Jump to content
Dogomania

anica

Members
  • Posts

    62499
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by anica

  1. mam nadzieję ,że ta cisza... to dobry znak .. Brunonku nie daj się! nie wolno!...
  2. [h=2][/h] [INDENT] Sonia-8 lat-charakterna. Powód oddania-starsza pani+choroba+brak dalszej opieki ze strony rodziny. tel. 883387049 Brodnica Sunia nie dogaduje się z innymi pieskami, agresja. Sunia zostanie uśpiona jeśli nikt jej nie weźmie . Sonia całe zycie mieszkała tylko z tą panią , widać, że jest z nią bardzo mocno związana, schron byłby dla niej traumą - na to odp jej: "to niech u was zdechnie byle nie u mnie" Bez komentarza. Sunia zostanie uśpiona jeśli nie znajdzie się dla niej nic zastepczego, rodzina jej nie chce. Jeżeli ktoś może pomóc, to kontakt podałam- bezpośredni . Niestety do tej pory nikt się nie zgłosił .. Sonia nadal czeka na domek... [/INDENT]
  3. już po bólu... teraz tylko czekać ...aaaale nudy... Kacperku zdrowiej maleńki! całuję w sam czubeczek noska :)
  4. Celiniu , jaka pomoc Ci rośnie... to się nazywa współpraca;-) Wikunia - Gospodyni :happy1:
  5. Ciotki , czy któraś zna patent.. jak być taką babcią????? a może... to piękno ,wewnętrzne.. tak działa działa... [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg440/scaled.php?server=440&filename=030620120721.jpg&res=landing[/IMG]
  6. Uczta .. uczta zdjęciowa!.. czuję się jak...bym tam była ;) bardzo już się stęskniłam za Korusią , Nerusiem i Kilerkiem.. ta ich .. Sjesta wymiata [url]http://desmond.imageshack.us/Himg513/scaled.php?server=513&filename=18052012010.jpg&res=landing[/url] dla mnie ta fota jest szczególna . Berni.. jak ty to robisz , że tak wyglądasz.....[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg440/scaled.php?server=440&filename=030620120721.jpg&res=landing[/IMG] ale powiem za naszą Selin.. Jeszcze.. jeszcze....
  7. Ojoj Gusiaczku... to prawo serii macie za sobą! .. teraz to już tylko będzie lepiej! a karmę jak będziesz zamawiała to .. lepszy jest ten Britt Premium w filetowych opakowaniach.. też mi ciotki na jamniczym ,doradziły i jestem (czytaj Jasia) bardzo zadowolona , zresztą chyba wszyscy.. jak na razie? teraz będę zmieniać.. chyba na Happy Dog Naturcrog Lamb Rice.. Trzymamy kciuki ,żeby wszystko było OK :kciuki:
  8. Szila ,hooopkaj wysoko do góry! teraz ta piłka nożna.. też pewnie odwraca uwagę , od rzeczy ważnych(czytaj adopcja psiaka) :eviltong:;)
  9. Odwiedzam psiaki :) cuuudo! [url]http://img163.imageshack.us/img163/8269/img201205261546380.jpg[/url]
  10. Miód na serce .. takie wieści!... hmmm ...uciera żółtko z miodem?!... no to... Witaj w klubie.. JamniczoOdjechanych :bigcool:
  11. Super banerek... Marleyku będzie dobrze ,ciotki są z Tobą... zawsze to weselej :eviltong::lol:
  12. no to udanej podróży..:bye:
  13. Bruno , trzymaj się chłopaku... trzymamy kciuki :kciuki:
  14. Odwiedzam Gacusia :) wszystko dobre , co dobrze się kończy... Gacek hooopaj do góry !
  15. Dziękujemy... niestety na chwilę obecną , jeszcze domku nie ma... biedna pańcia... biedna sunia..
  16. Marleyku ,Hopkaj na pierwszą! :)
  17. [quote name='saphira18']linka nie ma bo bazarek wcięło w awarii dogomani, kontakt i dane na pw albo mail;) Hoop Bruno! ps. też jestem za wsparciem z katowickiego konta[/QUOTE] no i super .. ogłoszenia więc mogą być dla Buna :) ty mi odpisałaś ,że można poczekać - wielkie dzięki :) ps.też jestem za wsparciem z katowickiego konta. banerek jest genialny - bardzo mi się podoba :)
  18. Pięka ,słodka .. i jeszcze na szczęście radosna :) ja myślę ,że to tylko sprawa czasu ..i będzie domek , trzymam mocno kciuki :kciuki:
  19. I ja tak też uważam , bardzo mocno trzymam kciuki... najgorzej ,że czas goni... mizianka dla Frytusia :)
  20. Pajusi buziolaki .. mizianka.. przytulaski .. Anusiu ..przecież to nie ważne ,ile masz lat! ważne ,jak wyglądasz! ... aha i chyba jeszcze ?... jak się czujesz? czy jakoś tak to było .. wyglądasz Pięknie! Świeżo! Młodo! .. no przecież .. Mazurska Dziewczyna :happy1: pewnie ,ta czysta wspaniała ,dobra dusza tak dodaje uroku :loveu: Anusiu a może trzeba poszukać jakieś lokalnej ,codziennej gazety.. coś tak jak u nas we Wrocławiu -Wyborcza ? : [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] .. nie wiem czy jest w Olsztynie ? i wysyłamy bezpłatne ogłoszenie z zdjęciem .. bardzo często , te ogłoszenia kończą się sukcesem :) ... mówisz 1telefon?... czekamy.. zobaczymy.. jak widzisz .. jamnicze ciotki są przy Pajuniu !
  21. [quote name='Isadora7']Ja mam pakiety do rozdysponowania, tylko musze linka poszukać[/QUOTE] tu jest 5 pakietów do dyspozycji Isadory ,Ania w niedzilelę ponaglała mne ,żeby zrobić ogłoszenia ,bo chce zakończyć .tu : [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] lub na wątek [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/225925-REAKTYWACJA-30-ogłoszeń-5-zł-a-wszystko-na-Cinka!-Do-24-04-g-20"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...-Do-24-04-g-20[/URL] [INDENT] [/INDENT]
  22. Celinkowy Raj... no inaczej nazwać nie można :loveu: hihihi... ale nabrałaś cioteczki... czy to ten sam Sopelek?... ja też dałam się nabrać :eviltong:
  23. odwiedzam Brutuska :) znajdą chłopaki domki... wierzę w to :) przy takim ,Waszym zaangażowaniu.. nie może być , inaczej :)
×
×
  • Create New...