Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. [quote name='Becia66']Nie jest tak żle bo [B]Czoko ma dom tak na 95%, polecony bardzo i sprawdzony. Trafi do Bratkówki pod Krosnem do usportowionej rodziny / biegi, tenis itp./ i zamieszka w domu z dużym ogrodem. Wydaje ni się, że to strzał w dziesiątkę, i co wy na to? Więc kciuki prosimy trzymać. [/B][/QUOTE] Oczywiscie trzymamy kciuki i czekamy cierpliwie na rozwój sytuacji.
  2. [quote name='mlody0040']Czokuś się ładnie prezetuje na tle jesiennych leżących liści :):):)[/QUOTE] Rzeczywiście przepiękne te zdjęcia. :lol: Dziś odnowilam Czokusiowi ogloszenie na Jaroslawiaku. Mial ponad 140 wejść. Szkoda, że nie mialo to przelozenia na telefony. :shake:
  3. Na wszelki wypadek pozwolilam sobie skopiować i wkleić jakby ktoś nie mial konta na fb Termin 18 października o 08:00 - 18 stycznia 2012 o 11:00 Lokalizacja Boguchwale k/Rzeszowa Stworzone przez: Nina Michnik Więcej informacji Blondi - jak miniatura labradora biszkoptowego. Blondi - przesłodka, ok. 2-letnia sunia przypominająca miniaturkę labradora w kolorze biszkoptowym. Jest też jak labrador bardzo wesoła, miła i kontaktowa. Ma łagodny, uległy charakter, zgadza się z innymi pieskami, kocha dzieci. Została wyrzucona z samochodu , a mimo to pełna radości i optymizmu. Włazi na kolanka, uwielbia być głaskana, wręcz dopomina się o pieszczoty. Będzie wspaniałym towarzyszem dla całej rodziny. Blondi przebywa w przytulisku w Boguchwale k/Rzeszowa. Kontakt [email protected] tel. 606262450 Zdjęcia Blondi oraz tym samym wątek na dogomani: http://www.dogomania.pl/threads/207874-Blondi-jak-miniatura-labradora-biszkoptowego. Aby dać Blondi szansę, prześlij proszę to wydarzenie innym, tak aby było więcej ludzi, którzy mogli by się sunią zainteresować. Tablica Dziewczyny rzadko bywam na dogo bo ostatnio miewalam problemy z wejściem do internetu a przedwczoraj calkiem padl mi komputer.
  4. [quote name='Agula99']Psiaczki wyglądają jak braciszek i siostrzyczka i tak są ze sobą zżyte, zapraszamy na ich wątek i prosimy o ogłoszenia!!![/QUOTE] Agula jakiej one są wielkości? Uzupelnilabym ogłoszenie. Ostatnio mam problem z dostępem do internetu, dlatego rzadko zaglądam.
  5. [quote name='Gabrysia1999']Mustafa śliczna, spokojna suka która tęskni za człowiekiem. Mam nadzieje ze szybko znajdzie dom.[/QUOTE] Gabrysiu, jesteś pewna, że Mustafa to suka? Nie pies?
  6. [quote name='NUBIK']Niestety to nie ja adoptowałam Chabę. Zastała wcześniej wzięta ze schroniska. [/QUOTE] Szkoda. A jak przebiega akcja "Ciepły koc na zimna noc? Czytalam, ze 22.10.2011 r. dary zostaną przewiezione do Schroniska.
  7. [quote name='Becia66']Agula, wszystko dograne. Mimi jedzie w niedzielę o świcie do Warszawy i stamtąd zostanie odebrana bezpośrednio do swojego domku.[/QUOTE] To trzymamy mocno kciuki za Mimi.
  8. [quote name='baster i lusi']Nikt nie wie co u psiaka ,czy nadal jest w schronisku.bo jeśli tak to wykupię mu ogłoszenia.[/QUOTE] Ze strony schroniska wynika, że tak. Dla pewności skontaktuj sie moze bezpośrednio z Kierownikiem. Rozumiem, ze chodzi Ci o Hakenbuscha bo Kama znalazla dom
  9. [quote name='cyga-fryga']A co wy się tak wszyscy odcinacie? :) Za to nowi wolontariusze niby się zarejestrowali...wymiana kadr w schronie czy jak?;)[/QUOTE] Nie bylam nigdy wolontariuszem ale staralam sie promować schronisko i pomagać w adopcjach zwierząt poprzez ogloszenia, wstawianie na wątki, itp.
  10. Dziewczyny mialam juz nie pisac na orzechowskich wątkach ale .... Przedwczoraj spotkalam Pania Martę, ktora rzeczywiscie odwiedzila Chabe w jej nowym domu. Mała trafila do miejscowosci pod Przemyślem, mieszka w budzie, ale moze swobodnie biegać po dobrze ogrodzonym podwórku - co przy jej ogromnej energii jest bardzo ważne. Do towarzystwa ma kota, z ktorym sie bawi. Przed zimą ma obiecane jeszcze jedne odwiedziny. Osobiście troche mi było smutno z powodu tej budy ale w schronisku tez musialaby spędzać zycie w budzie i w dodatku w boksie.
  11. Zapewne masz racje Beciu tylko jest tu niestety pewna niekonsekwencja.
  12. [quote name='Agula99']Nie, chyba nie mam już ochoty się w to angażować....[/QUOTE] Agulu bardzo się angażowalaś. To ty mnie zmobilizowalaś, żeby poprosić o foty, zaaktualizować ogloszenia. Sciągnęlas Tu dziewczyny, Figa zrobila śliczne, artystyczne zdjecie malej. Szpilka wyroznione Allegro, Neczka i Sunia2000 tez oglaszaly maleństwo. A mnostwo osob na dogo trzymalo kciuki. A przede wszstkim Majka zalozyla wątek.
  13. .......................................
  14. [quote name='barb']He,he. Mnie trafil wczoraj ! :angryy:[/QUOTE] Ale z innego powodu.:angryy: O Czoko jeszcze nie wiedzialam. :shake:
  15. [quote name='Agula99'] To skąd będzie wiadomo, że Chabunia jest w dobrym domku??? Ja bym nie mogła spać po nocy, człowiek się stara, a tu nie pytać, nie przeszkadzać?? To po jaką....te podziękowania powyżej???[/QUOTE] W mailu jest napisane, że dom sprawdzila Pani Marta, u której Chaba była na dt i jest ok. Ona nie zostawila by suni w zlym domu.
  16. Jak będę wiedzieć coś więcej to napiszę.
  17. I co PW doszlo?
  18. [quote name='Agula99']Tak można napisać![/QUOTE] To uzupelnię.
  19. [quote name='Agula99']A teraz to ja już nic nie wiem, nie będę pisała bo mnie ........... trafia!!!![/QUOTE] He,he. Mnie trafil wczoraj ! :angryy:
  20. [quote name='Agula99']Chyba Czoko??? A nie Pako??? ;) A wstaw, wstaw!!!! Czoko aktywny, uwielbia spacery, biegi, wstaw!!![/QUOTE] Wstawiony. Zobaczcie czy moze być ? Kontakt jest na Becię. Państwo zdecydowanie i ostatecznie sie rozmyslili? Ale Ninka zostaje u nich?
  21. [quote name='Agula99']Chyba Czoko??? A nie Pako??? ;) A wstaw, wstaw!!!! Czoko aktywny, uwielbia spacery, biegi, wstaw!!![/QUOTE] Oczywiście, ze chodzilo o Czoko ;).
  22. [quote name='funia']Tak sobie myślę po cichu .....Ze jak pojedziemy do Henia to moze lepiej abym ja się nie pokazawała Heniowi ....On jak mnie zobaczy to zwariuje ...Moze zechce uciekać? [/QUOTE] Wiesz, też o tym myslalam. Ja mialam u siebie znaleziona sunie tylko przez trzy tygodnie, odwiedziłam ja po trzech kolejnych, a mała chciala się zdecydowanie zabierać ze mna z powrotem, wydostala sie nawet przez ogrodzenie, mimo że trafila do naprawdę dobrego domku.
  23. Porazka. A to pewne, ze sie ostatecznie rozmyslili? Zajrzyj na ten watek - czy jest sens wstawiać tam Pako? [url]http://www.dogomania.pl/threads/215957-Dom-dla-dużej-suki-lub-psa[/url]
  24. [quote name='Agula99']Czoko znowu do ogłaszania!!! Jak mi go żal, tak psina nie ma szczęścia!!!!! Bez komentarza.... :( Kto znowu pomoże w ogłoszeniach??? Pomocy!!!!![/QUOTE] To Państwo jednak go nie wezmą ? Te dwa ogłoszenia Czokusia na szczęście zostawiłam.
  25. [quote name='Sabina02'] Ale widze, ze Malpka i Saga maja domek! :multi: :multi: :multi:Z checia je wywale z moich ogloszen! :evil_lol:[/QUOTE] Może poczekaj jeszcze troszke - zdarzają sie zwroty z adopcji.
×
×
  • Create New...