu później chyba Vetmedin i Furosemid) u nas się mówi ,że jak Prof Pasławska coś powie to tak jest!! i chyba nawet Jasia ze wszystkich wizyt u Wetów tam się najmniej stresuje :) ufamy Jej .. .a Jasia widać czuje się dobrze :) -
Tolek i jamniki korabiewckie---> nowe fotki.
anica replied to JamniczaRodzina.'s topic in Już w nowym domu
tak.. tak... prosimy - bardzo prosimy.. zdjęcia :) -
niech wszystkie dobre jamnicze moce!.. będą teraz z Tobą .. Poleńka..
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
anica replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Szafra proszę wymiziaj.. tak cieplutko Filemonka ode mnie :) Fart -już ma SOS.. Isadora ..DOBRZE ŻE JESTEŚ !!!!!! Kacperek ....:-( :zly7::2gunfire::2gunfire::2gunfire::nerwy::nerwy: a jeśli mówimy o tym bublu.. to ja.. teraz będę się przyglądać bliżej kampanii reklamowej.. każdego kandydującego? .. przynajmniej dam swój głos na tego który... wspomni chociaż o jakiejkolwiek pomocy dla zwierząt !!! ale czy jest taki ?.. -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
anica replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='szafra']Nasz Filemon w sobotę był wykastrowany. Przed kastracją był zważony - 5 kg ( sama skóra i kosteczki) :shake: Dostaje kapsułki od Anica :loveu: - powinno coś pomóc po tej chorobie. [IMG]http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/549175_366210380082245_186764528026832_968801_982295869_n.jpg[/IMG] Witaj Szafra :) to się chyba nazywa telepatia.. cały czas myślałam o Was :) Filemonek jest naprawdę słodziak .. musi znalaźć wspaniały domek... a jak on się teraz czuje ? a tu następna bida.. trzeba wstawić dane ,bo też fajny chłopak .. -
Spanielka i to co z niej zostało-całkowity wrak psa.pomocy!!!
anica replied to luizkamor's topic in Cocker spaniel angielski
trafiłam do malutkiej- naprawdę fajnie teraz wygląda :) -
Chora, cierpiąca jamniczka szczęśliwa we własnym domu! Dziękujemy!
anica replied to caromina's topic in Już w nowym domu
Aaa .. to czuję się uspokojona ,zastanawiałam się czy to nam tylko trafiają się .. Spioszki i Kopareczki ?! ale swoją drogą -jak one to robią?? jak Jasia jest ze mną w sklepie ,to śpi praktycznie na okrągło :roll: jak jesteśmy na Mazurach, to chodzi ,kopie, nawet jak wygrzewa się w słoneczku to.. co chwilę zmienia miejsce w trawie .. tu i tam ..jest na chodzie bez przerwy :roll: -
To ci.. Lala.. od razu na głęboką wodę :) musimy wierzyć , że ktoś dojrzy Lalę i Jej piękne.. urzekające spojrzenie..
-
>>> ✿ڿڰڿ♥♥ڿڰڿ✿ॐ teodor nareszcie w domu - dziękujemy ✿ڿڰڿ♥♥ڿڰڿ✿ॐ
anica replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
pewnie że tak ,już wystarczająco.. Teodorku wytrzymaj te badania ,bądź dzielny chłopaku u wetów - trzymamy kciuki za ciebie... -
Tolek i jamniki korabiewckie---> nowe fotki.
anica replied to JamniczaRodzina.'s topic in Już w nowym domu
Super wiadomości , znaczy się Yunonka moc ma !!! Przytulaski dla wszystkich...