Jump to content
Dogomania

anica

Members
  • Posts

    62499
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by anica

  1. Bardzo dziękuję :) z tym pisaniem to jest tak.. chyba impulsywnie ,wczoraj.. chyba trochę mnie.. podcięło a raczej zwaliło z nóg! trójłapka Sonia .. choroba Dusi..najpierw ryczałam.. później... bałam się.. wejść na dogo.. naprawdę chyba przez chwilę to cierpienie mnie przerosło! ale później odwiedziłam Ciebie Saruniu .. i naszą Selin.. i pomyślałam.. no można.. usiąść i płakać! ale kto wtedy będzie pomagał ? wiem ,że muszę się jeszcze wiele nauczyć..wiem ,że chcę być z Wami i chcę pomóc ! jeszcze nie wszystko jest dla mnie jasne ale mam nadzieję ,że powoli ucząc się przy Was.. będę dobrą ciocią ... psią ciocią :loveu: teraz chciałabym się pochwalić swoją wizytą u Toli , posłuchałam Jofracy ,że dobrze jest spotkać się jakiś czas po adopcji.. i wszystko jasne.. należy dodać ,że Pan Przemek to... chyba byłby dobry wujek na dogo :)
  2. odwiedzam chłopaka.. Tosiek ma super spanko :) miło i ciepło,cieplutko u Was.. wspaniałe klimaty...
  3. super fajne masz ciocie chłopaku :lol: będzie dobrze..
  4. śliczna Pelasia.. tak dobrze ,że poznała Twoją miłość.. Ciebie.. a teraz .. biega szczęśliwa za TM w jakiś szczególny sposób Pelasia.. jest bliska .. memu sercu.. Kochana..
  5. no to .. kciuki mocno zaciśnięte :kciuki:
  6. Cześć Foczka całuski od Jasiuni a oczka masz cudne :)
  7. Ufff .. są maleńkie , słodkie , szybko znajdą domek..
  8. Super wiadomość :loveu: zasługa wspólna pewnie ,że tak !sunia będzie miała wspaniały domek ,ale Jofracy też należą się podziękowania - uwielbiam takie zakończenia :loveu: Dziękuję Poker i Froggyfrog jesteście wspaniałe :buzi:
  9. no.. i o to chodzi.. Gapcia maleńka.. uwierz ,że już wszystko , będzie dobrze :)
  10. czyli nic... telefon milczy..:niedowia: trzymamy kciuki...
  11. no dramat.. Feliksa :-( jeśli nawet nie chciał podejść .. to strach pomyśleć , jak on tam jest traktowany.. przecież wszyscy znamy.. bezwarunkową miłość naszych Braci Mniejszych ... będziemy czekali na wiadomości o Feliksie..
  12. [quote name='Figunia']Nareszcie jest tak jak być powinno!!!! Cieszę się z Wami i dziękuję! Kacperku: ciesz się szczęściem i zdrowiem długie lata. I zapomnij o przeszłości. Oby wszystkie psie, kocie, królicze, szczurze, kozie itp, itd czujące istoty były szczęśliwe i bezpieczne... Pozdrawiam[/QUOTE] .. bardzo bym chciała !!! Dziękuję również Boni-Bobo i pisz.. pisz!
  13. no tak... Rambo to 100% facet! pieruństwa narobi i ANIOŁ NIEWINNOŚCI :evil_lol::eviltong::cool3: ma szczęście ,że taki kochany jest :calus::calus:
  14. no to na pierwszą.. Laleczko :)
  15. ode mnie też proszę :) Maxiuniu , czekamy dalej... na ten najlepszy domek dla Ciebie.. no przecież musi , telefon kiedyś zadzwonić..
  16. słodko.. słodziutko... życie bez jamników byłby smutne !!!! czekamy na zdjęcia....
  17. Cześć Kacperku , wszystkie jamnicze ciocie są chyba dzisiaj z Wami.. ale będzie się działo :loveu:
  18. [quote name='Lolalola']najwazniejsze zeby malutka byla bezpieczna,z dala od ulic i biduli.......[/QUOTE] i zrobimy wszystko ,żeby tak się stało :)
  19. ..no może się wzmocni.. lub przyzwyczai organizm czy ustabilizuje się luminal (luminal ma szerokie spektrum,przypomniałam sobie ,że kiedyś brał to kolega-zdiagnozowano syndrom Gilberta-bilirubina leci w górę i właśnie luminal obniża poziom ale pamiętam ,że w początkowej fazie brania leku, prawie nie było z nim kontaktu później określił to.. byłem naćpany!!!) więc tak jak mówi Isadora ,luminal ma silne działanie na wątrobę i dla tego potrzebny jest Hepatil a to jej zachowanie.. to też może będzie .. tak jak u kolegi a później będzie dobrze ? z całego serca tego Wam życzę .. cały czas jesteśmy z Wami..
  20. Ovo zasługujesz ślicznotko ,żeby cieszyć się całe życie.. sukces już osiągnęłaś , nie mały.. a duży!... wiesz przecież maleńka! masz Gusiaczka.. Nutusię.. Nas.. i całe jamnicze dogo - najwspanialszą planętę w kosmosie :loveu:
  21. Jaka piękna Zoja.. może jeszcze znajdzie się właściciel - wygląda na zadbaną sunię - OBY:shake:
  22. jakie cudo .. jamnicze.. Kacperku cieszymy się z Tobą :)
  23. odwiedziłam wątek.. Nutusiu.. bardzo proszę zdradź mi jak zarażać tym wirósem 'd' ;) ja bym chciała zarazić cały świat !!!...pandemia dogo... allllllllllllle pięknie by wtedy było :loveu::loveu::loveu:
×
×
  • Create New...