barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
barb replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='andegawenka']:crazyeye: ale wypas reklama suni że ho ho:loveu:[/QUOTE] To wszystko z wątku. ;) -
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
barb replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='barb']Ciotki zobaczcie ten wątek [url]http://www.dogomania.pl/threads/217045-Dom-dla-psa-lubiącego-dzieci-z-kujawsko-pomorskiego-lub-z-możliwością-transportu[/url]. Czy mozna tam zaproponować Oczulke? N [/QUOTE] Wkleilam - post 16, jeśli coś trzeba poprawić to piszcie. Aha i ile lat moze mieć Oczka ? Jakoś mi to umknęło? -
Pako - nasz jamniorek już na kanapce w swoim domu!!
barb replied to majuska's topic in Już w nowym domu
[quote name='majuska'] [B]Barb[/B] ...jasne, że wklejaj nasze psiaki na różne wątki ....[/QUOTE] Wiesz, ze z tymi wątkami "przyjmę psa" jest rożnie. Niektorzy ograniczają się tylko do ich założenia, niektorzy traktują zlożone oferty poważnie i jakiś szczęściarz znajduje domek. W Przytulisku okazjonalnie bywały dziewczynki i Agula może coś więcej wiedzieć o stosunku Pakusia do nich. No i ta odległość... Konieczność organizacji transportu.. Dlatego pisalam, ze zadecyduje Becia - bo wiem, ze to wszystko teraz na jej głowie. Majusko, a Ty dalej w domku ?:crazyeye: -
Przeuroczy pit bull "przywiązał się smyczą do schroniska"
barb replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nikaragua']może zaglądają tu jakieś mamy? albo babcie? zapraszam na bazarek z rzeczami dla dzieci takich około 10-15 lat :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/216444[/url] bazar się kończy jutro (ale mogę powtórzyć jeśli ktoś nie zdąży)[/QUOTE] Nikaragua to autorka wierszyka o "orzechowskiej" Chabie . ;) Wprawdzie bazarek na ktory, zaprasza już się zakończyl ale będzie powtorzony a drugi - róznościowy jest w jej podpisie.;) -
[quote name='Nikaragua']może zaglądają tu jakieś mamy? albo babcie? zapraszam na bazarek z rzeczami dla dzieci takich około 10-15 lat :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/216444[/url] bazar się kończy jutro (ale mogę powtórzyć jeśli ktoś nie zdąży)[/QUOTE] ikaragua to autorka wierszyka o "orzechowskiej" Chabie . ;) Wprawdzie bazarek na ktory, zaprasza już się zakończyl ale będzie powtorzony a drugi - róznościowy jest w jej podpisie.;)
-
[quote name='Nikaragua']może zaglądają tu jakieś mamy? albo babcie? zapraszam na bazarek z rzeczami dla dzieci takich około 10-15 lat :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/216444[/url] bazar się kończy jutro (ale mogę powtórzyć jeśli ktoś nie zdąży)[/QUOTE] Nikaragua to autorka wierszyka o "orzechowskiej" Chabie . ;) Wprawdzie bazarek na ktory, zaprasza już się zakończyl ale będzie powtorzony a drugi - róznościowy jest w jej podpisie. ;)
-
[quote name='Nikaragua']może zaglądają tu jakieś mamy? albo babcie? zapraszam na bazarek z rzeczami dla dzieci takich około 10-15 lat :) http://www.dogomania.pl/threads/216444 bazar się kończy jutro (ale mogę powtórzyć jeśli ktoś nie zdąży) Nikaragua to autorka wierszyka o "orzechowskiej" Chabie . Wprawdzie bazarek na ktory, zaprasza już się zakończyl ale będzie powtorzony a drugi - róznościowy jest w jej podpisie.
-
Cocker spaniel Mohombi już 3 raz wylądował w schronisku... czy na zawsze ?
barb replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nikaragua']może zaglądają tu jakieś mamy? albo babcie? zapraszam na bazarek z rzeczami dla dzieci takich około 10-15 lat :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/216444[/url] bazar się kończy jutro (ale mogę powtórzyć jeśli ktoś nie zdąży)[/QUOTE] Nikaragua to autorka wierszyka o "orzechowskiej" Chabie . Wprawdzie bazarek na ktory, zaprasza już się zakończyl ale będzie powtorzony a drugi - róznościowy jest w jej podpisie. -
[quote name='Nikaragua']może zaglądają tu jakieś mamy? albo babcie? zapraszam na bazarek z rzeczami dla dzieci takich około 10-15 lat :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/216444[/url] bazar się kończy jutro (ale mogę powtórzyć jeśli ktoś nie zdąży)[/QUOTE] Nikaragua to autorka wierszyka o "orzechowskiej" Chabie . Wprawdzie bazarek na ktory, zaprasza już się zakończyl ale będzie powtorzony a drugi - róznościowy jest w jej podpisie.
-
[quote name='Nikaragua']może zaglądają tu jakieś mamy? albo babcie? zapraszam na bazarek z rzeczami dla dzieci takich około 10-15 lat :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/216444[/url] bazar się kończy jutro (ale mogę powtórzyć jeśli ktoś nie zdąży)[/QUOTE] Nikaragua to autorka wierszyka o "orzechowskiej" Chabie . Wprawdzie bazarek na ktory, zaprasza już się zakończyl ale będzie powtorzony a drugi - róznościowy jest w jej podpisie.
-
[quote name='Nikaragua']może zaglądają tu jakieś mamy? albo babcie? zapraszam na bazarek z rzeczami dla dzieci takich około 10-15 lat :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/216444[/url] bazar się kończy jutro (ale mogę powtórzyć jeśli ktoś nie zdąży)[/QUOTE] Nikaragua to autorka wierszyka o "orzechowskiej" Chabie . Wprawdzie bazarek na ktory, zaprasza już się zakończyl ale będzie powtórzony a drugi - róznościowy jest w jej podpisie.
-
Dwie siostrzyczki w schronisku od zawsze...Orzechowce
barb replied to karolciasz28's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nikaragua']może zaglądają tu jakieś mamy? albo babcie? zapraszam na bazarek z rzeczami dla dzieci takich około 10-15 lat :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/216444[/url] bazar się kończy jutro (ale mogę powtórzyć jeśli ktoś nie zdąży)[/QUOTE] Nikaragua to autorka wierszyka o "orzechowskiej" Chabie . :buzi: Wprawdzie bazarek na ktory, zaprasza już się zakończyl ale będzie powtorzony a drugi - róznościowy jest w jej podpisie. ;) -
[quote name='Nikaragua']zwykłe za 30gr na tydzień :) wyróżnionych bym finansowo nie udźwignęła[/QUOTE] A ile takie najtańsze wyroznienie? To moze bym Viki zaplacila?
-
[quote name='Nikaragua']może zaglądają tu jakieś mamy? albo babcie? zapraszam na bazarek z rzeczami dla dzieci takich około 10-15 lat :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/216444[/url] bazar się kończy jutro (ale mogę powtórzyć jeśli ktoś nie zdąży)[/QUOTE] Przypominam, że zapraszająca na bazarek Nikaragua jest autorka slodkiego wierszyka dla orzechowskiej Chaby. Bazarek juz sie zakończylale bedzie powtorzony. W podpisie Nikaragui jest jeszcze jeden ;)
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Blondi zginęła tragicznie w Warszawie !!!
barb replied to Becia66's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Anette']Agula, nie martw się, będę miałą oko na Twoją Księżniczkę. :) Anette chyba tylko Ty możesz teraz uspokoić Agulę. ;) -
Pako - nasz jamniorek już na kanapce w swoim domu!!
barb replied to majuska's topic in Już w nowym domu
[quote name='Roszpunka']Jemu tak dobrze z pyszczka patrzy... Czekamy na opinię Aguli.[/QUOTE] Agula moze wydać opinie ale ostatecznie i tak zadecyduje Becia :evil_lol: -
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
barb replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Ciotki zobaczcie ten wątek [url]http://www.dogomania.pl/threads/217045-Dom-dla-psa-lubiącego-dzieci-z-kujawsko-pomorskiego-lub-z-możliwością-transportu[/url]. Czy mozna tam zaproponować Oczulke? Nie jest to blisko Krakowa ale gdyby domek okazal sie w porządku... No i woleliby pieska ale Oczulka po sterylce... -
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='figa33'] i dla Kaji nadejdzie lepszy czas , musi..[/QUOTE] Oby jak najprędzej ! -
Pako - nasz jamniorek już na kanapce w swoim domu!!
barb replied to majuska's topic in Już w nowym domu
[quote name='Roszpunka']Mój się do dzieci nie nadaje (nie przepada za nimi) ...[/QUOTE] Ale Pakuś z Boguchwały chyba raczej dzieciolubny? Agula będzie wszystko wiedzieć na 100 %. -
Funia i Berry z Boguchwały - oba psiaki już w swoich domkach!!
barb replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Ciotki, takie duze te otwory w budach są jak na zdjęciu? -
Pako - nasz jamniorek już na kanapce w swoim domu!!
barb replied to majuska's topic in Już w nowym domu
[quote name='Roszpunka']Oczywiście, że Pako by się nadawał... tylko transport przez całą Polskę... nie wiem.[/QUOTE] To moze Twój Pakunio mialby bliżej ? -
Ale co takiego zrobil Pako, czego nie spodziwala sie Incia? :crazyeye: Zdradzicie Ciotki czy nie? ;)
-
[quote name='Incia']Pako to nie wiem, czy wie...:roll: Ale i tak Go kocham:loveu:[/QUOTE] Ciekawość mnie zżera ...