-
Posts
62499 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anica
-
[quote name='ocelot']Wizyta poadopcyjna ma być w sobotę. Jeśli cokolwiek mnie zaniepokoi pojedziemy tam osobiście. jednak na razie uważam, że nieco przesadzają niektórzy.[/QUOTE] w takich sytuacjach... najlepiej działa , nasz babski instynkt! zdarza się ,że te same sytuacje... ludzie oceniają , zupełnie inaczej...
-
Iga uciekła z DT! Pomocy-Suchy Bór, Opole ratujcie!
anica replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Odwiedzam psinki kochane :) i nic?!.. to Euro.. chyba nam przeszkadza?!... ludzie jakieś mecze oglądają... zamiast ogłoszenia z psiakami :eviltong:;):cool3: -
Cinek w DS, ale ZOSTAWIŁ DŁUGI! Ponad 900 zł DO SPŁACENIA! POMOCY!!!
anica replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
[B][I]W takim razie trzymamy kciuki za niedzielę:happy1::happy1::happy1: !!!!!!!!!!!!![/QUOTE][/I][/B] Cinek Szczęściarzu!!!!!!!!!!!!!!!!!:happy1::happy1::happy1: -
|||| Jamniczka Foczka - CHORE ŁAPKI JUŻ W SWOIM DOMU. DZIęKUJEMY ||||
anica replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
Hihihi... ale ściemka! też się nabrałam ,że to Foczka :-D -
Gapcia dom może mieć tylko jeden - zostaje u nas do końca świata!
anica replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
no i też będzie Fajnie , całuję psiaki :) -
no to... płaczemy razem... [IMG]http://images46.fotosik.pl/1141/94cb4a327767f676gen.jpg[/IMG] Super kochane.. mądre oczka! Wiesz co Bernadko - ja wierzę! że kiedyś poznam Sarunię! ucałuję ten cudny pycholek! a później... pójdziemy na długi.. długi wspaniały spacer! WSZYSCY!!!!! wszyscy którzy będą chcieli... moją Kajcię do dzisiaj.. czuję.. do dzisiaj! a minęły... trzy lata.. i też wiem ,że ta żałoba?!... nie skończy się u mnie NIGDY!!! po prostu ... czas .. uczy nas żyć z tą tęsknotą.. bólem.. rozpaczą... NA ZAWSZE...
-
Szczęśliwe zakończenie Fredzia już w domu stałym :)!!!
anica replied to grazia68's topic in Już w nowym domu
cieszę się również ,że sunia czuje się dobrze :) na gminę to chyba.. w żadnym mieście nie można liczyć!!! ja nie słyszałam w każdym razie o takiej :cool3: na szczęście są media.. i jak się trafi wrażliwego redaktora... skutek gwarantowany!:wallbash: -
Lilka w NOWYM DOMU. Wszystkim z całego serca dziękuję za pomoc!!
anica replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
nie dziwię się ,że tak stawiasz sprawę.. to uczciwe! to życie , uczy nas zachowań!.. ale wiem też ,że wszystkimi opiniami.. po prostu nie można się przejmować!.. przecież są ludzie... i taborety :wallbash: zapisuję sunię... -
Witam ciepło Laleczko :)
-
Witam się cieplutko :)
-
Zaglądam... z nadzieją ,że ta cisza... wróży dobre wiadomości... Dusiu jesteśmy z Tobą maleńka... Księżniczko pierwsza i jedyna!... Zdrówka.. Zdrówka...Zdrówka!
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
anica replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7']Możesz pisać na Berdyczów. Teamu dogo to nie interesuje, takie problemy były już zgłaszane.[/QUOTE] skoro tak , to szkoda cennego czasu (i tak jest go ciągle za mało!!!!) lepiej poświęcić go.. dla naszych jamniorków w potrzebie!!!! rzuciłam temat , bo był problem.. ale ile w życiu jest tych problemów nie rozwiązanych ... wiemy ... wiemy! niekoniecznie dla tego , że nie ma możliwości... -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
anica replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
zrobiłam zdjęcia telefonem... z ekranu laptopa ,podobno wyszło bardzo dobrze mari23 powiedziała ,że idealnie :roll: teraz tylko trzymam kciuki ,żeby się udało!.. żeby Sonia , chwyciła Panią za serce.. -
Zimowa jamniczka - PELASIA ODESZŁA ZA TM [*]
anica replied to malagos's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Często odwiedzam Pelasię... lubię patrzeć na dziewczyny... niesamowite to podobieństwo.. nawet skórka przy szyi ,pod bródką .. taka sama... -
Niewidomy Rasti któremu wykruszyły się deklaracje prosi o pomoc !
anica replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Rastusiu , wieczorne mizianka :) -
Pajcio skarbeńku całuję Ciebie na dobranoc.. życzę słodkich snów.. o Wspaniałym domku :)
-
To i owo o Ovo wyrwanej z olkuskiej mordowni - Ovka ma DS
anica replied to Gusiaczek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']Widzisz? Są tacy, co mają gorzej, bo odchudzać im się przyszło z powodu tej "wiedzy" ludzkiej w Internecie zdobytej ;)[/QUOTE] no i ja też.. tak mam! to znaczy... odchudzać mi się przyszło.. nie jesteś sama Ovolinko !.. nie martw się razem , to zawsze raźniej :) -
Berni kochana...już dawno się tak nie wzruszyłam...tak pięknie z uczuciem piszesz o Saruni. że nie można inaczej.. łzy same płyną..zadumałam się przez chwilę...nad sensem?!..pogrążona sama w swoim bólu i żałobie..zwątpiłam nie raz!..teraz w tej chwili chyba coś widzę ( sama wiesz ,że nie zawsze patrzeć , znaczy widzieć ) nie ma chyba większego szczęścia niż kochać i być kochaną !!!Sarunia czas jaki miała tu ,na ziemi , była szczęśliwa i kochana w każdym Twoim słowie ,zdjęciu ,ruchu ..widać miłość i tego nic nie jest w stanie zmienić! Ona.. biega szczęśliwa teraz za TM...aż kiedyś , zatrzyma się odwróci...i spojrzy Ci z miłością ,głęboko w oczy.. tak jak to było kiedyś.. i wtedy... Już nic Was nigdy nie rozdzieli... tak to prawda! Kochani żyją wiecznie...
-
Lilka w NOWYM DOMU. Wszystkim z całego serca dziękuję za pomoc!!
anica replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Jestem.. masakra :-( tak na szybko .. no nie wiem?... malagos ,udało się znaleźć domek dla Bruneta - może spróbujmy ?:???: -
Jamnikowaty Ząbek od 2 lat w DT. Pomóżcie ogłaszać i szukać DS!
anica replied to ana666's topic in Już w nowym domu
Ząbeczku odwiedzam Ciebie z nadzieją.. ale teraz to wszyscy.. chyba mecze oglądają.. zamiast... ogłoszeń z psiakami :nonono2: ale poczekamy.. poczekamy.. No kto ma taki pycholek ,jak ty!.. no kto? :kiss_2: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/1577/311822991a717ab6.jpg[/IMG][/URL]