barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
Czoko - jak smaczny kawałek czekolady. MA DOM!!!
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Becia66']Nie jest tak żle bo [B]Czoko ma dom tak na 95%, polecony bardzo i sprawdzony. Trafi do Bratkówki pod Krosnem do usportowionej rodziny / biegi, tenis itp./ i zamieszka w domu z dużym ogrodem. Wydaje ni się, że to strzał w dziesiątkę, i co wy na to? Więc kciuki prosimy trzymać. [/B][/QUOTE] Oczywiscie trzymamy kciuki i czekamy cierpliwie na rozwój sytuacji. -
Czoko - jak smaczny kawałek czekolady. MA DOM!!!
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='mlody0040']Czokuś się ładnie prezetuje na tle jesiennych leżących liści :):):)[/QUOTE] Rzeczywiście przepiękne te zdjęcia. :lol: Dziś odnowilam Czokusiowi ogloszenie na Jaroslawiaku. Mial ponad 140 wejść. Szkoda, że nie mialo to przelozenia na telefony. :shake: -
Blondi zginęła tragicznie w Warszawie !!!
barb replied to Becia66's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Na wszelki wypadek pozwolilam sobie skopiować i wkleić jakby ktoś nie mial konta na fb Termin 18 października o 08:00 - 18 stycznia 2012 o 11:00 Lokalizacja Boguchwale k/Rzeszowa Stworzone przez: Nina Michnik Więcej informacji Blondi - jak miniatura labradora biszkoptowego. Blondi - przesłodka, ok. 2-letnia sunia przypominająca miniaturkę labradora w kolorze biszkoptowym. Jest też jak labrador bardzo wesoła, miła i kontaktowa. Ma łagodny, uległy charakter, zgadza się z innymi pieskami, kocha dzieci. Została wyrzucona z samochodu , a mimo to pełna radości i optymizmu. Włazi na kolanka, uwielbia być głaskana, wręcz dopomina się o pieszczoty. Będzie wspaniałym towarzyszem dla całej rodziny. Blondi przebywa w przytulisku w Boguchwale k/Rzeszowa. Kontakt [email protected] tel. 606262450 Zdjęcia Blondi oraz tym samym wątek na dogomani: http://www.dogomania.pl/threads/207874-Blondi-jak-miniatura-labradora-biszkoptowego. Aby dać Blondi szansę, prześlij proszę to wydarzenie innym, tak aby było więcej ludzi, którzy mogli by się sunią zainteresować. Tablica Dziewczyny rzadko bywam na dogo bo ostatnio miewalam problemy z wejściem do internetu a przedwczoraj calkiem padl mi komputer. -
[quote name='Gabrysia1999']Mustafa śliczna, spokojna suka która tęskni za człowiekiem. Mam nadzieje ze szybko znajdzie dom.[/QUOTE] Gabrysiu, jesteś pewna, że Mustafa to suka? Nie pies?
-
[quote name='NUBIK']Niestety to nie ja adoptowałam Chabę. Zastała wcześniej wzięta ze schroniska. [/QUOTE] Szkoda. A jak przebiega akcja "Ciepły koc na zimna noc? Czytalam, ze 22.10.2011 r. dary zostaną przewiezione do Schroniska.
-
[quote name='Becia66']Agula, wszystko dograne. Mimi jedzie w niedzielę o świcie do Warszawy i stamtąd zostanie odebrana bezpośrednio do swojego domku.[/QUOTE] To trzymamy mocno kciuki za Mimi.
-
Przeuroczy pit bull "przywiązał się smyczą do schroniska"
barb replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
[quote name='baster i lusi']Nikt nie wie co u psiaka ,czy nadal jest w schronisku.bo jeśli tak to wykupię mu ogłoszenia.[/QUOTE] Ze strony schroniska wynika, że tak. Dla pewności skontaktuj sie moze bezpośrednio z Kierownikiem. Rozumiem, ze chodzi Ci o Hakenbuscha bo Kama znalazla dom -
[quote name='cyga-fryga']A co wy się tak wszyscy odcinacie? :) Za to nowi wolontariusze niby się zarejestrowali...wymiana kadr w schronie czy jak?;)[/QUOTE] Nie bylam nigdy wolontariuszem ale staralam sie promować schronisko i pomagać w adopcjach zwierząt poprzez ogloszenia, wstawianie na wątki, itp.
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Dziewczyny mialam juz nie pisac na orzechowskich wątkach ale .... Przedwczoraj spotkalam Pania Martę, ktora rzeczywiscie odwiedzila Chabe w jej nowym domu. Mała trafila do miejscowosci pod Przemyślem, mieszka w budzie, ale moze swobodnie biegać po dobrze ogrodzonym podwórku - co przy jej ogromnej energii jest bardzo ważne. Do towarzystwa ma kota, z ktorym sie bawi. Przed zimą ma obiecane jeszcze jedne odwiedziny. Osobiście troche mi było smutno z powodu tej budy ale w schronisku tez musialaby spędzać zycie w budzie i w dodatku w boksie.
-
Zapewne masz racje Beciu tylko jest tu niestety pewna niekonsekwencja.
-
[quote name='Agula99']Nie, chyba nie mam już ochoty się w to angażować....[/QUOTE] Agulu bardzo się angażowalaś. To ty mnie zmobilizowalaś, żeby poprosić o foty, zaaktualizować ogloszenia. Sciągnęlas Tu dziewczyny, Figa zrobila śliczne, artystyczne zdjecie malej. Szpilka wyroznione Allegro, Neczka i Sunia2000 tez oglaszaly maleństwo. A mnostwo osob na dogo trzymalo kciuki. A przede wszstkim Majka zalozyla wątek.
-
.......................................
-
Czoko - jak smaczny kawałek czekolady. MA DOM!!!
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='barb']He,he. Mnie trafil wczoraj ! :angryy:[/QUOTE] Ale z innego powodu.:angryy: O Czoko jeszcze nie wiedzialam. :shake: -
[quote name='Agula99'] To skąd będzie wiadomo, że Chabunia jest w dobrym domku??? Ja bym nie mogła spać po nocy, człowiek się stara, a tu nie pytać, nie przeszkadzać?? To po jaką....te podziękowania powyżej???[/QUOTE] W mailu jest napisane, że dom sprawdzila Pani Marta, u której Chaba była na dt i jest ok. Ona nie zostawila by suni w zlym domu.
-
Jak będę wiedzieć coś więcej to napiszę.
-
I co PW doszlo?
-
Czoko - jak smaczny kawałek czekolady. MA DOM!!!
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agula99']A teraz to ja już nic nie wiem, nie będę pisała bo mnie ........... trafia!!!![/QUOTE] He,he. Mnie trafil wczoraj ! :angryy: -
Czoko - jak smaczny kawałek czekolady. MA DOM!!!
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agula99']Chyba Czoko??? A nie Pako??? ;) A wstaw, wstaw!!!! Czoko aktywny, uwielbia spacery, biegi, wstaw!!![/QUOTE] Wstawiony. Zobaczcie czy moze być ? Kontakt jest na Becię. Państwo zdecydowanie i ostatecznie sie rozmyslili? Ale Ninka zostaje u nich? -
Czoko - jak smaczny kawałek czekolady. MA DOM!!!
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agula99']Chyba Czoko??? A nie Pako??? ;) A wstaw, wstaw!!!! Czoko aktywny, uwielbia spacery, biegi, wstaw!!![/QUOTE] Oczywiście, ze chodzilo o Czoko ;). -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
barb replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='funia']Tak sobie myślę po cichu .....Ze jak pojedziemy do Henia to moze lepiej abym ja się nie pokazawała Heniowi ....On jak mnie zobaczy to zwariuje ...Moze zechce uciekać? [/QUOTE] Wiesz, też o tym myslalam. Ja mialam u siebie znaleziona sunie tylko przez trzy tygodnie, odwiedziłam ja po trzech kolejnych, a mała chciala się zdecydowanie zabierać ze mna z powrotem, wydostala sie nawet przez ogrodzenie, mimo że trafila do naprawdę dobrego domku. -
Czoko - jak smaczny kawałek czekolady. MA DOM!!!
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Porazka. A to pewne, ze sie ostatecznie rozmyslili? Zajrzyj na ten watek - czy jest sens wstawiać tam Pako? [url]http://www.dogomania.pl/threads/215957-Dom-dla-dużej-suki-lub-psa[/url] -
Czoko - jak smaczny kawałek czekolady. MA DOM!!!
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agula99']Czoko znowu do ogłaszania!!! Jak mi go żal, tak psina nie ma szczęścia!!!!! Bez komentarza.... :( Kto znowu pomoże w ogłoszeniach??? Pomocy!!!!![/QUOTE] To Państwo jednak go nie wezmą ? Te dwa ogłoszenia Czokusia na szczęście zostawiłam.