barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agula99']Do Kajuni też nikt nie zagląda, nie podtrzyma na duchu...nie napisze "no to trzymam kciuki" ech...:([/QUOTE] Trzymam kciuki i zagladam nawet jak nie piszę... -
[quote name='Roszpunka']Cioteczki kochane! Pako przestał się drapać! Po weekendzie, kiedy wszystko ogarnę, doszczepię chłopaka na wirusówki i zaczynamy chłopaka ogłaszać :) Pora na własny domek :)[/QUOTE] :lol::lol::lol: A jak Pakuś w rankingu do kaledarza? Niestety 27-go tam nie zajrzalam. Zapomnialam, ze to koniec glosowania. :oops:
-
[quote name='Zosia123']Zapraszam na bazarek częściowo dla Viki - będę wdzięczna za podrzucanie :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/216784-PSIACZKOWY-BAZAREK-%29-na-4-psiaki-do-11-listopada-%29?p=17885305#post17885305[/url][/QUOTE] Zosiu, oczywiście, że będę podrzucać :lol::lol::lol:
-
Blondi zginęła tragicznie w Warszawie !!!
barb replied to Becia66's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
To trzymam kciuki, zeby Pan i domek okazali sie ok. :lol: Czytalam, że Inga potwooornie zajęta, jeszcze teraz doszla jej Mimi. -
Skoro Fudze tak dobrze z swoim Państwem i Państwu z Fugą to może Paju moglabyś juz usunąć jej ogloszenie z Przemyślaka ? :lol: Tu wklejam link [url]http://www.ogloszenia.przemysl.pl/76845[/url] Chyba, ze masz kolejną podopieczną, która pasuje do tego ogłoszenia? ;)
-
Czoko - jak smaczny kawałek czekolady. MA DOM!!!
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Becia66']raczej na pewno można. Ja twoim sposobem barb, pousuwałam ogłoszenia Berrego, masz rację że za dużo niepotrzebnych ogłoszeń zaśmieca portale i czasami nawet kilka miesięcy krążą po internecie chociaż psiaka już dawno nie ma.[/QUOTE] Dziekuje Beciu za odpowiedź i za zrozumienie. :lol: -
Czoko - jak smaczny kawałek czekolady. MA DOM!!!
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='majuska']Ale się cieszę, że mamy w Krośnie kolejny fajny domek [/QUOTE] To juz chyba ogłoszenia Czoka można usuwać? -
Blondi zginęła tragicznie w Warszawie !!!
barb replied to Becia66's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A ten labrador w tytule watku i w pierwszym poscie to ok jest? -
W górę Viki !
-
[quote name='barb']Zamówilam. Ale dziewczyny juz zasypane zamowieniami.[/QUOTE] Viki sie zalapala:multi::multi::multi:
-
Jamniczek Kubuś jako aniołek uciekł za TM [*] ;(
barb replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Klaudus__']Pani Teresa i Pani Basia dały tej kobiecie 100 zł nagrody. Dołóżmy chociaż po 5 zł - i nazbiera się 100 zł za Kubulowową nagrodę. Na jakie konto przesłać? -
[quote name='barb']Iwstar, dostalaś jakąś odpowiedź ?[/QUOTE] Ja dziś tez nie moglam sie zalogować na [url]www.adopcje.org[/url] A psy, ktore usunelam - dalej figuruja na stronie. Co sie stalo z tym portalem ? :shake: Porazka. A taki był świetny kiedyś.
-
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
barb replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07'] musze z przykrością stwierdzić że Oczka nie jest fotogeniczna. To znaczy ładnie wygląda na zdjęciach ale ciągle tak samo, każde jej zdjęcie jest takie samo, nie oddaje jej uroku, jej słodkiego zachowania, delikatności i czułości jaką ma dla człowieka w swoim serduszku.[/QUOTE] Oczka nie jest fotogeniczna ? Ona jest przesliczna na zdjeciach.:lol: To dziwne, ze zupełnie cicho w sprawie domku. Pisałas do Kalvy na PW i nic? -
[quote name='iwstar58']W związku z tym, że nasze dolnośląskie strony nie działają a nawet nie mogę zalogować się do portalu, wysłałam maila do technicznego.[/QUOTE] Iwstar, dostalaś jakąś odpowiedź ?
-
[quote name='barb']Myslisz, ze moge zamowić dla Viki za Patrycje? Ona pisala na watku Hery, ze wyjeżdza, nie wiem czy ma dostep do internetu?[/QUOTE] Zamówilam. Ale dziewczyny juz zasypane zamowieniami.
-
Myslisz, ze moge zamowić dla Viki za Patrycje? Ona pisala na watku Hery, ze wyjeżdza, nie wiem czy ma dostep do internetu?
-
[quote name='Basia1244']skorzystajcie póki chcą robić! [url]http://www.dogomania.pl/threads/216502-Oferuj%C4%99-po-20-og%C5%82-dla-ka%C5%BCdego-psiaka-z-dogo[/url][/QUOTE] Basia to sa darmowe ogloszenia? Czy coś źle zrozumiałam?
-
[quote name='barb']Hera juz w domku, teraz kolej na ciebie Vikuniu ;)[/QUOTE] W górę Viki !!!
-
[quote name='Gonia13'] W sumie wcale sie nie dziwię że nie odpisali. O[/QUOTE] To troche bardziej skomplikowane bo odpowiedż dostalam tylko informacji o suniach nie. :shake: Ale jak kolejna osoba, zwroci się w tej samej sprawie to moze coś uzyska. Dlatego sprobuj.
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Jamniczek Kubuś jako aniołek uciekł za TM [*] ;(
barb replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A wstawiony jest Kubuś do bazy zwierzat zaginionych na dogo? -
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
barb replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='Sarunia-Niunia']Barb, tu link do wątku Kubusia: [url]http://www.dogomania.pl/threads/208464-Jutro-wielkie-poszukiwania-KUBY!!Kubu%C5%9B-uciek%C5%82-z-ds!dogomaniacy-z-jaworzna-pom%C3%B3%C5%BCcie!/page12[/url][/QUOTE] Dziekuje, zajrze. -
[quote name='barb']Na pierwszą Vikuniu ![/QUOTE] Hera juz w domku, teraz kolej na ciebie Vikuniu ;)
-
[quote name='inga.mm']Sorki, jestem zmęczona. To pytanie powinnam skierować do iny. [SIZE=5][I][FONT=Georgia][SIZE=3][URL="http://www.dogomania.pl/threads/216445-50-kleszczy-na-3-kilowym-cia%C5%82ku-mikro-sunia-z-lasu-pilnie-potrzebuje-domu"]Mimi - 50 kleszczy na 3-kilowym ciałku - mikro sunia z lasu[/URL][/SIZE] [/FONT][/I][/SIZE][/QUOTE] Nic nie szkodzi. Zagladałam juz na watek sunieczki i zapisze go sobie.